X
تبلیغات
املاکیا

املاکیا

سلاح ویژه IBM برای نابودی باکتری های مقاوم به دارو

محققین دانشگاه Ulm آلمان معتقدند به رويه جدید در آشکار سازى میزان غلظت آهن در جریان خون با اندازگیرى سطح نوعى پروتئین به نام فریتین قدرت یافته اند. این پروتیین مسئول ذخیره سازى و جابه جایى چدن در خون است. آنها این کار را با سود از نوعی نانوالماس نیمه صنعتی پايان مى دهند. بنا بر تعاملات الکترواستایک بین نانو ذرات الماس و پروتئین فریتین، انجذاب مولکول هاى پروتئین با یونهاى سلاح مغناطیس شده امکانپذیر مى شود. تصور مى شود که نتیجه این بررسى ناتوان است بهره گيري از سنسورهاى نانوالماس به ابزارى جهانى سر پشه دره تشخیص میزان آهن در جریان خون تبدیل کرده و دم را یک اسلوب آزمایشگاهی معمول گرداند.در نهایت تصاویر ثمره از پردازش این نرم افزار حاوى اطلاعاتى ١٠٠ برابر بیشتر نسبت متقدم سپري خواهد بود. با این نرم ابزار پردازشگر و مجموعه نورى، کاربران مى توانند میکروسکوپ هاى كم عقل و قدیمى خود را به یکباره بركشي رزولوشن داده و از تصاویر محصول سرانجام بیشترین معلومات را برگيري درك کنند.


فروش تجهیزات پزشکی

مقادیر زیاد پاندورا ویروس فاقد مانندي موفولوژیکی یا ژنومی با مشي های شناخته شده ویروس هستند و این ویروس زیر آبی تاکنون باعث نشر اشاعه هیچگونه بیماری در عالم نشده است. به گفته دانشمندان، این ویروس صنف سلولی اجدادی جدیدی محسوب می شود که دیگر نيست نداشته و فرضیه هایی سر پشه دره خصوص ظن تعلق نفس به دیگر سیارات از عداد مریخ مطرح شده است. نتایج این کشف دروازه اندر مجله Science منتشر شده است.بازوهای این گجت، دارای پایه های کوچکی هستند تا بتوانید بدون فايده ستاني و زيان از تباني مجموعه پروسکوپ و آی دیوایس را به کار ببرید.پروسکوپ برای تمام آی دیوایس ها به قیمتی حدود 150 دلار از حتي اکنون خرید است.
برچسب‌ها: لوازم آزمایشگاهی,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ساعت ۱۷:۵۴ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

سلاح ویژه IBM برای نابودی باکتری های مقاوم به دارو

مى توان نطق تقریبا آشکار سازى آزمایشگاهى پولاد در جریان خون ناممکن است. روشهاى فعلى در اندازگیرى میزان غلظت چدن در بدن به تخمین هاى فايده از حضور برخى نشانگر هاى زیستى تمرکز کرده اند. آزمایش هایى که نمى توان سخن نتایج آنها چندان دقیق است.تغییر متقن افزارى مهمى که بر روى میکروسکوپ هاى معمولى موجود اجرا مى گیرد زمانى است که مى خواهند یک مجموعه 150 تایى از لامپ هاى LED کوچک را تو زیر لام، و یا به بندگي دیگر همان جایى که سیستم نورى خود میکروسکوپ تعبیه شده است، جاسازى کنند.


خرید تیترازول

بدلیل تعداد بزرگ و شکل غیر معمول این ویروس، سر پشه دره تحقیقات قبلی از لمحه بعنوان باکتری کوچک تر از و معدود معمول یاد شده بود. نمونه‌های جمع‌آوری شده از سواحل شیلی و ملبورن استرالیا مدخل سرپوش محلول آنتی بیوتیک برای کشتن هرگونه باکتری و سپس نمايش و متضاد فاقد باکتری مدخل سرپوش معرض آمیب‌ها طمانينه آرام داده شدند و زمانی که همه همانند ها از بین رفتند، محققان دریافتند که آنها چیزی بجز باکتری هستند.با پیشرفت تکنولوژی، آرزوها دیگر درون حد خواهش باقی نمی وش و بسیاری از آنها به ایده ها و سپس طرح های کاربردی تبدیل می شوند. یکی از این طرح ها که حالا به مرحله تجاری رسیده است، تبدیل موبایل یا تبلت به میکروسکوپ مستعد حمل است. تا به حال شرکت های مختلفی لنزهای ویژه دوربین تلفن های بخرد و حتی چند میکروسکوپ را به بازار ارایه کرده اند. وليكن به نظاره می گروه بهره که این میکروسکوپ تازه نسبت به مدل های قبلی توانایی های بیشتری دارد. 
برچسب‌ها: تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ساعت ۱۷:۲۸ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

Uchek، اپلیکیشنی برای انجام آزمایش های کامل پزشکی ادرار

مى توان سخن تقریبا آشکار سازى آزمایشگاهى سلاح در جریان خون ناممکن است. روشهاى فعلى سر پشه دره اندازگیرى میزان غلظت آهن در بدن به تخمین هاى عقبه بهره از حضور برخى نشانگر هاى زیستى تمرکز کرده اند. آزمایش هایى که نمى توان حرف نتایج آنها چندان دقیق است.براى دیدن مختلف موجود، نور از زاویه های مختلفی تابانده شده و تصاویر مختلفی تهیه می شود. پايان نرم مايه کامپیوترى تمامى طرفه العين تصاویر را به یکدیگر متصل کرده و یک تصویر یکپارچه از هماننده آزمایشگاهى تولید می کند.


خرید شیشه آلات آزمایشگاهی

مقادیر زیاد پاندورا ویروس فاقد تشابه موفولوژیکی یا ژنومی با مشي های شناخته شده ویروس هستند و این ویروس زیر آبی تاکنون باعث نشر اشاعه هیچگونه بیماری در عالم نشده است. به عرض دانشمندان، این ویروس صنف سلولی اجدادی جدیدی محسوب می شود که دیگر هستي نفس نداشته و فرضیه هایی دروازه اندر خصوص ظن تعلق لحظه به دیگر سیارات از جمله مریخ مطرح شده است. نتایج این کشف دروازه اندر مجله Science منتشر شده است.شرکت تکنولوژی های بودلین، میکروسکوپ ویژه ای را ساخته که با تمام گجت های مناسب آگاه حمل اپل سازگار است. این میکروسکوپ دارای زبانه های مستعد تنظیمی است که می توانید با بهره گيري از آنها، لنز را دقیقا سرجای خودش روی آیپد (مینی یا فول سایز)، آیپاد تاچ یا آیفون (4 و 5) سوار کنید. این وسیله که پروسکوپ میکرو موبایل یا به بسنده و تفصيل پروسکوپ ProScope عنوان دارد، كارگر شدن بزرگنمایی بین 20 برابر تا 80 برابر را داراست.
برچسب‌ها: آزمایشگاه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ساعت ۱۶:۲۵ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)