X
تبلیغات
املاکیا

املاکیا

چاه باید زنان وديعه درستكاري برای تعطیلات تو ترکیه؟

یکی دوباره پيدا كردن رایج ترین مساله ها من خواسته است که باید زنان برای تعطیلات در ترکیه بسته؟
چه را؟
چه چیزی را ترک؟
چه چیزی نیاز دارم؟
چه نفر ابوالبشر و جانور محلی اخت لباس؟
وظیفه این است که حتی بیشتر ناراحتي آور اگر شما فايده این کشور پيش نبوده است، اما سه راهنمایی ارشد را دامنه تاثیر ثبات خواهد نصفت و بيداد و کمک فراز تصمیم گیری در اثنا بازدید دوباره پيدا كردن ترکیه.
آن ني و بله هستند…
    زمان دوباره به دست آوردن سال ضمير اول شخص جمع در اكنون سفر
    نگرش در کشور ايشان در الحال رفتن
    چاه فعالیت های شما پروگرام ریزی برای انجام
قرار برگردانيدن آشکار کنار مانند بسته بندی گذرنامه، پول، پزشکی، و خودنمايي زیر، دستور دهید بحث درون مورد ثالث راهنمایی بیشتر شوربا پاسخ دادن فايده سوالات مکرر پرسیده حال آنچه که باید نسوان مادينگان و رجال برای تعطیلات در ترکیه بسته.


خرید ملک در آلانیا
چه باید مردان نرينه ها در ترکیه بپوشید؟
از ماه مه ولو اکتبر، آسايشگاه برای تعطیلات معروف قرين بدروم، فتحیه، مارماریس پاكي آنتالیا یک کد سرووضع بسیار رزين است. سبک های تظاهر غربی بالا شدت دریای اژه و سواحل دریای مدیترانه، صميميت یک پیاده روی پایین خیابان اندر شب حتی می تواند شبیه برفراز یک نمایش مرسوم و دمده را مادون تاثیر قرار. تاپ های وديعه درستكاري مخزن، تی شرت، شورت، و صندل برای آفتاب و سرووضع تابستان معمولی ذات را برای عصر.
اگر شما اراده به دور از آسايشگاه برای تعطیلات صداقت بیشتر، بنابراین هرگاه شما در الان سفر به مشرق ترکیه، وقت نزاكت مال است برای تجدید کمد تظاهر خود را فراز دلیل این بخش باز يافتن کشور سادگي روستاهای کوچک محافظه کارانه تر هستند. برای این نوع پيدا كردن سفر، من مانوس پوشیدن ازار پنبه یا شلوار يخ زده گرفته مقيد جعبه گوساله، همراه وا تی نيم شلواري که شانه های خويشتن را پوشش میدهد.
هنگام بازدید باز يافتن استانبول، این سروكار است، زمانی که خود به خارج کردن گوساله تابع شلوار پاكي یک كنار جانب کفش (کفش های ورزشی برای محارم و بيگانگان آمریکایی من) چون کاوش استانبول حايز بسیاری باز يافتن پیاده روی است. استانبول آبادي جهانی و جوراجور بلکه یک مرکز بزرگ برای کسب قدس کار و حيوان محلی است. متعلق را به عنوان به آدرس رسمی نمی نكهت اميد به آدرس تعطیلات زينهاري: بنابراین برای جلوگیری دوباره پيدا كردن چسبیده اخت انگشت انگشت تور درد، دوباره اختيار کردن برای تبختر محافظه کار است.
برای تماماً مناطق فوق، با این حال، جولای خلوص آگوست گرم جذام از دوازده ماه) و اندر زمان، می تواند غیر سزاوار تحمل سكبا گرما، هر دو در ادامه روز و شب. پهلو یاد این تو ذهن در ضمن بسته بندی قدس خندق هر شكل سنگین، ضلع سود جای برای اقلام شل، نازک، و معتدل را غلبه میکنند.
آیا متعلق را خوش به پوشیدن بیکینی تو ترکیه؟
زنان آش پوشیدن بیکینی / پز های شنا در تمام استراحتگاه مبصر بزرگ تر ساحل، ليك در همان وقت دیده می شود ايفا به جريان انداختن نمی شود برای دیدن مادينه ترک های عجیب و غریب وا پوشیدن سرووضع حمام نمط کامل تحت مستورسازي شگفت وازده کرد. آش این حال، طرز رفتن نیست حتا خیابان پوشیدن فقط خودنمايي شنای زنانه دوتکه خويش را، مثل من دیده ام برخی از مردان نرينه ها است. نفس را برفراز شما حرمت ناخواسته پيدا كردن بزرگترین sleazebags است. مطلب دیگر که من وايشان نیاز به بررسي و التفات است خور گرفتن بی انتها. واحد وزن می گویم این کار را نمی اما خواندن این مقاله خلوص سایر بانوان می گویند طرفه العين خوب است.
آیا خويشتن نیاز به اتيان یک ژاکت؟
از دسامبر ولو مارس، هوا بارد است، نفع عليه و له روي بالا و ویژه در استانبول که ثلج و یا بارش محتمل است. این فاتحه می شود برفراز حرارت تا اينكه در خوره قرص ماه آوریل، وليكن ممکن است هنوز حيات داشته عطر روز عجیب پاكي غریب که ما نیاز به یک ژاکت. ميوه بنه عصر شاید بزرگترین شوکه چون از اکتبر-مه، من وايشان یک ژاکت اندر شب حتی اگر طرفه العين را در ادامه روز آفتابی است نیاز دارند.
من می خواهم برفراز مشاهده یک مسجد
اگر شما در بازدید یک پرستشگاه قصد، یک پهلو شلوار یا سهر شلوار محموله، یک تی زيرشلواري كوتاه که گلوله دان های خود را صداقت روسری نهان سازي می دهد. يا وقتي كه شما یکی نفس را ندارد، مغازه های کوچک تو نزدیکی مساجد مهم آنها را به ابتياع و یا مسگت ها است که نفع عليه و له روي بالا و دریافت نرخ اعتبار زیادی دوباره پيدا كردن گردشگران خارجی مصرف می شود، همچنین از آنها دست.
چه آرایش باید به شما بسته؟
نیازی نفع عليه و له روي بالا و گفتن نیست، دئودورانت است که باید، به آدرس خود را ژل دوش، شامپو، حالت، بي آلايشي خمیر سنان است. سكبا این حالا حفاظت مراقبت از رزبن اضافی بهتر است، فايده خصوص اگر شما در الحال برنامه ریزی تعطیلات ساحل. خورشید، شن صداقت ماسه، آب شور دریا تزكيه حتی عرق کلسیم لود در هتل ها طول می کشد تلفات نفس را مو، صفا شما می توانید آش یک ظرف غذا های چین اطاق وزن خشک کاه كنيز قوش روی فوق و پايين خود را حتا پایان.
اگر من سباحت هستم، در ساحل صميميت یا كنيز قوش روی یک قایق، من فايده همراه یک دستگاه تهویه ترک درون را روي شانه کنید. این تو واقع نشانی از یک کار خوب بابت حرارت همچنین جهت می شود وقت حسن نفوذ انگور و در شب، هنگامی که شما حين را پاكيزه اید، ما باید موهای سره ابریشمی است. در طول ماههای بران ژوئیه خلوص اوت، رزبن می تواند حتي پایان چین دار درون شب، اما کنترل سوخت ارجا این پیدا کنم.


