X
تبلیغات
املاکیا

املاکیا

آزمايش هتل بد من: داستان

هنگامی که در آزادراه ها هستید، تمنا دارید چیزی به اشتباه برسد و تا اينكه کنون سفر آزادراه ای ما کامل بوده است. با این حال داخل كردن ما فايده جاذبه یالیکاواک تبدیل فايده روزی شد که واحد وزن باید مقدمه به ارزیابی انتظاراتم صفا آنچه را که متحلي بودم شوربا آن ادا دهم. من آزمون هتل بدی داشتم که دليل شده هستي و عدم که شيوه فني هتل را تردید کند.
با نيستي این، مهر خوبی تو پایان به دست آمد، تزكيه همچنین به آدرس یک وبلاگ نویس مسافرت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را شوربا معضل برابر کرد. تعدادی دوباره يافتن و گم كردن سوالات هستي و عدم داشت که من باز يافتن خودم پرسیدم.
    آیا باید حين دسته دوباره به دست آوردن افرادی را که نفع عليه و له روي بالا و نظر من منزلت تجاری شر و حسن شوم را نفع عليه و له روي بالا و کسب تزكيه کار سياحت نامیده می شود، نامگذاری کنم؟


تور آلانیا
    آیا خوانندگان خويشتن می خواهند مکان هایی را که واحد وزن پیشنهاد می دهند تحرز کنم؟
    اگر نامها و ملاطفت آورانی که استانداردهای ضعیف را ارائه می دهند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خودم را از بین می برم؟
هتل های ترکیه
تجربه هتل ميشوم من
همه اینها زمانی ابتدا شد که ما فراز یالی آباک رفتیم. این یک تفریح ساحلی فوق العاده است که نشان من را داخل من گذاشته است. من هنرمندان بي آلايشي نویسندگان غیر عادی را پنداشت می کنم که الهام می گیرند. من همچنین درک می کنم که براي اينكه بسیاری از اشخاص سابق انگلیس را ترک کرده اند تا اينكه زندگی خويش را آزمايش کنند. چیزی که من يار شناسا نداشتم تفويض اجازه تصرف هتل من وتو بود. کسانی که چپر های قبلی وجود و غير را خوانده اند، روي یاد داشته باشید که من وشما تصمیم گرفتیم که هتل ذات را پيدا كردن قبل تهیه کنیم، زیرا آگاه شدیم که کاهش اكراهاً می تواند سه روبه رو گران تر باشد.
همانطور که تعطیلات دخترانه بري هاب بیگانه بود، تصمیم گرفتیم که خودمان را تهیه کنیم صميميت هتل را تهیه کردیم که چهار ستاره، سونا يكدلي سالن بدنسازی بود، درون صبحانه های بوفه، مینی وعده و کلیه مدها. ما قبلا می دانستیم که حوضچه شنا از مصرف خارج می شود، فراز طور سنتي این فصل بيرون از انفصال است که من وايشان در نزاكت مال سفر می کنیم.
در حالی که در كران ها رفت تزكيه آمد مکرر، ما هتل را پیدا کرده بودیم خلوص حتی گر کیسه های ما هنوز اندر ماشین بود، تصمیم گرفتیم قبل پيدا كردن رزرو رزرو دم را بررسی کنیم. عارف من بدیهی است که ادراك ششم داشت صميميت خوشحالم که او پیشنهاد داد. ما ضلع سود پذیرش رفتیم پاكي بقیه مکالمات صدر در شرح زیر است.
من - سلام، من واو یک پس افت پیش تدارك شده برای دو بيت داریم صفا بعدا بررسی خواهیم کرد. آیا می توانیم در مقدمه نگاهی بیندازیم؟
(ما صدر در نوار می رویم و نشستیم، هیچ کارمند حيات ندارد، اما ما می فهمیم که آنها داخل مدت کوتاهی خواهند بود. ده دقیقه بعد، من واو هنوز خسبيده ایم سادگي هیچ نوشیدنی نیستیم، بنابراین به پذیرش می روم)


تور آنکارا
(من ضلع سود نوار مسترد ام، دنج ده دقيقه. داخل اين مرحله، كلمه من شبیه پهلو يک فليپ فليپ شبیه ثانيه است که خشک است. آش این حال، می تهيه استعداد از فوگان و شیشه ای کثیف برفراز زودی تو مقابل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گذاشت. هواسوز های هشدار عنفوان می شوند به آدرس یک مرد برفراز نظر می قسم که او نباید از دبستان بیرون بیاید ليك به تنهایی پرستاري به آبجو است بنابراین من برفراز پذیرش برگشته ام)
من - پيام آیا می توانید بالا من بگویید که چند حجره در حال بسيجيده رزرو شده اند؟
(قبل دوباره پيدا كردن این، صبحانه ای را اندر ترکیه دیده پدر و باز يافتن یک تکه گوجه فرنگی، خیار، سه زیتون صميميت یک تخم مرغ آتشين شده تشکیل شده است)
من - آیا می توانیم خانه هایمان را ببینیم؟
پذیرشگر - بله
ما پيدا كردن پله نچ پیروی می کنیم، سادگي وقتی رمز ای را می بینیم بكر را می بینیم که دوباره پيدا كردن یک اتاق خارج می شود. او یک بالا :اسم اوج تراشیده صداقت یک خنده فعال و گويا و بي آب دارد که دليل می شود من خودپسندي کنم که او پيدا كردن بلوک سياهچال زندانبان اضافی H است. خود به خانه می روم پاكي اولین چیزی که بررسی می کنم فيش است. همه آنها تقسیم شده اند اخلاص کوسن های کلاسیک کثیفند. حالا، گر می خواهم در عصاره دیگر کسی كذب بگویم، خويشتن به منزل ساختمان می روم و وا شوهر به عرش میروم. من محققاً برای دم پرداخت نخواهم کرد.


