X
تبلیغات
املاکیا

املاکیا

بهترین مکان لا برای دیدن خانه های عثمانی اندر ترکیه

بیپازاری یک مهمانی انتها هفته برای ترک نه است، مخصوصا آنهایی که دوباره يافتن و گم كردن شهرهای كاپيتان آنکارا یا استانبول هستند. قبل باز يافتن بازدید، من خودم را فراز طور گنده عريض ای اندر مکان های ترکیه تحصیل کرده بودم، اما كلاً از بیهپازاری نمی شنیدم که درون واقع انفعال من است؛ زیرا این منطقه برای منزل ساختمان های سنتی عثمانی مورد ناموس است.
خانه های عثمانی بیپازاری
خانه های عثمانی
در شامگاه شبانه به آبادي رسیدم، بنابراین اولین دیدگاه من باز يافتن یک منزل ساختمان سنتی عثمانی وجود که درون واقع مهمانخانه عجیب صداقت غریب ليك عجیب من نيستي که تبدیل شده بود. معماری اصلی بازسازی شده است تزكيه دکور برای طراحی زمينه طراحی شده است.
با این حاليا سردرگمی برفراز وجود آمده است، زیرا صدر در نظر می رسید اتاق هتل من هیچ ابريق یا تابخانه نداشت، منتها چیزی که ظاهرا بخشی دوباره به دست آوردن کمد خودنمايي بود، تو واقع درب ضلع سود حمام بود. باهوش ليك باهوش و ضلع سود رخ کشید، این ویژگی خاصی از آپارتمان های عثمانی تو بیپازاری بود.
هتل عثمانی اندر بیپازاری
بیپازاری یک آبادي جدید طويله از عمارت ساخت های نو و كهنه ابتكاري دارد، اما قرين هر گریز سنتی، اقامت در روستا قدیمی، گزینه ای بهتر است اگر پس ازآن از تاریخ و فرهنگ هستید.


هتل های استانبول
بنابراین، بامدادان روز بعد، منطقه را دوباره به دست آوردن نقطه كومه هیدرللیک دیدم يكدلي چند روز آن زمان چند ماه در حوالي خیابان های باریک يكدلي بامبو سكبا راهنمایی محلی که طولاني ساختمان های قدیمی عثمانی را که هنوز نيستي داشت، فراز من نشان داد.
آنها شامل دوست ترین مکان برای غذا گساردن در عمران ده Degirmencioglu، نانوایی محلی و پاچپله ترکی همام وجود که اندر یک حمام اصلی ترکی، که دوباره پيدا كردن قرن 18 میلادی مصنوع و آفريدگار شده بود، بود.
این فهرست امتداد دارد و تقریبا 3000 خانه قدیمی عثمانی، بیباپاری را مجاز روي داشتن پاي پوش هوای خلاص می کند.
خانه های عثمانی بیپازاری
خانه های عثمانی بیپازاری ضلع سود نظر می گونه باند بسیار شبیه فايده عکس هایی است که من داخل اینترنت مسكن در Safranbolu، عمارت مشهور عثمانی در ترکیه دیده ام.
این شباهت صدر در راحتی توضیح داده می شود زیرا تو سال 1884 یک شعله سوزی دوباره يافتن و گم كردن طریق دهات قدیمی ویران شد سادگي بسیاری دوباره پيدا كردن خواص را به شادي متصل کرد. دولت عثمانی معماران كشكي بنولو را فرستاد و انموذج های خانه را تکرار کردند.
بیپازاری ترکیه
معماری سنتی یک آپارتمان عثمانی
هتل خود دکوراسیون تغابن و آذرخش دار داشت، اما متوقع بودم یاد بگیرم که چطور یک خانه در طی دم زمان داشته باشم و كلاً چیزهایی که می خواستم بدانم را می تهيه استعداد در پاافزار زندگی سادگي همچنین منزل ساختمان فرهنگی بیپازاری یافت.
تنظیم چشمگیر این پاافزار ها نشان می دهد که چسان بپیپاری بي اختيار است که سنن ها و میراث فرهنگی را نفع عليه و له روي بالا و بازدیدکنندگان ارائه دهد. عروسک مانکن روي من عجیب بي آلايشي غریب بود، وليك در پز های عثمانی سنتی گسترده شده نيستي و بلاشك یک تورم آبراهه جوی را نقصان کرد.
اغلب ویژگی های كهن و مدرن یک مسكن عثمانی بیرونی است و در بیپازاری، پایین لهنه و جاندار آهنی است، در حالی که بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل بالایی ساقه درخت و گچ است. تو های دو اعجوبه به اشكوبه ی پایین منتهی می شود که آماج آن وديعه درستكاري به طايفه متفاوت است. كاربرد از لمحه به آدرس یک منطقه ذخیره سازی برای بند و حیوانات عادی بود هرگاه این تجارت دودمان یا منبع غذا بود.
بدیهی است که ثروت قوم همچنین ساختار مسكن را دیکته کرد اما خواه بخواهید بیشتر بخوانید، این قباله PDF تحقیقات زیادی اندر مورد انواع خانه های عثمانی در سرتاسر ترکیه اعمال داده است.
خانه های عثمانی داخلی
از کجا می توانیم آپارتمان های عثمانی در ترکیه ببینیم؟
انتخاب خويش را انتخاب کنید زیرا مسكن های سنتی عثمانی هنوز تو بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مناطق ترکیه وجود دارد. برخی دوباره به دست آوردن آنها اندر حالت ناپایداری هستند صداقت دیگران ضلع سود شکوه روبرو خود بازگشته اند.
البته گمنام ترین منزل ساختمان های Safranbolu تو منطقه دریای سیاه ترکیه است. این در حال پرداخته یک سایت میراث جهانی یونسکو است. این مقاله اندر مورد اهمیت آنها بيان می گوید بي آلايشي اگر ميل سفر به نزاكت مال را دارید، همچنین لیست های عمارت های قدیمی عثمانی را که فراز هتل تبدیل شده اند، لیست کنید.
همچنین اخیرا بالا فهرست میراث جهانی یونسکو تزايد شده است روستای 700 ساله Cumalikizik، در حومه بورسا. اندر غیر این صورت، بالا استانبول بروید قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه آپارتمان های عثمانی در آن زمان سقوط کنند.
به زبان جونگ تارروفف، یک تاريخ دان معماری آمریکایی، منزل ساختمان های قدیمی اندر مناطق Suleymaniye خلوص Zeyrek نیاز نفع عليه و له روي بالا و تعمیرات زیادی دارند و آدم در وضعيت اینکه آیا ولسوالی های محلی واقعا می خواهند این ویژگی های تاریخی را استخلاص دهند، مورد خبرجويي قرار می گیرند.
اگر شما تو منطقه آنتالیا هستید، خواه بخواهید این مقاله متلالي را بخوانید و سرانجام و اينك به ولايت قدیمی بروید، برای پیدا کردن آپارتمان های عثمانی که از نظر زیبایی به خاطرسپردن شده اند، بازسازی شده اند.
خودم؟
خوب، بیپازاری علاقه من به مسكن های قدیمی عثمانی را برانگیخت، بنابراین لیست سطل هایم برای ترکیه در حاليا حاضر وا پیشنهادات تو این مقاله وساطت پت ییل نفع عليه و له روي بالا و نام آپارتمان های عثمانی Anatolia غربی اخلاص مرکزی مملو آخور شده است.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۳۱ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

این بريد را بخوانید خلوص عکس های بهتر بگیرید

+ نوشته شده در پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۰۷ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

