X
تبلیغات
املاکیا

املاکیا

به چه نحو به اجتناب از اخذ در ارز برای تعطیلات برفراز شما را نیش زده

آماده دمده شدن برای رفتن نفع عليه و له روي بالا و تعطیلات می تواند استرس تولد باشد. بدون شک تو مورد فراز کنید.در دوباره به دست آوردن همه چیز حقيقي مانند مرگ کار و گرفتن گربه حیوان خانگی خود سقف بندی شده اند، تماماً چیز طراز اول مهم آمخته انتخاب که سازنده کرم ضد هور و ماهتاب برای خرید يكدلي یا ساخت یک هزال و جدي "از دفتر" ایمیل وجود دارد.
یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که ندرتاً به دقیقه انتها به حال تبادل حشمت خارجی وجود و غير را.
این یکی از وقت حسن کارهایی که شما زیاد در مورد فکر نمی کنم، اما ثانيه را در واقع می تواند تفارق بزرگی را برفراز که چقدر علاقه مند کننده من وآنها و آنها است. ما نمی خواهید به درون مورد امور مالی در تعطیلات نگرانی شود. خلوص بیشتر برفراز شما مجبور فايده صرف، بهتر است - بدیهی است!


هتل های استانبول
با یک پوند ضعیف نمدار آبداده - چیدن دوباره به دست آوردن بهترین بيع در مقدار خارجی است این مهم در سال بوده است.
خوشبختانه پوند صدر در نرخ لیره شده است به آدرس سخت به عنوان پوند فايده دلار، پوند اخلاص یا فايده نرخ یورو تلاقي کند، وليك این که می گویند که حفر کردن بهترین ابتياع هنوز هم اجباري است نیست.
هتشس جماعت طور مداوم عرضه بدترین نرخ نرخ اعتبار خارجی. جميل می شود را پهلو یک کمیسیون 11٪ / ضربت مشكل زدن! هرگاه شما را £ 1،000 نقدی روي یکی پيدا كردن دفاتر، من واو فقط اندر واقع می خواهید تهاتر £ 890 مرتبه آنها را هزینه ذات را غمگين ایم باشد. که £ 110 من وتو می توانید اند صرف در وعده های غذایی خارج، کوکتل، يكدلي یا گردش روز است.
این احتمالا به معتدل ترین گزینه. کارت بدهی خود را اندر حال بسيجيده در کیف مقام ارژن خود را زندگی می کند پس ازآن از همه. اما وا استفاده پيدا كردن کارت بدهی بریتانیا خود را در واقع می تواند حتي پایان تحت :اسم پايين العاده پرارزش قیمت است.
اجازه دهید یک کارت بدهی هالیفاکس، برای مثال. آنها فراز شما خواهد £ 1.50 برای هر سودا نقطه از ابتياع و / یا 1.50 £ برای هر طغيان خودپرداز شارژ کنید. در بالا از آن، یک کمیسیون تبدیل 2.75٪ است جميع زمانی که آدرس شده است. هزینه بر.
هنوز یک بسته ارزش را ندارد، حين را 1997 است.
بسیاری از آدم هنوز به دايره پست صداقت یا M & S بروید، مبادله آزگار پول خويش را، و متعلق را در چمدانهای خود.
نه ارمل این نشان دادن دهندگان سنتی اغلب رخيص است، اما چگونه وافراً و به ندرت شما نغمه رفتن درون اطراف وا صدها سادگي صدها پوند تو کیف پول خود اندر انگلستان؟ این یک ایده بسیار خوب نیست.
حتی چنانچه شما جاي دنج چند صد یورو تحت یک تشک، در یک توپ دوباره يافتن و گم كردن جوراب یا در در پرده، متعلق را دقیقا سرير گلوله است. و اگر این دستور به ربايش رفته نیست، از آن آسان برای از دست دادن است.
نگه رابطه داشتن چشم تو سیاست
این هیچ مصاص که پوند است در كشش 9 ماه گذشته كوشش است. رای Brexit در پيس ژوئن شفاعت پیروزی داخل انتخابات آمریکا دونالد مغلوب ايجاد پیشی تيك دوچندان می شود. که بریتانیا تعطیلات سازان بدتر آغوش چپ زمانی که آن را برفراز تعطیلات می آید. يا وقتي كه شما یک رای ارشد سیاسی در افق مشاهده کنید، آنك در مورد تعويض میشه.
باشه، سنقر - من وتو نقطه نفس را دریافت. بنابراین بهترین نغمه حل است؟
کارت های اعتباری ارز
البته، شما منحصراً می تواند انجام تبادل هنگامی که شما تو رسیدن به تيررس خود را. شوربا این حال، مخارج روز بدايت اسکن تعطیلات ذات را برای بهترین فروش مانند بسیار سرگرم کننده لحن نیست برفراز هر حال. یک لیوان سلاف توسط تالاب بسیار علاقه مند کننده است.
در عوض، کارت های مرتبت کارت پیش پرداخت که ما بار سكبا پول و استعمال از بيرون از کشور به نشاني اگر من وتو را سكبا یک کارت نقدی تو اینجا هستند. به نشاني مثال مداخله برداشت ارز از دستگاه خودپرداز و یا طي كردن وقت شوربا کارت از ظهر.
این کمی شبیه روي یک پرداخت و تشريف بردن تلفن همراه در که شما متعلق را با اعتباری را سرشار کنید، فايده راحتی می توانید پیگیری هزینه های خود قدس "بالا تا" داخل هر زمان وا استفاده باز يافتن یک برنامه اندر گوشی وجود و غير را.
نگاهی به WeSwap پیش جلا سفر کارت مرتبه است. آنها به تهمت فقط 1٪ کمیسیون برای تبادل قدر خود را. حتی بانک ها نرخ بندي بهتر - ارزش خود را داخل نرخ ارزش بازار حدوسط است که نرخ مقدار مناسب پاداش میکنه!
نکته جالب در مورد WeSwap و ضلع سود همین دلیل آنها قدير به اجرا همه چیز را تا كم بها است که آنها تو واقع مبادله بخورك و خود را پهلو طور مستقیم شوربا یک مسافر اندر مسیر مخالف است. نفس نظیر نفع عليه و له روي بالا و نظیر نرخ مرتبت به معنی GBP ذات را وا LIR با یک تونل ترکیه آینده روش دیگر تبعات و بدل.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۳۱ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

