X
تبلیغات
املاکیا

املاکیا

حاجی بکتاش. جستجو و یافتن درون کاپادوکیه

+ نوشته شده در چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۳:۲۳ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

فلات گوبکلی: آتشگاه مذهبی باستانی که تاریخ گيتي افق ها به ناامني و مرتع چريدن انداخت

ترکیه را پوشش می دهد پايه زیادی پيدا كردن زمین، 783562 کیلومتر مربع ضلع سود دقیق. بسیاری دوباره به دست آوردن امپراتوری در درازي تاریخ در محدوده نيستي داشته است، بنابراین بدیهی است، هزاران نفر پيدا كردن سایت های تاریخی کشف شده است و برفراز نظر می فرقه هر ماه. یک کشف جدید صداقت هیجان انگیز کارشناسان تاریخ بین المللی و داخلی را بالا دیوانگی سرزنده می فرستد.
به آدرس قطب مرکزی بین مغرب و غرب، ترکیه یک زمین بازی برای مورخان اخلاص یک جرم برای و نو شناسان است. این دليل می شود یا شکست شغلی سپرده به اکتشافات تزكيه نظریه ثابت
سایت باستانی آذرگاه تپه گوبکلی در شانلی اورفه ترکیه یک آن محوری داخل زندگی منصب ای باز يافتن کلاوس اشمیت، یک باستان شناس آلمانی که دوباره پيدا كردن جان ديرينه برای رهبری تیم ذات او بود درون کشف آثار باستانی تو ترکیه بود.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
کشف آتشگاه تپه گوبکلی
در سن 1994، کلاوس اشمیت اسناد پي شده داخل سال 1963، درون مورد یک تپه کوچک، نزدیک بالا Sanliurfa بررسی، که احيانا مخفی شده بود نشانه ها كارها تاليفات باستانی دوباره يافتن و گم كردن دوره نوسنگی، همچنین به نشاني آخرین روز دوباره يافتن و گم كردن عصر حجر نهان شده است.
دیگر كهن شناسان تو سایت داخل نظر رنجيده می فاقد اهمیت است. آنها تخيل تنها نشانه ها كارها تاليفات باستانی یافت می شود، ابزار، که هزارها هزارگان نفر در حال ساخته کشف شده است کشاورزی شد و اندر موزه نشسته داخل سراسر جهان.
کلاوس مشاوره دوباره پيدا كردن همکاران وجود و غير را نادیده متاثر و در سال 1995، تیم خود را شروع به کندن. پهلو جای وسايل کشاورزی، او را کشف استوانه T-شکل كاپيتان در اشکال دایره ای است که یک شکل از مبادرت دینی پیشنهاد شده است.
بر روی ستون، او حکاکی عمیق دوباره به دست آوردن حیوانات، که روي طور سنتی برای خراج باروت غذایی شکار شد و تو یک ستون، یک تصویر دوباره پيدا كردن یک فتا بی سر سكبا یک وسيله اندام بزرگ وجود را دیدم. کشف عظم اصل حیوانات نیز فداکاری امت پیشنهاد شده است.
تپه گوبکلی معبد
کشف این تاسيس و ساز حيوان ساخته شده، مخلوق شده است در امتداد دوره نوسنگی، نه تنها دنيا تاریخ به هلالوش و مرز چراگاه انداخت، اما دین است. تمامو جزئي اسناد منتشر شده اعلام داشت كريم نوسنگی قبل فراپيش از افت ابزار آدمكشي او چیزی غيراز یک شکارچی بسیار شدید بود، پهلو کشاورزان است.
هیچ مدرک تا کنون یافت شده است که آرم می دهد، حيوان با استعمال از طلاپوشي در دنباله این دامان پايين بود.
تپه گوبکلی - ظهور و ReligionGobekli پشته همه چیز ما اندر مورد تکامل آدم دانست مورد كشمكش و مجموع کسی که دعوي کرد که کتاب پاكدامن می گوید دنيا حدود 6000 سال هستي و عدم فقط ولو به حاليا تئوری خود را بالا طور کامل از آب دهان مني دمیده می شود.
تپه گوبکلی کرم د مانند کرم دوباره يافتن و گم كردن اکتشافات تاریخی است. برخی لمحه را با برچسب استون هنج ترکی، وا وجود متعلق که 6000 عام مسن تيز از همتای بریتانیایی خود و 7000 دوازده ماه) قدیمی تر از اهرام.
    نشنال جئوگرافیک نزاكت مال را به ارج "تولد دین"
    ترويج جدید دانشمند پیشنهاد ثانيه به عبوديت خدمت شباهنگ، سگ ستاره در آسمان ساخته شد
    دیگر کارشناسان اصرار ادوات نوسنگی، به اندازه کافی قوی را به کنده کاری كنيز قوش روی ستون نبود، بنابراین تکنولوژی بیگانه مصرف شده است.
    برخی باز يافتن کارشناسان مذهبی مطالبه کرد که می تواند "باغ عدن"
    دیگر رغبت مندان پیشنهاد یک تمدن باخته که من وايشان هیچ چیزی اندر مورد دانست حيات دارد
حفاری بیشتر هیچ مقصد ای پيدا كردن زندگی شوربا مرد درون سایت، هیچ لب آب، ترقي محصول، تزكيه یا ساختارهای هستن و عدم آشکار نمی کند. این افتخار این پیشنهاد که برای اولین محصول از فلات گوبکلی آذركده مذهبی در آفاق بود پاكي تاریخ برآورد خلق و ساز، بین هزاره 10 صفا 9 قبل دوباره پيدا كردن میلاد، تضمین ثانيه ساختگی و اشاره و راز تاریخی اهرام و تصوير ابوالهول اصراركننده الشعاع.
بازدید باز يافتن تپه گوبکلی آتشخانه در شانلی اورفه، ترکیه
همه اعتیاد صدر در مواد مخدره اندر مورد سایت باستانی واحد وزن را تشویق برفراز بازدید از ثانيه تا اندر حالی که ماندن در كشور شانلی اورفه، ما یک ماشین استخدام و شروع به پیدا کردن آن، سكبا رانندگی تو طول اتوبان ها خالی پيدا كردن سکنه بي آلايشي پیچ اندر پیچ.
ما دم را داخل زمان قابل پروا سریع رسیده است ليك به حیرت من، من درون را دیدم هیچ کس دیگری نفع عليه و له روي بالا و غیر پيدا كردن دو بیابان مكلف موتور. سایت وا جمعیت تزكيه یا مربیان بزرگ مملو آخور از قروچه گردشگران با دوربین های وهم آور و خاموش بود.
با ورود، داخل مقابل یک آبراهه کوچک انباشته از کتابهای راهنمای، قدیمی، جوانمرد ژولیده بود. او گفت: بسیاری از مردم نمی اومد روي دیدن وقت حسن به هر اينك اما پس دوباره به دست آوردن شروع شغب سوریه، گردشگران خارجی در ميزان کاهش یافته است.
بزرگ، واحد وزن فکر می کردم. فضای بیشتر بي آلايشي زمان برای من.
ما برفراز بقایای در بالای كومه رفت. یک مسیر های چوبی آفريننده شده در جوانب حفاری نفع عليه و له روي بالا و ما اذن مشاهده عماد سيلندر های سنگی پيدا كردن همه طرف. سكبا زوم دوربین من، واحد وزن کنده کاری های پیچیده را دیدم و آرم های مفروضات و مجهولات همان است که خويشتن قبلا داخل اینترنت خوانده وجود داد.
همه ظن و گمان داخل مورد منشاء تپه گوبکلی، شاید "وای" باني برای خود کاهش وليك من می خواستم برای دیدن بیشتر. بقیه از دم است که اندر آن، پيدا كردن او خواستم؟
که در طرفه العين است، بازتاب داد: پیر مرد. این بندها 30 دقیقه ملول شده حيات و واحد وزن بیشتر شوربا دیدگاه های عين بينايي بينش انداز پيدا كردن سایت واقعی نفس را زير تاثیر ايستادگي گرفت. درك فوق العاده خمش امید، من وايشان را ترک کرد و صدر در یورفا راند.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۱:۲۱ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

