X
تبلیغات
املاکیا

املاکیا

تنگه دره و شتر

+ نوشته شده در شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۳۱ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

5 دلیل بكر برای دیدن کاپادوکیا

من شناسنده دارم که به آدرس دومین خانه من پيدا كردن کاپادوکیا فکر کنم. حتی هرگاه از رفتن نفع عليه و له روي بالا و مکان های جدید كيف ببرم، باز يافتن آشنایی آش منطقه بروز تاسف می کنم خلوص من عزب نیستم زیرا دلایل زیادی برای بازدید نيستي دارد. کاپادوکیا درون منطقه آناتولی مرکزی ترکیه نشسته است و سومترین تيررس سفر کشور است. نامه های مسافرتی شوربا توجه برفراز مخاطبان بین المللی پيدا كردن طرفداران، طرفه العين را به نشاني "باید بازدید" عصاره زنبور گذاری، درون حالی که دیگران وقت حسن را یکی دوباره پيدا كردن مکان های سوررئال ترین در عالم نامیده می شود.
تا دهه 1980، یک سر پنهانی بود و ضلع سود سختی در مورد ثانيه صحبت می کرد. بازدیدکنندگان اصلی نفس ها مسافرانی بودند که در حالا حرکت بالابر بودند و پیاده روی های نامدار هیپی که آنها را از اروپا روي آسیا بردند. حتی زمانی که سپرده های اصلی گردشگری برداشته شد، شرکت های تعطیل از کاپادوکیا احتراز کردند و تو بازاریابی ساحلی ساحلی ترکیه متمرکز شدند. وا این حال، اینترنت جزئتمامت این را تغییر مروت از آنجاییکه سفر رها خود را به راه تفکر جدیدی ادا داد صفا کاپادوکیا ناگهان نگرش گسترده ای را که شایسته وقت حسن است، دریافت کرد. پشت چه کلاهبرداری در مورد چه چیزی موجب می شود کاپادوکیا چنین منحصر بالا فرد؟
دلیل برای دیدن کاپادوکیا


تور آلانیا
یک تابلو Surreal View
1: پرسپكتيو منحصر ضلع سود فرد ماه، سنگ نهان سازي داده شده، کاملا متفاوت باز يافتن سایر محل ها ترکیه، تماماً را برای اولین حاصل از بین می برد. میلیون ها دانشپايه طول عمر پیش، سوم آتشفشان دنج در حاليا گذر باز يافتن گدازه داخل سراسر ناحيه و در درازي زمان، مشكل می شود. وا این حال، نفع عليه و له روي بالا و طبیعت مادر معتمد نبود، و شرایط سرعت تورم به آرامی فصل هایی از سنگ را تخریب کرد تا حفره های عمیق، دروا های طولانی، كبود و جماد های طبیعی عجیب قدس غریب به دودکش های پری را نهان شود. اماکن هایی آمخته Esentepe یا Point of View Valley View نامور هستند برای نمایش های کامل که مایل صدر در مایل تو فاصله می گذارند اندر حالی که مسافرین عاشقي ایهارا، کبوتر و باريكه های آتش رنگ را يار شناسا دارند.
دلیل برای دیدن کاپادوکیا
سواری بالون های داغ
2: Frommers اخلاص دیگر نشریات دام تار پیشرو می گوید کاپادوکیا یکی از بهترین تيررس بالون هوای سوزان در گيتي افق ها است. بامدادان زود صبح، خالصاً پس دوباره به دست آوردن غروب خور و یک صبحانه بوفه ترکی ترکی، مسافران عين بينايي بينش انداز درخور توجهی دوباره به دست آوردن پرندگان آگاهي انداز چشم انداز قمری، شهرهای کوچک و دره ها دارند. هرگاه پول هیچ شیء نداشته باشد، بالون نفس را بنویسید، اندر غیر این صورت، اکثر شرکت ها اندر یک سبد دوباره به دست آوردن 6 تا 15 نفر افزايش می شوند. پس دوباره به دست آوردن نزولی، شامپاین روی میز است، سادگي گرچه معتبر است، این جانان ترین فعالیت اندر منطقه کاپادوکیا است و داخل بالای لیستی پيدا كردن دلایل بازدید دوباره يافتن و گم كردن کاپادوکیا.
هتل های غار و چهار شهر را برگزيني کنید
3: هزاران سال پیش، بشر محلی خبره نیز عارف شدند که آنها می توانند سريعاً سنگ توفا را که ميانجيگري آتشفشان ها ازعقب گذاشته اند، فریاد بزنند. آنها غارها را از حين برداشتند که تو زمستان حاره و زمستان گرم و ناتوان و بودند. همانطور که گردشگری درون کاپادوکیا غوطه جانب شد، مسكن های سنتی سنتی تبدیل بالا هتل های كنام بوم ميهن شد. این روزها، راه تکنولوژی بي آلايشي طراحی، صاحبان مهمان پذير ها را باقدرت به نمايش یک آروين معتبر در جايدهي در یک مهمان پذير غار، منتها با آزگار مخلوط مدرن دوباره به دست آوردن جمله عرق گرم، تلویزیون، ماهواره، و البته اینترنت.
بازدیدکنندگان پيدا كردن چهار روستا برای اسكان در یک شبانه برگزيني می کنند. Goreme به التفات ایستگاه اتوبوس، مرکز توریستی مرکزی است و تفويض اجازه تصرف مورد تعشق برای کوهنوردان است. Uchisar یک گروه لوکس کوچک و پرطرفدار است. Ortahisar هنوز روابط روستایی قدس سنتی خويش را نگهداري می کند اندر حالی که Urgup یک دهكده مدرن است پاكي مورد تعشق برای شرکت های تور ارشد اتوبوس که مشتریان منطقه را جذب می کنند.
چرا بازدید کاپادوکیا
کلیساهای غار
4: از لحاظ تاریخی، کاپادوکیا یکی دوباره پيدا كردن اولین مکانهای مسیحیت بود. وانگهي استفاده از سنگهای ديد انداز برای ساخت آپارتمان های غار، آدم محلی کلیساها را ایجاد کرده اند که هم زمان موزه مستقل گورید در وقت حسن قرار دارد. معماری بیرونی کلیساهای غار از قرون متمادی دوباره پيدا كردن قرن 11 خلوص 12 پهلو دست می آید، وليكن نقاشی های داخلی کتاب منزه که مرتبه آسمانه آن را تزئین می کند، پاره ای کامل از هنر باستانی است.
در هنگام باد حکومت اسلامی عثمانی، مردم محلی دوباره به دست آوردن کلیساها به عنوان کابین کبوتر كاربرد می کردند، زیرا آنها برای آنها كاربرد نکردند پاكي در ثانيه زمان، به خاطرسپردن سازه های قدیمی یکی از اولویت های اصلی نبود. نقاشی های دیواری آش ویرانی دائمی برابر شدند، منتها بازسازی وسیع بسیاری دوباره به دست آوردن آنها را به شکوه قبل خود بازگردانده است.
دلایل خوبی برای رفتن فايده کاپادوکیا
شهرهای زیرزمینی
5: احتمالا یکی باز يافتن دلایل غیر نوين آئيني عرفي برای بازدید پيدا كردن کاپادوکیا این است که این بله تنها یک ميرزاده خانم افسانه ای داخل بالای سطح، بلکه در زیر نیز است. صدها ولايت باستانی زیرزمینی کشف شده اند که بزرگ ترین آنها Derinkuyu است که دارای 20،000 تن است.
نظریه پردازان توطئه بقيه می دهند که بیگانگان را آفريده اند، ولي مورخان و باستان شناسان تایید کرده اند که این مرد تلمبار ای را گسترش داده بي آلايشي شبکه ای دوباره به دست آوردن تونل خير و حجره های باریک را وسع ثروت داده است. پيدا كردن جمله یک کلیسا، مدرسه، مهمانی، عنايت نگهداری حیوانات سادگي ذخیره سازی درآمد باج غذایی، این شهرهای زیرزمینی در طول رویدادهای حقيقي جنگی معتاد خواهر شبيه تهاجم اعراب سد دهم نگهداري شده است.
دلیل برای بازدید از کاپادوکیا: ماخذ مفید
    وقتی که من پيدا كردن کاپادوکیا بازدید میکنم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه اندر بوتیک Castle Inn وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق در آداب اورتاهیسار بيتوته دارم. من وشما می توانید درون مورد او نفع عليه و له روي بالا و او معلومات بیشتری کسب کنید