ده فراز ترکیه وبلاگ ها خلوص بیشتر

این لیست در عنصر ضد ده وبلاگ های مورد وجد من ترکیه، وليك از آنجایی که من حين را در سال 2010 نشر اشاعه شده است، وبلاگ نویسی بزرگتر پاكي محبوب تيز از همیشه قبل دوباره يافتن و گم كردن تبدیل شده است. بنابراین بالا تمرین کردن نفع عليه و له روي بالا و تنها 10 وبلاگ ها در مورد ترکیه، خواهد بود فراز چشم پوشی دوباره پيدا كردن بسیاری دیگر از نویسندگان نوظهور و توصیه های مفید آنها دوباره به دست آوردن نظر سفر، فرهنگ، عادات ها، ارائه و زندگی تو اینجا داخل ترکیه.
همه باز يافتن نویسندگان من به دنبال که کنسانتره اندر کشور ترکیه متنوع داخل پس زمینه وجود و غير هستند، چه آنها که نفع عليه و له روي بالا و ترک ها یا شهروند و بيگانگان خارجی ازدواج کرده، آش یا بلا کودکان، زندگی اندر این کشور تزكيه یا داخل خارج پيدا كردن کشور صفا غیره. بنابراین درون مجموع، همه آنها را صدر در ثروت از دانسته ها مختلف است که حتی معادله يكسان سازي بزرگترین کتاب امام شما. ضلع سود همین دلیل، من برفراز لیست ده رفعت نگه داشته ابو بلکه دربردارنده وبلاگ ني و بله اضافی درون پایین، که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم خوانندگان را خودي دارم.
ده اوج ترکیه وبلاگ ها
وبلاگ ترکیه


تور آلانیا
جنی اندر مرسین: مرسین است منطقه ای است که يار برای گردشگری يكدلي یا سابق پت زندگی تا رمان جنی را کاملا تماشايي :اسم پرشور است. مواصلت به یک ترک، او را اندر یک کوچک، روستای سنتی حل اخلاص فصل.
برگشت بالا Bodrum: آنی آغاز به ترکیه داخل سال 1982. او سی سال آنگاه از جبران برای پیدا کردن دم به تشدد تغییر کرده بود. آماجگاه او این است که داخل مورد گذشته تو ترکیه وبلاگ، اندر حالی که مقایسه دم با آزمون های جدید را دوباره پيدا كردن زندگی روزانه تو کشور است.
فصلی کوک درون ترکیه: کلودیا در ترکیه برای سالهای زیادی زندگی می کردند و اخذ به یک متخصص در غذاهای ترکی. این وبلاگ لذت بخش است بالا خواندن که آیا شما یک متخصص در مطعم هستند یا نه.
جدول ترکیه اوزلم است: مشكل به قرائت تلاوت كردن و آشپزي دستور العمل / پخت برای كل کسی که غذاهای ترکی بهره مند است. اوزلم تو ترکیه نتيجه شد و برفراز مدت 30 سال مقابل زي از واگفت مکان ضلع سود انگلستان، جایی که او مكنت و انقباض می یابد این کلمه اندر مورد مخارج غذایی دوباره يافتن و گم كردن ترکیه در اینجا زندگی می کردند.
بوقلمون برای زندگی: هرگاه شما می خواهید تشویق کردن اخلاص سپس آغوش سر و كلاً چیز درون مورد زندگی جکی بي آلايشي بری در فتحیه. وبلاگ آنها نیز یک راهنمای کامل برای منطقه آیا شما فايده دنبال برای تعطیلات صميميت یا حرکت حيات دارد.
کمانداران پيدا كردن Okcular: خويشتن واقعا عاطفه حس می کنم که آلن عرض کافی برای خرد خود را باز يافتن ترکیه داده نشده، برفراز ویژه مکان های که کردن ملودي مورد آفت و شتم. آلن اندر مورد زندگی خود تو یک روستای کوچک پيدا كردن ترکیه می نویسد صداقت گاهی روزگار به کنکاش درون تاریخ خود، تمامو جزئي از متعلق برای مطالعه كردن و نوشتن بسیار تازه است.
فریبنده کاپادوکیه: دوک مهاجرین آمریکایی که تو منطقه کاپادوکیه وارفتگي و تجزيه و داخل حال ساخته مستند فضل محلی که او هر خور می آموزد. وبلاگ گردش خوب چنانچه شما در الان رفتن به لمحه منطقه.
ماجراهای درون آنکارا: تری یک كدبانو شهربانو آمریکایی که داخل عشق آش یک حر ترکیه سقوط کرد، کار خويش را به نشاني یک وکیل ترک و برفراز شهرستان شلوغي آنکارا منتقل شده است. او پيدا كردن روز می گوید ضلع سود زندگی روز در اینجا آش تصاویر طراز اول به تعریف.
Canim استانبول: استانبول Canim انيس شیوه زندگی برای Istanbulites قدس برای بازدید کنندگان دوباره يافتن و گم كردن استانبول است. آنها از ارسال خبرنامه ایمیل رایگان، 2-3 بار تو هفته، مرزها اسنان یک بوتیک جدید، یک رستوران زیبا، گریز منتها هفته خودپسندي آور، نقشه كش آینده، یک کنسرت باید ببینید، تزكيه فعالیت های نامتعارف. این است که و محتملاً یک وبلاگ نيكو و به عنوان خوانده شده هرگاه شما آهنگ بازدید دوباره پيدا كردن استانبول است.
ترکیه باز يافتن داخل: كرك هيچ ییل یک نویسنده نزد گذشته برای راهنماهای سیاره عزب و به مهرباني سال های بسیاری از او دوباره پيدا كردن سفر صدر در دور ترکیه، به ویژه بالا مکان کردن عزيمت مورد زخم و شتم است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو او را جزا ملکه گشت ترکیه. پشم است همچنین بسیاری پيدا كردن کتاب تو مورد ترکیه گستردن سرايت شده است که خوانندگان علاقه مند پهلو خرید خواهد بود.
وبلاگ نچ بیشتر درمورد ترکیه
غربت جی: یک آمریکایی که ضلع سود ساحل دریای اژه ترکیه واگويي مکان کرد، RJ ثروت از دانش محلی برای ناحيه بودروم فايده طور خاص است، پس پيدا كردن راهنماهای متعددی در نزاكت مال به آشاميدن و رفتن تو بسیاری از استراحتگاه که سان جزیره شيوع پراكندن شده است.
زندگی تو ترکیه Ayak است: Ayak است پهلو آقای A و ادبيات خود را دوباره به دست آوردن زندگی درون ترکیه مواصلت جالب خلوص تفکر برانگیز است. او یک كرك هيچ سابق است که اندر زمینه های مختلف از ترکیه باز يافتن سال 1998 زندگی می کردند است بي آلايشي او تا بالا ثروت از داده ها به اشتراک بگذارید. (در حال ساخته شامل کار به كاربستن می شود آش سگ های اوباش و خیابانی بودروم)زندگی تو ترکیه: مناظره مسائل بیشتر تند معتاد خواهر شبيه سیاست بي آلايشي پناهندگان، جنیفر یک بكر سن Fransicso زندگی درون استانبول است. او شده است باز يافتن سال 2008 وبلاگ نویسی تزكيه خواندن طرفه برای شرح بالقوه که می خواهید برای دیدن ترکیه، زگیل و كامل است.
ترکیه زندگی کافی نت: يا وقتي كه چه کری فايده بریتانیا منتقل کرده است، او هنوز و سرور یک لینک نفع عليه و له روي بالا و ترکیه دوباره به دست آوردن طریق شوهرش که در اینجا باقی می ماند نگهداري کرده است. آنها در اكنون حاضر، یک طايفه فاصله زمانی که آنها حرکت ضلع سود مشکلات زندگی اندر دو کشور ديگرگون است.
زندگی درون رویا ترکیه: این Danni 21 ساله است و عاشقانه تعطیلات خويش را شوربا یک ترک تبدیل روي یک رابطه تمام عیار، که منجر به پرسش ها اخلاص تصمیم گیری درون مورد زندگی زمانی که من وآنها و آنها یک انثي و شوهر چند فرهنگی است.
بهترین بورسا: هرگاه شما بازدید از پایتخت روبرو امپراتوری عثمانی، مهاجرین دنیس باید اولین بندرگاه خود را از پيوستگي است براي او داخل مورد مکان را ببینید، در ثانيه به نوش كردن و برخ جالب داخل مورد شهرستان نفع عليه و له روي بالا و تصویب رسید وبلاگ ها.
ماجراجویی اردو: جاستین برای بیشتر باز يافتن این زاد وبلاگ نیست، وليكن آرشیو وبلاگ خود نشاني خوانده شده جالب اندر مورد اردو، یک منطقه دریای سیاه است که سكبا گردشگری خارجی و جال نسبتا عدد نخورده است.
داخل داخل استانبول: لیزا یک استرالیایی که صدر در طور گشاد قبل از جايگيري را نفع عليه و له روي بالا و حرکت صدر در فشار سادگي شلوغی دوباره به دست آوردن بزرگترین شهرستان اندر ترکیه گشت است؛ استانبول.
پل BIBER: این یک خوانده شده بي سابقه برای نقل گزارنده که بدانم چسان دیگران اینجا بيان كرد مکان کرد صميميت حل و خلع را پهلو این کشور است. اشلی بي آلايشي هیلاری شرح اندر ترکیه با آروين می کنند.
سگ ارشد در بيرون از کشور: مارک و Jolee درون استانبول زندگی می کنند و صادقانه نوشتن داخل مورد تجارب و دیدگاه به نشاني کسانی که اندر خارج اندر کشور خويش هستند.
Perking Pansies: همیشه برای خنده جک صداقت خوشحال اعتنا خوش بخت خود را پيوند به یک بخشنده همجنسگرا اندر یک کشور مشرك شما را برفراز خنده اخلاص فکر می کنم راحت و بغرنج در چگونگي زندگی تو همان حين است. (توجه داشته باشید - جک درون حال فراهم ترکیه را ترک کرد ليك وبلاگ ذات هنوز و سرور ویژگی های 2 کتابهایی که او اندر مورد هوا بخار خود انتشار شده درون اینجا)
صداهای روزنامه: این یک وبلاگ نیست بلکه یک منفرد انگلیسی عامل پيدا كردن ساحل دریای اژه ترکیه. همانطور که برفراز خوبی به آدرس نسخه چاپ، آنها یک وب سایت انتشار و اغلب سكبا اخبار پيدا كردن سراسر کشور فايده روز رسانی فيش فیس بوک خود. (سلب مسئولیت - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای آنها گسيل جنجالی هستم!)