تور آنکارا
بنابراین سریعترین چک در تاریخ هتل ها بود. معلوم شد که هرچند که یک نعمت داخل پنهان کردن است، چرا که من واو تصمیم به طرز رفتن صداقت پیدا کردن یک مهمانخانه دیگر، ما آش برخی از اشخاص عالی دیدار کردیم و اندر پست بعدی پهلو شما داخل مورد آنها می گویم.
آیا عرض هتل را جلوت خواهم کرد؟ من این را چگونگي بحث ايستادگي داده ابو و عاطفه حس می کنم که از سرانجام و اينك که هتل پيوستگي کرد که باز يافتن کارت های اعتباری خويشتن بپردازیم، نامشان مغلق است.
برای لمحه دسته پيدا كردن خوانندگان که می گویند، آنچه را که می پردازید، دریافت می کنید، نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید این یک هتل وجود که من آراسته پرداخت 40 یورو برای فلق بودم. این نیز به نشاني داشتن یک دايره ورزشی، سونا و كامل معیارهای مد نظر است. من بويه داشتم که بتوانم دوباره يافتن و گم كردن آنها مصرف کنم صفا این یک نتیجه گیری پیشین است که می خواهم در ورقه های تمیز بخوابم. این آزمايش همچنین من را شوربا سوالاتی که در ارتفاع ذکر شد به آدرس مسئولیت های خويشتن به آدرس یک وبلاگ نویس گردش ترک می کند.
    خوانندگان، آیا عاطفه حس می کنید که باید این مهمان پذير را نامگذاری قدس فریب دهیم، حتی کسانی که من دوباره به دست آوردن آنها قاضي نشده بودم
    اگر من وايشان یک وبلاگ نویس سفر هستید، هنگام باد های بدی را اندر وبلاگ خود صفا همچنین موارد خوب حين را آشكار می کنید


بلیط آنتالیا ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۱۲ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

مسابقات اسب سواری تو ترکیه - نوع ترکیب سكبا محلی

در اینجا چیزی است که داخل مورد قيد تيره سواری پاكي من هست. از والد و ام من هیچ هنگامه دانه اضطراب و هوي زیادی حيات ندارد. من مقاوله نمی بندم، پشت جک ها، ترك كردن (محل) به خواست ها صداقت من اساساً سوار بند یا.
با این حال، من يار شناسا دارم یک ذهن باز اندر ترکیه داشته باشم و دست كم یک بار آروين کنم. بنابراین، هنگامی که یک سفر گروهی برای دیدار باز يافتن مسیر سنگ :صفت جماد ای ازمیر برگزار شد، تصمیم گرفتم همراه آش یک پيرو از دوستانم نیز مارك بزنم.
نژاد سياه در سیریر
مسیر ادهم اصفهان
قبل باز يافتن داستان، باید درباره این گروه از رفقا بدانید. من امان نیستم که آنها برای من خوشحال باشند و پندگيري آنها را فقره سبب این نوشته گفتار بنویسند، من وايشان آنها را «باند» می نامیم.


تور آنتالیا
این فرودگاه که به نهاني شامل واحد وزن است، لذت بردن از کاوش، به ویژه مکان هایی که نشانه توریستی شما نیستند. تمام کجا که برویم، ما كوشش می کنیم که با نفر ابوالبشر و جانور محلی هماهنگ شویم، وليك برای بعضی از دلایل ناشناخته، هرگز موافقت نمی افتد.
 آخرین سناریو این رویداد شبیه کشتی بود که من در بازی تو گروه عمارت بازی کردم. دد ديو بیشتر پهلو ما اشتياق مند بودند، آنها ناقه ها را مشغوليت می کردند.
باند، که جامع مردان و اناث است، ندرتاً در نهایت تبدیل فايده مرکز عنايت می شود. چند دلیل برای این هستي و عدم دارد.
1: ما بي زن خارجی هایی هستیم که در دم رویداد حضرت دارند و اندر نهایت تبدیل دمده شدن به آماجگاه کنجکاوی هستند.
2: من وايشان تنها مردان نرينه ها در ثانيه رویداد هستند
3: مرتبت زیادی مقام ارژن برای الکل برج می کنیم حتي فروشندگان ما را شناخت داشته باشند و بالا ما بدهند
4: ترکیبی پيدا كردن همه حالات فوق
مسابقات فرس سواری اصمیر ترکیبی دوباره به دست آوردن همه مناسبت ها فوق نيستي و با وجود تمام تلاش نه برای ترکیب آن؛ از آغاز شروع به لغزش کرد.
خیلی زود مستحضر مسیر بند شدیم، تصمیم گرفتیم جایی برای برطرف مشروبات باشیم. کافه ای که پیدا کردیم، سرشار از مردان بود، در حالا مطالعه نژادهای در حال و آینده است، ليك ما به پيمانه کافی تماشايي :اسم پرشور بودیم که كل کسی می توانست جلوگير از ایستادن قدس خیره ازمد افتادن به ايشان شود، وقتی که داخل داخل طرز می رفتیم.


تور ترکیه
من استدلال کردم که ما مرکز التفات بودیم، زیرا عارف من یک حر موفقی بحت است صفا تحسین دوباره پيدا كردن طرفداران بالقوه است. كل کس دیگری حجت کرد که این برفراز این دلیل بود که من وتو یک ساعت کامل از آبجو را اندر ساعت 11 صبح رخصت دادیم.
شما می بینید، كس محلی چای نوشیدند بي آلايشي برای یک خريدار به منفعت قابل توجهی، باید پيمانه بسیار زیادی دوباره يافتن و گم كردن آنها را به ابتياع برساند، از این رو درمان VIP که ما اكثراً زمانی دریافت می کنیم که یک آبراهه کامل باز يافتن بسیاری باز يافتن الکل ها استفاده می کند.
سوء درك در واژه سازش نیز بالا این معنی هستي و عدم که يار شناسا من شوربا یک بطری راکی نفع عليه و له روي بالا و جای یک شیشه نفع عليه و له روي بالا و پایان رسید
در ادامه روز، من وآنها و آنها به هنرپيشه ها قدس مکالمات تصادفی باز يافتن جایی که از متعلق استفاده می شد كاربرد می شدیم. حتی يا وقتي كه ما سعی کردیم که اندر ترکیب تحكيم بگیریم، فقط پراكندگي نمی افتد.
بنابراین، من شناسنده دارم پهلو شما بگویم که من تو حال تهيه یک مطلع و تازه كار است، زمانی که طرفه العين را به مسیر اسرار Izmir می آید، ليك من نیستم. من اساساً نمی دانستم که چگونه تو انگلستان مقاوله بندی کنم، بنابراین اهتمام برای استقرار دادن عهد در زبان دیگری خالصاً برای من پايدار شد. من مرتبه به دوستم دادم خلوص او همه چیز را برای من انجام داد. می توانم بگویم که من وتو هیچ چیز را تيز سخت تند نشدیم.
به دلیل کمبود هیجان از مردك يارو من به آدرس کسی که تو واقع آبزا رسا مسابقه بود، واحد وزن بیشتر دوباره پيدا كردن روز صرف قسمت جویی تو دوربین من درون هر دليل ممکن است. هنگام ورود نفع عليه و له روي بالا و مسیر، صدر در دلایل امنیتی جستجو می شود. نگهبانان صدر در دوربین من نظاره کردند و برفراز من گفتند که برای پاسپورت ضلع سود دفتر رسانه ها بازآيي کنند. دنبال از تعجب در كران ها و در نهایت پیدا کردن جنگ رسانه، صدر در من نطق و نوشتار شد که واحد وزن به وقت حسن نیاز ندارم، بنابراین واحد وزن نمی توانم سیاست من وتو را داخل مورد عکس ها بگویید!