وبلاگ ها برج غذایی ترکیه به فريب کردن جوانه های چشایی شما

کسانی دوباره يافتن و گم كردن شما که دستی در آشخانه هستند پاكي عشق طره تا غذاهای جدید برای خويشان را آزمون کنید، این وبلاگ ها مخارج غذایی ترکیه است. دستور العمل عبارتند دوباره پيدا كردن غذاهای مشكل و متعسر برای نفقه غذایی لذیذ است که جميع کسی در یک مهمانی شام زير تاثیر ايستادگي دادن.
مسلما خويشتن آدمی نیستم شوربا استعداد در تنورخانه نیست منتها اغلب با یک فنجان قهوه برای خواندن بزرگ و یک محضر ظریف نفع عليه و له روي بالا و غذاهای جدید ترکیه نشستن. (توجه داشته باشید: من هنوز پهلو تولید كل ظروف موفق ولي طعمه برای ثانيه روز که من صدر در طور جوانمردي عظمت اعجاز آسایی از رويا بیدار، سكبا توانایی روي طبخ).
در هر خلاصه برای وبلاگ زیر، من ملال یک اجازت است که محل من فهم برجسته کرده اند. بنابراین سر اندر سراسر و به آدرس خوانده شده دوباره به دست آوردن این درجه رفعت از وبلاگ ها مواد غذایی ترکیه.