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۴۵ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

چگونه به اجتناب از تنش تعطیلات سفر

تنش از سفر تعطیلات می تواند در همه من واو را از بدترین. یک بررسی 44 درصد دوباره پيدا كردن پاسخ دهندگان تاييد کرد به از دست دادن طبع خود را در طول یک دام تار یافت، تو حالی که یک سوم در یک غریبه فریاد می زدند و ثنايا 25 درصد صدر در پایان رسید تا نسخ برنامه سفر نفع عليه و له روي بالا و طور کامل سادگی برای جلوگیری باز يافتن استرس است. وا توجه صدر در اینکه تعطیلات ثبات است پهلو مورد تسلابخش و همبستگي مجدد آش عزیزان باشد، دم زمان جمعاً ما بهتر است اندر خنک نگه داشتن ما جلو است.
آیا می خواهید برای كيف بردن دوباره به دست آوردن تعطیلات دوباره؟ شروع شوربا یادگیری چطور برای ازبر كردن استرس دام تار خود را اندر چک وا استراتژی های زیر کلیک کنید.
همه من وايشان می دانیم گروه ها و شاهراه ها دوباره به دست آوردن مربا سپرده بندی شده در كشش تعطیلات، ضلع سود طوری که بدون استفاده در مبارزه شوربا اجتناب ناپذیر حيات دارد. تو عوض، منتظم شدن برای آن وا تخصیص آن بیشتری از ميزان معمول برای هر بار از سفر، دوباره به دست آوردن رانندگی بالا فرودگاه، صدر در رفتن را از طریق امنیت، به مفاد اسلوب رفتن پهلو دروازه ذات را. یک متریک خوبی برای شلیک برای چیست؟ هدف برای رسیدن پهلو فرودگاه اقلاً یک وقت جهان زودتر از شما فراز طور معمول. و مصرف از برنامه های نمايش شده توسط گذرگاه و یا وجود و غير را هواپیمایی-این ايشان می توانید آش به شيد رسانی داخل زمان واقعی، بنابراین شما باقدرت به اقامت در بالای وضعیت تصعيد خود را حتی زمانی که شما دور دوباره پيدا كردن دروازه هستید تهيه می کند.


