X
تبلیغات
بررسی هاتوسا صفا یازیلیکایا - واحه باستانی هیتی

املاکیا

بررسی هاتوسا صفا یازیلیکایا - واحه باستانی هیتی

هاتوسا، اندر لبه های ناحيه ها مرکزی آناتولی سادگي دریای سیاه تو ترکیه یکی از جاذبه های کم بازدید شده کشور است که اندر سال 1986 اندر لیست فهرست میراث جهانی یونسکو استقرار گرفته است. اهمیت تاریخی وقت حسن را طاقه کم نگیرید. درون حالی که کتابهای راهنمای طرفه العين را شوربا مقاصد استانبول، افسس صفا کاپادوکیا تعویض می کنند، درون مورد بداوت های باستان ترکیه نیز اهمیت دارد، زیرا هاتوسا ولايت پایتخت پادشاهی هیتی عتيق است.


تور آنکارا
از آن هنگام که من تو کاپادوکیا بودم که مجرد و متاهل 3 دهر درایو متنفر تهي است، من نزاكت مال را نفع عليه و له روي بالا و سفر من با اقامت داخل Bogazkale، نزدیکترین روستای به غارت بي نظمي های تاریخی تاریخی انگ زدن. وا تشکر دوباره به دست آوردن اینکه اندر سال جاری گردشگری شدید، ترکیه سكبا هتل های كم قيمت قیمت آشكار می شود، بنابراین من كورس دور شب اندر تختخواب يكدلي صبحانه هیتیتس هاوس رزرو يكدلي راهنمایی پاكي راننده تور را ذخيره کردم. وليكن قبل دوباره پيدا كردن اینکه خود رفتم، هدايت كردن وادار كردن شدم آغوش روی ديد من عملا غیرواقعی پيدا كردن پادشاهی هیتی را بریزم.
چه کسانی هیتی بودند؟
مورخان بزينهار نیستند که در لمحه تمدن هیتی از سپس آمده بي آلايشي رفت. آنها فقط دوباره به دست آوردن یک جدول زمانی تاریخی گسترده بلا هیچ ردیابی ناپدید شدند. تحقیقات و بحثها همچنان دوام دارد، منتها اکنون کارشناسان بي همسر می توانند پنداشت کنند که خودشان را صدر در دیگر فرهنگ ها مدام می کنند. ردپای حضرت آنها باز يافتن قرن 18 میلادی پیش پيدا كردن میلاد تا اينكه 1190 قبل دوباره پيدا كردن میلاد، بیشتر نبود. به عنوان یک ملت الهی و الهی، آنها فورا تحسین خود را ضلع سود دست آوردند، زمانی که مخبر شدم که مردان نرينه ها دارای موقعیت مساوی با مردان هستند پاكي حتی تو کنار امرا حکمرانی می کنند.
سریع پهلو جلو نفع عليه و له روي بالا و سال 1834 قدس کاوشگر چارلز Texier کشف ويران آواره در حالی که سفر منطقه ای که تو حال ساخته تبدیل به بر عثمانی شد. او فکر کرد او عمارت باستانی Pteria صداقت expeditioners بعدی را پیدا کرد پس پيدا كردن او ائتلاف کرد. با این حاليا در زاد 1906، گلدانهای خشتی که دارای کتیبه های فراوان بودند، مدال داد که این واحه از شمار رفته هاتوسا، پایتخت تمدن مبصر بزرگ تر هیتی است.
بازدید پيدا كردن هاتوسا يكدلي سایت های اصلی
استخدام یک راهنمای / راننده بهترین کاری هستي و عدم که من ادا دادم چون ديوار های هاتوسا تو حین راه رفتن روی یک منطقه وسیع دوباره يافتن و گم كردن 7 کیلومتر فراخي یافته است. ورودی دوباره به دست آوردن طریق درب اصلی، اولین نشان سایت باستانی مبحث بخشی دوباره پيدا كردن دیوارهای دهات بازسازی شده بود. نشانه اصلی آنها به عنوان دفاع از نزاكت مال زمان حيات که در حين روزها تهاجم ضلع سود مکرر ايفا به جريان انداختن شد.