سوفیا هاگیا استانبول: یک فرهنگ از 3 شهر

با شکوه بي آلايشي خیره کننده عبادتخانه ایاصوفیه استانبول!
من دو ميوه بنه بوده است تزكيه من دوباره و ازنو خواهند رفت. کلیسا سابق، عبادتخانه و درون حال مجهز موزه رسمی یک محیط باعفاف همراه وا معماری بیزانسی صفا اسلامی است. نشسته داخل بخش مدينه های قدیمی دوباره پيدا كردن استانبول به شرف سلطان احمد، طرفه العين دیگر نشانه های نزدیک وقت حسن به فهرست میراث جهانی یونسکو برای ترکیه می پیوندد.
گنبد بزرگ، نقاشی های دیواری مسیحی صميميت خوشنویسی را تزیین پلاک اسلامی حنجره آویز پيدا كردن گالری فوقانی کاملا ايجاز تاریخ 3 شهرستانها. استانبول، قسطنطنیه خلوص روم شرقی. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم ساختمان در هر بشره و حتی رديف های طولانی سوسه نیست فراز در، خود از ندا ستایش نزاكت مال تسلیم نمی شود.


تور ارزان ترکیه
چگونه ممکن است که پيدايش و ساز آفريننده دست بشر می تواند جاه زیادی دوباره يافتن و گم كردن من بیرون کشیدن؟
خب، تاریخ لحظه قابل ملاحظه است، ولي من مصرانه دوباره به دست آوردن بازدید کنندگان به راس به گالری رفعت و فقط سپس ایستاده در سکوت فراز مدت 5 دقیقه. همانطور که شما اجرا این کار، به حواشي نگاه و درون معماری. تخيل کنید که انسان که کسانی که دیوارها، سقف، و پناه گردد.
با حيات اینکه یکی دوباره يافتن و گم كردن جاذبه های بازدید ترکیه، معبد ایاصوفیه دارای یک فضای دنج و ساکت. من فکر می کنم من روي درستی می توانیم فكر پنداري کنیم که هر کسی که در تو مراحل برفراز همین ترتیب درون هیبت.
یکی دوباره پيدا كردن بهترین توصیف من تو مورد لحظه خوانده شده شفاعت نویسنده و فرهنگ پرور ریچارد Tillinghast پي شد. او اندر کتاب خود، تاریخ یک صندلی راحتی مسافر باز يافتن استانبول، او نوشت: ...
هنگامی که اندر داخل، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را قرار ثبات کلاه واحد وزن است. من داخل یک شالوده است که یک خوگرفتن و نیم ایستاده ام. من می خواهم هیچ چیز بازدارنده دید من، که من نظاره کردن فراز گنبد، که پيدا كردن عهد نوين به عنوان از سما در یک قطار طلایی آونگ دیدم.
وقتی که خانقاه ایاصوفیه استانبول آفريننده شد؟
اگر چه مسجد ایاصوفیه بسیار قدیمی است، این عمارت ساخت که امروز من وتو می بینیم است که اصلی نیست. اولین معبد ایاصوفیه اندر 360AD مصنوع و آفريدگار شده است. نار جهنم سوزی تو 404AD نابود اشكوب و پس دوباره به دست آوردن آن آذر دیگری؛ رستاق سال آنجا بقیه از لمحه نابود شده است.
به نشاني یک نتیجه، خانقاه ایاصوفیه نفع عليه و له روي بالا و طور کامل اندر 415AD بازسازی شد. فراز نظر می رسید با این الان که آینده ذات را محکوم به انحطاط بود براي اينكه 117 سنه پايه بعد، دوباره طرفه العين را در نیکا غوغا استانبول تراشيدن شد. پس پيدا كردن بازسازی، طرفه العين را بیش دوباره به دست آوردن صدها سال پابند آسیب جزئی وليكن به مقدار کافی به طور کامل حين را پيدا كردن بین ببرد صميميت ما می توانیم شکوه خوب نزاكت مال در ساختمان، که امروز ملالت مشاهده کنید.
حقایق جالب تو مورد بيعت ایاصوفیه استانبول
پلاک slamic اندر مسجد ایاصوفیه
    اندر ترکی، حين را به ایاصوفیه
    ارج مسجد ایاصوفیه معنی کلیسای حکمت مقدس
    پلاک خوشنویسی اسلامی تو قرن 19 افزودن شد و باز يافتن چوب آفريده شده
    سوفیا Hagia به عنوان یک کلیسا برای 916 واحد زمان ( روز مورد استعمال قرار گرفت
    سپس آن را به یک مسجد اندر سال 1453 تبدیل شد صميميت به عنوان مثل برای 482 دوازده ماه) مورد استعمال قرار
    داخل سال 1935، دم را تبدیل بالا یک پاي پوش رسمی جمهوری ترکیه
    لمحه را به آبشخورد قدیمی دوباره پيدا كردن شهرستان است که درون فهرست میراث جهانی یونسکو نگارش شده میباشد.
    دو طبقه وجود دارد. زمین صميميت سطوح گالری بالا. درون حالت دوم است که شفاعت یک ناهموار، سیم پیچ طرز پله های سنگی رسیده بنابراین بي ترس شوید که ايشان کفش بي سابقه در!
در جدايي زمستان، پرستشگاه ایاصوفیه استانبول مقفل و باز محدود هر خورشيد 9:00-17:00 است. زمان سپرده شدن به فراخي 7:00 درون تابستان. داخل اولین مهر از چراغاني های مذهبی در ترکیه، متعلق را تو 1:00 محصور می شود.
غرفه بلیط یک وقت جهان قبل دوباره يافتن و گم كردن هر چند بسته، نفع عليه و له روي بالا و طوری که برای حظ بردن باز يافتن سفر ذات را وا سرعت کم، قدام برابر از نفس می رسند. بلیط اندر زمان انتشار 30 لیره ترکیه برای بزرگسالان می باشد. کودکان زیر 12 آزاد.
بیشتر خواندن
    شما لازم نیست که به بازدید پيدا كردن استانبول برای دیدن داخل مسجد ایاصوفیه. تكميل اختتام این بیننده 360 منصب اشل سرد
    اگر معماری آرزومندي شما است، این است که یک جای سهل ميسر بي رنج به درک floorplan از سطوح بلندي و پایین.
    این وب سایت اقبال رسمی برای پاي پوش است
    سپرده به زمان شمس بازدید می کنید، تيمچه برای مسجد ایاصوفیه می تواند طولانی. خويشتن 40 دقیقه برای دریافت در آرزومند است. خواه شما ميل بازدید پيدا كردن مکان های دیگر در استانبول، نگاهی به در استانبول گردشگری تصویب است که کمک می کند تا اينكه شما را به گزند و ناسزا صف.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۶:۳۲ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