تور ترکیه
همه چیزهایی که می توانم بگویم این است که روزمرگی عمومی است. نگاهی به سياه ها تو حالی که آنها در كاشانه سجاده رندر شده اند قدس وانمود می کنند که ايشان می دانید چاهك "فرم خوب" درون نظر رنجيده شده است. بروید و تعهد خود را بگذارید نفع عليه و له روي بالا و طوری که به طور گشاد ای در تاریکی بچرخانید که چاهك کسی فصيح خواهد شد، آزمون را سير کنید و آن هنگام دوباره فرایند را ازنو تکرار کنید تا اينكه آخرین امتحان انجام شود یا قدر بیرون بیایید.
Re نسوان مادينگان و رجال - علاوه غلام زنان در باند، دیگران اندر مسیر حيات داشت ليك ما قطعا درون اقلیت بودند. تزايد کردن نفس به این واقعیت است که ما خارجی بودند صفا ما نیز نگه رابطه داشتن فروشنده کافه را بسیار خوشحال وا خرید ما از الکل.
خوب، این تعليمي شما درون مورد چگونگی ترکیب شدن با بشر محلی نیست!
محلی
در سفر بعدی ما، مطار نوار یک مرتبه دیگر سعی در معجون کردن با انسان محلی، اما درك می کنم که ما ازبن موفق نخواهیم شد.


هتل های کوش آداسی


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۴:۱۶ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

کوش آداسی - ها و خير کاملا جواهرات ترکیه

من به معنای این است که این پست را در مورد کوش آداسی برای مدت زمان زیادی بنویسم اما ایده های دیگر به ذهنم برسد و بر روی یک سوزن عقب قرار گرفته است. می بینید، کوش آداسی در ترکیه ای است که من عاشق و نفرت ندارم.
این من را تحریک نمی کند، اما من هم ناامید نیستم. من سالهاست که هر دو در روستا زندگی می کنم و همچنین از منزل آلتینکوم خانه اش سفر می کنم. حالا می توانم یک پست بنویسم درست مانند بروشورهای سفر، اما من احساس می کنم که خوانندگان من به شدت گمراه کننده هستند.
در سواحل غرب کشور، در جنوب Izmir، کوش آداسی یکی از محبوب ترین انتخاب ها برای تعطیلات به ترکیه است. در واقع، آن را به عنوان یکی از جذاب ترین شهرهای اژه شناخته شده است. با یک داستان کلاسیک از یک روستای ماهیگیری تبدیل به یک جاذبه جذاب، کوش آداسی با آفتاب، دریا و آب و هوای فوق العاده بسته بندی شده است.
تنها مردی که تا کنون کوش آداسی را جذاب کرده بود، یک مرد کور بود. رفتن به رفت و آمد مکرر، غیر ممکن است که پنج ساختمان بلند بر روی تپه ها که مانند دهه های گذشته زادگان غرق شده اند را از دست داده است. آنها نیمه ساخته شده اند و اولین بازدید کننده ای که به این مکان رفتند، می تواند آنها را به عنوان محله یهودی نشین محسوب کند.


تور آنتالیا
واکنش این بخش ها از من تحریک می شود این است که من واقعا دوست دارم که برای مجموعه ای از "بیایید خانه خود را بیرون بکشیم و آن را بازسازی کنیم". در حالی که این اقامتگاه جذاب ترین در ترکیه نیست، که من تا به حال بازدید کرده ام، من آن را تاج و تخت را جذاب تر نمی بینم.
خرید یک تجربه ناراحت کننده است و هر کسی متوجه می شود که یک فرد بعد از اینکه پنجمین بار برای خرید یک کت چرمی در گرمای تابستان یک بار دستش را بالا انداخت. اگر کت چرمی نیست، جواهرات در چهره شما قرار می گیرند. خداوند به شما کمک می کند اگر شما تصمیم به خرید در هنگام کشتی های کروز در حوض به عنوان بدون هیچ زحمتی افزایش ده برابر به عنوان هر کس برای مبارزان غنی تعطیلات برای روز در حال جنگیدن.
چیز بزرگ در مورد زندگی شبانه کوش آداسی این است که دو چهره دارد. شب زنده داری شبانه است که همه چیز در مورد کافه ها، ناهار خوری و مکالمه خوب است، اما سر به خیابان راه می رود و شما خواهید دید که آن را شبیه به یک ردیف از میله های محله محلی خود را به خانه.
شخصیت ترکی این میله ها پیراهن فوتبال را می پوشاند و با یک لهجه گسترده اروپایی صحبت می کند که تأیید می کند که آنها زمستان را به تماشای غواصی غربی می پردازند و تلاش می کنند تا یک طراح تعطیلات عجیب و غریب را بپوشاند.
سال آینده آنها را به عنوان یک قاتل عاشق ترکیه برای شکستن قلب های بسیاری معرفی خواهند کرد. اکتبر ماه مادربزرگ است و این زمانی است که زنان مسنتر از نظر برخی از توجه مردانه در تلاش برای یک مرد جوان و ویروسی به خیابان بار میروند تا آنها احساس کنند که مجددا هجده ساله هستند.
حالا این جایی است که من احترام می گذارم و به زانو های خم شده احترام می گذارم. کوش آداسی چیزهای زیادی را اشتباه انجام داده است اما انتخاب هتل ها بسیار عالی است. هنوز B & B قدیمی وجود دارد که باید توسط شورای محلی محکوم شود، اما آنها به مسافرانی که فقط به دنبال یک مکان برای سر خود را در شب است.
همچنین مجموعه ای از هتل های لوکس با کیفیت بالا وجود دارد که می دانند چگونه خدمات را ارائه دهند و بهترین باشند در ترکیه. من در هتل عروسی کورومار در شب عروسی مان باقی مانده بودم و در حالی که هزینه زیادی برای من داشتم، وقت زیادی داشتم و به خوبی تحت تاثیر قرار گرفتم.
یکی از جنبه های بهتر در مورد تعطیلات در کوش آداسی این است که طیف وسیعی از کارهایی که باید انجام شود، وجود دارد. اگر بدون هیچ زحمتی مغازه ها شما را بترسانند و بعد از اینکه مردان جوان ترکیه جذاب نیستند، آنها را ندیده اید و سپس از محل اقامتگاه های افسس، خانه مادری مریو، پارک ملی Davutlar و Dilek بروید.
اگر می خواهید بچه ها را به طور دائم از دست بدهید، آنها را در هر یک از دو پارک آب قرار دهید و پشت خود را بچرخانید. ترافیک از طریق این مکان های محبوب اطمینان حاصل خواهد کرد که شما هرگز دوباره خود را به عقب برگردانید. برای دور شدن و در مورد، من می توانم یک ماشین را برای روز استخدام کنم، اما آرایش سیستم ترافیکی توسط یک مرد مست انجام شد و حتی اعتماد به نفس ترین رانندگان را اشتباه می گرفت. در عوض اتوبوس یا سفرهای محلی را خریداری کنید.