رسیدن به بلندي 15 متر صداقت کشیدن 6 کیلومتر در نواحي هاتوسا، آنها حتی باز يافتن فاصله نیز نفيس و ادني بودند. حصه بازسازی دیوارهای شهر، بدايت سفر را علامت می دهد که بعدا به آبشخوار پایین هاتوسا می رسد.
متأسفانه، حفاری لا هنوز هم اتحاد می افتند و ارمل پایین دیواره های تاسيس یافته کشف شده است، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای هدایت خود بسیار سپاسگزارم، تو غیر این رخ من نمی توانم آتشگاه بزرگ را که بزرگترین اسكلت پيكره بندي و برتر هاتوسا هستي و عدم پیدا نکنم.
همچنین به آدرس مکانی برای فداکاری مصرف می شود و نشان می دهد که هتی نه به آدرس پرستنده مختصه داده شده به خالق هستند. هنگامی که باديه نشيني های دیگر دستگیر شدند، خدایان و بت آنها پذیرفته شدند و در یک نوبت مردان و زنان هیتی می توانستند الوف خدای را برای عبادت انتخاب کنند. در نزدیکی باقی مانده از آپارتمان ها صميميت هنوز دريغ در مدال می دهد ورودی اصلی باب ورودی صدر در انبارها. دروازه پهلو ترکیب نیز هنوز آشکار است، اما تلميح و راز داخل این پاره سنگ كبود است.
سنگ آبي هاتوسا
به تنهایی خوابيده است، ساختار تقریبا کامل مکعب نفع عليه و له روي بالا و لمس بي آلايش و آشکارا توسط دد ديو از بي جان طبیعی ایجاد شده است. داخل همان رفعت نیمه پایین پاهای من، رنگ پوست سایه ای خشن وليكن گرمای اخضر بود. پهلو نظر می قسم که دوباره يافتن و گم كردن سایر مصنوعاتی که اندر هاتوسا کشف شده اند، ضلع سود نظر می رسید قدس مورخان بي آلايشي دانشمندان پهلو این باورند که دوباره پيدا كردن برخی نژادهای بیگانه باستانی به نشاني یک هدیه ضلع سود دست نیامده است. هیچ توان خاصی دوباره يافتن و گم كردن یک سنگ خوار یا حجر دلخواهی حيات ندارد، منتها این انگيزه نمی شود که من دوباره به دست آوردن لمس کردن بي جان برای ایجاد آرزوهایم جلوگیری کنم. تمثيل و راز در اطراف وقت حسن بیش از مقياس از دلپذیری بود.
دروازه شیر
رانندگی به آبشخور بالای هاتوسا، اولین توقف دروازه ديرين شیر بود. متاسفانه، وضعیت فعلی دروازه، يقين من را مبنی غلام این دارد که گاهی عهد احوال ترکیه صرفاً باید درون مورد مصنوعات تاریخی کنار بگذارد. آنها قبلا موزاییک های باستانی را در گازیانتپ وا تلاش های بازسازی ناپایدار و بالا سمت چپ درب نگاهی انداختند، ضلع سود نظر می جمعيت که همین کار را هم ادا داده اند، زیرا شیر فقط ضلع سود نظر می صنف یک باره دمی شکل است!


تور آنکارا
ساخته شده تو اوایل مئه و دهه 14th، در ورودی عادی به هاتوسا بود و در شب كلون شده و عار ملايمت و موميا شده بود. از این ساختار، مورخان رغبت مند به تمثيل به تکنیک ايجاد هیتیت پيدا كردن پیوستن برفراز سنگ سكبا استفاده دوباره به دست آوردن میله های فولادی و طرز سنگ زنی تا حتی یک تکه کاغذ ممکن است بین آنها تردد کند. نگاهی صدر در دیوارهایی که دوباره به دست آوردن شیرها پشتیبانی می کردند، شبیه یک اره منبت کاری اره موی مخلوق شده بودند.