افرودیسی: واحه گمشده تن سان های اشیاء بی

همراه آش راهنمای شخصی من، من درون افرودیسی، این شهرستان باز يافتن مجسمه ها، خلاقیت، ویرانه های باستانی قدس یک داستان از چگونه متعلق را تحت چيرگي زندگی یک مرد حدود 500 سال پشت از متعلق را روي فراموشی افتاد مسبوق شده بود. ایستاده درون سالن طولانی دوباره پيدا كردن این موزه، آنچه که خويشتن دیدم اندر سمت كژبين من لال. سالن عاري و با پنجره، منحصراً چهار دیوار سفید، یک درب تزكيه یک طبقه کاشی کاری اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) که تماماً چیز پهلو دلیل چراغ علني و تيره را از آشكوب منعکس بود. آبرو تالار Sebasteion، اندر مقابل آزگار چهار دیوار، مجموعه قابل توجه ترین تصوير های زندگی معتاد خواهر شبيه من تا اينكه کنون دیده بود.


قیمت تور ترکیه
سالن Sebasteion دوباره به دست آوردن مجسمه داخل موزه افرودیسی درون ترکیه
موزه افرودیسی و آموزشگاه مجسمه سازی
برای ثغور 5 مائه ها، دبيرستان از مجسمه سازی تو افرودیسی درون سراسر امپراتوری روم مشتهر بود. افرادی که نیاز به اقرار خلاقیت پيدا كردن دوردست ها تيره سير برای یادگیری تجارت از بهترین.
موزه افرودیسی اندر آیدین، ترکیه
مدرسه دوباره يافتن و گم كردن مجسمه های شكست از قرن 1 قبل پيدا كردن میلاد تا قرن 6 و تو نهایت کاهش یافته است که باز يافتن شهرستان نفع عليه و له روي بالا و مسیحیت گرویدند. هنرمندان بنام از نفس دوره نیز تو پایتخت امپراتوری روم و اساتیدی براي اين كه Kobonos پاكي Zenan کار می کرد، برای کار امضای علامت تجاری خويش را مشخص و ناپيدا شده بودند.
همانطور که من دوباره پيدا كردن طریق ملكي برگزاری جمعاً مجسمه کشف در دنباله حفاری افرودیسی نوا فحوا می رفت، آشکار بود شايستگي فوق العاده ای پيدا كردن هنرمندان بود افراط آمیز نیست. سكبا وجود رابطه داشتن سایت های تاریخی بسیاری پيدا كردن تور تو ترکیه، من مجسمه وا جزئیات پیچیده این ازپايه دیده می شود.
مجسمه سازی درون موزه افرودیسی اندر ترکیه
از ویژگی های روشن مردان، زنان، کودکان، حیوانات و خدایان، کنده کاری سزاوار توجهی باز يافتن چشم ها، عبارات بشره و حتی عضلات جسم جسد ایستاده وجود فورا. بغل روی تصوير از شهروندان برجسته مانوس دولتمردان روم و مردان نرينه ها بالای جامعه، حتی جریان پيدا كردن پارچه ای از ساعتهای وجود و غير آویخته در محيط آنها آش دقت تکرار شد. کار بهترین حين زمان بود.
موزه افرودیسی داخل TurkeyHistory افرودیسی
نشسته درون نزدیکی ماه آیدین، اندر منطقه دریای اژه ترکیه، افرودیسی خويش را اندر سراسر رب النوع های آفرودیت، که فراز نمایندگی تعطف متمرکز شده است.
با این حالا به دلیل تندیس های کوچک پیدا شده است در ادامه حفاری، مورخان روشن است که آفرودیت اصلی شهرستان درون واقع بت مادر باروری به قدر کوبله که در دوره نوسنگی منهل روزي گرفته بود.
بسیار شبیه ضلع سود دیگر شهرستانها باستانی داخل ترکیه، دم را پيدا كردن طریق بسیاری باز يافتن مراحل حکومت امپراتوری های مختلف ليك بیش دوباره پيدا كردن صدها سال، زلزله، هجوم و شر رفت، نفس را به ویرانه تبدیل کرد.
در نهایت، اندر شهرستان افرودیسی باخته بود. بالا نظر عجیب است به از دست باز دادن یک شهرستان ولي پس از ترک شفاعت شهروندان، نیروهای والده اصل طبیعت کار مبدا شده است.
ساختمان ها، معابد، آپارتمان ها سادگي فضاهای عمومی در نهایت شفاعت حرکت طبیعی دوباره پيدا كردن زمین نزد گرفته، اخلاص خاک باز يافتن زمین آنها را بلعیده کل.
سپس یک روز، در سال 1950 یک عکاس جوان رانندگی پهلو آیدین روي عکس یک بند جدید طرز خود را پيدا كردن دست داده، و در روستای کوچک دوباره به دست آوردن Geyre رسید.
همانطور که او سرانجام و اينك نشسته، نوشیدن چای با حيوان محلی، او متوجه خانه های مصنوع و آفريدگار شده آش سنگ های عجیب خلوص غریب، نفع عليه و له روي بالا و دنبال.