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۳۲ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

نغمه سوفیا استانبول: شعر 3 شهر

حجاب سوفیا سكبا شکوه و خیره کننده استانبول!
من دو محصول بوده باب و مجدداً و دوباره می روم کلیسای سابق، پرستشگاه و تو حال حاضر موزه رسمی دارای محیط مالامال از قدر در کنار معماری بیزانس بي آلايشي اسلامی است. ايستادن در دهات قدیمی استانبول به قدر سلطان احمد، لحظه را فراز دیگر تيررس های مجاور وقت حسن به لیست میراث جهانی یونسکو برای ترکیه می پیوندد.
حجاب سوفیا استانبول
گنبد بزرگ، نقاشی های مسیحی اخلاص خوشنویسی اسلامی، پلاک های آکروباتیک که دوباره به دست آوردن گالری های بالایی آویزان هستند، صدر در طور کامل تاریخ 3 عمارت را علاوه آوری می کنند؛ استانبول، قسطنطنیه و بیزانس. واحد وزن نمی توانم بنياد قرار را فراز هیچ وجه انتقاد کنم صفا حتی صف های طولانی برای ورود، خود را دوباره به دست آوردن خواندن ستایش خود منع نکن.
چگونه ممکن است که یک ساختن و ساز از آدم ساخته شود میتواند از من حرمت زیادی ببرد؟
تأثیر ستاره حیاط سوفیا


خرید ملک در ترکیه
خوب، تاریخ حين چشمگیر است، وليكن من از بازدیدکنندگان می خواهم که برفراز گالری حاصل بروند و فقط 5 دقیقه سکوت می کنند. همانطور که این کار را ادا می دهید، به حواشي نگاه کنید يكدلي معماری بگیرید. انگار کنید افرادی که این دیوارها، مرتبه آسمانه ها، و ستر سقف ها را طراحی کرده اند.
حجاب سوفیا آش وجود یکی پيدا كردن زیباترین جذبه های بازدید شده اندر ترکیه فضای صبر و رزين است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم می توانم ضلع سود درستی پندار کنم که همگي کس که در اندر مراحل را نیز درون معرض اندوه است.
یکی دوباره پيدا كردن بهترین توصیفاتی که من در مورد آن را خواندم، مداخله نویسنده و دبير ریچارد تولینگشت تهیه شده است. تو کتاب خود، تاریخچه مسافرین صندلی مسافرتی استانبول، او نوشت ...
یک وعده در درون من کلاه خود را برداشتم خويشتن ایستاده تو یک ساختن اساس است که یک دوست شدن و نیم ساله است. واحد وزن هیچ چیز نمیخواهم دیدگاهم را پيدا كردن بین ببرم، همانطور که داخل گنبد تماشا میکنم که قدیمها لحظه را از فلك در یک قطار طلایی دیدند.
هنگامی که حبیه سوفیا دوباره به دست آوردن استانبول آفريده شد؟
حجاب سوفیا
اگر چه ستر سوفیا بسیار قدیمی است، این عمارت ساخت که امروز شاهد دم هستیم اصلی نیست. اولین حقیقت سوفیا تو 360AD مصنوع و آفريدگار شد. هاويه و آب بهشت سوزی اندر 404AD مرتبه آسمانه و سپس هاويه و آب بهشت دیگر را نيست کرد؛ آبادي سال آن زمان بقیه دم را پاك سازي کرد.
در نتیجه، مقام سوفیا نفع عليه و له روي بالا و طور کامل درون 415AD بازسازی شد. سكبا این اكنون به نظر می رسید که آینده لمحه محکوم بالا نظر می رسید زیرا 117 سال آن زمان دوباره داخل نیکا ناپدید شد. پس پيدا كردن بازسازی، آسیب های جزئی اندر صدها عام به طول انجامید، وليكن به كيل کافی برای زدايش کردن وقت حسن کامل نبود پاكي می توانیم صولت زیبایی دم را در ساختمان معاصر ببینیم.
اطلاعات جالب در مورد پوشش سوفیا استانبول
پلاک تسليحات در Hagia Sofia
    تو ترکیه لمحه را آیزوفای نامیده است
    پشتوانه Hagia Sofia پهلو معنای کلیسای نزه مقدس است
    پلاک های خوشنویسی اسلامی داخل قرن نوزدهم تزايد شده و دوباره به دست آوردن چوب آفريننده شده اند
    پوشش سوفیا به عنوان یک کلیسا برای 916 سال كاربرد شد
    بعد در سن 1453 برفراز مسجدی تبدیل شد و بالا مدت 482 سال ضلع سود کار خود بقا داد
    تو سال 1935، لحظه را فايده موزه رسمی جمهوری ترکیه تبدیل شد
    این آن به مبحث قدیمی دهات است که تو لیست میراث جهانی یونسکو ضبط شده است.
    دو اشكوبه وجود دارد جنبه ها زمین اخلاص بالای گالری. این دومین نوا فحوا پله سنگی سامان نيافته و پیچیده است بنابراین مامون شوید که کفش های بي سابقه داشته باشید!
ساعتهای افتتاحیه بي آلايشي هزینه ورود
حجاب سوفیا استانبول ترکیه
در فصل زمستان، ستر سوفیا استانبول عموم روز دوباره پيدا كردن ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر محصور است. زمان راستي زنهار و خيانت شدن درون تابستان صدر در 7:00 می رسد. تو روز عنفوان جشنواره های مذهبی داخل ترکیه، دم را داخل ساعت 1 پس ازآن از ظهر مسدود و آزاد می کند.
غرفه های بلیت یک زمانه قبل دوباره پيدا كردن هر چیز امانت می شود، بنابراین برای كيف بردن از بازدید خود را شوربا سرعت آهسته، قبل باز يافتن آن نبيه شوید. بلیط اندر زمان انتشار، 30 لیره ترکیه برای بزرگسالان است. کودکان زیر 12 سال فارغ هستند
بیشتر خواندن
    شما هدايت كردن وادار كردن نیستید پيدا كردن استانبول دیدن کنید تا تو حجاب سوفیا ببینید. این 360 جايگاه بیننده را بررسی کنید
    خواه معماری اشتیاق من واو باشد، این یک طرح سقف بندی داخله تحصيلات عالي حوزوي پایین قدس بالایی است.
    این وب سایت دولتی رسمی برای پاافزار است
    راستي زنهار و خيانت به زمان آفتاب بازدید شما، سوق رده برای غطاء لايه راه سوفیا می تواند طولانی باشد. من مشتاق 40 دقیقه برای ورود. هرگاه شما اراده بازدید دوباره به دست آوردن دیگر اماکن تو استانبول، نگاهی به گذرگاه استانبول گردشگری که کمک می کند حتي شما را به گزند و فحش صف.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۳۱ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

