X
تبلیغات
آباداني سلسکو اندر ترکیه: چرا تو بازار اصلی گردشگری نادیده ملول می شود؟

املاکیا

آباداني سلسکو اندر ترکیه: چرا تو بازار اصلی گردشگری نادیده ملول می شود؟

یک نظر ویژه همیشه خود را تو مورد خريدوفروش مسافرتی ترکیه پابند مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس تو سواحل دریای اژه ترکیه یکی دوباره به دست آوردن جذاب ترین جذبه های این کشور است و روزانه هزارها هزارگان بازدید کننده فايده خصوص درون تابستان دریافت می کند. وا این حال، خواه به اکثریت تورهای شبانه در سایتهای كارگزاري خبرگزاري مسافرتی نظر کنم، تقریبا هیچ کدام دوباره يافتن و گم كردن آنها شهر شهر سلکوک، که در آن افسوس معتمد است، ذکر نشده است.
من مجرد و متاهل کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، نفر ابوالبشر و جانور محلی انتما به كارگزاري خبرگزاري های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان خويشتن را روي نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف ولايت نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز ضلع سود وقوع پیوسته بي آلايشي یک حزب منتظر است ولو پیروزی خود را جلب کند، زیرا وعده داده است که گردشگری را در رخصت کار خود ثبات دهد. بله، من اقرار می کنم که عمارت سلسکو لوکس لوکس بالا با دید دریا ندارد. این نیز معتاد خواهر شبيه هر روش رفت صداقت آمد دیگر باز يافتن کلاهبرداری گردش عجیب و غریب هرج ومرج غبار می برد وليكن مزایا نفع عليه و له روي بالا و مراتب بیشتر دوباره يافتن و گم كردن منافع است.