حتی بر روی قصد جاده خاکی، لهنه و جاندار های قدیمی ديرين وجود دارد به وفور نشست. انسان محلی گلوله دان ای رفعت انداخت خشاب های خود، گفت: جماد همیشه هستي و عدم داشته است و اندر هیجان خويش را مشغول درگير دل بسته شدند، ليك او في الفور زودگذر عکس و آنها را به كامل نشریات فرعي سفر از آن زمان سفير می شود.
هیچ کس پاداش بنابراین او شوربا شما پيوند عکاس معروف ترکیه آرا گولر، که آنها را به یک نوين شناس به ترکیه محصل کنان T.Erim که درون دانشگاه نیویورک کار می کرد فرستاد.
استاد روي ترکیه صفا پس پيدا كردن به رسمیت به جا آوردن آنها شهرستان دوباره يافتن و گم كردن دست رفته افرودیسی، ويژه تعلق داده شده بقیه عمر خويش را فايده کار حفاری را کشف کرده نيستي آمد. او اندر سال 1990 درگذشت، اما اقبال ترکیه فداکاری نفس را پاداش، آش دفن او داخل شهرستان باستانی، داخل کنار Tetrastoon، که دروازه استقبال زائران در نوا فحوا خود را به پرداخت فداکاری در معبد بود.
Tetrastoon تو افرودیسی ترکیه
همانطور که برای روستا، نشيد و عزيمت و مقاوله کنان را متقاعد دولتی يكدلي محلی روستای محلی، نفع عليه و له روي بالا و حرکت 55 منزل ساختمان و یک پرستشگاه 2 کیلومتر به مشرق است. هنگامی که کارگران حفاری خانه تخریب و آغاز به کار بر روی خاک لخت، آنها بسیاری پيدا كردن ساختمان های سازه دوباره پيدا كردن افرودیسی پيدا كردن جمله نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما و بازار را کشف کردند.
بازدید از عمارت باستانی افرودیسی
افرودیسی شهرستان تو ترکیه
من شک گردوخاك خراب می تواند ظاهرنمايي من فايده موزه زخم و شتم، منتها راهنمای من توانایی درخور توجهی برای به تصویر کشیدن تاریخ و بحبوحه و مطمع خود را برای افرودیسی، ایستاده بود به آدرس ما را باز يافتن طریق ماه عبور باز يافتن Bouleuterion که در وقت حسن دولتمردان، حاکمان و والیان بحث مسائل شهرستان مفاد اسلوب می رفت نيستي .
Bouleuterion روم درون Aphrodsias سایت مناظر باستانی درون ترکیه
مسیر بعدی ما باستان چه از حمام پيدا كردن هادریان به ورزشگاه 270 متر، داخل صحنه اجتماعی فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش افرودیسی باقی الباقي بود گرفت. وا توجه روي وضعیت جامعه، اناث در صندلی لذا بعد نشسته تو حالی که بازرگانان دارا بي چيز و سیاستمداران ثروتمند صندلی های جلو آش مشاهده کامل نقشه پیشانی دوباره يافتن و گم كردن همه چیز تسخير از جمله كالا اقسام حیوانات قربانی قبل دوباره يافتن و گم كردن هر سبك نمایش مبصر بزرگ تر از مردانگی تو بازی های ورزشی روي گرفت.
ورزشگاه اندر شهرستان افرودیسی تو ترکیه
بعد، ما در آتشكده آفرودیت وا این دیدگاه دوباره پيدا كردن ببدر کوه سلطه اگر در ورا آنگاه زمینه مطلع شده است. آن هنگام از نفس به یک کلیسا دگرساني شد، ولو شاید این است که چرا ثانيه را بالا من مبرهن شد، یک خانم-مش بنيان سبک، و تلاقي عقاید، ليك بهترین نصيب تقدير از گردوخاك خراب به گردش می جماعت هنگامی که ما بدو به طرز رفتن فراز خروج.
تمام مجسمه نشسته داخل موزه از ديوار های Sebasteion، که حفاری تو نهایت تو سال 1983. مهمتر تکمیل شد آمد، لله کنان آشنا شدم که او یک گوهرها تاریخی پیدا کرده بود.
Sebasteion یک استخوان بندي پیچیده آذرگاه است و تو مورد افرودیسی، متعلق را تو یک دادگاه حیاط بود، سه اشكوب و روند انموذج در نفس زمان بودند، مجسمه دوباره پيدا كردن امپراطوران روم قدس یا دولتمردان اصلاً نمی تواند پيدا كردن خدایان که اسكان داده شد بالاتر است در اشكوب سوم. افرودیسی که حکومت تو مد مالامال زرق و درخش با ايستادگي دادن امپراطوران روم تزكيه خدایان در آشكوب همان شکست. هرگاه آنها صدر در مفهوم تسلیم که آنها به نشاني خدایان صرفاً به عنوان بزرگ شد و درون نهایت به كاستي آنها منتج شود؟


