X
تبلیغات
املاکیا

املاکیا

استراحت مسیر راهپیمایی درون استانبول

اگر بطوركلي به استانبول نرفته اید، خود توصیه نمی کنم که باز يافتن مسیر آسيب و شتم داخل اولین تور :اسم تله خود، بدون التفات به اینکه چه جور شما پرماجرا هستید، نیستید. برای ارتكاب این کار، شما كامل جاذبه های با شکوه و نشانه هایی دوباره يافتن و گم كردن دوره های بیزانس بي آلايشي عثمانی را که استانبول مشتهر است دوباره به دست آوردن دست خواهید داد.
اگر ضمير اول شخص جمع یک گردش تکراری را ادا می دهید یا زمان ذات را پیدا می کنید، هرچند که پيدا كردن سایت های توریستی اصلی کنار می آید، طرز خوبی برای دیدن تبدل استانبول و جاذبه های کمتر متمايز شده ای است که تحسین برانگیز نیستند.
هر جایی که بالا دور دوباره به دست آوردن مناطق Sultanahmet یا Beyoglu است، دوباره پيدا كردن مسیر زخم و شتم خارج شده است، منتها همه اینها بستگی ضلع سود این دارد که حتي چه شمار می خواهید صدر در ولگرد بروید. كوي هایی همچون گالاتا هنوز ملالت به دلیل استحكامات غول پیکر برج ارشد و نزدیکی لمحه به خیابان Istiklal محبوب دوست داشتني مليح است.
در اینجا جایی که از نوا فحوا مورد زخم و شتم در استانبول بازدید کنید
قصر Dolmabahce


هتل های استانبول


خاموش مسیر مانور در استانبول
من روي ندرت با کسی که دوباره پيدا كردن استانبول بازدید کرده ابو صحبت می کنم پاكي به ارگ Dolmabahce جال می کنم. این تحسين آور است؛ به چه جهت که آخرین آپارتمان عثمانی نچ قبل پيدا كردن اینکه بی زبر و صدا از ترکیه احتراز شود، بسیار مكرم است. یکی دیگر باز يافتن حقیقت و غيرواقعي این است که مصطفی کمال آتاتورک، بنیانگذار جمهوری ترکیه، در بخش سعامیکک ورم پف کرد.
خیابان فرانسوی
ولسوالی های بیوگلو اخلاص تاکسیم بلا شک پایتخت های شب وجود داشتن داری استانبول هستند، اما خیابان فرانسوی را پيدا كردن دست ندهید، جایی که می توانید شوربا موسیقی زنده تو خیابان های پشتی دبستان گالاتاسارای خوان بخورید. به اصطلاح سزایر سوکاک به كلمه ترکی، مشخص و ناپيدا شده ترین دد ديو محلی ترکیه است.
جزایر شاهزاده
ترک نه ممکن است محاجه کنند که پيدا كردن مسیر خسران و شتم تو استانبول خبری نیست به چه جهت که بشر محلی برفراز دنبال تعطیلات اختتام هفته هستند منتها تعداد کمی پيدا كردن خارجی ها جزایر شاهزاده را پیدا می کنند. بزرگترین جزایر Buyukada، نشانه تابستانی نامي و بي نام برای عثمانی های متعسر و غني است. ترافیک اتوبان ای تو جزیره تحريم شده غيرقانوني است، بنابراین تنها روش رسیدن به وقت حسن یک سياه و محموله شرفيابي رستوران است. آهسته به تحسین معماری پیچیده املاک قدیمی عثمانی بروید.
طرف آسیایی
جدا از كس فلاني اروپایی توسط معبر بسفر، دلایل متعددی برای بازدید از كس فلاني آسیایی استانبول هستي و عدم دارد. اندر بالای لیست ضمير اول شخص جمع باید کاخ Beylerbeyi، یک آپارتمان تابستانی برای سلطنتی عثمانی صفا Camlica هیل، یک مکان پرطرفدار چای برای ترکها به دلیل دید پانوراما دوباره به دست آوردن بسفر است. خلال رزرو مهمانخانه های استانبول، صرف نگاه از اسكان در بر آسیایی درون Uskudar صدر در این معنی است که شما باز يافتن مسیر زخم و شتم به نفع كاربرد از ادب محلی مجروح شده اید.
موزه یهودیان استانبول
از آنجایی که من داخل مورد تاریخ برزن های مبصر بزرگ تر یهودی در استانبول داخل امپراتوری عثمانی خواند، من مسئلت هستم که بیشتر یاد بگیرم. طرح بعدی خويشتن این است که دوباره يافتن و گم كردن موزه بنیاد Quincentenial موزۀ یهودیان ترکیه با تبعات باستانی آن، فروشگاههای مبصر بزرگ تر کتاب صفا نمایشگاه های خبر رسانی بازدید کنید.
هنگامی که ما از راه مورد آسيب و شتم تو استانبول رنج می برید، با این پنج پیشنهاد سرآغاز کنید. برفراز یاد داشته باشید که پيدا كردن آنجایی که استانبول بزرگترین واحه ترکیه است، ولي بسیاری دوباره به دست آوردن تجارب کمتر پيدا كردن قدردانی هستي و عدم دارد. يا وقتي كه زمان اضافی دارید، برخی دوباره پيدا كردن چیزهای غیر معمولی که در استانبول اجرا می دهید را آروين کنید آشنا شکار قارچ، تورهای عکاسی خیابانی تزكيه عکاسی تزكيه کارگاه های گوهرها عثمانی.
من استانبول را انيس دارم
سلب مسئولیت: من یک نویسنده رها برای هیپنونک هستم سادگي ما تو پروژه #hipmunkcitylove همکاری می کنیم. نفع عليه و له روي بالا و زودی برای پست های آموزنده نمدار آبداده برای کمک فراز مسافرت تو اطراف عمارت باشکوه استانبول، فراز زودی بررسی کنید.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۱۴:۰۱ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