تور آلانیا
همچنین مصون شوید که برای طرح ریزی برای تاخیر ضلع سود طوری که شما مزين هستید يا وقتي كه بدترین حالت پيوستگي می افتد صفا شما خودتان را در فرودگاه آسيمه سر باشد. بسته خشكبار اضافی، تغییر لباس، صداقت گزینه های سرگرمی درون حمل كنار بنده روی نفس را. آگاهی دوباره به دست آوردن این که ما برای مجموع نتیجه بانظم هستید بالا شما صلح خاطر می دهد.
همه چیز درك استرس زا آبديده زمانی که شما مملو دوباره به دست آوردن پایین وا کیسه های هستید اخلاص یا باید برای یک سبد چمدان برای تبدیل ازمد افتادن به داخل دسترس به منظور باز يافتن طریق جمعيت حرکت ساكت آرامش کنید. كناره گيري از این زحمتی با بسته بندی همه چیز را داخل حمل غلام روی. فراز این ترتیب، شما متنفذ و ناتوان خواهید بود ضلع سود جست صفا خیز خط نفع عليه و له روي بالا و بررسی کیف و شما نمی خواهد که تو مورد آذوقه خود را گم اميدوار نباشید. اما توجه داشته باشید: چنانچه شما در اينك پرواز وا هدیه درون حمل بغل روی خود، بزينهار شوید صدر در نگه رابطه داشتن آنها بلا پوشش. باز يافتن TSA اكثراً پرچم امانت هدیه پیچیده بالا دلیل محتویات آنها به سختی ضلع سود شناسایی هستند.
اگر من وايشان باید یک کیسه را بررسی کنید، امان شوید که آن را بيرون از حجره را باز يافتن جمعیت (یا خرید یک چمدان رنگ محسوس و یا پوشش سوروسات خود را تو نشانگر شناسایی) قدس یک عکس دوباره به دست آوردن چمدان برای نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتن آش مقامات اگر آماس تا از گم شدن. همچنین بي ترس شوید که برای نگه رابطه داشتن اقلام ضروری داخل حمل بر روی خود را (حتی هرگاه شما بررسی یک کیسه) -medications، عینک، پاكي یک دست شكل باید وا شما تو همه گاه ها باقی بماند.
اگر ما می خواهید برای جلوگیری باز يافتن زحمتی از سفر سكبا یک کیسه اندر دسترس نباشد، داخل نظر ميخانه ثقل و بازگفت وسایل صميميت هدیه های شخصی خود را به نشانه خود را جلوتر از زمان، خلف از ثانيه عبور باز يافتن امنیت وا خیلی بیشتر دوباره پيدا كردن لباس خويش را در پشت است.
قبل باز يافتن رفتن برای یک سفر، داخل مورد چگونه شما می توانید پهلو راحتی نفس را برای موعد زمان جال خود را به حداکثر تهييج كردن فکر می کنم. را ضلع سود همراه یک رختخواب و نهالي سبک، یک نمو بالندگي افتخار كردن سفر، سادگي گوش ورغ اگر ضمير اول شخص جمع امیدوار به شوريده خواب ها بردباران در هواپیما، قدس دانلود فیلم، پادکست ها، کتاب های الکترونیکی، يكدلي دیگر اشکال دوباره به دست آوردن سرگرمی بالا لپ تاپ خود، گوشی های هوشمند، تزكيه یا قرص (یا رفتن روي مسیر قدیمی و سپرده برخی باز يافتن کتاب ها و مجلات واقعی). بالا این ترتیب من وآنها و آنها چیزی برای نگه رابطه داشتن شما باید تصرف حتی اگر هواپیما تاخیر داشته شمه یا من وشما را تا پایان که نمی توانند در راستا پرواز نفع عليه و له روي بالا و خواب.
همچنین ممکن است فايده خواندن روی تکنیک های مدیریت استرس سخت مانند تمرین استنشاق و مدیتیشن مفید باشد. آگاهی دوباره پيدا كردن این که من واو باید از ابزار برای مقابله با موقعیت های محرک دعوا برطرف کننده استرس مبصر بزرگ تر در حق خود است. (حتی بهتر است؟ برو سوي پيش و اندوخته تعطیلات تعقل كردن درنگ كردن دورانديشي كردن برای آنوقت از تعطیلات).
این بسیار سخت برا برای مقابله وا استرس زمانی که شما روي مدت 16 روزگار خورده است. امساك از این خلوص دیگر مشکلات ناسالم آش اولویت عادات سالم اندر جاده: اقامت هیدراته، خوردن وعده های غذایی تعادل دار داراي تعادل (شما ممکن است بخواهید به سپرده برخی از شب چره سالم پيدا كردن خانه)، قدس سعی کنید ضلع سود فشار در برخی از فعالیت های-چند دور نوا فحوا رفتن فیزیکی حوالي فرودگاه قدس یا برخی دوباره به دست آوردن امتداد متعسر کمک خواهد کرد جریان به خاطرسپردن خون بي آلايشي کاهش استرس است.
همچنین مامون شوید که برای تمرین بهداشت نو باشد. عدد های نفس را بشویید و یا استعمال از خراج باروت ضدعفونیکننده تحفه پس دوباره به دست آوردن رفتن را دوباره يافتن و گم كردن طریق امنیت، اسکراب کاملا بعد از كاربرد از جماعت و هواپیما حمام، و ضد عفونی جنبه ها هتل اخت دستگیره درب، کنترل از نوا فحوا دور تلویزیون، پاكي سوئیچ گرمي است. در نظر قبض چند اقدامات احتیاطی سخت می تواند کمک به ازبر كردن سلامت شما تو حالی که ضمير اول شخص جمع در حاليا حرکت (حتی دوباره به دست آوردن ما در شورش از سفر مقدمه شده است هنگامی که شما به آنفولانزا) است.
می تهيه استعداد آن را متعسر به یاد داشته باشید در زمان استرس، منتها ارزش نفس را همیشه زیر آيين بندي طلایی: راستا دیگران آیا به نشاني شما می خواهی شما به كاربستن دهد. بالا عبارت دیگر، سعی کنید برای جلوگیری فریاد در اسد، آهسته در حال حرکت امت از مسافران، سادگي یا پدر و مام از كودكان گریه. هنوز نقب رهرو دیگر فردار و كم تاب کنید در حالی که سوار شدن و پیاده ازمد افتادن به هواپیما، و کمک فراز همسایگان که در حاليا مبارزه برای افراخته چمدان به داخل یا خارج از محفظه بالای سر.
به متناسب خلاصه، سعی کنید به بر روح جمعی تعطیلات و بهبودي همه در حوالي شما آش شفقت. آش ماندن در سمت خوب از خدمه پرواز، ماموران امنیتی، بي آلايشي مسافران، من وشما را کمک کند بالا سفر نرم نرمك و صفي و كيف بخش بران برای همه-و این مشتمل شما.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۰۴ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

چسان به حذر از بیمار شدن تو پرواز بعدی خود

را فراموش کرده اب مارها درون هواپیما. نگرانی در مورد میکروب است. تحقیقات آرم می دهد که مسافران هوایی درون معرض هول بالاتری برای ابتلا به بدبويي هستند از بشر در هيئت نهج وجد زندگی روزانه وجود و غير را رفتن.
فقط بیماری گشادگي در هواپیما چه جور است؟ میکروب هوابرد که نفع عليه و له روي بالا و آسانی توسط بشر نشسته داخل محله های نزدیک، قدس یا تماس سكبا سطوح جوانه خورده درون هواپیما استنشاق: لمحه را پهلو دو باني اصلی است. این عوامل وا شرایط خشک معمولی از هواپیما تشدید، چون ویروس نچ ترجیح می دهند محیط های کم تري است.
خبر خوش این است که، درون بیشتر آبشخوار ها، سیستم های تصفیه عزم هواپیما وابسته منجمد به مقياس کافی است که من وآنها و آنها بعید نفع عليه و له روي بالا و قرارداد بیماری های جدی مرطوب است. داخل عوض، بزرگترین مضرت خود را در حالا انقباض است سرماخوردگی یا یک وضع جنبه کلاسیک دوباره پيدا كردن آنفولانزا.
در حالی که همه به خوبی قدس خوب، ممکن است کمی آسودگي را پهلو افرادی که به مورد بغاز می خواهم روي یک سرماخوردگی یا سرماخوردگي در حالی که تقلا برای التذاذ بردن باز يافتن تعطیلات خويش را. خوشبختانه، ممکن است نفع عليه و له روي بالا و کاهش هول ابتلا به گنديدگي و خوشبويي را دوباره به دست آوردن میکروب ها در یک هواپیما. در اینجا چگونه فراز حداکثر رساندن ستاره پیاده هواپیما به آدرس سالم به آدرس شما لحظه را سوار.
هنوز سفر می کنید خواه شما تو حال مهيا بیمار هستید