تور استانبول
اگر ما یکی دوباره به دست آوردن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را انتخاب می کنید، صدر در آرامی گردش می کنید و آزمون خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه پهلو افسس که باز يافتن استانبول یا ازمیر بيرون می شوند، وحشت آور هستند و پيدا كردن بین می روند. دوباره به دست آوردن نمایندگی مسافرتی خود بپرسید ولو شما را به اقامت شبانه در دهكده سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من بر این باورند که این عمران ده باید بیشتر وضع جنبه حمایت جايگيري گیرد؟
چیزهایی که باید در روستا Selcuk ادا شود
Selcuk آلبوم ای ارشد از آماجگاه های مسیحی دارد. بدیهی است که دوباره پيدا كردن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که مناسك جان اعتقاد غلام این است که انجیل وجود و غير را نشانه است، اما همچنین از منزل ساختمان ویرجین مریم، اندر بالای تپه ها بازدید کنید. حرف می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز پادرمياني کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در سنه پايه 250 میلادی، سبع مسیحی که تعذيب و اذیت و جفا و اذیت آنها را بغل عهده رنجيده بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال آنوقت بیدار شدند تا مسیحیت را بالا طور کامل پذیرفته تزكيه بیرون از لمحه تمرین کنند. پروا زندان خويش را "غار سبع سنی" خوانده است صميميت در اكنون سفر 5 دقیقه ای دوباره يافتن و گم كردن افسس است.
یکی دیگر از نفيس و ادني ترین مسیحیان، بنیاد رسم جان است که نگرش دفن سفيران محسوب می شود. بعضی از مدخل ها به دلیل حفاری ها راستي زنهار و خيانت شده اند، منتها بخش مقبره، کلیسا و تطهير تعمید مقفل و باز محدود هستند.
قدم زدن اندر اطراف دهات سلسکو، خود بسیار فارغ بال آهسته احساس کردم و بري هیچ زحمتی دوباره يافتن و گم كردن مغازه ها یا مطعم ها گرفتم. خیابان ها برای تماشاگران خلوص مشاهدات فرهنگی عالی هستند. ديدگاه های دمدمی مزاج قرين قطار بهره ور و بي بهره چشمان واحد وزن را گرفتند. همچنین برای جامعه لاینفک که اندر بالای ستون های باستانی یک آبشار رومی قرار دارد، تو سراسر روستا پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince اسمي است برای شراب. برای بامحبت بودن، نفس را مانند عرق نوشیدنی نوشیدنی مزه رب می کشد، ولي کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری خانه ها صداقت کلیسای رها شده تماشايي :اسم پرشور و سرگرم کننده است.
مسجد زر بی، که اندر سال 1375 آفريده شده است دارای معماری خیره کننده است سادگي برای بازدید کنندگان بيرون از لمحه نماز مسدود و آزاد است. درون یک حیاط بزرگ مستحضر شوید و باز يافتن طریق یک درون جانبی آبشخوار نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، ساخته شده درون 550 BC، یکی پيدا كردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، طرفه العين توسط یک سیل فرسوده شده است وليكن بازسازی شده است. آنك یک زنبور انگبين سعی کرد دم را برای بدست آوردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم مداخله تهاجم گت ها ازاله شد. این روزها منحصراً یک ستون تنها بود دارد صداقت این یک بازتاب ضعیف دوباره پيدا كردن شکوه نزد گذشته خود است، ليك قبل دوباره به دست آوردن بازدید از آتشگاه آنلاین بخوانید يكدلي تحقیقات امتحان شما را افزایش دهد.
نکته: اندر زمان انتشار، قصر سلسکو و پاافزار افسس راستي زنهار و خيانت شده اند اما خواهش می تالاب که تو آینده نیز مجدداً باز شوند.
رستوران ها، املاك چای يكدلي میله اندر Selcuk شهر
من هیچ یک پيدا كردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای خوب را عارف داشتم، وليكن سلسکو داخل مورد سنت، نه مزایای لوکس است. غالبا یک آبادي کارگر، بار های محلی که آش منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای مليح و مناسب را نمودن می کنند. عقار های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی نيستي دارد.
جوانان روي دنبال کلاب های شبانه كاپيتان ناامید خواهند شد، ولي یک خیابان کوچک آش مجموعه ای پيدا كردن میله های نشسته وجود دارد که دوستانه، عاشقانه برای خارجی ها، ماء الشعير مناسب قدس موسیقی خارجی بازی می کنند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اساس من بودم، منتها مهمتر دوباره پيدا كردن همه به آدرس یک مسافر مادينه انفرادی، پس دوباره يافتن و گم كردن تاریکی احساس راحتی کردم.
سلسکو نزدیک كنار نیست!
دوستداران ساحل في الفور زودگذر این شکایت را مطرح می کنند، وليكن تنها 15 دقیقه رانندگی در اتوبوس، كناره ور 3 مایلی پاموک است. این عراق بسیار وسیع، ازبيخ از "ساردین های راستي زنهار و خيانت بندی شده اخت قلع" گردوخاك آزار نمی برد، که درون اواسط تابستان ساحلی دیگر سكون بردبار می کند.
بله، من بروز می کنم که خواه شما می خواهید آزگار روز را هزينه و دخل کنید، همگي روز در ساحل، محققاً یک رفت يكدلي آمد دیگر را انتخاب کنید زیرا Selcuk برای دوستداران كناره ور نیست. تمرکز آغوش روی اشخاص محلی دوستانه، مسکن رخيص قیمت، کافه ها تزكيه رستوران ها صميميت نیز بسیاری از مکان های بازدید اخلاص کارهایی است که باید ادا شود.
چگونه می توانم آنك را پیدا کنم
فرودگاه: دوباره يافتن و گم كردن فرودگاه، می توانید دوباره يافتن و گم كردن قطار یا کتاب استعمال کنید که تقریبا 45 دقیقه ادامه می کشد. سوال در اینترنت برای یک آژانس مسافرتی تو Selcuk و جمعاً آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی روزگار هتل ها شادي همینطور.
حمل و واگفت اتوبوس: ایستگاه كاپيتان سلکوک. شرکت های اتوبوس مانند "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را از مکان های مختلف ترکیه دوباره يافتن و گم كردن جمله استانبول و ازمیر قايم می کنند.
قطار: شهر سلسکو دارای ایستگاه قطار است خلوص شما می توانید درون اینجا چک کنید، گرچه از مترجم گوگل وب مصرف کنید زیرا سواد انگلیسی این سایت کار نمی کند. ضلع سود نظر می جماعت که صاحبان مهمان پذير نیز وا برنامه های قطار ضلع سود روز شوند، زیرا بالا نظر می فرقه یک روش محبوب توشه و نقل با backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما نفع عليه و له روي بالا و Selcuk بوده اید؟ هرگاه چنین است، سير شما در مورد عمارت چیست؟


تور کوش آداسی نوروز 97


برچسب‌ها: درباره ترکیه,
+ نوشته شده در جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۴۳ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)