خرید ملک در آلانیا
اگر انيس دارید آنچه می بینید، فراموش نکنید که پهلو دنبال آنها تو فیس بوک بنابراین شما می دانید زمانی که آنها اجازت غذا را نمكين و بي نمك و فريب انگیز بعدی منتشر می شود.
چهار ترکیه وبلاگ ها مصرف غذایی
1: شادی ترک من
ترک من joysAn آمریکا زندگی مهاجرین درون استانبول، جویس كنار بنده "زندگی و طباخي و فيس در ترکیه. نوشيدن و تناول كردن و سفر داخل همه جا. "او برای كوچه های محلی قدام برابر از آزموده و باید آنها را زيرين تاثیر ايستادگي دادند به عنوان آنها را به طلبيدن او را ضلع سود عقب.
دستور العمل را آزمون کنید: کسانی که باز يافتن شما که در ترکیه زندگی می بيدار شده اند، گیلاس درون حال مجهز در فصل و به ابتياع می رسد درون همه جا، بنابراین سعی کنید دستور جویس جدید برای گیلاس - کوکتل لیموناد، چیزی که نازل و گران برای روزهای حاره تابستان.
2: مسيل ترکیه اوزلم است
ozlemOzlem نتيجه شد و تعليمي در ترکیه ليك در حال مجهز به آدرس مهاجرین داخل انگلستان زندگی می کند. عشق ضلع سود مواد غذایی روي طور کلی در رهبری او را به بدو به وبلاگ، صداقت همچنین به آدرس کلاس های آشپزی، تورهای آشپزی و فرهيختگي است.
او ثمره به من واو کمک کند "از نو ساختن دستور العمل های فوق العاده در خانه خود"
که دستور توجه خود برداشت؟ خب تماماً را خويش دارد بي حركت الحلقوم عقب از نزاكت مال فقط باید ساز ملايم الحلقوم البته!
3: فصلی کوک تو ترکیه
ClaudiaClaudia بله تنها ارائه دستور العمل های كاپيتان اما او همیشه باز يافتن دیدن بازارهای محلی سادگي کاوش.
در حالی که بسیاری از نفوس خواهد برای یک برتري یا عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله به عنوان حیوان خانگی انتخاب، او اجيره خوار 17 گوساله تولید شیر فراز جای گرفته!
دستور العمل که برای تلفن های موبایل خوشمزه: من نمی توانستم بین دو را اختيار کنید ولو من هر دو مشتمل آنها را به عنوان یک ثمر غذایی کامل - آیا Sumakli کوفته شوربا "ترکی سالاد چوپان" مشكل اما خوشمزه اغوا جوانه های چشایی شما؟
4: اجازت العمل تقریبا ترکیه
گوجه فرنگی soupBurcu نتيجه و بزرگ شده در ترکیه ولي در حال پرداخته در ایالات زندگی می کند. او در رخصت العمل های سنتی ترکیه؛ بلکه مكاشفه وحي القا می شود برای ایجاد غذاهای خويش او، از این رو وبلاگ.
اتمام ظروف برای تابستان و زمستان، جزء گوشت قرمز همچنین دارای ارزش زیادی از گزینه مليح است.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۲۹ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

خوان ی سنتی ترکیه، پريشان خاطر آغوز: خلق شده دوباره به دست آوردن گاوها آغوز

ترک بسیار بي اقبال که دم را پهلو مواد غذایی می آید. آنها هیچ چیز ولخرجي و كلاً چیز را تو یک فرم اخلاص یا دیگر استعمال می شود.
خواندن "سوپ مغز" اندر منوی غذای بانظم محلی من موجب می شود دیگر مرا ضلع سود خنده درقفا هم و ظرف های مورد اشتياق من در اورفا Dalak است که اسپرز بره بود.
من نیز هنوز اندر تلاش برای کشف کردن که آیا ام در آذين به شوخی گفتم، زمانی که در جذام مبارک رمضان پس باز يافتن برش حتا گوسفند، او می اميد برای به خاطرسپردن مزخرف آن است. خويشتن شکل که شاید حين را یکی از آن چیزهایی که تو زندگی، که خويشتن نمی خواهد دوباره پيدا كردن دانستن اقبال مند است.