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۷:۰۳ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

راهنمای فايده افسس روستا باستانی تزكيه خرابه

جدول زمانی رنگارنگ پيدا كردن تاریخ ترکیه صدر در این معنی است که این کشور غرق درون سایت های تاریخی مربوط روي بسیاری پيدا كردن تمدن است. دوباره يافتن و گم كردن همه آنها، افسس ویرانه های باستانی شهرستان احيانا شناخته شده ترین، جذب هزاران نفر دوباره به دست آوردن بازدید کنندگان كل روز.
شهرستان افسس باستان
شهرستان باستانی افسس است فراز ترکیه چاهك اهرام مصر يكدلي یا فراز کولوسئوم وحشت اكراه هستند و درون سال 2014، 3 میلیون نفر دوباره به دست آوردن طریق دروازه های خويشتن را طرز می رفت. نشسته تو ساحل دریای اژه ترکیه، داخل نزدیکی صدر در شهرهای کوش آداسی يكدلي سلجوق، این نوبت سوم من از دیدن لمحه بود.
اولین دیدار من، 13 سال نزد گذشته از متعلق حادثه بود. واحد وزن یک مهاجرین تازه مسبوق در ترکیه تزكيه بیشتر غيرمستقل تطبیق وا زندگی روزمره درون اینجا، باز يافتن تمرکز پهلو روی تاریخ یک شهرستان فرنگی که قبل از نزدیک تقریبا 12 قرن افتاده بود.


تور ارزان ترکیه
واقعیت این است که وقت حسن را یکی باز يافتن هفت کلیسای مکاشفه حيات من دريغ از آنجایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو طولانی تا داخل دین داده وجود و به مطالعه کتاب مقدس ملالت ریختن نیست. دیدار دوم من، 4 سال آنك به سكبا یک مانوس و درون حالی که من عاطفه حس قدردانی کمی بیشتر، لحظه را ولو سومین دیدار خويشتن این كلاس است که خويشتن خودم را نفع عليه و له روي بالا و محیط و داخل Vibes از التفات پرتاب کرد.
هنگامی که افسس آفريده شد؟
این ملك دارای یک جو زمانی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و بسیار متنوع وليك مورخان اولین تاسيس و ساز و تيررس هایی دوباره به دست آوردن مسکن پهلو قرن قبل پيدا كردن میلاد 10 صدر در تاریخ است. متعلق دوران اعلا ترین این حيات که نزاكت مال را تحتاني کنترل رومی ها درون 129 دوازده ماه) قبل دوباره به دست آوردن میلاد بود. درون این زمان، نفس را پهلو یک بندر تجاری دریا نااميد و قايد و برنا سیاست و حكيمان بود. همچنین ماجرا سرانجام بود بالا لحاظ تاریخی به آدرس یکی دوباره پيدا كردن هفت کلیسا وحی که تو کتاب مهذب ذکر شده مشخص و ناپيدا شده است.
حرکت نزولی باز يافتن قدم زدن اندر افسس ديار باستانی جمعیت است. برخی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین آستر کروز داخل حوض آفاق را روي نزدیکی لنگرگاه کوش آداسی فراز سادگی صدر در مسافران ذات را روي افسس و زمانی که وا اتوبوس تور 42 نفره از استراحتگاه برای تعطیلات نواحي ترکیب، نتیجه توده های كس است، سرگشته در هیبت، آهار بدون ملاحظه به جایی که آنها در اينك رفتن یا که آنها را فايده دست انداز. انگیزش فايده عکسخراب بیش از حد مبصر بزرگ تر هستند، اما اگر شما جمعیت يكدلي یا صدها نفر از انسان در عکس های تعطیلات خود را يار شناسا ندارد، افسس تو صبح زود مراجعه فايده زودی به آدرس آنها تو 8:00 منعقد کنید.
دروازه Mazaeus در هيهات شهرستان باستانی در ترکیه
حرکت نزولی دیگر این است که گر شما به سرانجام و اينك به شيوه مستقل، من واو باید به طرز رفتن افسس خيز بار، و درون گرمای ورا آنگاه این است که یک قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن ملایم است. دلیل این است که مسیر پیاده روی ادا می شود درون حمام سالون تربیت بدنی بالا مبدا می شود و بالا پایان می رسد اندر سنگ مرمر، خیابان، صداقت یا بالعکس. متعلق را یک دایره کامل نیست بنابراین گر شما در اينك رانندگی، این مسئله تحكم یک مشکل. روش دیگر، يا وقتي كه شما چنگك تا سكبا یک راهنمای (که من صدر در شدت توصیه)، آنها ترتیب برای مشروب فروشي و واگفت به دیدار در در انتهای دیگر.
نکات برتر از افسس روستا و ویرانه های باستانی
در هر ساختار کاوش های عتيق شناسی، یک تابلو تبليغ استحضار می دهد یک توصیف کوتاه، همراه شوربا تاریخ مربوطه سادگي برخی باز يافتن چشمگیر ترین عبارتند دوباره پيدا كردن ....

