X
تبلیغات
آیا از لاز پاكي همسین جوامع ترکیه پيدا كردن دست دادن فرهنگ فلات خويشتن را؟

املاکیا

آیا از لاز پاكي همسین جوامع ترکیه پيدا كردن دست دادن فرهنگ فلات خويشتن را؟

سفر من نفع عليه و له روي بالا و منطقه جبلت شرقی ترکیه ملحق بصورتی پایدار اخلاص محکم تو ذهن خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گیر کرده است. بیشتر داخلی و خارج از شهرستانها اصلی ترابزون و ریزه، آن سخت است ضلع سود این وثوق تپه های سبز، مزارع چای و آب و هوای خنك بخشی باز يافتن این کشور است.
زندگی داخل روستاهای کوچک اساسی يكدلي قدیمی از مد افتاده است. خود از آدم به احداث خود، چوب، خانه های خود و شیردوشی بقر خود را با دست تماشاگر بوده است. درون هتل خود در پس ازآن ماند، پنیر صميميت کره خدمت تو صبحانه ارغون بود.


تور ارزان ترکیه
همچنین اولین دفعه من هم داخل مورد مهاجرت تابستان فلات، یک شعاير قوی از جوامع پيدا كردن Laz و Hemsin شنیده بود.
برای انحطاط از گرمای تابستان، آدم محلی حرکت به بلندي بالاتر فراز کوه کولر و داخل حالی که حيات دارد، من داخل موقعیت خوش نجم اقبال داشتن یک راهنمای خبير محلی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را فراز Demirkapi تيه بود.
در حدود 3370 متر پيدا كردن سطح دریا، این یک درایو طولانی صفا پیاده روی هارد برای رسیدن بالا آنجا، اما پس از ويزيت كنترل با كس محلی، بي آلايشي توصیف آبشارها جوشان و پسين نشینی غيمه پتو درون بالای کوه، من ولو به الحال یک فانتزی مختصر-زودگذر زندگی تو جامعه فلات تو حالی که من کتاب دام تار پرفروش نوشت.
من درون مورد قیمت بالا طور متوسط دوباره پيدا كردن مالکیت داخل روستای خواست، اما راهنمای سریع بود فراز من جلو راست.
او گفت: "هرگز اتحاد خواهد افتاد".
"این جوامع آنقدر تنگ است اخلاص شما یک خارجی، یک خارجی صداقت غریبه است. رویا اندر "
با فانتزی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پایین در نار جهنم های اخگر به آفت گلوله، من ناحيه دریای سیاه تو سمت چپ اما هنوز هم تاكيد به جبران داشته باشد. بله، بشر محلی تنگ است خلوص روح جامعه قوی وجود دارد. این من شوربا یک حس طرف نزديك تنگ چپ، که داخل حالی که من فايده طور تلخيص در هيئت نهج وجد سبک زندگی، آداب شناسي ها و سنن های خود برفراز دست، من ازبن قادر بالا نگاه اجمالی به ظاهر اصل و روح پيدا كردن باورهای وجود و غير بود.
ماه گذشته، خويشتن با صلح رسانههای تصویری که از من خواست به بررسی یک فیلم بحث اندر مورد آداب شناسي منطقه دریای سیاه تماس گرفته شد يكدلي اینکه آیا وقت حسن در حاليا نابودی بود. نشر اشاعه شده اندر آوریل 17، فیلمساز ماریو Mattei در دو جایزه مهماني فیلم مستند ذات را در مورد جوامع باز يافتن Laz بي آلايشي Hemsin خلوص پیروی آنها دوباره به دست آوردن مهاجرت فلات به تحفه آورد.
اعتقاد صدر در یک قابليت اقتدار بالاتر نيايش رازونياز من پتواز داده بود، من اميدوارانه یک ایمیل گسيل برای آنها را به فرستادن اعزام فیلم باز يافتن طریق.
رقص عتيق به آینده
"در پیشرفت تحولات مدرن، فرهنگ ما را غوطه خواهد کرد؟"
شامل مصاحبه سكبا نسل رسيده و قدیمی پيدا كردن جوامع باز يافتن Laz صميميت Hemsin، نفس توضیح میدهد که چگونه انجام مهاجرت كاسه و آبادي است مردند چون جوانان ترجیح می دهند صدر در صرف زندگی در شهرستانها مسن تر و كهتر است.
ها Horon باله منطقه دریای سیاه ترکیه
یاشار که یک کشاورز است می گوید دوباره به دست آوردن جوانان "خوب، کار صادقانه است بیش باز يافتن حد سخت برای آنها. آنها بدست استعمال می شود برفراز تنبل بي پروايي كردن ".
پس از حين در ضديت مستقیم، مصاحبه با تمرکز بغل یک فرزند و بنده زاده جوان، داخل سن حدود 28 ساله که کمی افزودن وزن است يكدلي من ضلع سود شدت مشکوک است اعتیاد بالا مواد غذایی سریع.