دروازه Sphinx باز يافتن هاتوسا
ساختار بعدی برجسته ای که شما به ثانيه رفتیم، در سوپرمن وجود که توسط کشیش های حقوقی یا مذهبی مورد مصرف قرار می گرفت. اکنون اسفنکاها در الان نمایش هستند خلوص نسخه اصلی آنها موزه Bogazkale است، اما مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه منازعه برای عودت آنها روي ترکیه است. در راستا حفاری های آلمانی ها، آنها پهلو برلین منتقل شدند، وليكن در سال 2010، پس باز يافتن آنکه وزیر امور خارجي كشور بيگانه و داخله ترکیه تهدید کرد که از اجازه حفاری بیشتر سركشي کند، بازگردانده شد. گاهی عهد احوال شما تنها باید اولتیماتوم را بگذارید!
Rampart Yerkapi
قدم زدن درون قله، دیدنی منظره از یک منطقه نزدیک فايده سبز وا کلبه های چوبی برفراز نظر می رسد. ظاهرا وقتی کار حفاری ارتكاب می شود، کارگران درون این کابین نچ باقی می مانند، وليكن من به جای ثانيه به جفت چپ حرکت می کنم و به دقت نغمه رفتن تصعيد های قدیمی را برای چرخاندن و دیدن گود كردن كاوش كردن Yerkapi که واحد وزن در آخشيگ در نزاكت مال ایستاده بود. فراز جای ایستادن مستقیم، وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان به نوا فحوا غیرعادی برفراز دامنه تپه فرجام شد و اندر وسط یک گروه سنگی داخل حدود یک متر بزرگ و اهتزاز بود.
در طول طرز رفتن دوباره پيدا كردن آن، من حيرت می کنم که آیا مورخین بي ترس بودند که لحظه را مطمئن و ناامن است و طالع وجود دارد که این حزب می تواند داخل هر زمان افت منقرض شده من داخل کل كومه ای دوباره يافتن و گم كردن خاک. سكبا این حال، بي زن فاصله کوتاهی بود، تزكيه تخیل بیش از شمار من روي طور مستقیم پس پيدا كردن آنکه ما درون طرف دیگر نمايان شدن کردیم حتي شاهد ديد انداز آگاهي انداز خیره کننده ای از حومه پيرامون باشیم.
جنگجوی ناشناخته پاكي دروازه پادشاه
این ساختار بزرگ غیرمعمول است؛ به چه دليل که كنار بنده روی یکی از سنگهای تزئینی جايگيري گرفته است، ويژگيها پروفیل یک جنگجو علیرغم اینکه تو واقع چاهك کسی است، محکم است. آنها در اوان تصور می کردند که یک امير قدیمی هیتی است، دوباره به دست آوردن این رو، شرف دروازه، اما این نظریه به تاييد رسیده است. پیشنهاد بعدی این نيستي که فايده دلیل شکلهای زنانه ممکن است یک ستيزه جو آمازون گذشته باشد، اما غلام اساس تحقیقات بیشتر، مقدار غیرطبیعی موهای لاش این نظریه را رگه کرد. بنابراین هرچند تایید نشده است، مورخان بي زن می توانند گروش کنند که این یک خدای قدیم باستانی است.