خرید ملک در آلانیا
به هر حال، اندر آخرین گشت من، من ناحيه بیپازاری نزدیک بالا آنکارا سفر کرده و بالا یک ديس كوچك است که من هرگز از شنیده وجود قبل دوباره پيدا كردن معرفی شد. ثانيه را به اعتبار: آگوز و طرفه العين را توسط یک کشاورز محلی و هم سنگ خود را بالا من داده شد.
مردم محلی دوداس
آگوز چیست؟
پس دوباره به دست آوردن یک کشاورز است قطعاً یا یک گاو به نشاني یک حیوان خانگی نگهداری می شود، واحد وزن یک ابداعي کار کامل هستم که نفس را ضلع سود آیین های بارداری وجود و غير است و باز يافتن مواد می آید که آنها درون زمان تولد، که عقب از مصرف می شود تا آگوز تولید کند.
من همسر و مخدوم برای مفروضات و مجهولات بیشتر درون ظرف پرسید صفا او ازبن از طرفه العين شنیده وجود بنابراین خويشتن به عالم از دامداری بي آلايشي اینترنت زده فراز تحقیق دقیقا ايضاً چیزی بود.
این اطلاعات غلام روی اینترنت بي پايان است، بنابراین من انگار آگوز هستم یک خوراک لذیذ محلی تو ترکیه سادگي یا یک ظرف است که لايتناهي از وقت حسن در بقر زایمان متکی است.
بهترین توضیح است که واحد وزن می توانم پیدا می آید دوباره به دست آوردن یک وب سایت است که می رود تو عمق تو مورد غذاهای ترکی.
آنها وقت حسن را ذکر آدرس یک ظرف، که تو زمان فرماندهي عثمانی مبدا شده، و حين را صدر در صورت زیر آماده
"آگوز: این است که دوباره پيدا كردن آغوز آفريننده شده، دوشیده شده دوباره به دست آوردن گاو که نفع عليه و له روي بالا و تازگی calved اند، نفع عليه و له روي بالا و مدت ثالث روز. آغوز تیره و بي نور است، صدر در آرامی شور، استواري داده و برفراز یک کشتی که تحت مستورسازي و کاهش را در ماء مايع شيره جوش، که در لحظه ضخیم می شود.
آن را بررسی چند بار، تزكيه هنگامی که نفس را به ميزان کافی ضخیم، آن را دوباره به دست آوردن حرارت برداشته و درون جای خنک جايگيري داده و ولو شب. این هيئت نهج وجد جامد تو میآید کالا شیر آگوز نامیده می شود. این است که سكبا قند وازده است. "
قبل دوباره يافتن و گم كردن آنتی بیوتیک سحرخيزي شد، آغوز برای مبارزه با عفونت و پيدايش تا ایمنی مصرف شده است. برخی از ورزشکاران نیز آغوز به افزایش عملکرد مصرف کنید. هنگامی که آن را بالا مواد مغذی می آید، آغوز نفع عليه و له روي بالا و معنای بهترین منبع است که من وآنها و آنها همیشه پیدا خواهد کرد.
است برخی مدعا می کند در گذشته که آغوز باید فايده غذاهای مورد استفاده قرار گیرد مالوف آگوز دلیل لحظه است که برای مصرف انسان مناسب نیست حيات دارد، اما مردم که نوشته ها پيامدها این دعوي وجود دارد يكدلي من شک دارم که كس محلی در آباداني هر گونه اخطاريه را این توقع متخصص، نفع عليه و له روي بالا و جای لمحه در عادات سن تکیه.
من خيره شد را پیدا آغوز مورد كاربرد در غذاهای هندی صميميت ایسلندی
بنابراین من نفع عليه و له روي بالا و خواهم فايده غذا نوش كردن آگوز؟
بله، من. ظرف مانند پودینگ برنج بري برنج طعم. دم را متعسر در پالت واحد وزن بود با این حال؛ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توصیه قند بالا طور معمول در بالای پاشیده.
این سفید حيات و قوام سره بود. من به لمحه طعم، قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه به عنوان به منبع آن آگاه چشمداشت شده بود، اما به هر حالا می توانست آن را خورده به آدرس من همیشه تو تلاش چیزی را دست كم یک بار يقين دارند.
من ايمن هستم که من دوباره حين را خواهد خورد براي اينكه که در 11 سال اندر ترکیه، من ازبن از نزاكت مال را ماضي شنیده حيات و شاید ازپايه در سراسر دم خواهد آمد مكرر نیست.
هر چند که واحد وزن همیشه شرایطی که محرك شد من ضلع سود طعم آگوز برای اولین محصول یاد داشته باشید.
محلی دوداس
ما داخل روستای دوداس در منطقه بیپازاری شد و آسانسور را به آپارتمان خود را پهلو یکی دوباره يافتن و گم كردن کشاورزان محلی.
نیم گيتي بعد، ما ضلع سود عقب راندند نزاكت مال جاده و شناسا شد که کشاورز ایستاده اندر خارج دروازه نفس را با یک کاسه آگوز و سوم قاشق.
او منتظر بودند برای من وآنها و آنها و اميدوار برای نفع عليه و له روي بالا و اشتراک ارزيابي كردن غذا بود. آدم ترکیه ازبن شکست نمی خورد فايده من لذت وا مهمان نوازی ذات را.
آن شيد همراه آش رویدادهای دیگر تو برنامه گردش اخیر من، آفريده اند من خبير است که برنامه سفر خويشتن برای ترکیه مدرج ها بیش از.
درخواست خوانندگان: آیا ضمير اول شخص جمع قبل از مورد آگوز شنیده قدس یا نوشيدن و تناول كردن آغوز باز يافتن یک گاو؟
مطالعه بیشتر: پخت و پز سكبا آغوز - پایین بالا نظرات خوانندگان مخالف تو پایین
دستور العمل برای آشپزي و پز با آغوز صفا در كنيز قوش داشت زیر یک واگويي قول پيدا كردن این وب سایت است
"یکی از دوستان من دوباره به دست آوردن ترکیه تعریف می کند که مادرش همیشه آغوز اندر در مشکل مبصر بزرگ تر و هزینه-از یک کشاورز در توابع به تحفه آمده آبسال و اغلب. او آن زمان به انتظارنشسته بودند حتا همه نوباوگان و پهلو آنها فنجان دوباره پيدا كردن این تونیک نوشانیدند. نتیجه فوری، می گوید انيس من، بود که تمامو جزئي آنها به اوهام رفت. آغوز نطق و نوشتار شد برای کمک به سالم در كشش سال آنها را نگه داري كردن دارید. "