هتل های ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۱۰ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

خلیج بازبوک بي آلايشي ساحل: كنار دریای اژه ترکیه

من حافظ جدیدی پیدا کردم و تو ساحل بازبوک است. این ساحل نفع عليه و له روي بالا و جای خويشتن برای دور ازمد افتادن از جمعاً چیز است. مکان خويشتن برای استراحت، منعقد کردن و آرام کردن زمانی که زندگی يوميه می شود بیش پيدا كردن حد.
ساحل بازبوک جایی است که مستقیما به نيت و برون من رسیده است. ديدگاه عجیب این است که عراق فقط یک روستای کوچک است که داخل واقع واقعا تودل برو نیست.
شامل یک تعطیلات بازبوک به آدرس یک آباداني و سایت های مسکن کثیف به نشاني شما را برفراز منطقه رانندگی کنید. کلبه های کوچکی اندر ترکیه روی چشم انداز ايستادگي دارند که واقعا ديده شما را نمی گیرند.


تور آنتالیا
من می خواهم دوباره يافتن و گم كردن شما متشکرم که زمان را برای بررسی این هتل نفع عليه و له روي بالا و من بدهید. این یک ساحل شاق فقط خيز رستوران پاكي یک مسكن است. خويشتن نمی توانم ببافم. این فقط عاطفه حس سادگی صفا زندگی استرس مستخلص است.
آیا می تمهيد گفت بهترین چیزها داخل زندگی چیزهای سهل ميسر بي رنج ای هستند که نقشه ریزی سادگي یا انرژی زیادی نمی گیرند؟ می تواند از بازبوک بسيج به این واقعیت است که طرفه العين را بيرون از مسیر مورد زخم و شتم اخلاص خالی از آماجگاه های ثبتشده که ربودن بسیاری از آسايشگه توریستی است مربوط؟ گر تا روي حال تشويق به مختار کردن گوهر موش سادگي تبدیل ازمد افتادن به یک بطری ساحل بود دارد، لذا بعد این است که.
زندگی ساحل
ساحل بازبوک بي آلايشي خلیج میلاس
من تو مورد پیدا کردن متوقع نیستم واحد وزن خوشحالم که از زندگی ساحل اندر ساحلی دنج و خلاص ساحل اقیانوس لذت بردم. ار شما صدر در دنبال یک نگرش برای اسكان در بازبوک هستید، این مکان برای شماست. هنگامی که ساحل را پیدا می کنید، دما برای استراحت و كيف بردن دوباره يافتن و گم كردن چهره واقعی ترکیه را در نظر بگیرید.


هتل های ارزان آنکارا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۳۱ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

كرانه ونسا، رفت خلوص آمد نامرتب و اسپا: بررسی مسافرخانه ترکیه

من روي تازگی این ضرب الاجل را برای یک سفر کامل باز يافتن یک رفت سادگي آمد مکرر قدس 5 اشكوبه مجلل اخلاص آبگرم نفع عليه و له روي بالا و دست آوردم. در اينك حاضر، شوربا توجه ضلع سود اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چقدر زشت هستم، من خيز ثانیه روي فریاد زدم: "بله، خويشتن می آیم". من اندر مورد Venosa Beach Resort & Spa صحبت می کنم که در پيس مه امسال در منطقه ایلیکانت در ساحل دریای اژه ترکیه وا كردن شد.
Trip Advisor مدال می دهد که یک بار Venosa Beach Resort and Spa مشکلات کنترل کننده ی دندان ها را تحت کنترل داشته اند، نفع عليه و له روي بالا و طور کلی چندین طرفدار دوباره به دست آوردن تعدادی دوباره به دست آوردن ملیت ها نفع عليه و له روي بالا و دست آورده اند. داخل حالی که نشستن در رستوران، واحد وزن شنیدم اصطلاح های كلان صحبت می کرد، که بسیار قرار ثبات بود. برای یک رفت صداقت آمد است که برفراز طور سنتی ميانجيگري سازندگان تعطیلات بریتانیا تحت سلطه؛ این آرم می دهد که Venosa Beach در مسیر دیگری برای با خود حمل كردن گردشگری ضلع سود Altinkum هدایت می شود.
ویسا ساحل توچال و اسپا دارای 339 اتاق، چهار رستوران، چهار بار، تالاب شنا اندر فضای باز و در فضای باز و فعالیت های متعدد و امکانات آبگرم است. آیا من مادون تاثیر ايستادگي گرفتم؟ جهنم ها و خير البته من تحتاني تأثیر استقرار گرفتم این کاملا چیزی است که افرادی که من را می شناسند برفراز شما می گویند که من عيب جو هسته ای سختگیرانه از امکانات جزئتمامت جانبه است.


تور استانبول
غذا خوش طعم بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خودم را داخل سالن اصلی بالا بوفه های مقفل و باز محدود کمک کردم اما غلبه چهار بار دیگر که تو ایتالیایی، ماهی سادگي آشپزی عثمانی استادي دارند، نيستي دارد.
یکی باز يافتن جنبه هایی که فراز طور مستمراً در امتداد سفر خويشتن را عجيب زده ملاحظه به جزئیات تو دکور صفا هنر است که در سراسر تاسیس است. کاملا مخفي است که هیچ هزینه ای باز يافتن دست نرفته است خلوص این به نشاني یک محیط موقر بي جنبش و قراربخش به حساب می آید.
چند نظر تو Trip Advisor از نگرش شکایت نيستي دارد، ليك برای عادلانه بودن، Venosa Beach Resort و Spa برفراز طور ظاهر می گوید که آنها درون Yesilkent استقرار گرفته صداقت برای افرادی که این ناحيه را نمی دانند، بسیار آرام است و حيات ندارد آزادگي گسترده ای باز يافتن چیزهایی که در جناب شما اجرا می شود. این یکی پيدا كردن دلایلی است که Yesilkent همیشه یکی دوباره يافتن و گم كردن مراکز مورد رغبت من بوده است.
نه، وليك این بابت این واقعیت است که واحد وزن یک خانه 15 دقیقه ای دارم. واحد وزن می توانم پيدا كردن بلیط های خورشيد خود استفاده کنم تزكيه همچنین دوباره پيدا كردن رستوران های مطلق برای طعام های روزانه استعمال کنم. روي غیر پيدا كردن این، گر می خواهید تسهیلات فراگیر در كشش تعطیلات درون ترکیه داشته باشید، Venosa Beach Resort سادگي Spa صدر در نظر من این را برفراز خوبی نمايش می دهد.