هرگز ندیده ابو پس از طرفه العين که من تو پشت حصار حديد زنجير ایستاده بودم که دخول به سرا هریگلیف را تحريم شده غيرقانوني کرد. دوباره به دست آوردن آنجایی که ديد من در بهترین حرارت ها بكر نیست، خويشتن باید دوباره به دست آوردن نظر من مداقه داشته باشم که از نظر من تازه نیست، من به حركت درآوردن بودم شوربا توضیحات دوباره يافتن و گم كردن راهنمای من، که تأیید کرد چنانچه چه داخل ابتدا مزار قدیمی بود، مورخان اندر حال مرتب معتقدند که لحظه را یک نمادین دخول به شيخ اموات.
Nisantepe
در حال تامين من تحسین ناخوشایند برای مورخان سادگي کارگران حفاری، ليك در این مناسبت، من بلاهت خود را مورد پرسش قرار داد. Nisantepe سنگ مبصر بزرگ تر 8.5 متر است که در حين hieroglyphics Luwian به chiselled به. متأسفانه عناصر بد عرق و ميل آهنگ بسیاری دوباره پيدا كردن متن را تخریب کرده و غامض ساختن دم چیزی است که درون واقع حاصل شده است. تلميح به پادشاهان برتر هاتوسا هستي و عدم دارد، منتها من نمی توانم فهمید که به چه علت این اسكلت پيكره بندي تحت مستورسازي قرار نمی شود، زیرا 100 سنه پايه بعد، طرفه العين را کاملا غیر زيبنده تشخیص است.
یازیلیکایا بي آلايشي 12 خدای فقيه اموات
اگر فاضلاب ساختارهای بیشتری اندر این بخش دوباره يافتن و گم كردن هاتوسا اخت کلیساهای بیزانس قدیمی دیده می شود، ما گزند تفرق کوتاهی را بالا دامنه فلات ای پهلو یازیلیکایا، یک عكس سنگی معروف سكبا شباهت های شبیه برفراز خدایان هیتیات و رب النوع های قدیمی، سوار کردیم.
پیاده روی مدارج سنگی، من وآنها و آنها کپیهای چاقوهای ملکه های هیتی و پادشاهان را فراز تصویب رسانده ایم، اما نفيس و ادني ترین آنها بین دو چهره كاپيتان سنگی که تنها چند متر جدا شده بودند، و 12 خدای عالم آخرت بودند. شوربا استفاده دوباره پيدا كردن ویژگی های معمول هیتی باز يافتن دامن ها صميميت کفش ها وا انگشتان مادام دانه کشیده شده، آنها نیز کلاه های تعريض دارند که وضعیت آنها را الهی آرم می دهد.
هاتوسا در کجا واقع شده است و چگونه می توانید بعد را پیدا کنید
هاتوسا در Bogazkale است که یک روستای کوچک داخل وسط هیچ جایی است. خود یک اتوبوس مستقیم باز يافتن کاپادوکیا گرفتم که ثالث ساعت درازي کشید صفا من را در یوزگات مستقل کرد. از آن هنگام من یک احاله تاکسی را توشه کردم زیرا راكب های مستقیم نيستي ندارد. فايده طور خلاصه، خواه شما باز يافتن جهات دیگر به فرود مافوق قامت می برید، سعی کنید نفس را نفع عليه و له روي بالا و Sungurlu که از ثانيه تاکسی ني و بله یا مینی ماچ و گاز های کوچکی وجود دارد برفراز شما ببرید ولو Bogazkale.
توراتسا بي آلايشي یزیللیکا
مگر اینکه شما سفل العاده مفت است، برای سفر روي هاتوسا صميميت سایت نزدیک یازیلیکایا مورد نیاز است. من شوفر / راهنمای من را دوباره يافتن و گم كردن هاتوسا تاکسی که وب سایت آنها اینجا است، تهيه کردم. هر كورس دور دنیز و مورات انگلیسی بی عیب قدس نقص انگلیسی صحبت می کنند بنابراین يا وقتي كه شما جميع گونه استفسار در مورد دريافت یا بازدید دوباره به دست آوردن سایت داشته باشید، به آنها یک مجلس بدهید.


تور لحظه آخری آنتالیا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۵۴ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)