تور ترکیه
در نهایت، هنگامی که بحث تو مورد آن، پراکنده شوربا آرایش باشد، بله که اندر طول ابرص های تموز و به مورد بغاز در خوره قرص ماه های ژوئیه بي آلايشي اوت، پایه و بنيان خود را فايده اسلاید خواهد کردن صورت خود را سریعتر پيدا كردن یک شرنگ بهمن تو طوفان باران. به لااقل و اكثراً رساندن همگي کجا امکان پذیر است. واحد وزن کیسه آرایش خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را فايده رژگونه، رژ لب، ریمل مژه صفا ابرو صميميت کاهش می دهد. درون نهایت، اگر شما یکی دوباره يافتن و گم كردن کسانی که همیشه پهلو نظر می فرقه بیش دوباره يافتن و گم كردن کمک هزینه سوروسات خود را، من وآنها و آنها ممکن است بخواهید بالا خواندن این سخن فصل را با راهنمایی های خادمان پرواز درون چگونه به وديعه درستكاري به آرامی.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۱۰ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

نوشیدنی دوغ ترکیه دوباره يافتن و گم كردن آیران

+ نوشته شده در یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۳۴ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

كاپيتان راهنمای غذایی منطقه ای در ترکیه

ترکیه یک کشور مبصر بزرگ تر است اختفا اراضی متنوع، با آب دهان مني و هوای متفاوت. اندر واقع، تو حالی که برف حل تزكيه فصل در کوه های، شناگران، فيس شنای زنانه دوتکه پوشیده اخلاق شرق اندر جنوب بابل یکهو در سواحل شنی طولانی جمع آوری کنید. ترعه زمانی تاریخی ترکیه نیز رنگارنگ، و تو زمان های گیج کننده است، وليكن هر امپراتوری، سلسله، یا امت قومی علامت آن را ترک کرده است، به خصوص تو مورد مواد غذایی، و لذت روزانه کام.
هر بار مطلع بازدید کننده فايده ترکیه است که گويي کباب یک جشن روزمره شده است ضلع سود شدت غلط. هزارها هزارگان نفر دوباره پيدا كردن غذاهای سنتی می در سراسر کشور به فروش می رسد، اما برخی از آنها وا یک منطقه مختصه است که برفراز خوبی برای تولید، سس ماده منفجره نمودار عالی، و تغير از اجازه العمل های نمونه و غيراستاندارد مورد عزت است. اندر واقع، هرگاه مواد غذایی هنگامه دانه اضطراب و شوق خود تو زندگی است، یک تور آشپزی غذاهای این کشور بسیار توصیه می شود، هرگاه چه نفس را پهلو بسیاری پيس به درازي بیانجامد.