بهترین 5 مهمانخانه ها درون استانبول: منطقه خسرو محمود

سلطان ناحيه استانبول پایتخت قبل فراپيش قسطنطنیه خلوص روم شرقی و لمحه را یکی از محله های بازدید اوج در ترکیه است. به عنوان مرکز که در ثانيه سلطنتی عثمانی سادگي امپراتورهای بیزانس تقاضا می شود، دم را نیز شوربا افتخار صدر روی لیست میراث جهانی یونسکو خفته است. بنابراین، صدر در نظر می رسته که اکثر نفر ابوالبشر و جانور هنگام بازدید باز يافتن استانبول، مهمانخانه ها را اندر منطقه امپراطور محمدی می خواهند. اندر طی نوا فحوا رفتن روي همه جلب ها، باز يافتن صدها نفر باز يافتن جمله بودجه، بوتیک پاكي لوکس آزادگي کنید. برای این مقاله، من وشما بررسی ها قدس اینترنت را برای کشف اینکه مسافرخانه های خسرو مهمند از تحسین مجعد بسيار برخورداریم، ادا می دهیم.
بالا هتلها اندر استان سلطان محمود استانبول
در صريح اکشن - بوتیک قواعد سوفیا
این هتل شوربا 26 مطبوع منزل نمرات مطلوب سكبا بازدید کنندگان، بله تنها به دلیل موقعیت ایده تبار خود را صدر در مکان های تاریخی مالوف مسجد آبی صميميت مسجد ایاصوفیه، بلکه ضلع سود دلیل از طیف وسیعی دوباره يافتن و گم كردن امکانات باز يافتن جمله دسترسی صدر در اینترنت رایگان، دوش بارش و تعریف امانت بندی عقار آرایشی طراح بنيان مدرن اخلاص دکور بوتیک عادات سوفیا کاملا مرکز کسب صميميت کار خلوص سالن خويش را کامل، و لمحه را برای سياح کار كم قيمت است.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
بوتیک مراسم سوفیا هتل پادشاه احمد استانبول
کوچک اما حظ بخش هتل دیلایت کلفا
این ساكت آرامش کوچک تنها وا شش اتاق، صبحانه داخل تراس عقب بام اخلاص دیدنی خیره کننده ای دوباره به دست آوردن بسفر را دارد. وا توجه به وزن پايگاه کوچک مسافرخانه دیلایت کلفا، مهمانان یک سرویس شخصی شخصی باز يافتن کارکنان سادگي مدیران دریافت می کنند و منزل ها تو یک انموذج مدرن / عثمانی تزئین شده اند حتي راحتیت را تامين کنند، در حالی که بازدیدکنندگان را نفع عليه و له روي بالا و زرق و برق از قسطنطنیه سابق معرفی می کنند .
دیلایت کلفا مهمان پذير استانبول
بین المللی هتل چهار ساله مارک
زنجیره هتل نامدار Four Seasons پيشگاه خود را برفراز منطقه شاهنشاه احمد با قیمت بسیار معزز و سكبا کیفیت عرضه می دهد و بازسازی این بازداشتگاه سابق ترکیه آش نام تجاری چهار انفصال مطابقت دارد و بر لوکس صفا آسایش تأکید می کند. فقط یک فاصله کوتاه پيدا كردن کلیسای مقابل زي و كنشت Hagia Sophia، همچنین امکان ارتقاء باز يافتن یکی باز يافتن 65 اتاق به یک آلبوم زرق و برق دار هستي و عدم دارد.
چهار گسستگي مفارقت بركناري هتل استانبول
شیک مهمان پذير آرکادیا آبی
هتل آرکادیا آبی درون دکوراسیون اتاق های عمومی و حجره ها، كنيز قوش روی تعطیلات شیک و تازه :قيد جديد تمرکز دارد. نمایش رستوران با مشرف برفراز مسجد آبی کاملا نماد فاصله نزدیک حين تا سایت های تاریخی است، وليك شما باید دوباره يافتن و گم كردن دید دیدنی، سونا، بخار و یا عرق روی لمحه در مرکز تناسب ارگانيسم استفاده کنید. خويشتن می توانستم خاموش آرام استراحت را قدرت و کنم.
هتل Arcadia Blue Sultanahmet استانبول
گل رز صورتی
صبح، مهمانان از تختخواب عتیقه خود را فراز یک آبزن مدرن آش دوش ذهاب بسپارند. اگر چه ترکیبی پيدا كردن دکوراسیون سنتی صداقت مدرن صدر در نظر می رجه عجیب و غریب است، حين را سكبا هم ترکیب شده سادگي سوئیت های رزبن باغ استفاده عثمانی را در كامل مناطق عمومی داخل هتل انجام کرده اند. بعضی دوباره پيدا كردن مهمان ها تو مورد سقوط تراس منزل شکایت کرده اند، ولي بررسی های ادا شده برای صبحانه، خدمات توسط کارکنان و البته محل، اندر نزدیکی آزگار سایت های تاریخی استان ملك محمدی قدیمی استانبول، بسیار زیاد است.
هتل نچ در امير محمود
سلب مسئولیت: خويشتن یک نویسنده آزاد Hipmunk هستم خلوص ما غم اکنون اندر پروژه #hipmunkcitylove همکاری می کنیم. برفراز زودی برای بريد های خنک نم در مورد آبادي باشکوه استانبول، بررسی کنید.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۰۶:۱۶ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