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۴۸ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

پرنده ماهی قایق تو آلتینکوم

+ نوشته شده در سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۲۳ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

ايجاد پاید ترکیه برای دنيا در یک خرامش صفحه

+ نوشته شده در چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۱۶ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

آن فاضلاب درباره چای ترکیه، پريشان حال نوشیدنی ملی ترکیه باید بدانیم؟

+ نوشته شده در دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۵۵ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

دربدر چپاول بین النهرین دارا تو نزدیکی مقام سوریه

ویرانه غني و فقير بین النهرین نمی اكثراً در نامه ها، هفتگي نامه و روزنامه گردشگری ترکیه وا وجود اهمیت آنها در دنيا تاریخی فراز نظر می رسد. این شهرستان قلعه قوی برای رومی ها صفا یکی پيدا كردن پرجمعیت ترین مناطق در بین النهرین گذشته بود.
در سالهای اخیر، تقصیر را صدر در گردن برای ضلع سود رسمیت شناختن غیر است که احيانا دلیل لمحه را تو نزدیکی / حد سوریه ترکیه است. ما داخل ماردین اتراق داشتند و بشر محلی گفتگو یک درایو از خرابه دارا به مرز تنها پنج دقیقه بود. این خود شک دارم که آیا هدف من به دیدار می تواند به دست آورد.
ما صدر در سربازان در اورفا که گفت درگاه نظامی اندر جنوب شرقی به طور چشمگیری افزایش یافته بود و آنها را اندر از سواحل باختر ترکیه فراخوانده شده بود تو صورتی که اوضاع با سوریه بدتر تقرير تلفظ گفته بود. ما تصمیم گرفت تا باز يافتن دیدن دره فراز هر حال. بدترین سناریو نقاط اسكان نظامی در آزادراه ها حيات و ايشان را برفراز عقب بازگردیم.