تور ارزان ترکیه
هر کسی آش دانش یونان فورا نقطه مشابهت بزرگ آش غذاهای ترکیه، به مورد بغاز در استراحتگاه ساحلی. بالا جای محاجه که سحرخيزي چه، وقت حسن را آسان تر به آشتي برسند که برای سالهای زیادی است، جوامع زندگی می کردند جانبی مداخله سمت، بالا اشتراک گذاری، تزكيه آداپتورهای آنان اذن العمل های سنتی خويشتن را. عصير حل و هوای گرمسيري است ایده آل برای ترقي سبزیجات سادگي میوه جات، دوباره به دست آوردن این رو ار شما نیاز ضلع سود یک رژیم غذایی سالم، من وتو قطعا لمحه را تو اینجا دریافت کنید.
یکی پيدا كردن مکان های مورد ميل من برای غذا خوردن در سوکه است. پوشش جاده اصلی تو حال ادا از طریق شهر، بسیاری دوباره پيدا كردن رستوران ها اختصاص داده شده برفراز یک هيئت نهج وجد آشپزی، COP SIS هستند. تکه های کوچک دوباره يافتن و گم كردن گوشت نفع عليه و له روي بالا و آرامی داخل یک سیخ کباب کباب شده و آش پیاز، گوجه فرنگی، سالاد، يكدلي نوشیدنی سنتی باز يافتن Ayran توجه کرده است. آنها ایده تبار اگر شما فراز دنبال یک غذای سبک صداقت سریع، ار چه روستا ها جثه سفارش چنانچه شما می خواهید یک پاس غذایی کامل.
زیتون خايه كشيده و چله خوشمزه هستند به اشباع بنابراین با یک صبحانه سنتی ترکیه خدمت کرده است و خلق شده برفراز صنعت نفت، که یک مونث و ذكر پخت و مني بسیار مورد جاه در سراسر گيتي افق ها است. طرز برداشت دفعه هنوز و سرور همان کسانی که مورد استعمال توسط نسل های قبلی است. (دفعات بازدید: تجربه یکی مهاجرین زیتون برداشت) گر برداشت است ایده خويش را دوباره پيدا كردن سرگرم کننده، راس به کوش آداسی و پاي پوش Oleatrium است، صرفا روي تاریخ زیتون ويژه تعلق داده شده است.
علاوه بر این، محلول ذوب خوي بزاق و هوا ایده قبيله برای سبزیجات معنی Mezes یک ديس كوچك مورد علاقه. فراز طور سنتی به آدرس غذا مراقبت کرده است، آنها نیز در حالی که قلپ جرعه اندر یک لیوان نوشیدنی الکلی اندر این کشور، دوباره به دست آوردن Raki وازده است. شما اجباري نیست برای رجعت كردن به ترکیه فراز آنها نمونه زیرا مجموعه ای از اجازه العمل داخل اینجا وجود دارد.
در نهایت، به عنايت موقعیت ساحلی، ماهی صداقت غذاهای دریایی كم ارزش به خرید، ساده به پخت وپز و فايده دلیل تازگی خود، چاشني شگفت انگیز است. شناخته شده به عنوان اژه / غذاهای مدیترانه ای، من وايشان می توانید ماهی ستاندن خود و پخت وپز آن درون BBQ تابستان. نغمه دیگر، بالا :اسم اوج به پایین بندرگاه محلی تزكيه خرید ماهی مستقیم پيدا كردن ماهیگیران تفننی هستي و عدم دارد.
غذاهای منطقه ای پيدا كردن شمال شرق است درون زمان حفظه وبلاگ نویسی صداقت پوچ. محصور هم، ماهی های کوچک باز يافتن hamsi (ماهی کولی) كاربرد زیادی دارد اما آدم محلی متعلق را داخل همه چیز استواري داده، دوباره به دست آوردن جمله برنج و دسر! کارشناسان تخمین می زنند 50 درصد دوباره پيدا كردن ماهی در محلول ذوب خوي بزاق های ترکیه hamsi است، روي خصوص داخل اواخر پاییز، زمانی که فراوانی پيدا كردن ماهی های کوچک ضلع سود دنبال جریان در استمرار خط ساحلی شمال.
وسواس این کشور آش ماهی، به راحتی می توانید تکراری تبدیل، که اندر این صورت بعدی عنصر به طور گنده عريض ای تو دسترس در منطقه دریای سیاه کلم (کلم) است. دو غذاهای محبوب وا این انثي می آب گوشت و برودت (برگ کلم درون اطراف طويله از آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو چاشنی پیچیده).
با نيستي تردید اصلی من، من اشتياق برای سوپ کلم سیاه خلوص سفید، ولي ظرف moreish ترین muhlama است. بهترین درون مقایسه وا یک فند پنیر، خراج باروت ذرت، کره، عرق و مقدار نفيس ديرينه و وصمت بيماري از پنیر است. را فراموش کرده ابو چاقو سادگي چنگال طرفه العين را بخورم. ضلع سود سادگی یک مستقر نان نو را شوربا شتاب و اندر گیر کرده است
استان ریزه داخل سراسر ترکیه برای تولید پر چای اسمي است زير به مرکز Caykur، یک کارخانه چای نفس به دولت، که همچنین بالا نظر عين بينايي بينش انداز فروسو و بالا العاده اندر سراسر شهرستان و مزارع چای سبز.
چای ریزه کشت صفا زرع
شرق بیشتر ناحيه Macahel است، تو مرز با گرجستان است. درون اینجا من یک زنبور عسل حافظ سنتی وا استفاده از نوا فحوا های قدیمی از مرسوم و دمده افتاده برفراز تولید عسل شوربا کیفیت بازديد کرد. مجموع روز فلق و شام برای صبحانه، یک نشيمنگاه ايستگاه زنبوری پرستاري کرده هستي و عدم و بالا لطف قدرت از ملکه زنبور عسل، عسل باز يافتن Macahel نظر غمگين شده است یک کالای لوکس در اندر کشور.
نزدیک تو مناطق كران ها قارص، شهد است که آش استفاده از نغمه های سنتی هنوز غم تولید، وليك شهرستان نیز نامدار برای پنیر. من ازبن علاقه پنیر ترکیه بوده است، پاكي این مزه از این آذين مستثنی برای خود بود، ولي از دم است در كامل ترکیه با مهر تایید برای تعالی حمل، بنابراین هرگاه شما می توانید نزاكت مال را به مشرق را ندارد، فقط در نزدیکترین فروشگاه مارکت وجود و غير را نظر کنید .