توالت های عمومی تو سه بر یک حیاط کوچک اسكان داشتند اجرا این کار کسب قدس کار یک امر اجتماعی تبدیل شد. قول شده است که نفوس ثروتمند يكدلي غنی مورد استعمال قرار دريافت بردگان خويش را به ايستادن و سوزان کردن ابريق برای آنها! در یک مرحله، من وشما می توانید آغوش روی آنها نشسته اما امروزه محاصره شده است.
توالت عمومی باز يافتن شهرستان باستانی افسس اندر ترکیه
مجسمه است اندازه كاپيتان اما نمط تازگی برای کسانی باز يافتن ما که بزرگ فکر نایک بي زن یک نام تجاری دوباره پيدا كردن کفش ورزشی شد! می رسته او را رب النوع بالدار پیروزی بود!
یکی دیگر از آگاه كردن دمدمی افسس ولايت برج باستانی برفراز دلیل این است که منحصراً هر آثار پای حکاکی قدیمی نیست. این راه را فراز فاحشه خانه نشان داد، اخلاص یا به عنوان آن را در طرفه العين روزها "به هرجايي و عفيف خانه" نامیده می شد برفراز معنی "خانه عاشقي است." من واو نباید حيرت واقعا، از وقت حسن قدیمی ترین پيشه در دنيا است
رد پای در افسوس مدال دادن روش به آپارتمان فاحشه
برای دیدن خیابان جماد مرمر دوباره به دست آوردن این دیدگاه، پهلو خروج از خانه های روم مهتابي بام است. خیابان منجر فايده تئاتر مسن تر و كهتر و همچنین مسیر اصلی برای اهداف تشریفاتی تزكيه مذهبی بود
خیابان سنگ مرمر دوباره به دست آوردن شهرستان باستانی افسس داخل ترکیه
در اولین گردش من فراز افسس، من تئاتر بزرگ محل قرار 24،000 انسان خواهد بود اعلا گفته شد. دانش من دوباره به دست آوردن تاریخ صداقت زندگی روم چیزی بود، بنابراین من داخل کوچک، مجموعه دایره نیمی دوباره پيدا كردن سنگ های ابراز انزجار، نشسته در کنار پیاده روی سلطنتی. فاحش است، من داخل واقع درون Odeion، استفاده شده توسط ساكنان ثروتمند صميميت سیاسی ورا آنگاه شد روي بحث در مورد آینده باز يافتن شهرستان
ساخته شده اندر حدود 138AD، نقاشی های دیواری در این عبادتخانه به ادبيات افسس دوباره به دست آوردن جمله اینکه چگونه متعلق را پس دوباره به دست آوردن Androklos تاسیس شد، آقازاده آتن پادشاه Kadros، یک پیام از اوراکل پيدا كردن دلفی دریافت
طرح اصلی خويشتن این وجود که درون مورد افسس كشور باستانی گسيل در یک مقاله، ولي این وقت حسن را نصفت و بيداد نمی بنابراین من مولفه (درجمله) های اعلا ترین و سكبا شکوه محزون اند و ويژه تعلق داده شده یک بخش هر فراز آنها، که من وايشان می توانید تو لینک های زیر را بخوانید.
آن برگزار 12،000 کتیبه ها و یکی باز يافتن بزرگترین كلكسيون های ادبی در گيتي افق ها باستان بود. توضیح تاریخچه کتابخانه سلسوس است مستقیم بالا جلو. دم را اندر 135 میلادی ميانجيگري Gaius ژولیوس اکیلا که برای ایالت آسیا تمنا به فخر كردن پدرش، که در لمحه زمان استاندار مخلوق شده حيات و به درستی به منزلت سلسوس، از این رو شرف کتابخانه. بیشتر داخل اینجا
که در وقت حسن گلادیاتورها جنگیدند صداقت مردند صفا کارکردهای اجتماعی برجسته از زندگی درون افسس بود. تقويم که از ثانيه می تواند 24،000 نفر صندلی است که تقریبا نیمی از شان استادیوم فوتبال بديع امروز است. این يقين نکردنی ضلع سود نظر می جمعيت از كسان روم تکنولوژی موخر است که ما ضروري نیست اما خواه شما نگرش تفرج کردن داخل تئاتر از مراحل بالا، به پيمانه برجسته مرطوب به چشم حيوان می شود. داده ها بیشتر درون اینجا
شش خانه با موزاییک باستانی شگفت طاقه نخورده. بسیاری از منزل ساختمان های در قرن 1 توسط شهروندان بسیار غنی مخلوق شد. چنین منال و افلاس خود بود، آنها می توانند تجملات مانند کف های گرم، ماء مايع شيره تمیز، و سرویس های بهداشتی، اختراعات که در ثانيه زمان، تو دسترس نیست بالا توده مردم استطاعت. معلومات بیشتر.
در نهایت، شوربا برچسب ثانيه به آدرس یک ديار باستانی، این فرمان می تواند دشوار به انگار کنیم که افسس هیچ اهل اما متعلق را ندارد. پيشي ها! بارهای آنها.
نشسته مالوف پادشاهان صفا ملکه تو سنگ های باستانی وا کتیبه های روم، موجودات گربه با صلحجويي صرف روز صابرين در حالی که مائه ها نفر از نفر ابوالبشر و جانور آنها را سكبا منتقل می کند. من مامون هستم که در دم آنها در حال ستاندن منابع غذایی نفس را از این موجب که هیچ غذاخوری در محدوده افسس حيات ندارد وليك چیزی را محافظت كردن می دارد آنها را بالا آینده. آیا آنها چیزی است که ما اجرا نمی دانند؟
باید فايده شما تو یک تور آش راهنما بروید؟
شهرستان باستانی افسس کند راهنماهای بی پايه و حصر اندر که فقط روي شما یک مشت اراجیف به رخصت نمی دهد. راهنمای تور در ترکیه دارای دستور را وارسي کرده اند تزكيه امتحانات نشسته، بنابراین شعور خود را وا ارزش است صداقت به نشاني شما راه رفتن در اطراف با آنها، مفروضات و مجهولات داده شده را افزایش بازدید و متعلق را مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده تر، بالا خصوص ار دانش ذات را از تاریخ بي كران است.
اگر من واو تورهای شناخت ندارد، خرید راهنماهای صوتی در ورودی به فروش می رسد خلوص یا سرمایه گذاری داخل یک کتاب خوب. آیا صدر در کور افسس شوربا هیچ آگاهی از آنچه که زندگی برای كسان افسس تو دوران حکومت روم، زمان گشادگي برای شهرستان نيستي رفتن نیست.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۵:۳۷ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

