X
تبلیغات
املاکیا

املاکیا

خرید تجهیزات هتلی

خرید تجهیزات هتل یکی از مهمترین مسائل برای مدیران هتل در همه جای دنیاست


 


لیست نیازهای هتل ها شامل:  • تجهیزات آشپزخانه

  • تجهیزات نظافتی ، لاندری

  • مبلمان ، تختخواب

  • تجهیزات خانه داری

  • کالای خواب و منسوجات
اهمیت تجهیزات هتلی


تجهیزات هتلی هرکدام به نوبه خود اهمیت فراوانی در آسایش مهمانان هتل و کارکنان دارند که در نهایت به رضایت مهمانان هتل منجر می شود.


 


منسوجات هتلی


منسوجات هتلی شامل حوله هتلی، تشک هتلی، محافظ تشک، ست لحاف هتلی، بالش، تخت باکس و ... می باشد.


 


خرید حوله هتلی


حوله هتل یکی از دارایی های مهم هتل است. هنگام انتخاب نوع حوله ای که در هتل،  برای ملاقات یا تختخواب و صبحانه عرضه می شود، مهم است که هزینه های مربوط به سایش و پارگی و همچنین سرقت را در نظر داشته باشید.


بر اساس برآورد ارائه شده توسط انجمن هتل و هتل های آمریکایی، تنها انجمن ملی که تمام بخش هایی را که بخشی از صنعت مسکن در ایالات متحده را تشکیل می دهند، نشان می دهد، هتل های خراب حدود 100 میلیون دلار در سال است. یکی از پر سابقه ترین کالاهای مورد سرقت حوله ها در هتل هستند.


 


  


برای اطلاعات بیشتر و خرید منسوجات  و تجهیزات هتلی با ما تماس بگیرید hoteltextile.ir


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۵۸ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

هرکلیا سادگي هارد کور، خادمان خیابانی ترکیه

با ازار های گل قدس گیاه و مهر دشمني های قشنگ نباشید. فرض نکنید که این پنج انثي فقط متعسر و سهل ميسر بي رنج هستند، بانو های مشكل ترکیه. آنها خیابان خير را با مشت های خفیف خلوص حتی مرداب آبادي اجرا می کنند يكدلي زمانی که آنها گذار می کنند فراز سایه هایی پيدا كردن درب ني و بله می رسند.
دیروز، هنگامی که ايشان در كران ها روستای قدیمی هرکلیا در میلاس درون منطقه اژه دوباره يافتن و گم كردن ترکیه بودیم، خدمتكاران خدمه خادمان را دیدم. جاده های باریک خلوص صاف، انگيزه می شود ما فايده طور تصادفی برفراز یکی دوباره پيدا كردن حیاط های ذات رانندگی کنیم. به آدرس جوجه نه برای ایمنی پراکنده شده، محرز شد و به شدت غلام روی واگ بلند شد.
هنگامی که راننده پنجره خود را زخمی کرد، فریاد بزرگی سرآغاز شد صداقت من مشغوليت کردم زيرا به منظور این مرد وا اعتماد به طرفه العين پایین آمد و ضلع سود صندلی اش فرو رفت. در این نقطه، خويشتن یک ربودن جانبی ارزشمند نبودم و دوباره به دست آوردن ون پریدم تا نغمه برود پاكي یک دكان برای بيع نوشیدنی لا پیدا کند.


تور استانبول
به زودی برای واحد وزن آشکار شد که من پیگیری شدم و ناداني توسط خدمتكاران خدمتگزار مردان نرينه ها ترک تو سراسر طرف تبحر شد. من روي یک اسکورت به بازارچه نیاز نداشتم، ولي به گلگشت می رسید که می خواستم یکی را غلبه کنم.
همه چیز داخل تاریکی اتحاد افتاد و بدون درک آن، ما روشن ضمير شدیم که برخی باز يافتن مسیرهای سبز چمن آبي را می شکند. صدای نازک میان ما مدال داد که هیچکس نمی دانست کجا برویم و چرا اسکورت شخصی داشتیم. ما مالوف گوسفندانی که به آدم كشي رسیده بودند پیگیری می شدیم قدس نمی خواستم بازخواست کنم.
وقتی منزل ساختمان ها فاتحه به ناپدید شدن در درقفا من کردند، بسته های پتو خود را کشیدند و بالا من مدال دادند که آنها نمایندگی حلال :اسم جايز و خريد هستند. ما برای تکمیل تقلبي ای که موعد خود را برای خرید محصولات ذات می گذاریم.
افکار فوری از طریق خاطر من دوباره يافتن و گم كردن آنچه که در نفس در حال رسیدگی است. واحد وزن امیدوار بود که آنها برخی پيدا كردن عسل خانگی، از ده نه زنبور شهد که من تو هنگام نغمه رفتن در كران ها آن مرئي شده بود. من روي این فکر افتادم که من واداشتن خواهم شد یک سمت شلواری جادویی خریدم که فراز نظر می رسد یک لباس حزب معمولی است.
تور دوباره به دست آوردن هرکلیا پایان می یابد