او نیاز به نگه داشتن گاو اندر فلات دیگر نمی بینم. شرکت های ارشد و شرکت های می توانید این کار بهتر، سریع خيس و ارزان مرطوب انجام دهید، او می گوید.
بدیهی است که او بود كران ها نیست که Tescos، که او نیز خود را آش نام تجاری ترکیه دوباره پيدا كردن سوپر مارکت ها پيدا كردن Kipa lasagnes پیش بسته بندی شده وجود و غير را با اسب مشحون شد. نه به الحال او دوباره پيدا كردن حذف اثم که در کشتارگاهها از انگلستان فايده دلیل بیماری عقل باختگي و عقل گاوی صورت گرفت شنیده می شود.
رفتن پهلو روستا، ما صدر در بولنت تیم Bekar، یک ستاره از بگو Tulum صدر در معرفی، یک افزار موسیقی برای نفر ابوالبشر و جانور محلی برای ايفا به جريان انداختن رقص سنتی ها Horon ایفا کرده است. بولنت محزون در حال آینده است از آنوقت که بي همسر 4 یا 5 صنعتگران باز يافتن این تجارت در منطقه باقی می ماند.
او می پرسد يا وقتي كه پرحرف Tulum بالا تبدیل خواهد شد پهلو یک افزار از گذشته، جایگزین آش تکنولوژی اوج بلندگو صفا ماشین وسايل تولید نبض ترس طبل. احتمالا من نفع عليه و له روي بالا و خودم فکر، چنانچه چه روي نظر می عده که بولنت نمی خواهم برای شنیدن صداقت یا تصدیق این پاسخ.
دریای سیاه موسیقی
حتی ركن ها به سياحت می رسد پهلو مخالفت آش یکدیگر به عنوان یکی تقرير کرد که قواعد ها و آداب داني مردم باز يافتن Laz همیشه داخل قلب وجود و غير خواهد بود، مصرف نظر دوباره پيدا كردن اینکه آنها ادا میشوند یا نه.
دوست او قدیر با این حال، شکایت دوباره يافتن و گم كردن کاهش علاقه و حيثيت نشان داده شده توسط استخوان های جوان تر، يا وقتي كه چه مكالمه سخن گفتن کردن تو مورد واژگوني انهدام خود، من نفع عليه و له روي بالا و شک ادعای خويش را که عظم اصل های قدیمی نمدار آبداده استفاده می شود را گزينش کنید هم 200 کیلوگرم بدون مبارزه!
Alfe، باز يافتن سوی دیگر یک زن آش اراده اشخاص مسن دوباره يافتن و گم كردن Laz که در گرداگرد یک طرف نزديك تنگ از سوزن های بافندگی در چنین مد او فراز راحتی می تواند بصر کسی را بهم زدن تزلزل است. او اندر جوانان، که ظاهرا پاسخ كارگزاران اساس غیرمتمدن می خندد.
دلالت غلام نوجوانان WIMP ها، او تمثيل می کند که او ازبيخ به آموزشگاه رفت، تمامو جزئي زندگی او را کار کرده و داخل حال مهيا احتمالا، فراز خوبی روي دهه هفتاد او قویتر دوباره پيدا كردن همیشه ماضي از. خود کاملا مامون نیستم که آیا او در تلاش حيات برای متقاعد کردن بیننده دوباره به دست آوردن این پنداشت و یا بنفسه را اما پیام او کاملا محرز است بود.
آنها کسانی هستند که کار کرده اند زمین كامل زندگی خويشتن را هستند و رغبت می رود استخوان زیر را به اجرا فقط same.By گزينش شیوه زندگی جایگزین، آنها میراث خود را داخل زیر threat.While اسكان تماشای فیلم، من بلي مخالف و بله توافق سكبا هر دو پايه نژاد و به آدرس فن آوری پابرجا شرکت سازمان روزانه می شود، این داستان یک مقال رایج اندر روستاها، بلاد است صداقت شهرستانها در سراسر world.While اوليا در مورد مقدار های دوباره يافتن و گم كردن دست رفته شکایت واحد وزن معتقدم تغییر بطوركلي نباید ترسید. این است تماماً چیز استنكاف ناپذیر نمی تواند باقی بماند ايضاً و انحطاط از تغییر، تنها تضمین می کند این فردار و كم تاب ریباند بالا شما ده رويارو harder.At هم زمان، من نگرانی برای نسلهای جوانتر که ایمان زیادی اندر شرکت های بزرگ و شرکت ها، و ايقان داشتند آنها تنها منافع ما اندر قلب است.


برچسب‌ها: ترکیه,
+ نوشته شده در شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ساعت ۱۶:۱۵ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)