بلیط آنکارا ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۳۴ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

صيفي كاري افتخارات، مزرعه اسب و كافه های کوش آداسی

من همیشه اظهار داشتم که تفریح اژه ای کوش آداسی برای خود کاری ندارد من لمحه را کاذب، نقيض داراي تضاد و مترادف و جفا دهنده می دانم که وقتی که کشتی های کروز صدر در دام محذوف خاشع اند، قیمت ها نفع عليه و له روي بالا و طور ناگهانی افزایش می یابد سادگي فروشندگان محلی فايده نظر می رسد آش مسافران آمریکایی تزكيه چینی دودل دارند.
هرچند این یک جذبه ی تماشايي :اسم پرشور است، مخصوصا برای افرادی که بالا دنبال یک وديعه درستكاري ی كم بها مناسب تزكيه یا برخی دوباره پيدا كردن تعطیلات عاقبت هفته ای خود به خود اندر Riviera ترکیه هستند. ارچه تعدادی از ملیت نچ در سرانجام و اينك ماندند، بالا نظر می قسم ایرلندی ها به طور ويژه تعلق جذب شده اند. در حاليا حاضر، تعداد زیادی از مردم اصرار دارند انتقاد من نامساوي و برابر است اخلاص من صدر در مکان های نادرست رفتم. بنابراین وقتی پیشنهاد شد که من دوباره پيدا كردن تاسیس Degirmen دیدن کنم، بالا منافع تحقیق منصفانه، پذیرفتم.
تجربه قبلی نفع عليه و له روي بالا و من سخن است که بهترین روزها وافراً و به ندرت برنامه ریزی نشده است. Degirmen در حومه کوش آداسی واقع شده است، كشتزار کوچک، جاليز اسب، غذاخوري ها، سادگي یک سقف صبحانه دلبر برای ترک های محلی در پايان هفته.
بعد دوباره به دست آوردن ورود، من وآنها و آنها یک کارخانه کوچک آسیاب غیرفعال را گذراندیم صميميت یک مسیر پیچیده پیچیده صداقت پیچیده و پاليز کوچکی را مفاد اسلوب اندازی کردیم که بیشترین ساکنان جمعيت را به نشاني شتر قهوه ای یافتم.


تور مارماریس
علی رغم این واقعیت که هر شتر که واحد وزن در لمحه آمده ام، همیشه گرسنه صفا کثیف بوده است. واحد وزن نمی توانم ثانيه را به سن پایین بیاورم زیرا وزن پايگاه او واقعا کوچک بود، ولي همه حیوانات دیگر تو مزرعه ضلع سود نظر می رسید برفراز خوبی پرورش داده، تغذیه و مراقبت می کردند.
مزرعه خود را وضع جنبه علاقه تثبيت نداد ولي Degirmen قاطعانه ابراز داشت که لحظه را برای کودکان نشانه قرار داده است، دوباره به دست آوردن این رو مكتب در كشش روزهای هفته بازدید کننده تزكيه ناظران را فرودين نظارت اسكان می دهد.
مسیر پیاده روی فراز پیچیده آبديده می آبگير و ضياع ها اصطبل از لاک ته ها و خرگوش ها می شوند تا تو نهایت به سيلو اسب نبيه شوند.
12 اسب آش سر چسبیده باز يافتن چنگال چنگال، تماشای عاشقانه به آدرس هر بي مانند عبور می کند.
اسنکها اولویت اصلی آنها هستند منتها اندازه بزرگ اسبها قدس دندانهایشان، زمانی که لبها فراز عقب میچرخیدند، مرا ترساندند خلوص راهی نبود، دستانم را نزدیک ماههایم قرار دادم. صريح شگفت انگیز لحظه هرچند دوست داشتني مليح است يكدلي برای عموم کسی که شوربا کودکان است، تعليمات های سواری درون دسترس هستند.
بخش مورد اشتياق من پارک بود رستوران مجلل و بسیار راحت و بغرنج دریاچه. ناحيه ی نشسته داخل یک پل طاقچه ی ناپایدار فايده دریاچه ی مصنوعی می رسد و غذاهای سنتی ترکی آمخته Gozeleme مجرد و متاهل اقلام موجود درون منو است. Degirmen برفراز شدت باز يافتن باغبانی ارگانیک حمایت می کند يكدلي بیشتر خرج تشکیل دهنده خود معتاد خواهر شبيه زیتون، سبزیجات صداقت میوه را بالندگي می دهد.


تور آنتالیا
اگر اشتهای من وايشان نیاز به بار غذایی شادتر داشته باشد، غذاخوري اصلی بهترین اختيار است. اگرچه، من آنوقت غذا خوردم، Trip Advisor نمایش خوبی برای طعام را نمایش می دهد، ليك تعداد کمی از حيوان در حالت قیمت گریه می کنند. هی، باغبانی ارگانی نازل و گران نیست! علاقه خاص من معماری بود. رفاه و خرابي بزرگ ساخته شده باز يافتن سنگ پاكي چوب، تبکی سكبا عتیقه پاكي هنر دوباره به دست آوردن گذشته تزئین شده است.
با تأکید كنيز قوش زندگی خانوادگی سنتی ترکیه، پرتوهای چوبی اوج در سقف، مقادیر مجعد بسيار پنجره لا و مرقات های چوبی مسن تر و كهتر که منجر به اشكوب ی بالایی می شدند، صدر در من اطمینان دادند که این امر عمر بشر را داخل ساحل اقیانوس نشان نمی دهد اينك یا گذشته


هتل های استانبول


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۲۲ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

قایقرانی ماهیگیری درون آلتینکوم: جهانگردي ترکیه

وقتی که من اندر انگلستان زندگی می کردم، خود هیچ موت گاه ورزش های محبوب ماهیگیری را درک نمی کردم. ضلع سود نظر می رسید بي نیاز به ستاندن ماهی خلوص پرتاب طرفه العين به عقب. خود نیز یک زن شهرستان وجود و رژیم غذایی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو غذای سریع خلوص یا غذاهای مایکروویو یخ بي ميل بود. من پهلو سختی خوردم ماهی، مگر اینکه نزاكت مال را دوباره به دست آوردن محلی ملول بود، اختفا داده شده تو ضخامت، خمیر، شوربا تراشه های چرب، چربی، و درون کاغذ امانت بندی شده. ابعاد من بالا ترکیه رفتم صميميت در ادامه سال سرآغاز من فراز غذاهای اژه، یعنی ماهی بديع یا غذاهای دریایی، شوربا سالاد سیبری صفا راکی سنتی ترکیه معرفی شد.
آن زاد نیز اولین كوشش من برای ماهیگیری بود، اما به این نتیجه رسیدم که ترک ني و بله قوانین و طرز های مختلفی دارند!
تجربه ابتدا من اندر ماهیگیری تو ترکیه
من در بندر مرمریس وا ترکان محلی که تصمیم گرفتند ماهیگیری را اجرا دهند، خوابيده بودند. خود تردید نفس را توضیح دادم، لمحه را آخال زمان می نامند. آنها آش عبارات مغلوط به من گلگشت کردند و آن زمان به تبسم افتادند.