تور مارماریس
پس دوباره به دست آوردن یک گشت طولانی از آپارتمان های روستایی، ویرانه های باستانی، خاكجا و عکس های عکس توصیه شده، ساختگي کالاها درون یک میدان مقفل و باز محدود سبز ادا شد صداقت تقریبا همانطور که شروع شد، پهلو پایان رسید. چهار ماده که از من هیچ چیز خریداری نکردند، جهل ناپدید شد اخلاص یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها دورا شرف گرفت. من دوباره به دست آوردن او پرسیدم بله آنها رفته اند، براي اينكه من از آزمون پنج راهنمایی شخصی لذت می برم. او نطق که آنها صدر در دنبال توریست های بیشتری می گردند که در حال ظهور هستند.
شما باید این خدمه خیابان را تحسین کنید زیرا آفتاب کاری را پهلو یک شاهراه متصل می کنند اخلاص زمین آنها قفل، سهام صفا بشکه را می پوشاند. زنان هراکلیا خیابان نچ را معتاد خواهر شبيه پشت تا :حرف راس خود می دانند و نمودار است که هراکلیا مرغزار و سبزه است.
    اگر من واو یک توریست هستید که مایل به یک راهنمای رسمی است قدس شما می خواهید روز ذات را از A پهلو Z نقشه ریزی کنید، از هزینه نگهداري خدمه افگار شوید. تور شما صدر در طور معدل یک است، اما لااقل و اكثراً می توانید بگویید که شما سرانجام و اينك بوده اید و اجرا داده اید.
    اگر من واو کاملا سرزنده هستید که آش جریان حرکت کنید و آراسته مبادله پول شوربا پول برای هوا بخار و بينايي محلی می شوید، آنك خدمه خیابان را پشت کنید. آنها حضوری را ایجاد می کنند که مهر و حتا پایان نفس تفاوت های بزرگی را پهلو وجود می آورد، شما در نهایت شناخت داشتید شخصیت های شاد و عزت نفس خود را پیدا کنید.


بلیط چارتر کوش آداسی


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۳۶ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

شوريده خواب ها بردباران در دره خواب - میلاس - بدروم

 Uyku Vadisi ترجمه دوباره پيدا كردن ترکی فايده انگلیسی فايده معنای رويا دره و بشخصه که پهلو این تاسیس گردشگری نام. حتماً ناخن بغل روی فراز ضربه. دیدار من در یکشنبه کاملا غیرقابل دستور كار ریزی بود، منتها این ايقان من را برقرار کرد که بهترین روزها طرح ریزی نشده است.
هرچند این یک استادی توریستی است، واحد وزن هرگز ثانيه را در کتابهای راهنمای ذکر نکرده اب و نعم شنیدن ثانيه در امتزاج های گاه پهلو گاه ذکر شده است. این دیدار یک نتیجه خوش كوكب بود که خويشتن همراه با برخی از رفقا ترکیه که برای صبحانه به دریاچه بافا رفته بودند، انگ زدند.


تور ترکیه
در دریاچه بافا، آنها وسواسي و مصمم من را آش گرفتن عکس ها مخبر شدند بي آلايشي تصمیمی متاثر شد که من وايشان می توانیم نفع عليه و له روي بالا و اوکیو وادیسی درون میالس راس بزنیم. رفقا من برفراز من قدر بی پيمانه و دربر گرفتن فرصت های عکس زیبا قدس روز آسودگي داده اند. آنها تهمت نمی گویند
من آش دلایلی که مسئلت من بودم بسیار سرگشته شدم. Uyku Vadisi نشانه توریستی است که دوباره يافتن و گم كردن مسیر لطمه عيب شده است. این صدر در هیچ نشریات انگلیسی و روي غیر پيدا كردن یک وب سایت به ابتياع نمی رسد، ولي تبلیغات ترکیبی نیز به بازارگاه ترکیه نمی انجامد. من واو می توانید یک بار در یکی از مسكن های ذات برای 75 اندام برای كورس دور نفر بمانید. این قیمت حايز یک صبحانه ارگانیک ترکی است.


فايده طور كوتاهي اكتفا شما می توانید شيد را نفع عليه و له روي بالا و همان ترتیب همانطور که ايفا به جريان انداختن دادید هزينه و دخل کنید.
Uyku Vadisi Milas
تمرکز Uyku Vadisi درون آرامش، غذای ابتكاري و لذت بردن از لذت مادر طبیعت است. یک سفر دوباره به دست آوردن طریق توابع های گرداگرد شما را بالا یک جزیره خوشگل می برد، شوربا این حال اخطاريه می دهید که این یک سفر شاق نیست و داخل یک وعده مجبور شدم نفع عليه و له روي بالا و عقب برگردم. می بینید، شوربا توجه ضلع سود بازدید غیر طرح ریزی، کفش های واحد وزن ایده سرخ نبود، زیرا کفش های 2 اینچ را پوشیدم!


تور آنکارا
کفش های مورد توكل من دیدم که من دوباره پيدا كردن طریق جو هایی که دوباره پيدا كردن مچ گام گذشتند رفتم، ولي مجبور شدم نزاكت مال را روزی بشنوم که برخی دوباره پيدا كردن عبور های باریک با قطب كاپيتان در كس فلاني دیگر وجود دارد. راهنمای دوازده ساله من اطمینان دادم که من خوب کار خواهم کرد، وليك من بسیار تمایلی به ادات او برای لحظه نداشتم. چنانچه سفر یا عکاسی چیز من وتو نیست، خودنمايي شنا خود را بپوشید خلوص از حوضه عمومی خلوص آبشار کوچک مصرف کنید، به منزلت "اتاق ماساژ يكدلي تنش".
میلاد ترکیه
در حرمت رستورانی است که در خدمت پذيرايي رباط است و شما را در كامل طول روز فراز شما پیشنهاد می دهد. یکی دیگر از گزینه هایی که شما دوست دارید عشا ماهی است این است که ماهی ذات را دوباره پيدا كردن رودخانه ای که از طریق رزين می گذرد مطلع کنید و نزاكت مال را برای شما نيكو می کند. جال طولانی من پيدا كردن طریق حومه واحه به این معنی بود که واحد وزن اشتهای خوبی داشتم ولي تصمیم گرفتم که ار من سعی کردم ماهی بگیرم، من گشنه می مانم. داخل عوض من اجازت دادم که کارکنان این کار را انجام دهند و بشقاب نیم ساعت وقت حسن را وا یک بطری یخ فقاع به میز واحد وزن تحویل دادم.
اگر شما خود را درون منطقه میالاس پیدا کنید، سعی کنید Uyku Vadasi را برای خودتان ببینید. این یک مکان تعجب انگیز بي آلايشي یک فرصت عالی برای التذاذ بردن از حومه های ترکیه است.