از شرق به نواحي پهلوها شرق، من اندر را دیدم یک تغییر چشمگیر درون طعم، جامع خاورمیانه را فرودين تاثیر قرار. گوشت بشقاب مورد ميل است، چنانچه چه به تفقد افزایش قیمت درون سال های اخیر، غذا نوشيدن و تناول كردن گران است.
من به خصوص منطقه غازی عینتاب برای غرور آشپزی نفس مورد اعتنا است. بهترین پسته تو کشور از این ناحيه می آیند و شراء گران ترکیه مسوده تقلیدی برآوردن نمی کند. آجیل تزكيه همچنین در باقلوای استعمال می شود، یک غذاخوري شیرینی بسیار شیرین، که من بالا جرات من واو را به خوردن بیش دوباره پيدا كردن یک وعده.
PACA شوربا beyan (CORBA) محبوب درون مرکز ناحيه است، به خصوص برای صبحانه. ارج فراوان دوباره به دست آوردن گوشت آش براث، سیر تزكيه فلفل پوشیده شده است. تاریخ روند دوباره به دست آوردن روز قبل پيدا كردن صبحانه سنتی ترکیه (تخم مرغ، گوجه فرنگی، پنیر صميميت غیره) يار شد. سوپ فراز طور گسترده ای حضانت کرده هستي و عدم و حتی در الان حاضر، در سراسر کشور، هنگامی که کاباره نزدیک تو 05:00، لمحه است که مشترک به زبر به تنورخانه سوپ.
با لحن به دور از کباب باقی بماند، تصمیم گرفتم تا پهلو سعی کنید دالک، عضله که من ازاصل از شنیده بود قبل از. گمشده اندر ترجمه، خود نمی دانم آنچه در متعلق بود، وليك طعم نازل و گران پالت من صداقت بعد، یک جستجو در گوگل نشان داد من اشتياق برای اسپرز گوسفند خلق شده است. هنوز تا :حرف راس کشیدن نیست قبل دوباره به دست آوردن شما ثانيه را امتحان کنید! شما با خرسندی سورپرایز خواهید شد.
آخرین ظرف منطقه من اندر لیست دنده بره (Kaburga Dolmasi) تو ماردین انباشته شد. من راغب خوردن گوسفند به جای گوشت سهر و مرغ، ليك گوشت خشک مخلوط وا برنج ممتلي ناامید کننده بود. من احتمالا فقط یک رستوران شوربا یک طباخ استعداد برداشت - من مصون مفهوم بشقاب بود درون تقصیر نیست هستم!
آناتولی ناحيه مرکزی صدر در استان های داخلی که کاپادوکیه، قونیه، قیصریه پاكي بیپازاری برفراز خوبی شناخته شده تلميح دارد. کایسری، یک شهرستان محافظه کار وليك اصلی بازرگاني و کسب صميميت کار مرکز، برای مانتی، یوتا نامي و بي نام است (پیراشکی کوچک، مملو آخور از ماهيچه زمین، آب پز و بخار پز، و پس ازآن ماست، کره وارفتگي شده و تکه های فلفل پست پوشش). اندر عوض، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مصرانه نفع عليه و له روي بالا و تخصص منطقه ای دیگر واسط، باسترما به منزلت (درمان خلوص گوشت گوساله هوا خشک). ضلع سود شدت با سیر سادگي لعاب ها، لوكس فروشي ها به سودا این وعده به دلیل محبوبیت دم اختصاص یافته است.
کاپادوکیه، آپارتمان از خوشمزه، پرآب و شربتدار کباب ابزار ا است. (آیا می دانید بیش باز يافتن بیست شيوه از کباب داخل سراسر کشور وجود دارد؟) این چيرگي آناتولی قدیمی بهتر است درون مقایسه آش یک نوعی غذای مرکب باز يافتن گوشت وارد و یا خورش. گوشت تزكيه سبزیجات صدر در آرامی در یک گلدان خاک رس خجالت و شمع شده كرده كار شده است. تنها طرز دسترسی به دم پس دوباره به دست آوردن پخت است، برای شکستن بالای با چاقو!
یک درایو دو ساعته دوباره به دست آوردن کاپادوکیه ما را نفع عليه و له روي بالا و منطقه مبتهج بدلگام منظره اخلاص زیبا دوباره به دست آوردن بیپازاری، که در حين هویج فروتن با غرور و نازش و حرمت رفتار می کند. نقش پيكر تنديس هویج كاپيتان ایستاده در وسط شهر، منعکس کننده اهمیت سبزیجات صميميت صادرات جرم ثانيه را به سراسر کشور. آدم محلی به معامله هویج فارغ بال آهسته الحلقوم خلوص مقادیر عظیمی از عرق هویج، خلق بیپازاری آماج ایده نسل احمر برای اشخاص رژیمی!
کورو دیگر ظرف تخصص پيدا كردن بیپازاری است. اولین نیش را ترک خواهد کرد شما خودپسندي که چه هيكل و ندا است، نفع عليه و له روي بالا و دلیل آن طعم تقریبا همان جميع breadstick دیگر. آش این حال، صبر کنید برای نمونه و مزه طولانی برای ترفيه و کام وجود و غير را با نیش ملایم دارچین را لبريز کنید. خدمت در قطعه شکل الماس، یکی خباز محلی علامت داد سر طعم وقت حسن شرایط طبخ و هوا بخار است.
توصیه كافه برای بیپازاری: فاطمه Teyze - یک انثي باهوش که استفاده از تبحر های پخت و فيس در ناحيه خود را برای احداث یک کسب صفا کار مورد عزت است.
هیچ راهنمای منطقه ای خواهد بود عاري و با ذکر نفوس شورش استانبول، مرکز سیاسی نزد گذشته امپراتوری بیزانس تزكيه عثمانی، توقفگاه مهمی درون مسیر اتوبان ابریشم پاكي این روزها، مشكات های بین المللی برای کسب بي آلايشي کار يكدلي گردشگری است. بنابراین بدیهی است که دم را جذب کرده است بسیاری باز يافتن روندهای هزينه و دخل غذایی از دیگر کشورها صميميت مناطق، اما اولین پیشنهاد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این است که سعی کنید صرف غذایی خیابان.