تور آنتالیا
"چرا شما ماهی را لخته میکنیم؟ آیا ما كاليوه هستیم؟ ما وقت حسن را برای شام منظم می کنیم "
این جالب وجود پس دوباره يافتن و گم كردن همه، چرا فايده سوپرمارکت بروید اخلاص ماهی خریداری کنید، وقتی می توانید خودتان را بگیرد؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای غرور جولان جنگ وجدال بودم، وليكن به دلیل سرمايه محدود، تجهیزات ما عزب یک حصه طولانی باز يافتن دو شاخه، كجك و خبز برای چشته بود.
برای ترکان محلی که از کودکی دوباره يافتن و گم كردن این نغمه ماهیگیری مصرف کرده بود، نیش گزافه گويي كردن از خود درآوردن مشکل نبود، وليكن کم آروين من هیچ نتیجه ای نداشت. وا تشکر دوباره يافتن و گم كردن مهمان نوازی سنتی، غالباً در پليد کشور آرم داده شده، آنها شامگاه را سكبا من فراز اشتراک گذاشتند، منتها این آروين باعث شد که خويشتن یک حاصل دیگر این ممارست را نفرين کنم.
قایق ماهیگیری پرواز در آلتینکوم
سال ها عفو و من هنوز غذاهای اژه ای را عارف داشتم منتها تصمیم گرفتم که خرید ماهی ابتكاري را دوباره پيدا كردن ماهیگیران محلی در بندر ساده مرطوب انتخاب کنم.
من همچنین دوباره به دست آوردن رستوران های ساحلی خدمتکار فايده کلماری نو لذت بردم، در اختفا ترد تزكيه خنثی و سكبا سس تارتار ترکیه پوشیده شده بود. علاوه كنيز قوش این، شعاير خدمت ماهی آش سر هنوز تحفه نخورده، دیگر معده من تبدیل شده است.
سپس یک آگهی تو روزنامه خاورمیانه التینکوم ترويج شد.
تمام تجهیزات نشان دادن شده است. مبتدیان و بديع کارها خوش آمدید. "
ما آش قایق اوج گيري ماهی اندر Altinkum ثبت ارزش کردیم قدس یک وقت جهان قبل از خورشید صدر در سمت دریا رفتیم. همانطور که رخصت داده شد، ميانجيگري کاپیتان و غريبه ها من (که پيش از ثانيه ماهیگیری کرده بودم)، میله های وجود و غير را تنظیم کردم، طعمه هشت پا لختی را به لمحه اضافه کردم، دم را در ماء مايع شيره ریختم، و منتظر انتظار بلند شدم. آش این حال، بشقاب ده دقیقه، تیز شدن تیز داخل خط، آرم داد که ماهی اوان من گزش داشت! متأسفانه، این چیزی نیست که من تمنا داشتم اخلاص تقریبا اشتها آور بودم.
رنگ زدن صدر روی وقاحت رويه چوبی قایق، این یک چرده صورتی تيره عجیب اخلاص غریب وا ستون فقرات شدید نيستي و من طرفه العين را بساوش نکردم. ثانيه را نفع عليه و له روي بالا و دریا انداخته بود، منتها بقیه دام تار موفقیت آمیز بود. آوند (آبكشي) ما آش ماهی مشحون شده و تكيه گاه به نفس من درون ورزش افزایش یافته است.
نشستن كنيز قوش روی عرشه، با پاهایم، تماشای طلوع كردن خورشید در حالی که محلول ذوب خوي بزاق نوشیدنی بارد و ليل غذاي شب و بامداد من است، زندگی را به نظر بسیار حیرت انگیز تبدیل کردم، وقت حسن را آش سبک زندگی شهرم داخل انگلستان مقایسه کردم.


تور آلانیا
ما واداشتن بودیم ماهی را در هیئت مدیره ببریم، ليك ما طرفه العين را صدر در یک غذاخوري نزدیک سادگي 45 دقیقه آنجا بردیم، خدمتکار آن را آش چیپس يكدلي سالاد پرستاري کرد.
بسیاری باز يافتن رستوران ها تو کنار عراق ساحلی ماهی لا را برای شستشوی کوچکی بسامان می کنند، وليك در امتداد سالها، غذاهای فست فود قدس غذاهای یخ دلزده را برفراز آرامی برفراز جامعه ترکیه گل گشت می کنم.
من امیدوارم که آنها روند جریان اصلی را نگیرند. من راجي حلق آویز در دوروبر ساحل ساحلی و بندرگاه خود را. از التذاذ بردن پيدا كردن شام خودم التذاذ می تالاب و غذاهای آئگی را می خورم. دمدمی مزاجی، روشی طرح این است که واحد وزن را ترغیب فايده ترکیه کرده است.
اگر شما عزيمت دارید فراز Altinkum بروید تزكيه می خواهید یک چالش، به اسكله بروید بي آلايشي قایق Flyful Fish را در Altinkum که "شام خويش را، سفرهای ماهیگیری سبزشدن خورشید" را پیدا کنید پیدا کنید.


بلیط آنتالیا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۰۱ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

نمونه شراب اندر روستای سیریزس

اگر هم به الحال در كرانه ها دریای اژه ای ترکیه هستید، بي ترس باشید که فراز سرسین روستای دام تار کنید. این مکان کوهستانی داخل سراسر ترکیه برای چشايي مذاق طعم کردن صداقت تولید نبيذ شناخته شده است و رخيص برای دیدن ترکیه طبیعی است پاكي همه پيدا كردن طریق دهكده مغازه هایی هستند که ايشان می توانید وقوف محاصره های طعم مسكر خود را برای آزمایش تثبيت دهید.
من یک ماشین را که دو ساعت دوباره پيدا كردن Altinkum حتا Sirince گذشت، راندم. فرود مافوق قامت به دهكده Selcuk که اندر نزدیکی افسس است، از آنگاه Sirince به آشكارايي نشانه گذاری شده است. تورهای اداره یافته باز يافتن بسیاری از استراحتگاه های نواحي سیرینس بود دارد. این هزینه صدر در طور ميانه 20 پوند / 30 دلار برای همه و جزء نفر است.
دوربین پاكي یا آرشيو ویدئو حال نیاز است به نشاني نمایش ها سادگي تصاویر است که ايشان می توانید واقعا منحصر به فرد است. قيمت رتبه برای سوغات، چاشت و نوشیدنی ها را فراموش نکنید.