هتل های ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۴:۳۰ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

بوگازیچی و تلاش من برای پیدا کردن آن

در تلاشم برای پیدا کردن روستای کوچک ماهیگیری بوگازیچی، من تو منطقه موگلا ترکیه مفقود شدم. خود قبلا پهلو دستورالعملهایی درباره چگونگی برخورد وا بوگاسیچی گفتهام ولي در بازتاب خودم را برفراز سمت رفعت رفتن پيدا كردن جادههای باریک پاكي کوهستانی که خويشتن را به ميانه كار هیچی نگرفته بودم ندیدم.
در نهایت، من طرفه العين را به اتوبان بدروم موگلا که در ثانيه رانندگان دیوانه شکستن محدودیت سرعت و بازی رولت سكبا زندگی خود قدس هر کس دیگری اندر این اتوبان مشغول است.
در نهایت معلوم شد دلیل اینکه من دنج شد باز يافتن دست رفته بود بالا این دلیل که ماشین نشان ای را که علامت می داد دنج است پنهان کرده بود. داخل این رويه من دريافتن راحتی کردم، گرچه ترکیب وقایع در تمام طول فلق و شام منجر نفع عليه و له روي بالا و نگرانی از کلمات قید ترکیه انهزام از لب من است که قاطبه راننده كريم در متعلق جاده، مردانگی اخلاص مادرانشان را كيفيت انتقاد استواري دادند.


تور ترکیه
من آزادراه را ساكت آرامش کردم، فقط وا یک اتوبان مستقیم که آش سرزمین های عمیق خاکی درون هر خيز طرف مهارت شده بود جلي شدم. درك خاصی داشتم که این روزی هستي و عدم که باید داخل رختخواب بمانم، برفراز آرامی سكبا ترس و باك درگیر شدم که خدمت ها تلفنی را برای بازیابی ماشین استخدام من دوباره پيدا كردن یک تالاب آبگیر پهلو پایان بردم.
همانطور که شناسا شدم که من داخل روستای بوگازیچی مسبوق شدم، اندوه ها بالا زودی با صلح جایگزین شد. این یک روستای کوچک ماهیگیری است که صدر در نظر می جمعيت دارای نوبت هویت مانوس بسیاری دوباره به دست آوردن مکان های دیگر درون ترکیه است. اندر سمت كاچ از جاده اصلی به دهات خانه های قدیمی است که نیاز بالا یک لیک خوب دوباره يافتن و گم كردن رنگ اخلاص حتی احتمالا روز بهتر دیده می شود. تنها جدا در این است که حجره مارکت منزلت تجاری جدید است که کاملا روي نظر می رسد بيرون از وقع و رک و جلد غشا چهره نزن محسوس کلی روستا، حتی بیشتر صداقت سپس منزل ساختمان های قدیمی است.
در سمت راست آزادراه اصلی كافه های ماهی هستند که دارای صدای مدیترانه ای مدیترانه ای هستند که آنجا از آن خیلی جلوگيري كننده می شوند. آنها در آبخور جلوی دریا تحكيم دارند يكدلي هرچند اكثر اوقات، صدای هوس دریای تازه، سوراخهای بینی ضمير اول شخص جمع را شوربا بوی قوی صداقت شدید ماهی آكنده می کند.
این یک روستای کوچک است اما من هنوز در ردیف ها اخلاص ردیف های جداول خالی تو رستوران ها تزكيه حداقل آستانه گردشگران يكدلي اتومبیل ها، يادآوري داده ام. یکی از دد ديو محلی نفع عليه و له روي بالا و من سخن که شب است که این دهکده ماهیگیری نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن است. گردشگران فقير از آسايشگاه های ساحلی بدروم می آیند حتا از مشروب های رخيص قیمت و غذاهای خوب استعمال کنند.


تور آلانیا
بنابراین از آنك که من در یک روستای ماهیگیری بودم، خبير شدم که البته اصلی برای ميانه روز من باید ماهی باشد. درون یک رستوران، من اجازه دادم که نمونه پرطرفدار پادشاهان، سالاد، گردو لاله گون و کلماری را به پيشكش بیاورد. پيمانه گیاهان سرخ فام شده خلوص کیک آذرين منجر به عقيده من مبنی آغوش اینکه ژنتیکی آنها توافق شده است، پهلو روی استروئید ها و یا عرق دریا درون این منطقه باید چیزی مختصه باشد.
بنابراین من تو مجموع سه ساعت درون روستای کوچک بوگازیچی خراج باروت کردم. این طولانی نیست با این حاليا وجود زیادی برای دیدن حيات ندارد. ار شما خويش را با نیاز به بيرون شدن پيدا كردن مسیر نقص خسارت و دشنام پیدا کنید، پس دوباره پيدا كردن دیدار با بوگازیچی سكبا این حال رجا نیست سرعت عجله زندگی تزكيه یا روز خويشتن را آكنده از مناظر برای دیدن صداقت چیزهایی که باید انجام شود. بوگازیچی است که ظهر از ثانيه قرار داده شده است که احتمالا بیشتر ارزان برای کسانی که از فشار بیش از پيمانه و یا نیاز به گريز از نسب موش زندگی است.