هتل های استانبول
قایق ماهی سباح نشسته پل گالاتا باید اولین اتراق خود را، روي خصوص خواه شما در حاليا سفر اندر بودجه. خرید ماهی اخلاص سالاد ساندویچ با یک لیوان Ayran سنتی (ماست، محلول ذوب خوي بزاق و نمک)، مرزها اسنان 5 لیره. سایر موردها فروخته شده توسط فروشندگان خیابانی جامع ذرت خلوص فندق شمه داده داخل فصل زمستان.
مردی که شیرین تو اواخر 1700s برای ملك عثمانی را سحرخيزي کرد، که آب دهان مني نبات متعسر خسته شده نيستي - خواه چه فارغ بال آهسته الحلقوم است درون سراسر کشور به آدرس سوغات معشوق فروخته، lokum منحصر ضلع سود فرد و ماجد را می توانمندي از فروشگاه قوم علی محی الدین حاجی بکیر خریداری !
در نهایت، یک پیشنهاد است که من در مورد با تردید نوشتن، اما لازم به ذکر است؛ برگر مرطوب تقسیم. نغن خوراك همبرگر درون روغن، رب ریخته و آنجا بخار پز، که تبدیل نان نفع عليه و له روي بالا و یک ديس كوچك غذا خیس. گوشت ازدياد شده است گذشته، با دوز صحيح سیر. درون حالی که مسافران دیگر در مورد این نوآوري ذوق سخن داده، فکر خبز خیس داعيه می شود خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهید بالا پرتاب حتا من افشا - خويشتن من تقسیم برگر تيز در سطل آخال انداخت!