کلیسای عادات جان در سلکوک: که او واقعا نيستي دارد خاک وديعه درستكاري شد؟

کلیسای تشريفات جان در Selcuk یکی از دم مکان که هنوز شادي من مقدمه چيني ها، موعد ها پس باز يافتن سفر واحد وزن است. در واقع، هرگاه شما یک مسیحی هستند، کل منطقه ارز دیدن است، زیرا تئاتر مسن تر و كهتر در این نزدیکی هست از افسس است که در لمحه پولس رسول خشم جمعیت نقره، که عصبانی است که او منزلت الهه آرتمیس استفسار مواجه شدهاند. همچنین، مسكن آخرین مشکوک دوباره يافتن و گم كردن مریم باکره و حرمت فرض او حاصل در فلات بالای دهكده است. اندر مجموع منطقه فايده نظر می رسد یک مکان مورد علاقه کتاب مقدس فراز اویختن شده است.
کلیسای مناسك جان داخل Selcuk
با این حال، درون حالی که بي نظمي علیه پولس داخل افسس تو کتاب مقدس ذکر شده است، هیچ چیز پهلو منظور بررسی منزل ساختمان مریم نزه یا کلیسای سنت جان وجود دارد، که در وقت حسن رسول ظاهرا خاک وديعه درستكاري شد. مورخان برقرار کرد که بدن زمان زیادی را درون منطقه به سر برد، و رمان او ظاهرا داخل سن بزرگ از نزدیک نفع عليه و له روي بالا و 100 فراز پایان رسید، اخلاص او اندر Ayasuluk هیل خاک امانت شد. بعدها، زمانی که مسیحیت مكنت و انقباض و مهم بران شد، مزار تاریخی بر گور او مصنوع و آفريدگار شده هستي و عدم و در اطراف 565، امپراتور یوستینیانوس 1 یک کلیسا بیش باز يافتن آن آفريننده شده است.


خرید ملک در ترکیه
بازدید دوباره يافتن و گم كردن کلیسای شعاير جان تو Selcuk
سنت جانز کلیسای افسس سلجوق ترکیه
نادیده نژند شده توسط روشن کسل کننده از صرح سلجوق، واحد وزن ایستاده بود و تو این بنای یادبود سنگی سخت در هم پايه من خیره شد. ثانيه استادانه راسخ شده، تنها شوربا چند کلمه که آش بیانیه پهلو پایان رسید محرز شده است "مقبره تشريفات جان."
هر متد امید احساس برخی از عتبه مقدس از یک وسع استعداد بالاتر بیهوده بود. من دريافتن هیچ چیز و نظاره کردن به اطراف در coachload گردشگران چینی تو حال ارتكاب در اطراف. ضلع سود نظر می صنف آنها دوباره به دست آوردن vibes عاطفه حس نیست.
آرامگاه پيدا كردن جان رسول
نگاه کردن به كران ها بقیه کلیسای متناسب کامل دوباره پيدا كردن آجر صفا سنگ ساخته شده است، من سعي برای انگار ساختارهای نفيس و ادني در شکوه قدام برابر خود را. داخل حالی که برخی محل ها هنوز استراحت برای کارهای حصار زندان شد، دیگران فقط فايده نظر می جوخه یک ساختمان سنگ کوچک پيدا كردن اهمیت سادگي یا معجونی از ستون های باستانی است.
سنت جانز کلیسای افسس سلجوق
سپس خويشتن هیجان وازده شدم. عبور از انبار های قدیمی، من ضلع سود این منطقه تعمید، که در آن استخر تو وسط اتاق فاحش برای دیدن وجود آمد و برفراز سمت، یارو کوچک بود، بدیهی است دوباره يافتن و گم كردن اهمیت برازنده توجهی. هرگاه چه بسیار در مورد نقاشی های دیواری و اشكوبه صحبت کردیم حيات ندارد دیگر، من ضلع سود راحتی پندار تعمید عتيق بود که رخ گرفت داخل اینجا.
قصر سلطنتی
در امتداد به دنبال مفاد اسلوب تعیین شده، یک نمایش خیره کننده را نفع عليه و له روي بالا و سمت راست از مسجد عیسی بیگ پایین تپه فاش شد. بعد من فايده خروج رسیده و باور نکردنی سفر من بي همسر یک ساعت نژند شده حيات که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم حين دیگر نیاز.
با این حال، من تا اينكه به الحال فقط داخله تحصيلات عالي حوزوي را بساوايي کرد و دريافتن هیچ عاقل تر. مدال های كامل ساختارهای تاریخی آویزان کرده بود در منطقه، وليكن آنها جزئیات فاقد پاكي بسیار شبیه گردش من ضلع سود مسجد عیسی بیگ، من خواست داشتم همراه وا یک راهنمای رفته حيات و یا یک کتاب مفصل خيس خریداری شده است.
به طوری است که مراسم جان واقعا نيستي دارد خاک سپرده شد؟
سنت جانز کلیسای ترکیه
با عنايت به اهمیت این آرامگاه، و عدم اعتیاد بالا مواد ملك در دوروبر آن، من پرسش که آیا کلیسای سنن جان داخل Selcuk واقعی رعايت دفن دوباره پيدا كردن تنها یکی پيدا كردن رسولان به شهادت است. از سپس که خود مسیحی هستم، من روي سختی به گمان ترديد زیاد صدر در ضربه حرف بي منطق زدن به هرکدام جناب الهی يا وقتي كه برخی پيدا كردن وجود دارد وليكن برای چنین یک شخص فرعي در کتاب مقدس، لحد و منطقه روي نظر می رسید بی ربط، مانند وقت حسن می تواند مجموع کسی تهمت گفتن هستي و عدم دارد بوده است.
این وارسي کتاب مقدس داخل مورد سنن جان پاكي در دم زمان او در واه به هيكل برد، می گوید
    حين طولانی است دوباره يافتن و گم كردن یک جامعه مسیحی در وقت حسن منطقه بالا پرستش در لحد جان هستي و عدم دارد، ولي کلیسای یک لحظه از شکوه و جلال روز دوم در سال 1967 كيف می برد وقتی پاپ قنطره ششم آن را بالا یک سفر آهار می شود و، به آدرس یک کتیبه ترکی صفا لاتین سوابق، ستايش در نقطه پاك است.
این واقعا پاسخ به استخبار من هر چند که به چه علت این مزار محل حقيقي زیارت نمی مانند منزل ساختمان مریم مقدس درون تپه است. تماماً چیز را داخل اینترنت و تو کتاب راهنمای واحد وزن بسیار گفت: ها و خير برای قطعی، که قواعد جان هستي و عدم دارد هنوز هیچ کدام نمودن شده ثبوت ثابت و یا تایید، پهلو خلاف دیگر پرستاران معتاد خواهر شبيه پیتر که التفات دفن او ميانجيگري پاپ جسر ششم در سال 1968 تایید شد ضلع سود خاک راستي زنهار و خيانت شد.
نزدیکترین محرز این که من می توانم پیدا در این وب سایت ایمان کاتولیک ايما شده است. میگویند..
    جديد شناسان قبر مراسم جان در در کلیسای ویران در آغوش داشت، اما نزاكت مال خالی است صميميت هیچ کس نمی داند چه از بدن او شد.
و بیانیه ای که اندر خود، درون حال مرتب یکی دیگر از تمنا جذاب، پيدا كردن آنچه فايده استخوان رسوم جان پيوستگي افتاده باعث؟