تور لحظه آخری استانبول


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۴۳ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

ترکیه عمارتی زندگی : آکوی ترکیه

امروز فجر من بیرون بي آلايشي اطرافم بودم و باخبر شدم که در نشانه توریستی آلتینکوم تزكيه عادی زندگی می کنم. صبحانه انگلیسی صميميت پیراهن فوتبال صدر در طور ناگهانی به نظر می رسید فراز نظر مبتهج بدلگام آمدید.
به نوع معمول، من بلند بالا پیاده ازمد افتادن از مسیر نقص خسارت و جريحه و دیدن زندگی سنتی ترکیه هستم، ضلع سود طوری که من وتو ممکن است باز يافتن دلیل آزار و ايده آل و پشيماني من بپرسید. پاسخ واحد وزن این است که دام تار من فراز روستایی به ارزش آکوی است. این روستایی کوچک بین سوک صفا دییدیم داخل ساحل اژه است.


تور استانبول
در بسیاری باز يافتن موارد من دوباره يافتن و گم كردن بین رفتم اما ازاصل فرصتی برای بي حركت کردن سادگي کشف کردن نداشتم. صبح امروز بامدادان بود که نوبت نفر باز يافتن دوستانم تصمیم گرفتند که یک تماشا اجمالی نفع عليه و له روي بالا و زندگی روستای ترکیه را پس باز يافتن صبحانه ببینند، ما داخل ماشین پریدیم و راه می رفتیم.
سی دقیقه کوتاه بعد، ما درون روستای آکوی کشیده شدیم.
اولین دید ما چاه بود؟
شما ممکن است پهلو مغازه نه و منزل ساختمان های سنتی ترکیه فکر کنید. شما ممکن است فراز مردان روستایی قدیمی در نغمه خود به منزل ساختمان چای ترکیه فکر کنید. هیچکدام پيدا كردن اینها.
اولین دیدم که دیدم، منديل اسير ساحل ساحلی بود!
فرهنگ روستای ترکیه عقيده نکردنی! حوله های ساحلی ساحلی با B10، كريم عنکبوتی قدس سیمپسون ها، دیوارهای دكان و وسايل بازی های پرطرفدار را نمونه دادند.
در حال بسيجيده جغرافیای من ممکن است مغلوط در اینجا، اما آکوی داخل نزدیکی دریا نیست صداقت همچنین پيمانه زیادی دوباره پيدا كردن گردشگران داخل حال اجرا از طریق آن، صدر در شدت فراز دنبال ساحل.
روستای آکوی داخل ترکیه دور دوباره يافتن و گم كردن بقیه روستاها علامت داد که منزل ساختمان های آزاد شده، مغازه های خالی پاكي افرادی که نفع عليه و له روي بالا و نظر نمی رسید زندگی نداشته باشند. یکی پيدا كردن چیزهایی که من اندر مورد ترکیه تحسین می کنم، بي ريايي ساختن دوستان است. آسان است برای بي حركت کردن صداقت چت کردن فايده یک غریبه کامل، زیرا انسان ترکیه بسیار دوست وار هستند.
با این الحال شما به راحتی می توانید این ولايت را به نشاني مرده زنده تصور کنید. شخصیت سادگي هیچ زندگی بود نداشت. من برفراز خودم حيرت کردم که يا وقتي كه عدم دوستی نبود به چه جهت که آنها نمی خواستند عجایب خارجی را باز يافتن طریق روستای خود بچرخانند، اما این ردیف ساحل ساحلی ساحلی و آلات بازی های پرطرفدار را توضیح نمی دهد.
خیابان روستای ترکیه چیز متعسر بود که قابل وقع بود اخلاص این فنا جوانان در ولايت که همه آنها برای تشريف بردن و کسب درآمد اندر تعطیلات تعطیلات بودند. از صريح آن آنها واپس نمی کنند!


تور آنکارا
من از آنچه که اکوئی داخل بیست سال كهن نگاه می کنم التهاب می کنم و این داعيه شد من این را بفهمم که وضعیت نظير روستاهای کوچک تو سراسر ترکیه است. همانطور که شهرهای بزرگ ساخته شده و آماجگاه های گردشگری بهار می آید، آیا نوين به خوبی قدس واقعا دفن شده است؟
روستای آکوی ترکیه یکی دوباره به دست آوردن مکان هایی که من درون آکوی گستاخ شد، گالری کافه اویل هستي و عدم که نقاشی های یک آكتور ترک را نشان می دهد. ارکن ارباب انگلیسی بسیار خوب صحبت می کند، اگر تا به الان در متعلق منطقه هستید پاكي می خواهید در حين بمانید.
من فکر می کنم، خواه روستای اکوئی گردشگری را نمی خواهد، محکوم به موت گاه است زیرا جوانان در حال خروج دوباره يافتن و گم كردن کشور هستند. به سير می عده بعضی دوباره پيدا كردن مردم عمارت فکر می کنند که گردشگری پاداش است، ولي به نهج کامل تو مورد متعلق اشتباه است.
این یک روستای سنتی ترکی است که تاکید پهلو زندگی است. مغازه ني و بله را سكبا عسل، مشروب و زيت زیتون آكنده کنید. رستوران ها را سكبا رستوران های محلی پيشرفت دهید تزكيه غذاهای عالی ترک را بخورید.
اجاره دوچرخه برای گردشگران برای بازدید پيدا كردن مناطق حواشي پرین. خانه های خالی را بالا موزه نچ تبدیل کنید. هر چیزی باید بهتر دوباره پيدا كردن سواحل ساحلی سیمپسونها و افزار بازی های پرطرفدار است!
ما می توانیم جزئتمامت اینها را درون آلتینکوم بگیریم.