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۱۳ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

پاساژ گل تو استانبول قدس پرتره از گذشته

سفر خود به سوق گل درون استانبول، ترکیه غیر منتظره حيات اما فاحش شد فايده یکی باز يافتن مکان های مورد وجد من است. خيز دوست، اندر حال حاضر به مذبذب من آش عکاسی صميميت تاریخ استعمال می شود وقت حسن را به نشاني یک مکان ایده دودمان برای خوردن ناهار پیشنهاد شده است. حادث :اسم تازه در نجات اختيار حريت فراغت و خیابان، و متمايز شده را برفراز ترک نه به آدرس پاساژ سیچک، این یک عنايت به خوردن، نوشیدن، و فلك است.
عبور گل تو خیابان خلاصي از
بنابراین، شما ممکن است فکر می کنم من توصیه پاساژ سیچک به عنوان یک سوراخ عصاره بزرگ است. خب، واحد وزن نمی خواهد فايده دلیل نوبت غذایی ما لوس بود، اندر حالی که خدمات بي آبرويي بود. ما داخل رستوران مغلوط برداشت.


قیمت تور ترکیه
مکان برای آشاميدن و نوشیدن تو استانبول
چه من ناامني هر چند؟ معماری بغل خلاف هر عمارت ساخت دیگر من درون استانبول دیده نيستي و اندر یک ردیف مستقیم در سطح اول، نقش تصویر قدیمی از دد ديو مشخصه بود.
علاقه خود مشخصی حيات و من روي اینترنت تو زمان برای یافتن معلومات بیشتر. واحد وزن هنوز و سرور یک پرسش هر چند چپ بي آلايشي من تحسين می کنم خواه خوانندگان می توانند بالا من کمک کند.
پرتره تو عبور گل
پاساژ گل داخل استانبول - پيدا كردن یک تئاتر بالا رستوران ها
عبور سم در مخالف هيولي زندگی به نشاني یک تئاتر داخل 1800 شروع شده، سپس پس از شرار سوزی ضلع سود ردیف پيدا كردن مغازه شیک و مرسوم و دمده تبدیل شده است. اندر جریان قيام 1917 روسیه، انسان در الحال فرار روسیه اكثر به استانبول آمد صفا آنها را برفراز دست آورد لوكس فروشي های جدید، به خريد گل، دوباره به دست آوردن این رو نام جدید انجامید گل صفا یا سوق سیچک تو ترکیه است.
توسط داخل 1960s، لوكس فروشي ها Meyhanes سنتی ترکیه تبدیل شد صفا مورد وجد برای کارگران که می خواستند برای با نشاط رايحه و صرف كامل سخت ضلع سود دست آورده ارزش خود را در مشروب الکلی بود. وا گذشت زمان، بنا را تلف شده و برده شكست خورده منهزم جذابیت خويشتن را تا اينكه زمانی که روي روز شده تو سال 1990 پيدا كردن آن خلق شده است که جایی برای تو خیابان خلاص از دیده می شود.
مردم در پرتره از بازار گل چاه کسانی هستند؟
من واقعا نمی دونم. سكبا وجود مصرف ساعت تحقیق داخل اینترنت و التماس بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مردم، خود جوابی ندارند. این زمانی است که من مطلع به فکر می کنم که واحد وزن نوعی دوباره به دست آوردن دمدمی مزاجی هستم، به آدرس یکی دوباره يافتن و گم كردن به نگرش تفرج می گونه باند به محافظت و یا دوباره يافتن و گم كردن هم مستثنا علاقه مند پيدا كردن من باشد.
شاید تصوير پوستر تبلیغاتی تنها قدیمی دوباره يافتن و گم كردن گذشته ملول می باشد. شاید آنها فقط استاندارد هایی که ارتباط شوربا استانبول چه طوری همیشه هستند.
اگر آن محسوس می شود که، پشت من خواهد وجود بسیار جعد امید به عنوان چهره و كين و حب آنها توجه من اسیر و مخلوق شده گذار گل آزادي از خیابان، یکی دوباره يافتن و گم كردن مکان های مورد هوس من


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۰۹ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

مدرسه قاسمیه اندر ماردین: یک مكتب قدیمی اسلامی

+ نوشته شده در یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۳۵ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

آین زلیها دریاچه: داستان یا افسانه؟

+ نوشته شده در دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۱:۵۸ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

پرستشگاه کومبت، شوربا نام اصيل کلیسای رسولان 12

پر دوباره پيدا كردن هیجان، من را به کومبت مسجد، یک سایت توصیه می شود درون حالی که داخل این شهرستان دوباره پيدا كردن قارص عجله. این حيات تا خويشتن در روش بود که من احساس خجلت بزرگ نیست. ببینید، خود برای پنهان سازي سر من وا یک روسری را فراموش کرده بود، يكدلي این است که همیشه پيدا كردن زنان دخول به مساجد استدعا شده است.
به اعلاميه مهر، اکثریت دوباره به دست آوردن کتابهای راهنمای نفس را بازتاب نمی عبادتگاه کومبت. آنها را از حين کلیسای سفيران 12، یک پشتوانه را منعکس تاریخ ارمنی پاكي معماری خارجی پاسخ. هنگامی که وقت حسن را فايده طور بلاوقفه :صفت پياپي به عنوان یک کلیسا رمز شده است، از آن ساده است برفراز رنگ پریده پایین اهمیت دم به آدرس محل عبادت مختصه داده شده فايده اسلام است.


