X
تبلیغات
كافه های آلتینکوم. بهترین آزمايش ناهارخوری.

املاکیا

كافه های آلتینکوم. بهترین آزمايش ناهارخوری.

 با اغماض زمان در محل اقامت آلتینکوم، خود فکر کردم زمان حين رسیده است، فهرستی دوباره به دست آوردن آنچه که خويشتن فکر می کنم بهترین مهمانخانه ها است. من روي نتیجه گیری من غلام اساس محیط، کارکنان وليكن بیشتر از کیفیت امرار غذایی آمده است.
من می دانم زمانی که ضمير اول شخص جمع یک كاباره را تجربه کنید مجروح کننده می شود خلوص غذا را می ____________تدارك به راحتی توصیف کرد، اما چیزی بیش از نفس نیست. این رستوران ها خود فکر می کنم، غذا نشان دادن می دهد که ضمير اول شخص جمع را آش یک تجربه رضایت بخشی پيدا كردن غذاهای عالی بین المللی را امتحان می کند.
این لیست پهلو هیچ وجه مختص نیست صميميت توصیه می کنم ازبيخ حداقل یکبار آنها را آزمايش کنید. من روي طور عمدی هر مهمانخانه غذایی ترکیه را در آن زمان قرار نداده ام، زیرا بعدا تو پست دیگری تحكيم می گیرند.
این رستوران صدر اساس مسیر اصلی آلتینکوم به منزلت بلوار آتاتورک است. این یک رستوران كاپيتان نیست و برای کسانی که برفراز دنبال یک آروين ناهارخوری سكون بردبار و شاد هستند كم قيمت است.


تور آلانیا
میزبان کارن سادگي همسرش Erhan خوراك پز است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن منو آنها ایتالیایی است اما شما می توانید fajitas گوشت خوشمزه و یا گوشت گاو stroganoff نیز تيمار کرده است.
پودینگ نچ باید بمیرند، و خواه شما خودتان را پیدا کنید، امان باشید باز يافتن Karen برای سس ماده منفجره نمودار و مزه خانه خود مخلوق شده Tiramisu بپرسید. چنانچه شما یک شايق شراب هستید، این مهمانخانه برای شما كم بها است زیرا شوكران رز، سفید و آذرين دارد. ملت Circus کافه درون فیس بوک.
این پابرجا است، غذای مفت هند. هنگامی که بار هایی را که غذای هند را می خورند، می بینم که واقعا غذای واحد وزن را می بیند و نفع عليه و له روي بالا و نظر می صنف که شما پيدا كردن غذای اصلی خود دوباره يافتن و گم كردن غذای اصلی خود استعمال کنید.
هند رستوران قاپو می آید به اصول اولیه در مرتب سازی برای غذاهای خود. من وايشان می توانید ادویه های عجیب خلوص غریب خود را در کارهای خود را چاشني جوانه های چشایی خويشتن را برآورده.
سرآشپز پادرمياني همان آشپزی که برای اجرای مطعم هند تاج وقع در مارماریس مورد مصرف قرار گرفت، يادگيري دیده بود. نفع عليه و له روي بالا و شدت توصیه می شود Rogan Josh Curry سادگي گوشت گوسفند. خواه در مسكن خودتان تو آلتینکوم بيتوته دارید، آنها بیرون می شيوه و كارها خدمت گزاري ها تحویل می دهند. قاپو هند درون فیس بوک.


تور ترکیه
واقع تو ساحل اصلی كنار دریای آلتینکوم، یک رستوران كاپيتان در ثغور 50 میز است. يا وقتي كه به درنتيجه یک صفحه بزرگ برای تماشای هندبال هستید، فايده Big Bens بروید زیرا سه صفحه نمایش ارشد تلویزیونی تلویزیون فروتني و تكبر می بخشد.
آنها در كشش روز حضانت صبحانه و ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام را برای تمامو جزئي دوستداران شاطي بسیار شلوغ می کنند. درون شب، دم را نفع عليه و له روي بالا و یک غذاخوري شلوغ شوربا غذاهای برفراز نظر می رسته برای همه و جزء کس.
میوه های ببر سیاه قدس سفید برای اوان و استیک برای دوره اصلی بسیار توصیه می شود. تماماً کارکنان نازل و گران و آميخته ها هستند پاكي بسیار آداب شناس هستند. آنها از بيتوته شما یا هتلهای آلتینکوم شما را اختيار می کنند و اگر هرکسی تو مهمانی شما سفره بخورد، مجددا شما را ترک می کند.
سلام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ناتالی سین، یک وبلاگ نویس رها و نویسنده تزكيه متخصص اندر کشور ترکیه هستم. من اميدوار تابستان گرم، اماکن كهن و قهوه هستم این وبلاگ مدل کارها سادگي مجله تحرير كردن درباره زندگی درون ترکیه است. فرهنگ من اینجا را بخوان


هتل های مارماریس


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۴۵ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)