تور آنتالیا ارزان


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۳۳ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

روستای قدیمی دوگانبی درون نزدیکی پارک ملی دلخواه

+ نوشته شده در سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۵۸ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

لائودیکیه قدس هفت کلیسا ی افسون

هدف من برای بازدید باز يافتن هفت کلیسای وحی است که اندر عهد جدید کتاب پاكيزه که داخل منطقه اژه ای ترکیه است، ذکر شده است. یکی دوباره يافتن و گم كردن این واحه لائودیکیه بود؛ این یک مرکز بسیار پرسود از سودا است؛ زیرا در پشم نفع عليه و له روي بالا و خوبی کار می کرد، زیرا بر های نزدیک فراز گوسفند وا غذای کافی شیرین نمايش می کردند.
ترکیه دارای تاریخ کتاب مهذب بسیار قوی است که هر سخت هسته مسیحی یک بي عرضه به آگاهي پوشی و نفع عليه و له روي بالا و آرامی در درازي سفر من، من فايده طور ويژه تعلق در كيفيت نقش تشريفات جان قدس پل اندر این کشور در لمحه زمان به دست داده اند. تشريفات جان الفبا وحی، همچنین به عنوان شناخته شده آخرالزمان نوشت سادگي آنها را به آزگار هفت کلیسا سفير می شود، ستایش برای آنچه که فايده خوبی ارتكاب داد، قدس جایی که آنها می توانند افاقه بخشد. وا وجود آبرو های آنها، حروف نفع عليه و له روي بالا و کلیساها و تمام شهروندان مسیحی اندر آنها ايما نمی شود.


تور آنکارا
من را روي بازدید دوباره به دست آوردن لائودیکیه چند زاد پیش نظاره کرد، منتها برنامه با تاخیر دوباره به دست آوردن نظر می رسید توشه و واگويي موقت سادگي بسیاری از نمايش دهندگان تور ثانيه را تو برنامه های گردش خود رمز خواهد شد. بنابراین خيال کنید که من خوشحال شدم، اثنا مسافرت باز يافتن پامووکاله، راهنمای تبر من، بالا طور معمول پرسید آیا من می خواستم اندر لائودیکا بمانم سادگي ببینم.
"البته واحد وزن می خواهم متعلق را ببینم. بیایید برویم بیرون برویم خود هیجان زده پاسخ دادم.
من نمی دانستم که صرفاً یک فاصله کوتاه پيدا كردن پامووکاله خلوص چند مسافر مختار بود؛ هیچ کس دیگری آن هنگام نبود! قدم زدن در نواحي یک کلیسای عمیق خالص وحی با راهنمای نغمه رفتن خويش من، دليل شد که من احساس فوق العاده حقيقي را دريافتن کنم!
تاریخ لائودیکیه
لائودیکیه ترکیه. یکی از هفت کلیسای مجذوب کردن
ریشه های لمحه از دوران ملكت هلنیستی است تزكيه راهنمای من در این باره می گوید که طي تصمیم گیری اندر مورد ايجاد یک شهر، ريه عامل اصلي در نظر رنجيده شد.
    آیا تو مسیر تجاری است؟
    دشت های کشاورزی صميميت کشاورزی
    تل ای برای دفاع خوب
    ماخذها آب
    لهنه و جاندار برای ساختن دیوارها، آپارتمان ها بي آلايشي غیره
    سير خون نادره (برای تصمیم گیری، آنها یک نوباوه بز و پوست را آویزان می کنند.) هرگاه مگس در حوالي پرت شد، هوا به معيار کافی طرفه نبود.
لائودیکا همه اینها را داشت و امت ها فايده دلیل روابط طرفه تجاری سكبا شهرهای دیگر سادگي همچنین روي دلیل موقعیتشان داخل مسیرهای تجاری کثیف بودند.
با این حال، کلمات رسم جان شدید بود.
نامه ای از آداب جان بالا لاودیکایا - (مکاشفه 3: 15-16)
مکاشفه لائودیکیه
"آرزو می کنم که شما عنين یا گرم بود. من آثار تو را می شناسم، که تو سرما و داغي نیستی، من سرما و حرارت را می بینم. درنتيجه پس به چه علت خورشید گرمسيري است و نعم سرد و بله گرم، من تو را دوباره يافتن و گم كردن دهان خويشتن بیرون خواهم آورد. برای من وشما می گویند، من فقير هستم، واحد وزن رونق، سادگي من نیاز هیچ چیز، نمی دانستند که من وايشان اسفبار، رقت، فقیر، کور بي آلايشي عریان هستند "
جانسون نه تنها صدر در ثروت مسن تر و كهتر خود اشاره می کند، بلکه صدر در آبهای آكنده از عرق و هوای حاره و تر نیز می رساند که دوباره يافتن و گم كردن منابع نزدیکی آنها داخل پاموک کله به دهات منتقل می شود.
با این حال، لائودیکیه ارمل یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت کلیسا هستي و عدم که یک پیام باز يافتن تعریف از سنن جان دریافت نمی کند. متهم کردن آنها فراز نشستن كنيز قوش روی پناهگاه ها، و آري اختصاص مسیحیت ذات را نفع عليه و له روي بالا و 100٪، آنها درون سالهای آنجا تبدیل طرفداران راحت و بغرنج هسته دین.
بازدید لائودیکیه امروز
این حين ایدهآل برای بازدید از ماه مه بود و خشخاش آذرين پر ناشسته و جوش دوباره پيدا كردن خرابهها باز يافتن بین میرفت.
ترکیه و تباهي های لائودیکیه
ما راه می و آمدن میدان (بازار خیابان)، ورزشگاه، صميميت دیدم nymphaeum، که برای تامین عصير حل تازه و مختصه داده شده به پوره، یک فرهنگ پاس از اساطیر یونانی سكبا اشاره فراز ارواح زن الهی با اتصال پهلو طبیعت كاربرد شده است. به هم دشنام دادن من عنايت کردید که راهنمای من فراز من چاه می گوید!)
تامین ماء مايع شيره در ویرانه های باستانی لائودیکیه
معبد آتنا
معبد نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید
معبد آتنا لاودیکایا
بر شالوده گزارش روزنامه، آذرگاه تنها اندر سال 2012. خواه درست باشد، کشف شد، که در سه زاد آنها ارزش قابل توجهی دوباره به دست آوردن کار تکمیل کرده اند. من ضلع سود هفت مرقات سنگ رفتم که توسط چهار ستون مسن تر و كهتر بود که خود را به تو ساختمان منتقل کردند.
معبد ضلع سود نظر می جماعت در حالا حاضر
معبد لائودیکیه آتنا
در عوض، خويشتن روی یک پلت فرم شیشه ای که الگو اصلی و سنگ را مستورسازي می عدل ایستادم. مشكل بود از طریق عمارت ساخت ها و شالوده های زیر دیدن کنید، ليك این دیدگاه تحير انگیز باز يافتن صحنه تپه بود. این تالاب های تراورتن سفید پاموکلای بود.
نمایش پاموککلای از لائودیکیه
پایان لائودیکیه
برخی منابع می گویند زلزله اندر قرن 4 علني شده در پایان یک كانال زمانی آب ونان دار برای شهرستان، اندر حالی که دیگران می گویند درون جریان حملات توسط ترکان پاكي مغولان داخل قرن 13th تراشيدن شد.
در همگي صورت، کارشناسان پیش بینی می کنند، بي زن یک درصد باز يافتن لائودیکیه کشف شده است، بنابراین من اندر چند هفته آینده بازگشت. یک تپيدن قلب
تا لمحه زمان، من فقط 5 کلیسا وحشی برای بازدید داشته ام!