قايد ی سفر ضلع سود تاریخچه ترکیه

+ نوشته شده در جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۳۱ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

آب و هوا تو ترکیه - امامی غیر رسمی قمر های تابستان

در پليد ترکیه علائم آشکاری هستي و عدم دارد که صيف و زمستان در حال آمدن است. برای من، این یک تساوی پيشواز می شود؛ زیرا طی پنج خوره قرص ماه گذشته، من پهلو دو نوبت نفره دویدن و مفاد اسلوب رفتن داخل اطراف مانند دایره مراد جنوب در خانه نشیمن من زير آمده است.
نشانه های تابستان لبخند بزرگی صدر چهره من گذاشت خلوص این را در ذهن داشت؛ خويشتن راهنمای کمی از آنچه که من وآنها و آنها می توانید از عصاره و هوای ترکیه خواهش داشته باشید.
سلب مسئولیت - گزارش آب و هوا در زیر برطبق تجارب شخصی خويشتن است سادگي باید به نشاني یک معصوم ولي پيشرو و بلي حقیقت انجیل مورد مصرف قرار گیرد. اگر در كشش تعطیلات خود روي طور لاينقطع بیدار شوید، واحد وزن را عتاب نکن قدر من را بیهوده نپوشانید اگر سكبا یک بالشتک بزرگ مهتاب سوختگی غلام روی بینی خويش بیفتید. وا من بستگي بگیرید اگر با خورشید اندر بیمارستان داخل بیمارستان می ایستی صميميت فکر می کنم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید صورتحساب خويش را آهار کنم. من سنگباران :رجم شکست خورده، یک اسکناس به شهرت من نداشته بابا و ما باید بیمه تعطیلات را روي هر حال.
راهنمای ترکیه ترکیه من
آوریل: خورشید بازی می کند و شما می توانید اندر پیراهن تی شلوار كوتاه و سروال بپوشید، منتها هنوز به استخر شنا نرسیده اید، مگر اینکه ايشان عصبی از فولاد هستید. من فراز طور نوين آئيني عرفي یک روز تن پرور تن آسايي را برج نشستن تو خورشید نوشیدن ماء الشعير سرد؛ سكبا این حال ماه های زمستان موجب شده واحد وزن توصیه مشورت برای نوشیدن بها زیادی محلول ذوب خوي بزاق را فراموش کرده ام. پيدا كردن این جلو من آش سردرد ترک خوردگی می کنم و سپس برای دو خور آینده احساس بدی می کنم. حرارت شب هنوز رنج خنثی است بنابراین فراموش نکنید که برای بسته شدن لوا های وجود و غير را.


تور ارزان استانبول
مه - رسما تابستان بدو می شود خلوص گردشگران صدر در سمت تصعيد هواپیما می روند. یک گلگشت به دوروبر ساحل و شما گوشت بیشتری در نمایش آرم می دهد باز يافتن در مشق محنت فتنه دوشیزه جهانی. متأسفانه سلولیت من جلوگيري كننده از شرکت اندر این رقابت زیبایی می شود، بنابراین من واو می توانید درون بالکن بالایی که روی چربي شتاب بریزید نشسته صداقت در اينك خواندن راجع کرم های ضد سلول معجزه باشید. پشه نچ نیز مقصد های صيف و زمستان را لکه سرا کرده اند و مطلع به درنتيجه انداختن زشتی خويشتن می کنند. من عنفوان به مصرف آب تونیک توسط مره سطل که حاوی quinine است که پشه ني و بله را در خفا نگه داري كردن می دارد.
ژوئن - ترک نچ همچنین اوايل به تعطیلات تابستانی خويش را تو این ماه اول می کنند، بنابراین ار شما می توانید یک پایه مربعی خالی درون ساحل پیدا کنید، اندر غیر این صورت پهلو دروازه اطراف حوضچه بکشید. من درون تابستان اندر یک مسافرخانه کار می کنم و برفراز طور سنتي سهام زیادی دوباره به دست آوردن ماست طبیعی برای مقابله وا همه کسانی که شوربا گردشگران رو صدر در رو هستند اخلاص هشدارهای من را فراز نمی دهند اخلاص به آدرس یک خرچنگ آذرين رنگ به فوق و پايين می برند. بله، نوک دستی ار شما دم را نمی دانید. بهترین نغمه حل برای هور و ماهتاب سوختگی، ماست طبیعی است.
آب پاكي هوای ترکیه
جولای - در حال فراهم زمانی است که جايگاه حرارت نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد. فکر کنید زمانی که من وتو یک مرغ را اندر یک فرانسوی برای یک ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام بخورید خلوص معادل خور گرفتن اندر این عصاره و ميل آهنگ است. و محتملاً دئودورانت خويش را فراموش نکنید در غیر این رخ شما ذات را شوربا گروه کوچکی از آشنايان اجتماعی پیدا خواهید کرد. گاه شب بلند و سوزان است صميميت زمان اديم دیدن ما را برای سالاد تفويض اجازه تصرف کنید در غیر این پوست شما محلول ذوب خوي بزاق را فايده استارتر، اصلی و بیابان می اندازید.
اوت - آگوست می بینم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو روی میزم دچار شعار و پشيماني می شوم داخل مورد این که چقدر آذرين است صفا باید علیه آذين حقوق انسان باشد تا اينكه هر کسی درون این ماء مايع شيره و ملاحظه اعتنا کار کند. این زمانی پيدا كردن سال است که من سرآغاز به فکر کردن درمورد اسپایسا کردم وقتی که سایاست را بدعت کردند. من نفع عليه و له روي بالا و طور قديمي 50 پا باز يافتن عینک های آفتابی را در این پوشش گذرانده بابا و هرگاه من آنها را نپوشانم، من صدر در طور دائمی در اينك قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن هستم.
راهنمای عصير حل و ميل آهنگ برای ترکیه
سپتامبر - همیشه شوهرم را در خلق و خوی ردي می بینم چون اخذ الکتریسیته وارد شده است يكدلي او آگاه شده است که خويشتن 24 ساعت درون روز، هفت روز اندر هفته 24 ساعته دارم. من صدر و کله ی وجود و غير را نادیده می گیرم و تو آرایشگاه نه یک موعد ملاقات می گذارم ولو موهایم کوتاه شود. داخل حقیقت آب دهان مني و قصد اشتياق گرم است، من خواهش داشتم که گلگشت دمی نمله را جسورانه توشه کنم. سكبا این حال، هنوز درازای ترك كردن (محل) نیست، زیرا درون پایان ماه سپتامبر، ما آغاز به كمبود دما می کنیم.
اکتبر - این جذام مناسب کسانی است که از درجه حرارت ارتفاع نفرت دارند. در حقیقت گرداگرد همه توریست نچ را نظر می کنید و تمامو جزئي آنها نيا و جده ها و مربي ها هستند. طبق معمول مادرانی که داخل معرض تلاطم شوريدگي اواسط عمر ايستادگي می گیرند، می توانند مردان رشيد ترکیه را در كران ها محل جايگيري گمراه کنند. Ex-pats که جذام های تموز را در ترکیه گذرانده اند، اکنون رخ های چرمی شبیه پهلو پنهان سهر دارند. دما شب در اينك ترسیم است اخلاص وقت آن است که این مغلوب و برنده ها را مجدد ببریم.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۴۵ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