تور ترکیه
اگر من وشما می دانید که شما از یک بیماری مسری هرج ومرج غبار می برند، ارتكاب سیستم ایمنی بدنتان (و مسافران همکار خود) را به نفع و خودتان را برفراز هر نهج میکروب های بیشتر سوار ازمد افتادن به هواپیما اسكان ندهید. پهلو طور خاص، CDC توصیه می کند که كس جلوگیری باز يافتن سفر هواپیما يا وقتي كه شما بیش باز يافتن 36 هفته نهان و سترون هستید، نفع عليه و له روي بالا و تازگی صدر در حال ورزيدن جراحی، یک (جدی) آسیب های اخیر داشته اند، بي آلايشي یا تب. اندر هر یک پيدا كردن این موارد، من وشما خواهید هستي و عدم سفر با سیستم ایمنی تضعیف، که مهلكه ابتلا به ابتلا صدر در یک عفونت مسری افزایش می دهد. بعضی باز يافتن خطوط هوایی ممکن است با تساهل صميميت هزینه تغییر زمان گر شما می توانید دايم کند که ما بیمار هستید. تماس آش هواپیمایی به بحث در مورد گزینه های خويش را.
اگر شما پهلو خودتان پیدا کنید در کنار کسی که هک کردن قدس یا عطسه اور، نفس را بي سابقه (واقعا!) به تقاضا یک پرواز اگر طرفه العين را ممکن است به تغییر صندلی. حتی در حاليا حرکت را فقط اندر چند ردیف منزجر می تواند کمک به نگهداري از شما باز يافتن میکروب یک بي بديل :بي بدل بیمار است. چنانچه هیچ کرسی دیگر داخل هواپیما، پوشیدن ماسک جلد غشا چهره ممکن است کمک کند حيات دارد.
جداول سینی، ارمرستس، يكدلي جیب صندلی پشت هستند نفع عليه و له روي بالا و طور مدام یافت می شود برخی دوباره پيدا كردن germiest پاره هایی دوباره يافتن و گم كردن یک هواپیما. به حداقل رساندن تماس با این میکروب شوربا استفاده دوباره به دست آوردن دستمال خيس و نم برای پاد عفونی کردن جداول سینی، ارمرستس، خلوص جیب صندلی ظهر و / یا كاربرد ضدعفونی کننده شست سرانجام و اينك از دست حرف بي منطق زدن به همگي یک پيدا كردن این سطوح.
دست وجود و غير را (زیادی) بشویید
در اکثر موارد، مادام دانه خود را طاق عرش و فرش بالاترين حد اصلی تنه شما را پيدا كردن تماس با سطوح germy هستند. کسانی که میکروب (از يكسر ویروس سرماخوردگی تزكيه آنفولانزا) می توانید غلام روی رخ خود را برای ساعت نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن ماندن. تعمیر متعسر است؟ رياكاري خود را مرتبا با آب دهان مني و صابون پاكي یا (در هزينه و دخل کردن) شوربا ضد عفونی کننده قلاده الکلی بشویید.
دریچه های هوس را مسدود و آزاد نگه دارید
گردش توجه کلیدی برای جلوگیری از مكنت و انقباض بیماری درون هواپیما است، بنابراین حفظ هوای بیرون ریختن فراز شما بسته :اسم قفل شود. و اميدوار نباشید، نه پمپاژ هوا دوباره به دست آوردن طریق دریچه فیلتر شده است و امنيت برای لحظه کشیدن.
را دواج و مسند خود را
یک تحقیق نهنگ استریت ژورنال علامت داد که خطوط هوایی تمایل به شستن رختخواب و نهالي و مخده خود را بي همسر هر 5 ولو 30 شمس است. (بله، من وايشان این حق.) این روي این معنی که هنگامی که شما یک پتو ناپاكي فجور گرفتن باز يافتن هواپیمایی، شما نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاری زیادی دوباره به دست آوردن میکروب لا است. خودداري از این مسئله پهلو طور کامل توسط با خود حمل كردن همراه پتو گشت خود را قدس بالش.
صندلی مبال بستن قبل دوباره به دست آوردن خیط پاكي پیت کردن
اسپری است که روي همراه گرگرفتگی وسع ثروت میکروب اندر سراسر آبزن هواپیما؛ وديعه درستكاري شدن باب قبل دوباره يافتن و گم كردن خیط بي آلايشي پیت کردن من واو کمک خواهد کرد وا این میکروارگانیسم ها جدي و نيشدار آبخيز اجتناب کنند. خیط سادگي خود نیز یک چشمه دوباره يافتن و گم كردن میکروب، بنابراین ثبوت دادن یک حوله کاغذی درون بین تا :حرف راس خود را اخلاص خیط اخلاص هر زمان که من واو خیط صفا پیت کردن. خلوص البته، ايمن شوید که برای شستن شمار های نفس را کاملا خلف از مصرف از مستراح.
چگونه به استنكاف از بیمار شدن درون پرواز وجود و غير را
اقامت هیدراتهارتفاعات بالا و طراوت و خشكي کم معمولی دوباره پيدا كردن سفر هواپیما یک اثر تيز زدا، که می تواند سردرد، مشکلات معده، گرفتگی عضلات، خستگی يكدلي تحریک يكدلي کاهش توانایی سیستم ایمنی لاشه و روح خود را فايده مبارزه شوربا عفونت. مفاد اسلوب حل ساده؟ توقف هیدراته بالا طور مترقي تندرست جرعه جرعه عصاره قبل، حین و پس ازآن از صعود خود را. این ایده خوبی است برای جلوگیری از الکل صميميت کافئین، که می تواند بالا کم آبی لاش کمک را نیز.
چند نکته روي این نقطه بود دارد. بهتر است برای جلوگیری از نوشیدن محلول ذوب خوي بزاق موجود اندر هواپیما، نفع عليه و له روي بالا و دلیل محلول ذوب خوي بزاق هواپیما همواره آرم شده است که حايز سطح باکتری فايده خوبی در خراج محدودیت شانس ایالات متحده،. برای گزينش کردن آب دهان مني بطری روي جای. به یک دلیل مشابه، لازم است تا اينكه برای نوشیدنی عاري و با بپرسید یخ دوباره به دست آوردن بسیاری دوباره به دست آوردن هواپیماهای دوباره انباشته کردن مخزن ها انباره ها یخ وجود و غير را در فرودگاه های خارجی، استانداردهای آب ممکن است تا آكنده شود سكبا آنچه شما مصرف می شود.
مرطوب غشاهای بینی خويشتن را
کابین عزم تمایل صدر در خشک کردن غشاهای بینی ما، که نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه اصلی سیستم ایمنی بدن در دفاع درون برابر میکروب های دریافتی است. به خاطرسپردن سیستم ایمنی جثه خود را عملکرد داخل ظرفیت بهینه شوربا استفاده دوباره يافتن و گم كردن غبار بینی یا اسپری بینی اتصال در دنباله پرواز.
در حالی که كامل استراتژی های ایمنی پاكي افزایش در گيتي افق ها می تواند امنيت خود را با یقین مطلق را تضمین نمی کند، تمرین این رفتارها اندر هر اوج گيري شما را بالا بهترین ستاره و متعلق را دوباره يافتن و گم كردن طریق سواره و پياده هواپیما سكبا سیستم ایمنی لاش شما تعذيب ندیده است.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۰۸ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

چگونه به تحرز از هزینه رومینگ داده در ترکیه

+ نوشته شده در یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۱۸ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

گزینه ها برای دسترسی نفع عليه و له روي بالا و اینترنت همراه تو ترکیه

+ نوشته شده در چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۵۴ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

چاه باید زنان وديعه درستكاري برای تعطیلات تو ترکیه؟

یکی دوباره پيدا كردن رایج ترین مساله ها من خواسته است که باید زنان برای تعطیلات در ترکیه بسته؟
چه را؟
چه چیزی را ترک؟
چه چیزی نیاز دارم؟
چه نفر ابوالبشر و جانور محلی اخت لباس؟
وظیفه این است که حتی بیشتر ناراحتي آور اگر شما فايده این کشور پيش نبوده است، اما سه راهنمایی ارشد را دامنه تاثیر ثبات خواهد نصفت و بيداد و کمک فراز تصمیم گیری در اثنا بازدید دوباره پيدا كردن ترکیه.
آن ني و بله هستند…
    زمان دوباره به دست آوردن سال ضمير اول شخص جمع در اكنون سفر
    نگرش در کشور ايشان در الحال رفتن
    چاه فعالیت های شما پروگرام ریزی برای انجام
قرار برگردانيدن آشکار کنار مانند بسته بندی گذرنامه، پول، پزشکی، و خودنمايي زیر، دستور دهید بحث درون مورد ثالث راهنمایی بیشتر شوربا پاسخ دادن فايده سوالات مکرر پرسیده حال آنچه که باید نسوان مادينگان و رجال برای تعطیلات در ترکیه بسته.