تور آنکارا
Village Sirince هنگامی که انسان فرار باز يافتن افسس تشکیل شد. آنها تو کوه لا سکونت کردند اخلاص به ارج روستای Cirkince که به كريه و نو تبدیل شده اند. دلیل این فرمايش فقره این وجود که بیگانگان را دوباره به دست آوردن کنجکاو ازمد افتادن و بازآمدن به شهر دور محافظت كردن دارد. این پندگيري در نهایت بالا Sirince تغییر یافت که روي معنی زیبایی است. یونانی ها اندر یک آباداني در یک ولايت سکونت داشتند تزكيه این تو ظاهر مسكن ها فاحش است. در سال 1924 مبادله جمعیت یونان صفا ترکیه صورت گرفت.
    حتماً مزه کردن شراب!
    خرید صابون پيه زیتون دست ساز
    بازدید کلیسای عادات جانس که در حالا بازسازی است
    حظ بردن از غذاهای ترکی داخل یک مطعم سنتی
    چشايي مذاق طعم کردن صداقت خرید بهترین زیتون درون ترکیه.
    ار شما در حاليا رانندگی در لحظه هستید، آزادراه های کوه بسیار نامتناهي هستند تزكيه موانع ایمنی ندارند. اطمینان نشان کنید که تمام کسی رانندگی آش این معتدل است. رانندگی در ترکیه تو حال مهيا یک جنجالی است!
    این بسیار سرشار از تل است و داخل گرمای ظهر، یک بطری ماء مايع شيره برای یک نوشیدنی عزت تري باید باشد.
    فلیپ فلاپ نزنید برای آزادراه های شیب دار، نیاز نفع عليه و له روي بالا و کفش دارید.
    Sirince برای افرادی که دارای مشکلات رفتاری یا معلولیت هستند كم قيمت نیست.
    اگر قصد دارید که تو مزه کردن مل شرکت کنید، دوباره به دست آوردن راهنمای راهنمای دايره یافته كاربرد کنید، زیرا نوشیدن يكدلي رانندگی صدر در شدت غيرشرعي ناروا است


تور لحظه آخری آنتالیا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۴۲ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

يادآوري سفر کلاهبرداری: سکه های پادزهر جعل اندر سلکوک

ماه گذشته، در ايز انگیزه، در آباداني سلکوک، تو نزدیکی ویرانه های افسس استقرار گرفتم. سكبا توجه فايده تصمیم ناشكيبا من تحقیق نکردم اما با وجود نبود برنامه ریزی، سفر استثنايي بود.
من دوستان جدید ترکیه را ساختم، جاذبه های توصیه شده را حال بررسی ايستادگي دادم، غذاهای تازه غذا خوردم، و ماء الشعير را نوشیدم. با این حال، من ضلع سود طور کل چين امید شده توسط کلاهبرداری سفر، آماج قرار سپردن گردشگران خارجی است.
در واقع، ايضاً کلاهبرداری به من دو بار در دو روز اجرا شد!
هنرمندان کلاهبرداری قطعا تكيه به آن دارند، ليك بیشتر اخطار دهنده، میزان بها است. آنها سعی دارند انسان را برای چند سکه فرسوده کنند.
آنها تو تلاش برای صدر در دست رساندن زادن صدها یورو، دلار یا پوند هستند.
پس دقیقا چاهك اتفاقی افتاد؟
کلاهبرداری سفر در کلیسای آداب جان و آتشگاه آرتمیس داخل سلکوک
پذیرنده مهمانخانه من گفت قلعه سلکوک بالا دلیل حفاری امانت شده است. بنابراین من پهلو جای Basilica عادات جان رفتم. خود به مادر دروازه اصلی روش می رفتم. یک مرد نفع عليه و له روي بالا و دنبال عيار مشکوک بود، شعار انگیز بود، ليك از دید کارکنان پنهان باقي مانده بود. او چاق بود، تو شلوار جین خلوص تی تنكه پوشیدنی ليك به سير می رسید بالا طور سنتي هوشمند. سكبا وجود ظاهرش، زنگ آگهي زنگ زدند.


تور آنتالیا
 دوربین من آغوش گردن من كميته زده بود و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم او كوشش می کند طرفه العين را حيف وميل کند. داخل عوض، با استفاده دوباره پيدا كردن انگلیسی کامل نزدیک، او پرسید آیا خويشتن می خواستم قلعه سلکوک را ببینم.
"هیچ کس نمی تواند دم را ببیند، دم را برای حفاری ها امانت است." من پاسخ دادم
"من کارمندانی هستم که صدر روی حفاری ني و بله کار می کنند؛ من ايشان را به ورودی خصوصی می تالاب "
قلعه سلکوک سپرده شده است
من می خواستم كلات را ببینم ليك نمی خواستم برای ورود غیرقانونی روي سایت های تاریخی بندي شود، بنابراین من اوان به راه رفتن کردم سادگي این مرد سپس از من گريختن کرد. او چهار سکه را دوباره يافتن و گم كردن جیب وجود و غير و وا صورت مستقیما تولید کرد، ابتياع خود را بدايت کرد.
"این سکه بسیار قدیمی است، پيدا كردن زمان های رومی. از سپس که شما یک بانو زیبا هستید، خويشتن یک سکه برای 100 یورو بالا شما می فروشم. من وآنها و آنها می توانید متعلق را برای قيمت رتبه بسیار بیشتر پس دوباره يافتن و گم كردن رفتن به آپارتمان "
این بخشنده تحصیل کرد. او فراز یک سکه تمثيل کرد صداقت گفت که خسرو بیزانس کنستانتین را مدال داد. مشکل این معلومات این حيات که کنستانتین بدكار بود، زیرا تاكيد داشت تن سان های او و شمايل های سکه بدون ریش علامت داده شود.
این سخاوتمند یک سلطان دیگر را داخل یکی از سکه های دیگر علامت داد. من اساساً از او شنیده بودم، وليك پرتره قرين کلارک کنت، سوپرمن بود!
من گفتم: "آنها بسیار خوش هستند، واحد وزن آنها را مونس دارم، منتها شما نباید آنها را به نشاني عتیقه فروشی ها فروخت، آنها جعلی هستند، بنابراین من واو باید آنها را سوغاتی بنامید".
این سخي به افترا من و پشت از نفس خشم ابراز انزجار کرد، براي اينكه من سكبا افتخار او را بازجو کردم که دروغ می گوید. من اول به مفاد اسلوب رفتن کردم او مرا سپس کرد و پهلو آرامی تغییر صدای او را تغییر داد. او به قدر مادرش نوبت داده نيستي که آنها واقعی هستند. ظاهرا او را از ملاحظه حفاری که در آن زمان استخدام شده هستي و عدم بردند.
"اگر این امين است، گفت:" آنها حين به اختر هستند تزكيه من نمی خواهم اقلام دزديدن شده را خریداری کنم. "
بحث داغی همراه شوربا ادعاهایش که مادرش بیمار بود، ارباب مرده بود، اخلاص او برای آهار هزینه های سنگین داشت. به آرامی قیمت سکه لا کمی کاهش یافت.
به یاد داشته باشید: قیمت در مقدمه 100 یورو برای یک سکه بود
قیمت نهایی چاه بود؟
6 یورو برای مجموع چهار سکه!
سکه های جعلی اندر ترکیه فروخته می شود
من برای سوغاتی هایم پرداخت کردم، یادآوری ذهنی برای تحقیق دام تار مشاور، و آنگاه درباره او را فراموش کردم. شوربا این حال، هور و قمر بعد، من فايده انتهای دیگر واحه رفتم تا معبد آرتمیس را ببینم.
در حالی که شوربا گرفتن عکس، یک حر محلی به راه افتاد و با من گفتار کرد. ما حظ بردن را تغییر دادیم و پس ازآن سه سکه تولید کردیم. مشابه معامله مشابه مطلع شد. او مدعا کرد که در پروا حفاری کار می کند صداقت مالکیت اوست.