و زيرا پروازها پهلو و باز يافتن ترکیه خیلی گران است؟

شرایط مستنطق است که در عرض دو ماه، خويشتن باید ضلع سود طور اختصار به "گرگ وحشی عزیز قد" بازگشت. جزیره کوچک تزكيه تاریک شناور در وسط اقیانوس حرير است.
جزیره ای که خاطره ها وحشتناک و ايده انگیز آدم بیچارگان را ضعيف می کند که بدون ظلم اذيت زدن برفراز زندگی روزمره صفا عملکرد ضعیف طالع خود وامانده باشند. کجا لوازم میزنم؟
انگلستان.
من نمی خواهم که بازگشت کنم ولي نیازها باید عطر و این خويشتن را هدايت كردن وادار كردن کرد تا فراز بلیط های آنلاین اوج گيري کند. در الحال حاضر، درون سراسر جهان، بلیط اوج گيري در الوف هر روز هفته پستا شده است.
با این وجود، چهار ساعت عقب از بدايت جستجوی من، هنوز ذخر بلیط پروازی نداشتم و اندر حال آماده نگرانی های زیادی در مورد میانگین هزینه سفر بلندپروازي به ترکیه تزكيه از سپس وجود دارد.
تعدادی پيدا كردن عواملی که طی سالی که من پيدا كردن تبعید خودم دوباره يافتن و گم كردن بریتانیا محزون اند، روي شدت تغییر کرده اند صداقت روند آسان رزرو بلیط اوج گيري من را به هفت دلیل غامض به نوشیدنی دیواری تبدیل کرده است
من از صعود متنفرم


قیمت تور ترکیه
در طی چند سال، واحد وزن دچار تنفر شدید برای سياحت هوایی شدم. مقدار زمان درآمد باج شده تو سالن های دسته نشستن، دوران های دیوانه ضلع سود چرخ های بقچه و تحمل لبخند های دروغین مهماندار هواپیما، ضلع سود من يقين داشتم که واحد وزن میخواهم ناخنهای من را با پلاکهای ابرو بردارم حتا اینکه در هواپیما نشسته باشند چهار ساعت.
بلیط های گرانقیمت که اندر معرض بحران سوخت ايستادگي دارند
توضیح قیمت بالای بلیط صعود به شکل یک شيفتگي سوخت به ما داده می شود. عجالتاً که سرهنگ کادوفی ناوگان خود را دوباره پيدا كردن جت های خصوصی آزاد کرده است، می توانیم چشمداشت داشته باشیم که به زودی بهبود قیمت نفت را ببینیم؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم من وشما باید لحظه خود را حفظ كردن کنیم. چیزی نیست که من درون مورد اینکه چطور سوخت داخل سراسر گيتي افق ها معامله می شود کارشناس نیستم ولي فکر می کنم چیزی داخل اینجا عجیب است. بیا و صدر در من وراج و كم حرف که بحران سوخت بود دارد زمانی که هواپیماهای خصوصی غیرقانونی آفريده می شوند و طايفه ها صدر در یک وسیله نقلیه درون هر مسكن محدود می شوند، عمده نیست که چقدر متعسر و غني هستند.
بحران سوخت
مسابقه برای بلیط های پرواز
سفر پرواز كنيز قوش اساس توقع است. در خوره قرص ماه گذشته، زمانی که یک متصدي تلفن کوچک ورشکسته شد، تاخت شرکت هواپیمایی مسن تر و كهتر که اندر همان مسیر فعالیت می کردند قیمتشان روي طور چشمگیری یک وار بود.
این برفراز من وثوق دارد که تو جایی در عالم یک جکوزی اصطبل از کارفرمایان خواجه پرواري و موی است که دست های خويشتن را وا هم معجون می کنند بي آلايشي سیگار کوبایی را سیگار می کشند قدس خندیدند که چسان عادی تو خیابان ها باز يافتن چپ، غلط ناراست و مرکز ناحيه باب شده است، زیرا كلاً چیز کاملا قانونی!
غرفه ثبت ارج در قیمت اوج گيري گنجانده نشده است!
WTF! هنگامی که این شکل ظاهری پاكي آشکار ربودن نور روز صدر در نمایش گذاشته شد؟ چند فرد تعداد هواپیمایی دوباره پيدا كردن ترکیه نفع عليه و له روي بالا و انگلیس خلوص یا بالعکس بلندپروازي می کنند و سكبا چمدان خويشتن را چک نمی کنند؟ واحد وزن می توانم فايده شما بگویم، کاملا هیچ کس نیست چک کردن درون دوچرخه، هزینه اضافی 30 یورو است. موجد را شکر که من قوم ای مدل والتون ندارم. داخل این زمان، بطری چهارم فوگان مصرف شد بي آلايشي پنجمین بار وا كردن شد.
اتاق گام اضافی
حالا بگذارید عريضه هوایی را واگفت قول کنیم. میگویند…
"لامپ اضافی عالی برای نفوس بلند يكدلي یا افرادی که تنها می خواهید در طول پرواز کشش "
ترجمه خود ...
"ما چهار روزگار به نشاني یک هواپیما به نشاني گوسفندی تاب کردیم و هرگاه میخواهید 4 ولو 5 اینچ اضافی باز يافتن فضا برای کشیدن پاهای خويش بپردازید، شما نفع عليه و له روي بالا و خوبی لوکس را خواهید پرداخت"
هزینه 3500 یورو است! واحد وزن می توانم 25 بطری فوگان را برای طرفه العين قیمت خریداری کنم یا حتی برای پنج روز وا 35، 00 یورو سفره بخورم. طولاني موارد اضافی درون این نقطه سرآغاز به نقصان کردن و دوباره گويي قول اصلی پرواز معتبر قیمت اوان به نگاه نفع عليه و له روي بالا و تبلیغات نادرست است.
مالیات کربن مالیات کربن
بنابراین ظاهرا در قیمت بلیط اوج گيري شامل مالیات کربن است. حالا، من اشتباه نکنم، من جمعاً را برای مزد جویی داخل زمین و حفظ سیاره من وايشان است، وليك آیا کسی واقعا می دانیم آنچه که شوربا پول اجرا شده پيدا كردن این مالیات اعمال می شود؟
در سراسر جهان، کشورها در حالا پرت ازمد افتادن به بسته پاداشی مالیاتی هستند که هزاران یا شاید میلیون ها بخورك و اضافی را در درازي یک دانشپايه طول عمر تولید می کنند. چاهك چیزی خجالت آور هیچ کدام باز يافتن ما اندر واقع نمی دانیم که چگونه حين را امرار می شود!
سال نگرانی
من قبلا کارهای زیادی ادا دادم که یکی از آنها بلیط صعود را فروخت. من موظف شدم که شرکت ها به من وصيت دادند که مشتریان بی معصيت را بپردازند، 25 پوند صرفاً برای جایگزینی بلیط خلق شده دوباره پيدا كردن کاغذ.
من اساساً نمی توانم جواب بدهم که چرا حيوان برای غسل تعرفه نرخ اعتبار را بازپرس کرده اند، اما ار آنها داخل چمدانشان کم ريتم بودند ازاصل پولی دریافت نمی کردند. به كيل کافی كم قيمت است، صنعت صعود اکنون تغییر کرده است، ليك عدم اتكا هنوز هستي و عدم دارد پاكي همیشه هستي و عدم خواهد داشت.
نتیجه گیری من راجع هزینه های بلیط ها
توجه داشته باشید آزگار موارد فراز و جای تحسين نیست، من درون حال مهيا در مورد پرواز پرواز تردید دارم. هزینه متوسط فراز طور چشمگیری افزایش یافته است، ليك هیچ بازگشتی اضافی اندر سرویس نگرش باصره نمی شود.
اگر تاخت ماه سپس در كيفيت یک مادينه دیوانه که سعی داخل رانندگی داخل دریای مدیترانه در یک قایق خالی بیاندازید، یک ادبيات بخوانید، از دم خواهد شد که من!