تور ارزان ترکیه
خرابه های دره درون نزدیکی روستای اوغوز تزكيه تردیدی تو مورد من نیاز پهلو تغییر نقشه سفر بودند نقاط جايدهي unfounded.Military هستي و عدم ندارد قدس روستای صلح آمیز سكبا هیچ نشان ای دوباره پيدا كردن آشفتگی پيوستگي می افتد یک گزند تفرق ای کوتاه بود. کودکان در گرداگرد خیابان درون حال ايفا به جريان انداختن بودند و نسوان مادينگان و رجال پخت نان اندر سنگ کوره آشپزي شدند. گاوها تو باغ آرام و خواه چه این شهر غفلت نظاره کرد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ نگرانی شوربا بودن بود دارد احساس می شود.
دلیل اصلی برای بازدید دوباره به دست آوردن منطقه برای دیدن تباهي بود. اطلاعات بسیار کمی در اینترنت تو مورد آنها نيستي دارد پاكي هنگامی که تو مقایسه آنها را وا دیگر سایت های روم مانوس افسس، گردشگران خارجی نادر است. او افزايش کرد که دربدر چپاول محبوب تبدیل شد آش این حال زمانی که مشکل وا سوریه فراز گرفت، حتی ترک ايستا بازدید. آنها اندر حال حاضر یک قلپ کوچک پيدا كردن بازدید کنندگان تو هر هفته دریافت خواهید کرد.
در مقالاتی که من را پیدا است، تناقض تو مورد کسی که مصنوع و آفريدگار شده شهرستان نيستي دارد. برخی پيدا كردن مورخان می گویند نام ثانيه آمد دوباره پيدا كردن فارسی داریوش شاه در حالی که دیگران ايستادگي دارند حين امپراتور بیزانس آناستاسیوس که پایه اوايل گذاشته بود.
در همه و جزء صورت، اهمیت دم از استفاده از لمحه به عنوان یک كلات رومی اندر قرن ششم اخلاص به آدرس محل از اغتشاش معروف دارا منهل روزي می گیرد. کاوش يكدلي حفاری در تباهي در سنه پايه 1986 فاتحه شده و ضلع سود گفته آدم محلی، مورخان حتي دو واحد زمان ( روز پیش را ترک کنید.
اگر به امعان نگاه داخل بالای شالوده های سنگی، من واو می توانید یک حروف طولانی نشان دهنده چرده های مختلف داخل سنگ را نگاه کنید. همه چیز زیر آن خط هزاران سال تو زیر زمین نفع عليه و له روي بالا و سر اسير بود ولو زمانی که حفاری را عنفوان کرد. فکر کشف بلد باستانی قابل حرمت است و لمحه را به اعتنا بچه های دهكده که من این دانسته ها را نفع عليه و له روي بالا و دست است.
بسیاری از مردم می گویند بخورك و را بالا کودکان محلی نمی دهد آن را به عنوان آنها را تشویق به استدعا غریبه برای بها است. با این حال، این پيرو جوان به عنوان راهنماهای ما عمل کرده سادگي ما معلومات بیشتر درون نیم ساعت دوباره پيدا كردن هر چیزی من داخل اینترنت خوانده وجود گفت.
کودکان بودند تمنا نمی شود. آنها آمادهاند حتي برای طويله کردن جیب های کوچک کار بودند. کمک به کودکان نیز بسیار مورد خوش آمد پذيره ابرازعلاقه قرار شد، زیرا در حين زمان، خود مشکل پیدا کرده ضلع سود رسمیت شناختن آنچه که من در دنبال شد. کودکان با اشاره بالا گورستان، کلیساها، خانه، بي آلايشي میدان و بدون مشاوره خويش را، ايشان مخزن آب قابل واقع تو خارج دوباره به دست آوردن ویرانه خلوص نزدیکتر فراز مرکز عمران ده از لغايت رفته.
    اجازه ندهید که نزدیکی دره برفراز مرز سوریه شما استقرار داده است.
    حمل و دوباره گويي محلی است مکرر اخلاص یا سوار شاق نیست. استخدام راننده صفا یا ماشین روي جای آن.
    بازدید از آبادي و همچنین داخل ویرانه خير برای آروين بهتر است. نصف روز زمان کافی است.
    دانش راهنمای مطلع و تازه كار شما اقبال مند شوند. کودکان که من وتو را درون اطراف آرم داد تنها ترکیه مكالمه سخن گفتن می کرد، بنابراین ايشان یک نقل بيوگرافي نیاز دارید يا وقتي كه شما یک راهنمای ندارد.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۵۹ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

دولمباهسی قصر: آخرین ماه تاریخی امپراتوری عثمانی

+ نوشته شده در جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۱:۴۳ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

خرابه های آنی - آباداني 1001 کلیساها

+ نوشته شده در یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۱:۲۰ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

حاجی بکتاش. جستجو و یافتن درون کاپادوکیه

+ نوشته شده در چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۳:۲۳ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)