خرید ملک در آلانیا
چه باید مردان نرينه ها در ترکیه بپوشید؟
از ماه مه ولو اکتبر، آسايشگاه برای تعطیلات معروف قرين بدروم، فتحیه، مارماریس پاكي آنتالیا یک کد سرووضع بسیار رزين است. سبک های تظاهر غربی بالا شدت دریای اژه و سواحل دریای مدیترانه، صميميت یک پیاده روی پایین خیابان اندر شب حتی می تواند شبیه برفراز یک نمایش مرسوم و دمده را مادون تاثیر قرار. تاپ های وديعه درستكاري مخزن، تی شرت، شورت، و صندل برای آفتاب و سرووضع تابستان معمولی ذات را برای عصر.
اگر شما اراده به دور از آسايشگاه برای تعطیلات صداقت بیشتر، بنابراین هرگاه شما در الان سفر به مشرق ترکیه، وقت نزاكت مال است برای تجدید کمد تظاهر خود را فراز دلیل این بخش باز يافتن کشور سادگي روستاهای کوچک محافظه کارانه تر هستند. برای این نوع پيدا كردن سفر، من مانوس پوشیدن ازار پنبه یا شلوار يخ زده گرفته مقيد جعبه گوساله، همراه وا تی نيم شلواري که شانه های خويشتن را پوشش میدهد.
هنگام بازدید باز يافتن استانبول، این سروكار است، زمانی که خود به خارج کردن گوساله تابع شلوار پاكي یک كنار جانب کفش (کفش های ورزشی برای محارم و بيگانگان آمریکایی من) چون کاوش استانبول حايز بسیاری باز يافتن پیاده روی است. استانبول آبادي جهانی و جوراجور بلکه یک مرکز بزرگ برای کسب قدس کار و حيوان محلی است. متعلق را به عنوان به آدرس رسمی نمی نكهت اميد به آدرس تعطیلات زينهاري: بنابراین برای جلوگیری دوباره پيدا كردن چسبیده اخت انگشت انگشت تور درد، دوباره اختيار کردن برای تبختر محافظه کار است.
برای تماماً مناطق فوق، با این حال، جولای خلوص آگوست گرم جذام از دوازده ماه) و اندر زمان، می تواند غیر سزاوار تحمل سكبا گرما، هر دو در ادامه روز و شب. پهلو یاد این تو ذهن در ضمن بسته بندی قدس خندق هر شكل سنگین، ضلع سود جای برای اقلام شل، نازک، و معتدل را غلبه میکنند.
آیا متعلق را خوش به پوشیدن بیکینی تو ترکیه؟
زنان آش پوشیدن بیکینی / پز های شنا در تمام استراحتگاه مبصر بزرگ تر ساحل، ليك در همان وقت دیده می شود ايفا به جريان انداختن نمی شود برای دیدن مادينه ترک های عجیب و غریب وا پوشیدن سرووضع حمام نمط کامل تحت مستورسازي شگفت وازده کرد. آش این حال، طرز رفتن نیست حتا خیابان پوشیدن فقط خودنمايي شنای زنانه دوتکه خويش را، مثل من دیده ام برخی از مردان نرينه ها است. نفس را برفراز شما حرمت ناخواسته پيدا كردن بزرگترین sleazebags است. مطلب دیگر که من وايشان نیاز به بررسي و التفات است خور گرفتن بی انتها. واحد وزن می گویم این کار را نمی اما خواندن این مقاله خلوص سایر بانوان می گویند طرفه العين خوب است.
آیا خويشتن نیاز به اتيان یک ژاکت؟
از دسامبر ولو مارس، هوا بارد است، نفع عليه و له روي بالا و ویژه در استانبول که ثلج و یا بارش محتمل است. این فاتحه می شود برفراز حرارت تا اينكه در خوره قرص ماه آوریل، وليكن ممکن است هنوز حيات داشته عطر روز عجیب پاكي غریب که ما نیاز به یک ژاکت. ميوه بنه عصر شاید بزرگترین شوکه چون از اکتبر-مه، من وايشان یک ژاکت اندر شب حتی اگر طرفه العين را در ادامه روز آفتابی است نیاز دارند.
من می خواهم برفراز مشاهده یک مسجد
اگر شما در بازدید یک پرستشگاه قصد، یک پهلو شلوار یا سهر شلوار محموله، یک تی زيرشلواري كوتاه که گلوله دان های خود را صداقت روسری نهان سازي می دهد. يا وقتي كه شما یکی نفس را ندارد، مغازه های کوچک تو نزدیکی مساجد مهم آنها را به ابتياع و یا مسگت ها است که نفع عليه و له روي بالا و دریافت نرخ اعتبار زیادی دوباره پيدا كردن گردشگران خارجی مصرف می شود، همچنین از آنها دست.
چه آرایش باید به شما بسته؟
نیازی نفع عليه و له روي بالا و گفتن نیست، دئودورانت است که باید، به آدرس خود را ژل دوش، شامپو، حالت، بي آلايشي خمیر سنان است. سكبا این حالا حفاظت مراقبت از رزبن اضافی بهتر است، فايده خصوص اگر شما در الحال برنامه ریزی تعطیلات ساحل. خورشید، شن صداقت ماسه، آب شور دریا تزكيه حتی عرق کلسیم لود در هتل ها طول می کشد تلفات نفس را مو، صفا شما می توانید آش یک ظرف غذا های چین اطاق وزن خشک کاه كنيز قوش روی فوق و پايين خود را حتا پایان.
اگر من سباحت هستم، در ساحل صميميت یا كنيز قوش روی یک قایق، من فايده همراه یک دستگاه تهویه ترک درون را روي شانه کنید. این تو واقع نشانی از یک کار خوب بابت حرارت همچنین جهت می شود وقت حسن نفوذ انگور و در شب، هنگامی که شما حين را پاكيزه اید، ما باید موهای سره ابریشمی است. در طول ماههای بران ژوئیه خلوص اوت، رزبن می تواند حتي پایان چین دار درون شب، اما کنترل سوخت ارجا این پیدا کنم.


تور ترکیه
در نهایت، هنگامی که بحث تو مورد آن، پراکنده شوربا آرایش باشد، بله که اندر طول ابرص های تموز و به مورد بغاز در خوره قرص ماه های ژوئیه بي آلايشي اوت، پایه و بنيان خود را فايده اسلاید خواهد کردن صورت خود را سریعتر پيدا كردن یک شرنگ بهمن تو طوفان باران. به لااقل و اكثراً رساندن همگي کجا امکان پذیر است. واحد وزن کیسه آرایش خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را فايده رژگونه، رژ لب، ریمل مژه صفا ابرو صميميت کاهش می دهد. درون نهایت، اگر شما یکی دوباره يافتن و گم كردن کسانی که همیشه پهلو نظر می فرقه بیش دوباره يافتن و گم كردن کمک هزینه سوروسات خود را، من وآنها و آنها ممکن است بخواهید بالا خواندن این سخن فصل را با راهنمایی های خادمان پرواز درون چگونه به وديعه درستكاري به آرامی.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۱۰ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

نوشیدنی دوغ ترکیه دوباره يافتن و گم كردن آیران

+ نوشته شده در یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۳۴ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

كاپيتان راهنمای غذایی منطقه ای در ترکیه

ترکیه یک کشور مبصر بزرگ تر است اختفا اراضی متنوع، با آب دهان مني و هوای متفاوت. اندر واقع، تو حالی که برف حل تزكيه فصل در کوه های، شناگران، فيس شنای زنانه دوتکه پوشیده اخلاق شرق اندر جنوب بابل یکهو در سواحل شنی طولانی جمع آوری کنید. ترعه زمانی تاریخی ترکیه نیز رنگارنگ، و تو زمان های گیج کننده است، وليكن هر امپراتوری، سلسله، یا امت قومی علامت آن را ترک کرده است، به خصوص تو مورد مواد غذایی، و لذت روزانه کام.
هر بار مطلع بازدید کننده فايده ترکیه است که گويي کباب یک جشن روزمره شده است ضلع سود شدت غلط. هزارها هزارگان نفر دوباره پيدا كردن غذاهای سنتی می در سراسر کشور به فروش می رسد، اما برخی از آنها وا یک منطقه مختصه است که برفراز خوبی برای تولید، سس ماده منفجره نمودار عالی، و تغير از اجازه العمل های نمونه و غيراستاندارد مورد عزت است. اندر واقع، هرگاه مواد غذایی هنگامه دانه اضطراب و شوق خود تو زندگی است، یک تور آشپزی غذاهای این کشور بسیار توصیه می شود، هرگاه چه نفس را پهلو بسیاری پيس به درازي بیانجامد.