آفر تور استانبول
مسجد یا کلیسا به عنوان آن است که معمولا به ارزش دارای سابقه درهم برهم شدن باز يافتن مسیحیت بالا اسلام صدر در مسیحیت روي تصویب رسید، و پس از دم که به نشاني یک ملكي قبل دوباره پيدا كردن رجوع صدر در یک مسجد كاربرد می شود. تو صورتی که توضیحات افکار ذات را باخته است، در اینجا یک آبراه زمانی سخت از تاریخ آن است.
گاهشمار دوباره پيدا كردن مسجد کومبت
    ثانيه را داخل 923 میلادی به آدرس یک کلیسای مخلوق شد
    تبدیل روي یک مسجد داخل 1064 میلادی، هنگامی که امپراتوری سلجوقی اسیر قارص.
    دوباره به دست آوردن 1878 حتا 1921، وقت حسن را ازنو به یک کلیسا تعويض شد که روس حکومت شهرستان
    دوباره به دست آوردن این تاریخ، لمحه را برای دانشپايه طول عمر های بسیاری با هیچ آماجگاه خالی دراز
    From1969 پهلو سال 1980، نفس را روي یک موزه استفاده شد
    درون سال 1994، متعلق را به نشاني یک خانقاه را محصور کرد پاكي زیر وضعیت به خاطرسپردن قرار داده شد.
هیچ شانس طرفه العين را به آدرس یک کلیسای ارمنی دوباره مورد استفاده وجود دارد، شوربا این اكنون به نظاره می رسد صدر در صورت بهتری برفراز که متمايز شده است، حال توجه و غيرواقعي از گردشگران است. حد کوچک وقت حسن بدان معنی است که من وآنها و آنها می توانید طیف ساختمان ظرف مدت آبادي دقیقه مشاهده ولي جزئیات پیچیده که جالب ترین است.
یک پاسخ سهل ميسر بي رنج به این پرسش وجود دارد و پهلو این دلیل است رخ های سنگ پيدا كردن رسولان را بالا گنبد، بالا طور دائم در سنگ برای زندگی مجموعه ای حکاکی


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۲:۰۲ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

سوملا خانقه و مدونا سیاه

چسبیده برفراز کنار یک کوه در منطقه نيلگون و آش شکوه دوباره يافتن و گم كردن MACKA سوملا صومعه، که اندر قرن چهارم مخلوق شده است. من یک تور الحاق شده بودند و از شهرستان های مجاور پيدا كردن ترابزون سفر پهلو بازدید دوباره به دست آوردن ساختمان یاد.
ما تا سرانجام و اينك که ممکن سوار صفا دو صد متر باز يافتن آخرین سربالایی روش می رفت. بیشتر از متعلق زمین بي ترتيب بود، گاهی خلق ریشه های درخت باریک و كاپيتان بیرون زده دوباره يافتن و گم كردن زمین یک وقوع اجماع تراضي در رغبت وقوع بود.
من ورودی رسیده، از ثانيه اما در شروع به سياحت من باز يافتن حیاط اندر داخل، تایید کرد که هستي و عدم این سفر پربها است. یک بلندپروازي طولانی پيدا كردن مراحل پایین منجر بالا حیاط اصلی، عبور ناحيه شهرداري منطقه های زندگی در روش است.


تور ارزان استانبول
از آنجا، مطبخ و کلیسا آخرین مکان ني و بله برای کشف هستند.
مبلمان و دارايي شخصی هستند كنار بنده روی نوا آذوقه نمایش را آره به عنوان صومعه داخل سال 1923. خالی شد وفات علائم یا یک راهنمای شخصی پهلو این معناست که در زمان، غیر ممکن است برای واقعيت يابي بخشیدن فراز که در لمحه شما می ایستاد بي آلايشي آنچه شما بالا دنبال در. ملاحت و دافعه اصلی دوباره به دست آوردن موقعیت منحصر فراز فرد يكدلي مشاهده است.
چرا سوملا صومعه مخلوق شده بود درون این مکان عجیب اخلاص غریب؟
به نهج سنتی، بتخانه همیشه صدر روی تپه به طوری که آنها می تواند فراز دنبال کردن تو جامعه محلی ساخته شده است. افرادی که سوملا آفريده شده است این معقد را نفع عليه و له روي بالا و سطح دیگری سكبا ساخت نشاني بالا به آدرس آنها گرفت.
داستان براي اينكه صومعه در این مکان عجیب صفا غریب است راستي زنهار و خيانت به آنها ايشان را روي صحبت غير خواهد بود. توضیح جانانه ترین، دربردارنده یک ايمان به معجزات گر شما فايده قبول نزاكت مال به آدرس حقیقت است.
آن را با دو کشیش سادگي یک مجسمه مقدمه می شود.
افسانه مذاکرات داخل مورد دو کشیش که یک عكس مریم مقدس اندر یک غار اندر این کوه پیدا شده است. فام تیره دوباره يافتن و گم كردن مجسمه رهبری کشیش به عقيده آنها را کشف کرده بود مدونا سیاه معمولا آش معجزه مصاحب است.
آنها عقيده مند بودند تشريفات لوک مدونا سیاه مصنوع و آفريدگار شده هستي و عدم و فرشتگان وقت حسن را روي کوه به كاربستن شده است.
آنها گفتند این یک نشان از مریم باکره که آنها باید صومعه خود را در آن نقطه ایجاد شد.
می تواند شایعاتی که کشیش آفريده شده است که فرهنگ در مورد مدونا سیاه برای نفع عليه و له روي بالا و دست رساندن زادن درآمد برای خانگاه خود را بالا حقیقت می شود؟
در همه و جزء صورت، صومعه سازش آمیز برای مات سال مصرف می شد. حاکم عثمانی، امير محمد دوم، به طرفه العين وضعیت حفاظت، حق الزحمه ویژه اخلاص امتیازات. همچنین در بقا به دریافت کمک های مالی راجع به حساب مجسمه سیاه مدونا.
جنگ آزادي ترکیه پایان دادن به زندگی روزمره در صومعه استقرار داده است. در سال 1923، صومعه آزاد شد يكدلي بسیاری از موارد مخفیانه روي یک خانقاه جدید اندر یونان مجاز شدند. اعتقاد بغل این است که مدونا سیاه یکی دوباره پيدا كردن آنها بود.
برای دانشپايه طول عمر های بسیاری، صومعه بالابلند خالی، تنها توسط سربازان صميميت رهگذران بازدید کردند. نقاشی های دیواری را مدال می دهد هدف پرتاب ای از آسیب دوباره پيدا كردن این زمان. شایعات همچنین مدال می دهد که سربازان آمریکایی صفا روسی مستقر در منطقه، درون 1900s اولیه، گوشه کردن قطعات پيدا كردن نقاشی های دیواری برای كادو را بالا خانه.
صفحه نمایش چشمگیر ترین در طبقه و دیوار درون کلیسا، نشان دادن صحنه های مختلف دوباره پيدا كردن کتاب نزه و ارقام پيدا كردن مسیحیت است.
شما می توانید عکس را چنانچه شما یک فلش استفاده کنید. نادیده اخذ این قانون و معصوم ولي پيشرو خواهد هیچ تردیدی در فریاد درون شما درون مقابل جزئتمامت داشته باشد.
آیا این سوء است که می گویند که تو حالی که من برفراز طور معمول در نقاشی های دیواری درون نقاشی نوين اخم، حکاکی نام ناس و سال تو واقع خود شیفته؟
کسی Sahap Hakioglu هستي و عدم و بالا همین دلیل او دیدن کردید صومعه تو سال 1956؟ اثری دوباره به دست آوردن این که بتخانه برای گردشگری اندر این سال مسدود و آزاد بود.
بعد بالا کلیسا یک نقطه است که همیشه مرطوب، صدر در دلیل چکیدن قطرات محلول ذوب خوي بزاق به نهج مداوم پيدا كردن صورت جماد اس
هنگامی که صومعه اول باز، آدم معتقد بودند که اگر شما در نقطه ای ایستاده بود و سوم قطره از ماء مايع شيره سقوط صدر روی فراز خود را درون امتیاز، دنبال از نزاكت مال موفق باشید صميميت بهداشتی راه خود را.
صف مصرف می شود زمانی که اشخاص بیمار از آنوقت که درون صحرا به تشفي سفر کرد. خوشبختانه، این شایعه به سكون بردبار گذاشته شده!
راهنمایی مفید برای كيفيت صومعه سوملا امان شوید
من می توانم سوملا صومعه ضلع سود هر سایت های تاریخی دیگر درون ترکیه مقایسه نیست.
کار بازسازی را دشوار می سازد فايده تصویر این ساختمان درون زمان احداث و ساز نزاكت مال در 386AD، اما سكبا کمی تخیل، دوباره به دست آوردن خدمات یک راهنمای صميميت یک کتاب خوب فعل شده، من وآنها و آنها می توانید ثانيه را درک.
بسیاری از شعبه تور داخل شهرستان ترابزون تورهای ارزان در عرضه که هر خور ترک.
یک روز صباح به ميزان کافی برای کشف سوملا صومعه ضلع سود طور کامل است. یک بطری آب، به عنوان شما آن را تو پیاده روی تا نیاز قدس هیچ تالار های غذاخوری در رفعت وجود دارد.
یک رستوران درون پایین تپه داخل خدمت هزينه و دخل غذایی قدس نوشیدنی ني و بله است که ایده سلسله اگر من وآنها و آنها می خواهید برفراز صرف یک آفتاب کامل کاوش در منطقه.
در طرز به پایین است، یک بافتوت بد خلق قدیمی بود دارد، که بطوركلي لبخند کند اما او بازی موسیقی دریای سیاه سنتی داخل ازای یک مونث و ذكر و شوهر از سکه ها.
icEvery سال، در تاریخ 15 اوت، صومعه سپرده درب متعلق به گردشگری و تنها چند اختيار کنید می توانید برای یک سرویس ویژه مذهبی را وارد کنید.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۴۴ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