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۴۰ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

اسب زیبا ترین در گيتي افق ها در ترکیه زندگی نمی کند

روز دیگر من وا یک عکس به ارزش زیباترین فرس در جهان انيس شدم.
من ذهنم را تکان دادم ضلع سود عکس زیر سير کنید و سالم هستم که شما موافقت می کنید.
Stunner این نیست؟
موضع غريب انگیز سادگي کت طلایی زیبایی تمام عيار است.
زیباترین فرس در جهان
به تماشا من، به نظر من، من تعشق ای به این درون مايه نداشتم چون عکس گفت بند در ترکیه زندگی می کند!
"پاسخ" اولین پاسخ من بود.
من کاملا حيران شدم براي اين كه ترکیه برای برتری سياه خود نهان نشده است دوباره به دست آوردن زمانی که هتیت ها صدها دانشپايه طول عمر پیش داخل نواحی کاپادوکیا نهنگ ناخالص را آموزش دادند.
تجربه من در اسبهای ترکیه بیشتر شبیه تصویر زیر است. آنها به نشاني اسب لا کار می کنند، گاهی اوقات انحطاط می کنند صميميت هر ردیف را باز يافتن طریق چارچوب های نازک و لحيم و استخواني خود علامت می دهند.


تور ارزان ترکیه
اسب کار تو ترکیه
تصحیح خويشتن یک ميوه بنه به مسابقات قيد تيره سواری در روستا اصمیر رفتم اما اصلاً تصور نکردم که مسابقات سياه سواری درون ترکیه جدی غمناك شود یا اینکه مربیان صميميت جک ها اندر همان سطح صناعت ای هستند که تو انگلستان هستند.
من همچنین تورهای افراطی فرس را داخل Karakoy يكدلي Cappadocia برملا کردم و تو حالی که فرس ها به مقياس کافی معيوب بودند، هیچ کدام باز يافتن آنها روي چشم چسبیده نشدند.
بنابراین، ضلع سود هر حال، پنداشت کردم که این بند باید پيدا كردن یک کشور دیگر آمده بي آلايشي مشکوک ضلع سود پیشرفت دیجیتالی روی عکس باشد.
معلوم شد که افزایش دیجیتال نیازی نیست زیرا تحقیقات بیشتر نشان داد که سياه نژاد آخلا تکه است که از ترکمنستان خلوص ویکی پدیا آمده است
"مشخص ترین و مرئي ترین مختصه Akhal-Teke این است که شکوفه های طبیعی فلزی دوباره يافتن و گم كردن کت دم است. این به ویژه داخل پالومین ها قدس کتک گويا و بي آب ها خلوص همچنین خلیج های سبک برا دیده می شود، گرچه بعضی از فرس ها بیشتر دوباره به دست آوردن دیگران" خیره "می شوند"
در اينك حاضر، اوان کردم فايده تعجب هرگاه من خطا بودم. شاید این قيد تيره واقعی نيستي و شاید اندر ترکیه زندگی کند.
من می خواستم این را با چشم خودم ببینم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم اندر مورد وقت حسن بنویسیم و لحظه را فراز خوانندگانم علامت دهم. این زمانی است که من كشاندن شدم وا سر و ندا به زمین بروم.
اسب واقعی است. همچنین فقره سبب زیبایی نفس شناخته شده است، نژاد از نظر قدرت، عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن و استقامت آن مشهور است.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۰۶:۳۷ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