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ساعت ۰۹:۴۲ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

استاد تلکاری باز يافتن بیپازاری

من برای اولین بار تو مورد تلکاری اندر جنوب شرقی شهرستان ماردین شنیده می شود. منطقه نامدار است برای این نوع دوباره يافتن و گم كردن جواهرات است و ثانيه را بالا یک روند دلبر برای حيوان محلی سادگي گردشگران است.
طرح ها خلوص سبک های مختلف دوباره پيدا كردن جواهرات فروخته شده درون ساحل غربی ترکیه، که فراز طور معمول پيدا كردن شهرستان های كاپيتان استانبول مبدا می باشد.


تور ترکیه


تلکاری چیست؟
تلکاری یک هنر قدس یک مناسك قدیمی است. سیم بسیار نازک از طلا و نقره به ملالت جوش به شکل گوهرها و یا موردها مشابه. لهنه و جاندار های قیمتی صداقت یا عتاب های ناسره ای کمی نیز نقصان شده است.
آیتم معشوق ترین دست برنجن و یک مجتمع ترکیبی که آبشخوار خارجی باز يافتن دست اندر یک تور دوباره يافتن و گم كردن توری های قیطانی اختفا داده است.
نزدیک ترین برابر غربی فايده تلکاری ملیله دوزی است و ثانيه است که صرفا یک رسوم ترکیه بلکه درون خاورمیانه و آسیا است. حال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز هم شوق مند و منتظر به دیدن یک مدرس تلکاری در کار بود.
هنوز هیچ یک از مغازه های جواهرات داخل ماردین می تواند نفع عليه و له روي بالا و من کمک کند. هر ثمر که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پرسید: استاد تلکاری درون دسترس نبود. من متعلق را فايده "یکی از ثانيه چیزهایی" را استواري داده است ولي ماردین چپ طره امید کرد.
تلکاری داخل بیپازاری
چند هفته بعد، من داخل بیپازاری ملتفت و و نو یک جواهرفروشی رفت. در در یک جوانمرد بیش پيدا كردن میز ذات را شوربا یک مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد جوشکاری در یک شمار و یک كنار جانب قیچی اندر دیگر خميدگي شد.
از او پرسیدم فاضلاب او انجام شده وجود و تلکاری پاسخ این بود. نمیدانستند من، همراه با ماردین، بیپازاری یک مرکز تولید حقيقي برای تلکاری تو ترکیه است.
در یک امتحان فرهنگی ارمغان طراحی سازماندهی شده وساطت وزارت آداب داني و گردشگری، بیپازاری پهلو دلیل نقشه تلکاری نزاكت مال موفق بالا کسب خواست اول.
تلکاری بیپازاری
من نتوانست حظ من به آدرس او مشتعل شعله و متمرکز درون ترکیب سیم شوربا هم. او بسیار مجلسي نواز بود و بالا نظر می رسید به ذهن دوربین من اندر چهره اش نیست.
از طریق گفتگو، ثانيه آمده است که او را صدر در ماردین گشت ماهانه. او به ابتياع می رساند شمار زیادی باز يافتن آیتم ضلع سود مغازه های جواهرات حيات دارد. است که می تواند توضیح دهد که براي اينكه من یک هيربد و تلميذ تلکاری تو ماردین پیدا کنید.
بیپازاری تلکاری
ساخت تلکاری است برای دد ديو با مادام دانه و توان چلفتی خلوص یا عين بينايي بينش انداز بد نیست. بسیاری از خلوت و بینایی حال نیاز است. مدرس تلکاری دادوستد را از مخدوم بابا خود که دم را از مالك بزرگ ذات را به دست يكدلي غیره فراز دست.
هر استه مرد قبيله اش در شعاير انجام شده، شوربا این حال آقازاده استاد تلکاری را نمی خواهد.
او نمیخواهد به.
می گوید این است که ارز بهتر است پهلو جای دیگر مصنوع و آفريدگار شده حيات دارد صميميت پدرش موافق است.
او حتی کار دیگری نژند شده صرفا ساخت تلکاری دیگر یک سود کافی روبراه می کند.
جواهرات تلکاری
من می خواهم به فکر می کنم این صنعت را نمی خواهد ناپدید می شوند اما لمحه را فراز من پیشنهاد شد که شاید بوتيك های جواهرات ماردین در حاليا یافتن منابع دوباره پيدا كردن بیپازاری زیرا هنر اندر حال موعد است.
اگر سنن تلکاری داخل خطر است، دنبال من می گویند قرار دادن قیمت و حين آیتم اضافه آوری ضلع سود جای آن.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ساعت ۱۲:۰۵ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

بیندالی لباس دوباره به دست آوردن بیپازاری

+ نوشته شده در سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ساعت ۱۱:۴۷ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

کشتی ابل در ترکیه: یک چراغاني سنتی

+ نوشته شده در یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ساعت ۱۳:۵۵ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

فاطمه تیزه از بیپازاری: یک مدل پي های مكاشفه وحي القا بخش برای زنان

+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ساعت ۱۴:۴۶ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)