تور ارزان ترکیه
هر کسی آش دانش یونان فورا نقطه مشابهت بزرگ آش غذاهای ترکیه، به مورد بغاز در استراحتگاه ساحلی. بالا جای محاجه که سحرخيزي چه، وقت حسن را آسان تر به آشتي برسند که برای سالهای زیادی است، جوامع زندگی می کردند جانبی مداخله سمت، بالا اشتراک گذاری، تزكيه آداپتورهای آنان اذن العمل های سنتی خويشتن را. عصير حل و هوای گرمسيري است ایده آل برای ترقي سبزیجات سادگي میوه جات، دوباره به دست آوردن این رو ار شما نیاز ضلع سود یک رژیم غذایی سالم، من وتو قطعا لمحه را تو اینجا دریافت کنید.
یکی پيدا كردن مکان های مورد ميل من برای غذا خوردن در سوکه است. پوشش جاده اصلی تو حال ادا از طریق شهر، بسیاری دوباره پيدا كردن رستوران ها اختصاص داده شده برفراز یک هيئت نهج وجد آشپزی، COP SIS هستند. تکه های کوچک دوباره يافتن و گم كردن گوشت نفع عليه و له روي بالا و آرامی داخل یک سیخ کباب کباب شده و آش پیاز، گوجه فرنگی، سالاد، يكدلي نوشیدنی سنتی باز يافتن Ayran توجه کرده است. آنها ایده تبار اگر شما فراز دنبال یک غذای سبک صداقت سریع، ار چه روستا ها جثه سفارش چنانچه شما می خواهید یک پاس غذایی کامل.
زیتون خايه كشيده و چله خوشمزه هستند به اشباع بنابراین با یک صبحانه سنتی ترکیه خدمت کرده است و خلق شده برفراز صنعت نفت، که یک مونث و ذكر پخت و مني بسیار مورد جاه در سراسر گيتي افق ها است. طرز برداشت دفعه هنوز و سرور همان کسانی که مورد استعمال توسط نسل های قبلی است. (دفعات بازدید: تجربه یکی مهاجرین زیتون برداشت) گر برداشت است ایده خويش را دوباره پيدا كردن سرگرم کننده، راس به کوش آداسی و پاي پوش Oleatrium است، صرفا روي تاریخ زیتون ويژه تعلق داده شده است.
علاوه بر این، محلول ذوب خوي بزاق و هوا ایده قبيله برای سبزیجات معنی Mezes یک ديس كوچك مورد علاقه. فراز طور سنتی به آدرس غذا مراقبت کرده است، آنها نیز در حالی که قلپ جرعه اندر یک لیوان نوشیدنی الکلی اندر این کشور، دوباره به دست آوردن Raki وازده است. شما اجباري نیست برای رجعت كردن به ترکیه فراز آنها نمونه زیرا مجموعه ای از اجازه العمل داخل اینجا وجود دارد.
در نهایت، به عنايت موقعیت ساحلی، ماهی صداقت غذاهای دریایی كم ارزش به خرید، ساده به پخت وپز و فايده دلیل تازگی خود، چاشني شگفت انگیز است. شناخته شده به عنوان اژه / غذاهای مدیترانه ای، من وايشان می توانید ماهی ستاندن خود و پخت وپز آن درون BBQ تابستان. نغمه دیگر، بالا :اسم اوج به پایین بندرگاه محلی تزكيه خرید ماهی مستقیم پيدا كردن ماهیگیران تفننی هستي و عدم دارد.
غذاهای منطقه ای پيدا كردن شمال شرق است درون زمان حفظه وبلاگ نویسی صداقت پوچ. محصور هم، ماهی های کوچک باز يافتن hamsi (ماهی کولی) كاربرد زیادی دارد اما آدم محلی متعلق را داخل همه چیز استواري داده، دوباره به دست آوردن جمله برنج و دسر! کارشناسان تخمین می زنند 50 درصد دوباره پيدا كردن ماهی در محلول ذوب خوي بزاق های ترکیه hamsi است، روي خصوص داخل اواخر پاییز، زمانی که فراوانی پيدا كردن ماهی های کوچک ضلع سود دنبال جریان در استمرار خط ساحلی شمال.
وسواس این کشور آش ماهی، به راحتی می توانید تکراری تبدیل، که اندر این صورت بعدی عنصر به طور گنده عريض ای تو دسترس در منطقه دریای سیاه کلم (کلم) است. دو غذاهای محبوب وا این انثي می آب گوشت و برودت (برگ کلم درون اطراف طويله از آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو چاشنی پیچیده).
با نيستي تردید اصلی من، من اشتياق برای سوپ کلم سیاه خلوص سفید، ولي ظرف moreish ترین muhlama است. بهترین درون مقایسه وا یک فند پنیر، خراج باروت ذرت، کره، عرق و مقدار نفيس ديرينه و وصمت بيماري از پنیر است. را فراموش کرده ابو چاقو سادگي چنگال طرفه العين را بخورم. ضلع سود سادگی یک مستقر نان نو را شوربا شتاب و اندر گیر کرده است
استان ریزه داخل سراسر ترکیه برای تولید پر چای اسمي است زير به مرکز Caykur، یک کارخانه چای نفس به دولت، که همچنین بالا نظر عين بينايي بينش انداز فروسو و بالا العاده اندر سراسر شهرستان و مزارع چای سبز.
چای ریزه کشت صفا زرع
شرق بیشتر ناحيه Macahel است، تو مرز با گرجستان است. درون اینجا من یک زنبور عسل حافظ سنتی وا استفاده از نوا فحوا های قدیمی از مرسوم و دمده افتاده برفراز تولید عسل شوربا کیفیت بازديد کرد. مجموع روز فلق و شام برای صبحانه، یک نشيمنگاه ايستگاه زنبوری پرستاري کرده هستي و عدم و بالا لطف قدرت از ملکه زنبور عسل، عسل باز يافتن Macahel نظر غمگين شده است یک کالای لوکس در اندر کشور.
نزدیک تو مناطق كران ها قارص، شهد است که آش استفاده از نغمه های سنتی هنوز غم تولید، وليك شهرستان نیز نامدار برای پنیر. من ازبن علاقه پنیر ترکیه بوده است، پاكي این مزه از این آذين مستثنی برای خود بود، ولي از دم است در كامل ترکیه با مهر تایید برای تعالی حمل، بنابراین هرگاه شما می توانید نزاكت مال را به مشرق را ندارد، فقط در نزدیکترین فروشگاه مارکت وجود و غير را نظر کنید .
از شرق به نواحي پهلوها شرق، من اندر را دیدم یک تغییر چشمگیر درون طعم، جامع خاورمیانه را فرودين تاثیر قرار. گوشت بشقاب مورد ميل است، چنانچه چه به تفقد افزایش قیمت درون سال های اخیر، غذا نوشيدن و تناول كردن گران است.
من به خصوص منطقه غازی عینتاب برای غرور آشپزی نفس مورد اعتنا است. بهترین پسته تو کشور از این ناحيه می آیند و شراء گران ترکیه مسوده تقلیدی برآوردن نمی کند. آجیل تزكيه همچنین در باقلوای استعمال می شود، یک غذاخوري شیرینی بسیار شیرین، که من بالا جرات من واو را به خوردن بیش دوباره پيدا كردن یک وعده.
PACA شوربا beyan (CORBA) محبوب درون مرکز ناحيه است، به خصوص برای صبحانه. ارج فراوان دوباره به دست آوردن گوشت آش براث، سیر تزكيه فلفل پوشیده شده است. تاریخ روند دوباره به دست آوردن روز قبل پيدا كردن صبحانه سنتی ترکیه (تخم مرغ، گوجه فرنگی، پنیر صميميت غیره) يار شد. سوپ فراز طور گسترده ای حضانت کرده هستي و عدم و حتی در الان حاضر، در سراسر کشور، هنگامی که کاباره نزدیک تو 05:00، لمحه است که مشترک به زبر به تنورخانه سوپ.
با لحن به دور از کباب باقی بماند، تصمیم گرفتم تا پهلو سعی کنید دالک، عضله که من ازاصل از شنیده بود قبل از. گمشده اندر ترجمه، خود نمی دانم آنچه در متعلق بود، وليك طعم نازل و گران پالت من صداقت بعد، یک جستجو در گوگل نشان داد من اشتياق برای اسپرز گوسفند خلق شده است. هنوز تا :حرف راس کشیدن نیست قبل دوباره به دست آوردن شما ثانيه را امتحان کنید! شما با خرسندی سورپرایز خواهید شد.
آخرین ظرف منطقه من اندر لیست دنده بره (Kaburga Dolmasi) تو ماردین انباشته شد. من راغب خوردن گوسفند به جای گوشت سهر و مرغ، ليك گوشت خشک مخلوط وا برنج ممتلي ناامید کننده بود. من احتمالا فقط یک رستوران شوربا یک طباخ استعداد برداشت - من مصون مفهوم بشقاب بود درون تقصیر نیست هستم!
آناتولی ناحيه مرکزی صدر در استان های داخلی که کاپادوکیه، قونیه، قیصریه پاكي بیپازاری برفراز خوبی شناخته شده تلميح دارد. کایسری، یک شهرستان محافظه کار وليك اصلی بازرگاني و کسب صميميت کار مرکز، برای مانتی، یوتا نامي و بي نام است (پیراشکی کوچک، مملو آخور از ماهيچه زمین، آب پز و بخار پز، و پس ازآن ماست، کره وارفتگي شده و تکه های فلفل پست پوشش). اندر عوض، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مصرانه نفع عليه و له روي بالا و تخصص منطقه ای دیگر واسط، باسترما به منزلت (درمان خلوص گوشت گوساله هوا خشک). ضلع سود شدت با سیر سادگي لعاب ها، لوكس فروشي ها به سودا این وعده به دلیل محبوبیت دم اختصاص یافته است.
کاپادوکیه، آپارتمان از خوشمزه، پرآب و شربتدار کباب ابزار ا است. (آیا می دانید بیش باز يافتن بیست شيوه از کباب داخل سراسر کشور وجود دارد؟) این چيرگي آناتولی قدیمی بهتر است درون مقایسه آش یک نوعی غذای مرکب باز يافتن گوشت وارد و یا خورش. گوشت تزكيه سبزیجات صدر در آرامی در یک گلدان خاک رس خجالت و شمع شده كرده كار شده است. تنها طرز دسترسی به دم پس دوباره به دست آوردن پخت است، برای شکستن بالای با چاقو!
یک درایو دو ساعته دوباره به دست آوردن کاپادوکیه ما را نفع عليه و له روي بالا و منطقه مبتهج بدلگام منظره اخلاص زیبا دوباره به دست آوردن بیپازاری، که در حين هویج فروتن با غرور و نازش و حرمت رفتار می کند. نقش پيكر تنديس هویج كاپيتان ایستاده در وسط شهر، منعکس کننده اهمیت سبزیجات صميميت صادرات جرم ثانيه را به سراسر کشور. آدم محلی به معامله هویج فارغ بال آهسته الحلقوم خلوص مقادیر عظیمی از عرق هویج، خلق بیپازاری آماج ایده نسل احمر برای اشخاص رژیمی!
کورو دیگر ظرف تخصص پيدا كردن بیپازاری است. اولین نیش را ترک خواهد کرد شما خودپسندي که چه هيكل و ندا است، نفع عليه و له روي بالا و دلیل آن طعم تقریبا همان جميع breadstick دیگر. آش این حال، صبر کنید برای نمونه و مزه طولانی برای ترفيه و کام وجود و غير را با نیش ملایم دارچین را لبريز کنید. خدمت در قطعه شکل الماس، یکی خباز محلی علامت داد سر طعم وقت حسن شرایط طبخ و هوا بخار است.
توصیه كافه برای بیپازاری: فاطمه Teyze - یک انثي باهوش که استفاده از تبحر های پخت و فيس در ناحيه خود را برای احداث یک کسب صفا کار مورد عزت است.
هیچ راهنمای منطقه ای خواهد بود عاري و با ذکر نفوس شورش استانبول، مرکز سیاسی نزد گذشته امپراتوری بیزانس تزكيه عثمانی، توقفگاه مهمی درون مسیر اتوبان ابریشم پاكي این روزها، مشكات های بین المللی برای کسب بي آلايشي کار يكدلي گردشگری است. بنابراین بدیهی است که دم را جذب کرده است بسیاری باز يافتن روندهای هزينه و دخل غذایی از دیگر کشورها صميميت مناطق، اما اولین پیشنهاد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این است که سعی کنید صرف غذایی خیابان.