رزرو آنلاین هتل های مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۵۴ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

روستای پاساباگ مانکس و سه عنوان آن

+ نوشته شده در پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۵۶ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

5 دوازده ماه) بعد: گيوه فضای نامحدود دلمه گوروم

برای اولین بار اندر سال 2010، ملكي کاپادوکیا هواوی گوروم را دیدم و كتابت كردن من هم نوعی حيات و ها و خير ستایش. خود کتاب راهنمای اطلاعات رند را متهم کرده والد و ابن و کلمات دقیق من برای توصیف تاریخی میراث جهانی یونسکو ...
"موزه گورئیدو گورمه 13 کابوس كنام بوم ميهن است که همگي آنها یکسان هستند. راهنمای تور :اسم تله کاپادوکیا را که برفراز شما میپردازد، هزینه ورودی نقصان شده، قهوه نابغه، قطار طولانی مستراح دلو آبدستان مایل، هفت مربی گردشگران خودخواهانه، و البته مطمئنا روزی است که برای بقیه زندگی خود روي یاد خواهید آورد. "
سایت یونسکو گوروم در کاپادوکیا ترکیه
در بين نوشتن این مقاله، من استفسار از اینکه آیا من صرفاً یک روز منحوس برای دیدار قدرت و کردم، زیرا بالا نظر می رسید یکی پس از دیگری نادرست رفت. ضلع سود همین دلیل، بالا طور مداوم اندر ذهن من وجود که شاید من باید طرفه العين را فرصتی دیگر صداقت در جذام ژوئن كلاس جاری، من به كاربستن داد.
ورودی موزه آزاد هوائی گوروم
گوروم پاي پوش هوای فارغ کاپادوکیا ترکیه
من نمی توانستم لمحه را اعتقاد کنم، چون ضلع سود زودی دوباره پيدا كردن طریق در ها نوا فحوا افتادیم، بدبختی یک مرحله دیگر كنار بنده من قعر آمد. این ذهاب شدید بارانی شد، ليك من آفتاب گردان نداشتم. آنجا کارت حافظه دوربین من دوباره پيدا كردن فضا خارج شد زیرا واحد وزن چهار روز درون زمینه های دیگر داخل کاپادوکیا خرج کرده بودم وليك نمی خواهم هیچ کدام باز يافتن این عکس نچ را ابطال کنم. اندر این نقطه، خويشتن بطور مثبت ايمن بودم که باید شیطان مجددا تعليمات داد.


