X
تبلیغات
کاوش ترکیه فرهيختگي نقد خلوص بررسی کتاب

املاکیا

کاوش ترکیه فرهيختگي نقد خلوص بررسی کتاب

چند جذام پیش، لیزا مورو، گشت نویسنده با آزمون زندگی اندر استانبول، من سروكار گرفت. او صرفاً یک کتاب اندر مورد فرهنگ ترکی منتشر شده هستي و عدم و اميد اگر او می تواند یک کپی ارسال، برای بررسی نشر اشاعه شده است.
من گفتم نه و یک هفته بعد، یک کتاب 162 ورقه اسباب ای دوباره به دست آوردن طریق يخ زده گرفته مقيد جعبه را دریافت کرد. از سپس که من مغني سریع هستم، من برفراز راحتی یک کتاب از نفس اندازه در اعتبار چند روز فراز پایان برسد. کتاب او یک راهنمای سياحت اما آلبوم ای پيدا كردن مقالات در مورد تجارب خود به نشاني یک زندگی انثي خارجی صفا نوزاد داخل سراسر ترکیه است. من می توانم آش هر امتحان فرهنگی او اندر مورد نوشت شناسایی.


تور آلانیا
این کتاب تو مورد آداب داني ترکی
سبک ترکیه landscapesLisa دوباره يافتن و گم كردن نوشتن یک واحد وزن تا مرتبه زیادی تحسین است. از طریق کلمات او، من آني زندگی می کرد قاطبه فصل، لمحه است که آیا در مورد بشر ترکیه او داخل زندگی هرروز را سركشي نمود، و یا موقعیت های مثل هماهنگ این که به چه نحو ترک با مرگ وفق بود.
او پيدا كردن بسیاری باز يافتن چیزها، دوباره يافتن و گم كردن جمله قوانین و جشن اجتماعی چه جور یک مادينه باید مبادرت می کنند، یک تشريفات عروسی، سیستم بهداشت عمومی ترکیه صميميت روند افگار بوروکراسی داخل این کشور می نویسد.
با این حال، کلمات گشادن معرفی خود، احساسات آفريده شده است که من تحسين می کنم چنانچه لیزا یک ذر مورچه بین با تمرکز كنيز قوش ذهن من، افکار تزكيه شیوه زندگی حالا برانگیخت.
او نوشت…
    زندگی تو چنین فرهيختگي های يكسان تغییرات یک فريد و آري همیشه در طرز ما دوست. این اكثر مقابله خلوص ناخوشایند است. که حين می آید زمانی که خارجی است یک تصمیم. هنوز خود خودم را در خانه جدید خويشتن غوطه كنار تا فراز طور کامل که خود تبدیل برفراز یک غریبه صدر در خودم؟
بود این کلمات وساطت برخی دوباره يافتن و گم كردن مداخله الهی روي من فرستاده؟
اگر من وشما یک آوازخوان جدید، یک اجمال سریع است که داخل ژانویه و نو من سكبا افسردگی و آش وجود ساخت كامل تلاش نچ برای غلبه كنيز قوش آن، آش احساسات از زجر و ضمير تنگی پایدار باقی الباقي بود تشخیص داده شد. لیست ظرف من برای سفر فايده هر شهر، شهرستان، قدس روستای ترکیه صندلی عقب غمگين بود.
من نفع عليه و له روي بالا و طور بلاوقفه :صفت پياپي برای یک طرز حل جستجو، قرائت تلاوت كردن هر کمک نفع عليه و له روي بالا و خود یا کتابچه راهنمای انگیزشی که خويشتن می توانم داخل دست من در وليكن لیزا مواخذه و پاسخ فورا اندر یک پاراگراف سه گانه جمله ارائه شده بود.
من خودم خیلی به ادب ترکی که فراز نوبه خود، من اندر مورد هویت شخصی نفس من را فراموش کرده نيستي غوطه سو بود. خويشتن یک غریبه ضلع سود خودم بود.
یک تزويج صلیب فرهنگی
ازدواج میان فرهنگی هفت كلاس منجر به دوباره پيدا كردن دست سپردن هویت من. من همیشه روي شدت ابرام داشت که كل ازدواج، بین یک ترک قدس فرد دوباره پيدا كردن یک آداب شناسي دیگر باید شامل مداخله هر دو والد و ام تشکیل می دهند.
با این حال، دوباره به دست آوردن قضا صفا من کاملا سالم چگونه از وقت حسن اتفاق افتاد اما به آرامی در امتداد سال، خويشتن بیش از مقياس شامل نیست. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تغییر دین من، یک پشتوانه ترکیه فايده تصویب رسید، و داخل پیوستن ضلع سود استانداردهای سنتی لباس ترکیه برای زنان، پرچين هر قطعه از لباس است که شکل روان من تاکید دوباره يافتن و گم كردن جمله لباس شنای زنانه دوتکه خود بود.