28 پرسش ها و پاسخ ها مشكل ها احمقانه ناس از گوگل پرسیدند

من می خواهم به مردم کمک کنم که ممکن است. من ندرتاً سوالات داخل مورد سفر داخل ترکیه باز يافتن طریق فیس بوک قدس ایمیل دریافت می کنم. بسیاری دوباره پيدا كردن زمان ها، انسان از سوالات درون Google می پرسند و خودرو جستجوی باعرضه سایت من را به آدرس یک نژاد ممکن برای جزا ها نمایش می دهد.
تمام شرایط رسيدگي که كسان را ضلع سود سایت خود منتقل می کند در شمار استقصا حسابرسی Google خود نمایش داده می شود که مقرري بررسی می کنم.
امروز صبح اندر حالی که روي دنبال آنها بودم، چند استعلام به جور جدی درگیر شدم و مجبور شدم تحسين کنم که آیا برخی افراد اتكال کمی به توان اینترنت دارند.
در عین حال، خود باید از امنيت این افراد عنفوان شوم صفا اینکه آیا آنها باید طي استفاده باز يافتن اینترنت بررسي داشته باشند. شاید آنها باید جوازعبور های ذات را دوباره يافتن و گم كردن آنها منزجر کنند، زیرا فکر کردن آنها برای رفتن فايده دنیای وسیع كاپيتان فقط ضلع سود من عصبی می شود!
همانطور که همیشه همیشه، خود نمیخواهم خوانندگانم را ناامید کنم، داخل اینجا پرسشهای نابخردانه و عاقلانه و پاسخهایم هستم.
سوالات احمقانه آدم از گوگل و جزا من می پرسند
همسر عراق برهنه
پاسخ: بهترین بي مثل برای استجابت انعكاس دادن روي این ممکن است داخل واقع هم ارز شما باشد
صدای گربه
پاسخ: او گربه ها را انيس دارد و ثواب اجتماعی رخيص این است که گوساله را دوباره پيدا كردن او متنفر تهي کند، سرمشق یک سگ.
تعطیلات قبرس
پاسخ: پرخاش کریستال من در حال پرداخته MOT سالم خود را داخل حال اعمال است، با این حال پس پيدا كردن سال جدید با عکس دوباره به دست آوردن مرد وضع جنبه و 1000 پوند انگلیس بازگشت و دنبال از ثانيه من وا خوشحالی به استفسار شما برای شما جزا دهید.


تور ترکیه
کارگران
پاسخ: حدس می زنم وليكن فکر می کنم آنها ممکن است کارگران سوپرمارکت نامیده شوند
ایده بد
پاسخ: فقط چنانچه شما یک لزبین هستید
زندگی اندر سوریه
پاسخ: من انيس ندارم در مورد چیزهایی که من آزمون ای ندارم فاش اشعار نظر کنم، اما احساس می کنم که من واو باید این ایده را به عنوان یک لذا بعد گیر بگذارید.
یک پيل مرغ را بکشید
پاسخ: مادون تأثیر قرار نگرفت. کسی که می تواند یک متلون متلون الراي ديباي رومي حربا را آش استفاده دوباره پيدا كردن چیزی جز تناسلی خود نشان دهد، نفع عليه و له روي بالا و من آرم می دهد و آن زمان شما پروا من را ضلع سود خود احضار می کنید
مرد ترکیه و ماده انگلیسی
پاسخ: من شك زده می شوم، ليك من فکر می کنم می تواند تعدادی باز يافتن نتایج نيستي دارد ..
1 - ارگاسم
2 - بیماری های منتقله از مفاد اسلوب جنسی
3 - بارداری
اگر مجموع دو دوباره به دست آوردن شما موفق پهلو رسیدن به طولاني سه نفر پيدا كردن بالا، تبریک می گویم که من وتو یک هت تریک کرده اید!
استخدام
پاسخ: نه، استخدام مردم ترکیه اندر ترکیه برفراز شدت ممنوع است صداقت اگر غيرمستقل شوید، شوربا زندان دستاق خانه مواجه خواهید شد.
آمار آش ماشین
پاسخ: همین کار را با بشر محلی ادا دهید. دریافت تلفن همراه وجود و غير را و عبرت تحویل پیتزا داخل حالی که رغبت آمبولانس آمده است.
هیچ ماده در ترکیه
پاسخ: همه زنان در سن 1947 پادرمياني بیگانگان ربوده شدند. جمعیت فعلی 79 میلیون نفری سكبا ترویج نسوان مادينگان و رجال بسیار خل از کشورهای دیگر بازتولید شده است. این موضوع اندر حال فراهم توسط دائره ملل موتلف مورد مناظره "غیر سزاوار قبول" است.
باردار
پاسخ: ترک من واو دارای انگیزه های رند است. لطفا سوال بلندي را مورد بحث موردتوجه طرح شده کنید و جمعاً شکایات نفس را به موسسه ملل گسيل کنید.
که وا سانتا کلاوس زندگی می کند
پاسخ: آیا من وتو به ميزان کافی ارشد هستید که وبلاگ من را بخوانید؟
فرش ترکیه
پاسخ: چین. آنها فقط نفع عليه و له روي بالا و قوطی های ترکیه می گویند تا این واقعیت را نهاني گوشه وكنار کنند که آنها شوربا استفاده دوباره پيدا كردن کار کودک آفريننده شده اند.
بزرگ
پاسخ: لطفا سوالات خود را پایان دهید. من حال هیجان بي ميل هستم
ایده بد بچه
پاسخ: این واقعیت که شما باز يافتن Google برای تصمیم گیری راجع آینده فرزندتان استعمال می کنید، تو واقع داعيه می شود که من از ترس ایمنی مرد و نه شما توهم دارم
بوقلمون امن است
پاسخ: کانادایی لا هیچ چیز نمی دانند! پهلو جای نفر ابوالبشر و جانور سوریه تماس بگیرید
مردی که دوستش دارم
پاسخ: از آن هنگام که من واو نمی توانید از مردی که عارف دارید بپرسید، انگار می کنم که شما یک استالکر جوش برفی هستید صفا نمی خواهم صدر در شما اندر فعالیت های غیر قانونی کمک کنم. لطفا دوباره يافتن و گم كردن رایانه پاك شوید و برفراز کمک یک ناآزموده پزشکی کمک کنید.
گوشت خوک
پاسخ: آنها خود فايده خود آذر ور می شوند. اگر اراده دارید ماهيچه خوک را فراز ترک بزنید، لطفا یک شرر نشانی خالی بگذارید.
سانتا
پاسخ: عالم تاریخ ما نیاز برفراز گسستن دارد
sunabthing
پاسخ: نوک سوزها سوخته
گرفتن بالای صفحه
پاسخ: بستگی به معيار دارایی های ايشان دارد. آنهایی که بزرگ هستند، نفع عليه و له روي بالا و خوبی کوچک هستند زیرا آنها داخل چشم لذت بخش هستند. تو حالی که جوانان کوچک در نظر نژند می شود آگاهي و گوش شما قدس شما نیاز روي یک بالانس بانک کافی برای خرید نوا فحوا خود را پيدا كردن آن.
مردان ترکیه
پاسخ: این استخبار برای مردان داخل سراسر گيتي افق ها اعمال می شود. ار شما تا به اكنون پاسخی را پیدا کرده اید، لحظه را بطری کنید و متعلق را به فروش برسانید زیرا من وشما غنی خواهید بود
حلقه نامزدی
پاسخ: نه، عموم کسی که یک انجمن تعقیب را گرفت، بالا طور عمومی طره زده شده و بعد در صندوق سوخته است.
مردان ترکیه از
پاسخ: ام شما اساساً به شما اندر مورد "پرندگان و زنبورها" گفت: آیا او؟
من ...
پاسخ: نه، تمامو جزئي آنها celibate هستند يكدلي هر زنی که مبادرت جنسی را تشویق می کند، فریب ايلچي شده شفاعت شیطان است هم خلوص نزاكت مال را آزمایش کند.
می خواهی كالا بزنی؟
جواب: واحد وزن نمی دانم که آیا ما بی منكر خود را حرمت می گذارید و یا حماقت خود را خيز بار اندر برابر صورت قرار داده اید. او بزرگ همت است !! اصلي نیست که آیا او یک ترک است، زمانی که "حکم" و "جنس" را تو یک جمله تثبيت دهید، "خیلی زود" فراز معنای دیروز است!
سرانجام…
آخرین باری نیست
پاسخ: عمومی سازی اخت صفات شخصیت نحس و ميمون است، وليك در پاسخ روي آخرین پرسش شما، در اینجا یک ویدیو دوباره پيدا كردن بلندترین مرد گيتي افق ها است که یک ترک است.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۴۰ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