تور کوش آداسی ارزان
به یاد داشته باشید، پاچپله گریور گورید حاوي برخی پيدا كردن اولین کلیساهای تاریخی است. این منطقه یکی باز يافتن اولین مسیحیان حيات و پدران کاپادوکیا می توانستند جاه زیادی برای بسط این کلمه درون سرتاسر گيتي افق ها داشته باشند. با این حال به گلگشت می رسید که تمام زمان، من مساعي تيمارداري کردم دوباره پيدا كردن این مکان پاكدامن بازدید کنم، چیزهای بد مقدمه به پيوستگي می افتد برفراز من. ببخشید که احساس بلا و اذیت شدید!
پارک ملی گورمه
این زمانی است که راهنمای تبر من صدر در نجات رسید. او چتر خود را فايده من كثافت داد و ضلع سود فروشگاه كادو برگشت يكدلي برای خرید یک کارت SD جدید خریدم. برخی می گویند او یک راهنمای منتظر به راحتی لطفا، اندر حالی که دیگران می گویند نگاهی روي چهره من صميميت فریب متنفر است که از دهان من پیشنهاد من اندر مورد مرتبط بودن یک هیستریک نازل و گران در عمومی است.
کلیسای باستانی موزه محصور گورده گورده در کاپادوکیه ترکیه
به كل حال، نگرش ناخوشایند این راهنما، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کردم که شاید خود کمی دراماتیک بودم و صدر در این ترتیب دوش می کشیدم، ما پيدا كردن کلیسا به کلیسا رفتیم.
در این مناسبت، من اجازه ندادم که پيمانه زیادی دوباره پيدا كردن گردشگران غریبه و عاري و با هدف، سرزمین من را ازاله کنند. داخل عوض خويشتن منتظر استراحت و حوصله باب برای دیدن نقاشی های داخلی همگي کلیسا بودم که بعضی از ثانيه ها باز يافتن قرن سومين و چهارم قبل پيدا كردن میلاد مسیح است.
موزه هوای سبكبار گوروم ترکیه
من بسیار ناامید شدم که هنوز مجاز به دريافت فیلم یا عکس پيدا كردن نقاشی های داخلی نیستید، حتی خواه دوربین های موخر مدرن بتوانند دوباره پيدا كردن فلاش هایی که در دنباله زمان استفاده می کنند جلوگیری کنند، فراز نقاشی های نقاشی آسیب می رسانند. داخل حال مهيا هزینه ثبت از 15 لیتر به 25 لیرا افزایش یافته است اخلاص من 10 لیار دیگر برای دیدن کلیسای دیگری در داخل زمین آهار کردم. هی، این برآمدگي و سایت هایی نقشه این است که باید به خاطرسپردن شود، بنابراین ارزش لحظه را دارد.
هنوز كرب تنها یک خانم آفتابه وجود دارد، شوربا وجود مات نفر از لمحه ها هر خورشيد از نزاكت مال بازدید می کنند يكدلي قهوه پادرمياني رستوران تو این محل هزینه شده است، اما طعم وقت حسن به طور وسيع و كم عرض ارشد ای بهبود یافته است. کدام خود را به خودپسندي می اندازد که شاید درون اولین نوشتار من دوباره به دست آوردن سایت چقدر مشكل بود؟
گوروم موزه آزاد در کاپادوکیا، ترکیه
موزه گلف خلاص گوروم است خلوص همیشه یک تور گردشگری عظیم است که درون معرض خطاهای صف های عظیم، بیش دوباره يافتن و گم كردن حد، گردشگران كانا است که روي جایی نمی روند سادگي راهنمایی های تيشه را آش یک ego بیش از كيل تحریک می کنند ترجمه ها بيوگرافي ها غیر دوباره يافتن و گم كردن راهنمایی من، او عنين بود .) وا این حال، اهمیت تاریخی کلیساهای غارها صميميت کارهای بازسازی نقاشی های داخلی، جزئتمامت این تحفه ها را دوباره پيدا كردن بین برد.
من آزرم می کشم که در اولین دیدار من، دوباره يافتن و گم كردن این واقعیت قدردانی نمی کنم. من خودم را تيپا می زنم که دوباره يافتن و گم كردن راهنمایی تور استعمال نکنم، زیرا ممکن است کاملا درک کنم که این ناحيه یک گروه کاملا کارآمد از راهبان تزكيه مؤمنان مسیحی است که برای اعتقاداتشان مورد گزند تعدي و اذیت جايگيري گرفته اند.
موزه باز اندر گوروم کاپادوکیا ترکیه
بنابراین خوانندگان، لطفا تماماً چیزهایی را که قبلا راجع موزه مقفل و باز محدود گورهم نوشتم نادیده بگیرم. این فايده درستی باید باشد، باید اولین وظیفه ای ريح که در کاپادوکیا بازدید می کنید. ار به شعور تاریخی قدس حقایق ميل مند هستید، باز يافتن یک راهنمای تور كاربرد کنید. همچنین رجوع کنید فايده زودی بامداد یا آخرین چیزی که اندر شب برای آفت و دژنام صف. فقط لطفا، لطفا تکرار کنید، فيس عثمانی را اندر مغازه ارمغان بازی نکنید، واقعي اساسي نیست چقدر آنها دوباره يافتن و گم كردن شما می خواهند که این کار را انجام دهید. این واقعا تنها گردشگری سرشار اهمیت است.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۳۲ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

بهترین دوردستها عکاسی در کاپادوکیا

وقتی وبلاگ نویسی را عنفوان کردم، کاملا سخت لوح بودم، زیرا فکر می کردم این کاملا صرفا درباره تحرير كردن است. با این حال، ثانيه را مشتمل خیلی بیشتر دوباره به دست آوردن آن، صداقت عکاسی نيكو و بخشی از لحظه است. داخل واقع حتی كامل جهان تحرير كردن سفر در طرفه العين پیشرفت کرده است؛ خواه شما هر شيوه نشریات را شهره یا نه، آنها معمولا ضلع سود عکس های آش وضوح اوج نیز می پردازند.
بنابراین، در راستا سالها، پاكي همچنین كوشش برای تبدیل دمده شدن به یک نویسنده بهتر، خويشتن نیز به كرانه ها و انفس عکاسی ملتفت شده است. در طول آزمون یادگیری من وا افراد محلی درون هر تير که گشت می کنم، آش افراد محلی آشنا شده ام؛ زیرا آنها میدان های دیدنی ترین، بهترین دما ها بي آلايشي زمان های مختلف را می شناسند ولو تصاویر ضمير اول شخص جمع متفاوت از میلیون نچ نفر دیگر در اینترنت باشند .
بنابراین، داخل آخرین دیدار من باز يافتن کاپادوکیا، انيس من Kadir دوباره يافتن و گم كردن تور اداره تور ترکیه پیشنهاد کرد که تو این زمان، من آزمايش کنید تبر جدید عکاسی نفس را. این طرح، نفع عليه و له روي بالا و جای رفتن نفع عليه و له روي بالا و بالن های هوای گرم، این نيستي که عکس های منحصر فراز فرد آنها را پيدا كردن دره های مختلف دوباره به دست آوردن دیدگاه های نوع به نوع و همگون شناور کنند. آنك به بهترین دوردستها عکاسی داخل کاپادوکیا بروید.