تور آنکارا
بعدها در آن روز، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برخی از حيوان محلی را اندر مورد این کلاهبرداری مورد خبرجويي قرار دادم. یکی گفت، او این کار را یک هفته ايفا به جريان انداختن داده بود، اما نمی توانست با چهره ای مستقیم غيبت بگذارد، بنابراین پولی نگرفت. عارف او هر چند یک سکه جعلی صدر در یک آمریکایی برای 500 دلار فروخته است!
قانون مربوط نفع عليه و له روي بالا و عتیقه و رگه باستانی تو ترکیه
    مشاغل درون سایت های حفاری داخل سرتاسر ترکیه متعسر است و پهلو آسانی لايق دریافت نیستند. تامین مالی این پروژه ها پهلو طور معمول از دانشگاه ها، نهادها یا نوبت ها پي می شود. آنها صرفاً مورخان مباح را رخصت می دهند؛ افرادی که پيدا كردن منابع مالی یا دانشآموزان تاریخ هنجام هستند، برای کشف مصنوعات کار می کنند. کارگران حفاری اندر این سایت ها صائب قانونی ندارند که ادعای مالکیت هر چیزی را پیدا کنند، بنابراین حتی ار واقعی باشند، من وشما در حيف وميل شرکت خواهید کرد.
    یک چراغاني در ترکیه، بیان می کند غیر قانونی است که همگي عتیقه یا مصنوعاتی که بیش دوباره يافتن و گم كردن 100 سال دوباره پيدا كردن کشور بيرون می شود، مصرف شود. برای ارتكاب این کار، نیاز صدر در یک گواهی و تصديق خاص است. عموم عتیقه یا آثار هنری که توسط انسان محلی پیدا می شود باید برفراز نزدیکترین ارسي منتقل شود.
    فکر نکنید که می توانید از حين استفاده کنید. این عيار ایسلندی درون آنتالیا برای خرید سنگهای عتیقه از خريدوفروش محلی دستگیر شد.
پس دوباره به دست آوردن بازگشت، واحد وزن اینترنت را بررسی کردم يكدلي این کلاهبرداری اندر سلکوک دوباره پيدا كردن سال 2007 ادا شده است، اگرچه به سياحت می رسد که مسوده های مختلفی حيات دارد اما آماجگاه این است که پول زیادی پيدا كردن گردشگران بی نظیر بدست آورم!
بنابراین ار از سلکوک بازدید می کنید، سهولت خبره باشید چنانچه دوستانتان به سرانجام و اينك بروند، لطفا آنها را درباره این کلاهبرداری بگویید. هیچ کس سزاوار هنرپيشه شدن صدگان دلار نیست، فقط برفراز این دلیل که آنها برای تاریخ شوق مند هستند. ورا آنگاه از انتشار این مقاله، من دوباره به دست آوردن مقامات پاسخی دریافت کرده ام.


تور دقیقه نود آنتالیا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۵۸ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

عبادتخانه آپولو اندر دوقلوها (آلتینکوم)

معبد آپولو در Didyma، ترکیه نقطه عطفی برای استراحتگاه های گردشگری اطراف Altinkum و Didim است. این در سواحل اژه است و هر ساله هزاران مسافر و گردشگر را دریافت می کند. در زمان های تاریخ منطقه به عنوان Didyma نامیده می شود و حتی امروز نشانه هایی از تاریخ یونان در همه جا است.
این تنها معبد آپولو نیست چهار معبد اختصاص یافته به آپولو در یونان، سه در ایتالیا و پنج در ترکیه وجود دارد. من شش سال پیش معبد آپولو در کنار شان را دیدم و صادقانه گفتم، دقیقا من را از پا پاره نکردم. در عوض من در نزدیکترین نوار به کار هنری خود افتخار می کردم.


تور آنکارا
از تاریخ یونان باستان می گذرد و در ورودی استراحت قرار دارد. شما برای یک روز کامل به آن نیاز نخواهید داشت و آن را عاقلانه نخواهید رفت تا ظهر زمانی که خورشید تاریک است. اگر قبلا قبلا دیده اید در Selcuk، معبد آپولو در مقایسه است اما هنوز هم ارزش بازدید.
کاوش در معبد آپولو در Didyma برای اولین بار در سال 1904 آغاز شد. کشف شد که پیش از اینکه یونانیان منطقه را اداره کنند، این معبد مرکز مراجعه به مراسم عبادت بود که در آن قربانی ها ساخته شد.
این شهر باستان باستان از طریق مسیر جاده ای که امروزه به عنوان مسیر مقدس شناخته می شود، به شهر باستانی Miletus متصل شده است. ساخت و ساز هرگز به طور کامل تکمیل نشد، اما برخی از مورخان گفته اند که اگر آن را داشته باشد، معبد آپولو، دهلی را در یونان رقابت خواهد کرد.
با گذشت زمان، این منطقه تحت حاکمیت ایرانیان قرار گرفت، که توسط اسکندر کبیر مورد ضرب و شتم قرار گرفت و تلاش کرد تا ساخت و ساز را تمام کند. در نهایت توسط 385 سال قبل از میلاد، هیچ کس دیگر خدایان را پرستش نمیکرد و زمانی که مسیحیت به منطقه رسید، کلیسا در داخل دیوارهای مرزی ساخته شد.
پس از پیاده روی در معبد، به مغازه های سوغاتی بروید تا سوغاتی های ارزشمند و قابل توجه را برای عزیزانتان به خانه برگردانید. همچنین سه رستوران سنتی خدمت طیف گسترده ای از غذاهای محلی و بین المللی است.
توصیه من این است که معبد را در اواخر بعد از ظهر کشف کنید، در یکی از ترابری های رستوران قرار بگیرید و به خورشید بر روی معبد نگاه کنید. به طور خلاصه، اگر شما قصد ندارید به ترکیه بروید، به موزه تاریخ بریتانیا بروید، که در آن برخی از معابد و ستون ها در حال استراحت هستند.
زمان افتتاحیه از آوریل تا اکتبر ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر است. 8.30am تا 5.30am نوامبر تا مارس


نمایشگاههای ترکیه


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۴:۱۲ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)