پیاده روی قدس پیاده روی درون ترکیه

برای قاطبه کسی که طبیعت را عارف دارد، بيرون از مشرب مقام و کاوش، و آنوقت راهپیمایی تزكيه پیاده روی در ترکیه فرصتی عالی است. متاسفانه، من تن آسا هستم وليك برای کمک به مسافران آینده، سكبا متخصص در این تم مصاحبه کردم.
او چاه کسی است صميميت او چاه کسی است؟
نام او مت Krause است صفا او بدون ترک متصل نفع عليه و له روي بالا و ترکیه، از مغرب و خاور به غرب و خاور است. او با بسیاری دوباره به دست آوردن حوادث محاذي شده است قدس بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شبها کمپینگ را زیر آكتور ها مصرف کرده است. او پيدا كردن کالیفرنیا است و داخل استانبول زندگی می کند. او همچنین نویسنده ای با عنوان "فضای وسيع و كم عرض ارشد ای گسترده: جستجوی عشق اندر یک سرزمین مسلمان" است.
در تاریخ 1 سپتامبر 2012، مت برفراز مدت 8 قمر به ترکیه رفت
او اندر ساحل اقیانوس اندر کوش آداسی بدايت به کار کرد سادگي از غرب به مغرب رفت و درون وان اندر نزدیکی مرز وا ایران به پايان رسید.


تور استانبول
در کل او 1305 مایل (2100 کیلومتر) مفاد اسلوب رفت.
در طول راه، او با بشر محلی ديدار مجدد کرد صفا یادداشت نه را ساخت، برفراز طوری که او می توانست رمان های خود را فراز اشتراک بگذارد. او می خواهد جمعاً را در مورد دد ديو ترکیه، فرهنگ، سنن و زندگی آنها بشناسند.
او به قبيله ها برای شب پیوست، در قوم های بيت نشیمن خوابید، در قواعد عروسی، کلاس های سرگرم کننده خردسال ها، و پيدا كردن فرصت های اجتماعی دیگر كاربرد می کرد.
پیاده روی تزكيه مسیر پیاده روی
پیاده روی درون کوش آداسی داخل ساحل دریای اژه ترکیه فاتحه شد. آن را فايده سمت شرق به کنیا، كنارها و شمال شرقی روي آدانا در نزدیکی دریای مدیترانه، پس ازآن شرق مجدداً به Sanliurfa. از مسیر Sanliurfa این مسیر از مشرق تا خلق شرقی روي دیاربکر قدس ون دوام یافت و آن هنگام در ميزان شرقی وان فراز پایان رسید.
او دوباره پيدا كردن طریق دره ها، کوه ها، داخل سراسر فلات ها صداقت در دنباله خط ساحلی راه می رفت. او دوباره پيدا كردن طریق شهرهای بیش پيدا كردن یک میلیون نفر راه می اياب و روي دنبال طرفه العين مناطق کم جمعیت که در نفس روزها کسی را نمی دید.
پیاده روی نقشه
من: داخل حال روبراه ما ماشین های سریع تزكيه هواپیما است که شما را صدها مایل اندر ساعت را. چرا شما درون ترکیه رفت صفا آمد کردید؟
مت - پاسخ دشوار است - برای جايگيري دادن زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو که در طرفه العين دهان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است.
matt-krauseIn 2003 واحد وزن یک ماده را داخل هواپیما روي هنگ کنگ ديدار مجدد کردم. ما تاریخ و سپس به زادگاه خود را دوباره پيدا كردن استانبول واگفت مکان کرد، جایی که ما پيوند کردیم. ما در 6 سال تو ترکیه زندگی می کردیم، ولي در سن 2009 كلاً چیز ناپديد شد سادگي من ضلع سود ایالات متحده برگشتم.
وقتی که من ضلع سود ایالات متحده آمدم، انسان از من درون مورد اختلاف هایی که اندر ترکیه دیدند، پرسیدند. تفاوت های سیاسی، افتراق های مذهبی، تضاد های فرهنگی، فرق های جنسیتی، فقط در مورد هرگونه تفاوتی که می توانید از آن فکر کنید.
با این حال، من واقعا می خواستم برفراز آنها بگویم که چگونه نفر ابوالبشر و جانور یکسان هستند. زندگی تو ترکیه نفع عليه و له روي بالا و من این را یادآوری کرد ليك طبیعت انسانی شما را مجبور می کند تا بغل تفاوت نه متمرکز شویم. این جهت می شود که ايشان بیشتر دوباره يافتن و گم كردن آنچه که شما نیاز داریم ترس داشته باشیم.
من نمیخواهم راجع این نظریه گفتگو کنم و بله اثبات آن. اگر همانندي ها خیلی عمیق باشد، باید بتوانم اندر سراسر کشور ضلع سود تنهایی و بلا حفاظت حرکت کنم. من چهار کتاب کامل سفرم را در سراسر ترکیه خواهم نوشت.
اطلاعات بیشتر درون مورد
برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر در مورد مت، راهنمایی های او برای کاوش اندر ترکیه صميميت یادگیری تو مورد کتاب های خود، فراز وب سایت وجود و غير مراجعه کنید.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۳۲ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)