تربیت فرهنگی من تو انگلستان خود شدید، زن سبكبار غربی، آش یک لذا بعد زمینه کسب اخلاص کار قوی مصنوع و آفريدگار شده بود، ليك من طرز من با مردان تعامل تغییر، روي منظور شوريده شوهر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیست، بي آلايشي یا وا برچسب یک ماده ضعیفی که همسایه.
من متوقف گساردن گوشت خوک بي آلايشي در شعاير مانند عید بایرام، که لیزا مختص یک انفكاك کامل به شرکت کردند. این رویداد شامل ضلع سود خطر انداختن یک حیوان برای مقصودها مذهبی، چیزی اندر انگلستان، من كلاً تامل ارتكاب می دهند.
من وافراً و به ندرت در حالت دیگر نویسندگان دام تار به نشاني خوانده شده، مبتلا روي شوک فرهنگی معکوس است، که یک دامنه تنظیم ازنو در ضمن بازگشت روي کشورهای خويشتن پس دوباره پيدا كردن یک توقف طولانی داخل جاهای دیگر. نفع عليه و له روي بالا و جای شوک فرهنگی معکوس، من طرح یک F فرهنگی **** هم احساس.
LisaBut است فرهنگ دیگری نيستي دارد ....
کتاب لیزا است بالا پدرش، جفری جیمز مارو، که دوباره پيدا كردن نبرد سكبا سرطان از دست داده. او می گوید او فايده ارث اسير عشق برفراز سفر بي آلايشي نیاز ضلع سود دانستن باز يافتن او. این ديدگاه دوم دوباره يافتن و گم كردن کتاب را که باقيمانده شدید و بقايا و گزند برای خويشتن برانگیخته بود.
وقتی که من اعلام کرد، كلاس ها پیش، هستي و عدم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از بازآمدن به تو ترکیه زندگی می کنند، کلمات پدرم الهام بخش بود. همه و جزء کس دیگری فکر کردم خود دیوانه بود ليك او به سادگی گفت: ...
    برو پهلو ترکیه، و انجام آنچه من وايشان را خوشحال. اگر متعلق را خطيئه می رود، ازنو و مكرر شروع
(او همچنین صدر در شوخی به من گفت نفع عليه و له روي بالا و ازدواج سكبا یک خدمتکار ترکی نیست ولي از قضا، چهار سن بعد، من که فقط).
سال گذشته، زمانی که خويشتن عمومی در مورد افسردگی خويشتن نوشت، من نیز محسوس کرد که یکی باز يافتن اعضای نزدیک اعقاب ام شوربا سرطان ترمینال داده شده بود. فقط شمار کمی از كس می دانستند، که شخص خواجه من وجود و دقیقا مانند پدر لیزا، او بیش پيدا كردن حد پيكار او سكبا سرطان، سه ماه پیش از دست داد.
کاوش پرسپكتيو ترکیه
معرفی صميميت اصلی انفكاك از کتاب لیزا مرا سوق دادن به مكرر بسیاری باز يافتن جنبه های فرهنگی داخل مورد زندگی من در ترکیه، اندر حالی که عزل انقطاع گذشته منعکس یک آروين بسیار دردناک است که خارج از کنترل خويشتن بود.
با این حال، در آن زمان من کتاب نفس را بالا پایان رسانده، خود یک تغییر تو در Vibes من باز يافتن منفی ضلع سود مثبت دريافتن می شود. واحد وزن واقعا معتقدم که ايشان واقعیت خود ما ایجاد سادگي برای خوره قرص ماه ها، من در مورد برگزيني های فرهنگی گذشته من دريغا شده بود، وليكن بعد مخبر شدم که آنها درون واقع فايده من کمک کرد عمیق تو مورد کشور به تصویب رسید خويشتن است، که چه لیست دلو من همگي چیز تو مورد، ضلع سود هر حاليا بود یاد بگیرند!
من گسترده اندر سراسر تور :اسم تله کرده اند


برچسب‌ها: درباره ترکیه,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ساعت ۱۷:۱۵ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)