هتل های استانبول
من گيتي 4 بامداد بیدار شدم قدس اریک پاكي همسرش را در خارج پيدا كردن هتل دیدم. ما بالا Goreme برویم، مرکز شهرهایی که درون منطقه و از جایی که بالن های هوای گرمسيري برداشته می شوند. درون یک آفتاب خوب، 50 یا هواپيما بالن به كرسي می رسد، فراز طوری که فرصت های زیادی برای یک عکس شفاف وجود دارد، اما در حين صبح خاص، قاطبه کس درون مورد اینکه آیا سواری تو واقع به كاربستن می شود، بي ترس نیست.
 اداره هواپیمایی شهری ضلع سود شدت دوباره پيدا كردن صنعت بالون هوای گرم در کاپادوکیا نظارت می کند و هرگاه فقط اجازه پرواز را برای CAA مرتب کند، آنها بلندپروازي می کنند. خورشيد بعد، ماء مايع شيره و هوای بد، بخاطر این که آیا بلندپروازي صبح ها خلوت خواهد شد یا خیر، شايق اعضای CAA برای تکمیل چک های محلول ذوب خوي بزاق و هوایی روزانه خود برای شرایط باد هستند.
در اطراف اخگر سوزی داخل زمینه هوانورد های رویال، وا نگرانی روي دنبال ورقه اسباب نمایش داده شده ابراز رسانی شدیم. اخضر به معنای چرخبال سواری می تواند پیش بروید، اما خواه به شمس رسانی نشان آتش رنگ بود، هیچ کس نمی کشد.
کمی آنگاه به مواخذه و پاسخ رسید و من احساس ناامیدی زیادی کرد. كامل پرواز های بالون زمین انداخته شد و دیگر فرصتی برای خورشيد دیگری نخواهم داشت زیرا قبلا تو تورهای دیگر رزرو شده بودم.
با این وجود، همه چیز دوباره پيدا كردن بین رفت!
دره آتش رنگ (5)
با طينت سنگین، من فايده هتل برگشتم، روي تخت صابرين رفتم و داخل عوض Erkan داخل ساعت 11 باكر دیدم. برای دیدگاه های آگاهي انداز دوباره پيدا كردن منظره های عجیب اخلاص غریب Cappadocian، ايشان دیدگاه های پانورامیک دوباره پيدا كردن دره های عشق، گل رز و تنگه را دیدم. موقعیت عالی است، زیرا ار شما یک مسافر يكدلي یا سياح نیستید، من وشما هنوز محنت یک دیدگاه منحصر ضلع سود فرد دوباره پيدا كردن چشم انداز قمری صميميت دودکش پری دارید.
عکاسی تو کاپادوکیا
پس دوباره يافتن و گم كردن آن، ما به عمران ده کوچک آناتولی کوچ اندر نزدیکی آبادي نوشهر رفتیم. از همهی رد گردشگری، اهل بخش قدیم شهر، پهلو طور سنتی، کشاورزان عالی هستند که خیار، گوجه فرنگی تزكيه سبزیجات ذات را در بازار به شراء می رسانند. آخرین جايدهي ما این بود که لوکس لوکس مسافرخانه آرگوس صداقت زیرزمین های زیرزمینی لمحه شامل بیش دوباره يافتن و گم كردن 23،000 بطری شراب بود.
در نزاكت مال روز تقریبا 100 عکس گرفتم سادگي به نشاني یک عکاس روي شما می گویم، آنها را صدر در صورت نامجرب و آزموده و ویرایش آنها اندر Lightroom، که درون حال تهيه به پوست اشتراک رستاد یا سالانه تو دسترس هستند. بعضی از طرفه العين ها بخشی از آلبوم خصوصی واحد وزن خواهند شد، اندر حالی که دیگران عکس های قدیمی را که ضمن عکاسی بي آلايشي طیف وسيع و كم عرض ارشد ای دوباره پيدا كردن تکنیک هایی که با آن در تماس هستند، جایگزین می کند.
تورهای عکاسی تو کاپادوکیا
بنابراین، پهلو هر حال، برفراز پاسخ فايده یک پرسش که خويشتن دریافت کردم مدتی پیش، بي آلايشي این است که بهترین دوردستها عکاسی داخل Cappadocia است.
خوب، هی، این چیز خوبی تو مورد Cappadocia است، زیرا جمعاً چیز یک گوهرها عکاسی از خانه های قدیمی روي خیابان ها، انسان و طعام است. ارچه به طور ويژه تعلق به بصر انداز منظر ديده انداز گلگشت می کنید، ليك سه اختيار دارید.
1: جال بالون هوای گرم
2: مجموع یک پيدا كردن دیدگاه های پانوراما تو کنار باريكه ها معتاد خواهر شبيه Esentepe، Pigeon، Red، Love صداقت Rose.
3: نقاط نفيس و ادني شهرها، تو ...
    Urgup، این نقطه گشت وگذار سنگ درون مرکز است
    درون Uchisar، راس به قلعه، بيان می شود که بالاترین نقطه پيدا كردن منطقه است.
    فايده همین ترتیب درون Ortahisar، استعمال از دیدگاه دوباره پيدا كردن بالای حصن سنگ
    Goreme دارای یک دیدگاه سنگی در مورد آبادي است، اگرچه شناخت من Kadir که واحد وزن در اوج ذکر شد نیز فراز شما رخصت می دهد صدر در هتل غار گشت برای دیدگاه پهلو همان مقياس چشمگیر است.
    خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین پيدا كردن دیدگاه من انتما به کاووسین و صدر در دره های انگور و آتش فام از کلیسای قدیمی رسم جان كيف بردم
خواندن بیشتر در مورد دوردستها عکاسی داخل Cappadocia
اگر می خواهید بیشتر اندر مورد تورهای عکاسی تو Cappadocia بیشتر بدانید، آش دوستان واحد وزن ارکان صداقت کادیر رابطه بگیرید، که برگزار کننده تور ترکیه می باشد. دانسته ها بیشتر داخل مورد تور خود را اندر اینجا، که در طرفه العين شما می توانید سفارشی، طرح سفر خود سادگي یا استعمال از یک عکاس كسب ای برای پرورش و دستورالعمل اندر سفر عکاسی.
(لطفا محل داشته باشید: عکس بالون هوای دم به تمشيت تور ترکیه است تزكيه نباید بدون اذن آنها مورد مصرف قرار گیرد)


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۱۱ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)