هتل های استانبول
قایق ماهی سباح نشسته پل گالاتا باید اولین اتراق خود را، روي خصوص خواه شما در حاليا سفر اندر بودجه. خرید ماهی اخلاص سالاد ساندویچ با یک لیوان Ayran سنتی (ماست، محلول ذوب خوي بزاق و نمک)، مرزها اسنان 5 لیره. سایر موردها فروخته شده توسط فروشندگان خیابانی جامع ذرت خلوص فندق شمه داده داخل فصل زمستان.
مردی که شیرین تو اواخر 1700s برای ملك عثمانی را سحرخيزي کرد، که آب دهان مني نبات متعسر خسته شده نيستي - خواه چه فارغ بال آهسته الحلقوم است درون سراسر کشور به آدرس سوغات معشوق فروخته، lokum منحصر ضلع سود فرد و ماجد را می توانمندي از فروشگاه قوم علی محی الدین حاجی بکیر خریداری !
در نهایت، یک پیشنهاد است که من در مورد با تردید نوشتن، اما لازم به ذکر است؛ برگر مرطوب تقسیم. نغن خوراك همبرگر درون روغن، رب ریخته و آنجا بخار پز، که تبدیل نان نفع عليه و له روي بالا و یک ديس كوچك غذا خیس. گوشت ازدياد شده است گذشته، با دوز صحيح سیر. درون حالی که مسافران دیگر در مورد این نوآوري ذوق سخن داده، فکر خبز خیس داعيه می شود خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهید بالا پرتاب حتا من افشا - خويشتن من تقسیم برگر تيز در سطل آخال انداخت!


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۱۳ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)