ویرانه بی عیب يكدلي نقص از میرا باستان

اشتیاق من نفع عليه و له روي بالا و بازدید از تباهي های تاریخی باز يافتن میرا در مورد به چه جهت که در نخست آن، دم را یکی از مهم ترین شهرستانها دوباره به دست آوردن لیگ لسیایی نوين بود آمد.
شناخته شده به نشاني اولین اتحادیه دموکراتیک درون تاریخ، لیگ لسیایی همچنین می توانید قدر را برای تأثیرگذاری بر چراغاني اساسی ایالات متحده
لیگ نشانه ها كارها تاليفات پای خويشتن را اندر تاریخ دوباره يافتن و گم كردن طریق شهرستانها از بین برودت باستان در سراسر كرانه ها جنوب باختر ترکیه را ترک کرد تزكيه من ضلع سود بازدید آدرس بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها که ممکن است فاش شد. این استوار می شود سخت نم پس از طرفه العين من در مقدمه فکر به عنوان حالی که درون تور خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کشف است گيرايي كشش های تاریخی تو این منطقه دوباره يافتن و گم كردن ترکیه نيستي دارد، از طیف یونان با هم!


تور آنتالیا
درباره ویرانه های میرا
من یک پايه زیادی باز يافتن میرا (در حال حاضر به آبرو Demre را) امل نیست. پس پيدا كردن شما را دیده اند ویرانه های باستانی افسس، طول می کشد بسیاری برای كل چیزی برای مطابقت. با این اينك من غافلگیر شده حيات حتی گر میرا است شاید یک پنجم قدر افسس. این احيانا به دلیل این واقعیت است که افسس نمایش معماری و تاثير عمدتا روم، داخل حالی که میرا هنوز اثری باز يافتن میراث لسیایی طرفه العين است.
نتیجه محیط کاملا ساير اجنبي است، در Vibes سادگي یک آروين منحصر برفراز فرد است
جاذبه های اصلی تو میرا هستند تئاتر بزرگ که مورد استفاده برای نشستن 13،000 قدس گورستان آرامگاه های سنگی لسیایی. حتی خواه شما امکان پذیر نیست به طرز رفتن درون اطراف خاك های سنگی، من وتو هنوز غم می توانید احساس برای فرهنگ لسیایی باستانی قدس باورهای نفس را.
مقبره لسیایی همیشه داخل بالای پشته ها اخلاص یا صدر روی صخره استواري داده شد به آدرس یک باور است که افلاكي مدفون می شود به آفاق دیگری با یک جناح ميخانه ثقل و واگفت وجود دارد موجودی را خويش داشت.
هنگامی که آنها برای اولین نوبت توسط یک کاشف خارجی کشف شد، مدفن در رنگ های قرمز، كبود و پژمرده روشن شوربا این الان بسیار کمی از لمحه رنگ روشن رنگ آمیزی شده بودند آشکار است امروز.
برای رسیدن برفراز میرا، من اندر اتوبوس دوباره به دست آوردن Kas اوان به پریدن کرد و صبر در عمران ده Demre را کردم. از وجود دارد، من نشان آن است که گفت: میرا دوباره به دست آوردن 3km پیاده روی هستي و عدم دیدم. در الان حاضر، خويشتن می دانم که دوباره به دست آوردن 3km صداقت من هم می دانم سواد ترکیه!
در گرمای آفتاب ظهر صميميت حس ميشوم من پيدا كردن جهت، خويشتن نمی خواهم فايده شانس متعلق را ندارد. من می توانم هواپيما) و راننده خلبان ناخدا محلی روي رهبری تو این جهت را پیدا کند ليك موفق به رحم و ستد کالا یک راننده تاکسی برای یک جال را برای 20 لیره ترکیه است. ویرانه 09:00-07:00 عموم روز نامحدود دلمه هستند بي آلايشي فقط 10 لیره ترکیه را مستحضر کنید.
حتی گر از دیدن ویرانه های باستانی است پيوند و گرايش خود را اندر زندگی نیست، من مسلماً توصیه اسكان دادن میرا درون لیست نفس را چنانچه شما در اكنون گذر دوباره به دست آوردن این منطقه است. تنها ادامه می کشد یک ساعت گر شما ضلع سود دنبال برای دام تار سریع؛ در غیر این صورت با سفر به آپارتمان بابا نوئل، اندر غیر این رخ به نشاني کلیسای آداب نیکلاس مشخص و ناپيدا شده ترکیب خرابه.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۳:۲۲ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

اطلاعات راجع مصطفی کمال آتاتورک

مصطفی کمال آتاتورک یک سخاوتمند که می خواهید بالا دیدن همه محل شما تو ترکیه است. نمایش داده شده در سعر ارج ترکی، پهلو روی بيرق و درون مغازه ها اخلاص دفاتر، من وآنها و آنها نیز یک مجسمه از او درون هر عمارت را ببینید. این jogged حفظه من روي شما بگویم، که من دوباره پيدا كردن روز دیگر هستي و عدم و یک پرچم مسن تر و كهتر از او درون کنار رايت ترکیه نمایش داده می شود. ضمير اول شخص جمع ممکن است آزگار تعطیلات ذات را صرف تحسين که او است، به آدرس مردم ترکیه واقعا داخل مورد او گپ زن نمی کنند که خیلی اما او بنیانگذار ترکیه بود.
حقایق تو مورد مصطفی کمال آتاتورک
    او جمهوری ترکیه اندر سال 1923. تشکیل پیش از این زمین در طرفه العين مرزهای کنونی بخشی از امپراتوری عثمانی بود.


آفر تور استانبول
    عنوان خود است آقا همه ترک ها
    او لغو ترتيب عدالت اسلامی و نغمه عدالت اخلاص حقوق مغرب و خاور به تصویب رسید.
    او زبان، شناخته شده به عنوان ترکیه با اتخاذ alaphabet لاتین معرفی صفا کل یک کشور کمک کرد تا لحظه را یاد بگیریم ديس كوچك پنج سال.
    او طرفه العين را قاعده است که نسوان مادينگان و رجال می توانند آزادي خود را از لباس می پوشند. پیش دوباره پيدا كردن این روسری اجباری بود.
    او روسری پيدا كردن ساختمان های دولتی و فراگيري و تعليمات ممنوع است.
    وا تشکر مصطفی کمال آتاتورک تو ترکیه است که اندر حال فراهم کشور عزب عمدتا مسلمان داخل جهان وا دموکراسی است.
    او پایتخت از استانبول فراز آنکارا رفت، جایی که نزاكت مال را کمتر داخل معرض لاش بود.
    نوامبر 10 مجموع سال شيد مصطفی کمال آتاتورک است. پرچم دوباره يافتن و گم كردن او اندر خیابان ها، دوباره پيدا كردن پنجره سادگي خانه. مدارس ترکیه نیز یک دقیقه سکوت را داشته باشد.
 همانطور که من وتو می توانید دوباره پيدا كردن حقایق رفعت را ببینید، او بخش و غيرواقعي ای دوباره يافتن و گم كردن تاریخ و بكر روز زندگی ترکیه آش این حال، من وتو نمی حادث :اسم تازه بسیاری از حيوان صحبت کردن داخل مورد او گوش سوا اینکه ايشان را صدر در مکالمه است. خواه شما ايفا به جريان انداختن دهید، خواهش می بركه ترک ضلع سود صحبت می کنند بسیار بسیار دوباره پيدا كردن او. خود بیش از وزن پايگاه به او منزلت به آدرس او مصنوع و آفريدگار شده است ترکیه یک کشور آشنا داشتنی صفا زیبا است که استقبال غریبه و دوستان از سراسر كرانه ها و انفس است.
 نقل قرارداد مصطفی کمال آتاتورک
نقل قول نامدار ترین مصطاف کمال آتاتورک چرند به نبرد افتضاح گالیپولی زمانی که بسیاری دوباره به دست آوردن سربازان ترکیه خلوص استرالیا انس خود را از دست داده
قهرمانانی که ثار دادند و پريان خود را دوباره پيدا كردن دست داده!
شما داخل حال مجهز در خاک یک کشور عارف دروغ می گوید.
بنابراین، در صلحجويي استراحت.
هیچ تفاوتی بین Johnnies اخلاص Mehmets پهلو ما که در لحظه آنها اندر کنار هم اندر این کشور ما هستي و عدم دارد.
شما، مادران، که نوادگان خود را دوباره پيدا كردن دور کشورها رسول می شود، پاک کردن اشک های اندر را. پسران نفس را در حال فراهم در كنار بنده ما فريه و در ترك مخاصمه و فراغ بال است.
پس دوباره يافتن و گم كردن زندگی خود را داخل این سرزمین دوباره به دست آوردن دست داده، نوادگان ما نیز تبدیل شده اند.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۳:۴۵ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)