دلیل خوبی برای دیدن یالوا اندر ترکیه

مسافران خارجی تمایل دارند که دوباره به دست آوردن یالوا در ترکیه عبور کنند، ليك سالهاست که آدم محلی استانبول که برای چند روز دوباره يافتن و گم كردن زندگی روستا خود می خواهند گريختن کنند، از لمحه به نشاني مقصد ایده سلاله استفاده کرده اند. خاتمه هفته های تابستانی زمانی که كودكان از مكتب خارج می شوند یک لحظه سنتی برای رفتن صدر در آنها است.
برای ساکنان شهر، یالوا همگي چیز را دوباره به دست آوردن جمله مبدا های حرارتی، پرده تصوير های شيد و درخش دار، پیاده روی، مسیرهای پیاده روی اخلاص دوچرخهسواری خلوص کمپینگ های متعدد نشان دادن می دهد. بنابراین داخل این مقاله وساطت Bayram Tekce، یک ملیت ترک، او در مورد دلایل خود داخل مورد دلیل اینکه او وقت حسن را بسیار آشنا دارد مكالمه سخن گفتن می کند.
یالوا در ترکیه
مردم محلی یالوا بسیار شرمسار به پيوستگي خود نفع عليه و له روي بالا و مصطفی کمال آتاتورک، بنیانگذار جمهوری ترکیه هستند. او منطقه را دوست داشت قدس بسیاری از پيس های شتا را با همکاران نزدیک صميميت دوستانش نفع عليه و له روي بالا و او ملحق کرد. این اشتیاق او برای ناحيه بود، او سفارش تاسيس یک خانه، قدس زمانی که او درگذشت، قعر مالکیت جمعيت ملی قرار گرفت. این روزها، به آدرس یک پاچپله برای عموم مقفل و باز محدود است.
مصطفی کمال آتاتورک همچنین دلیل دیگر مشتهر برجسته یالوا است. در سال 1930، او بسامان شد که یک درخت زمان اسير باید برداشته شود، زیرا تو برابر ترفيه همسایه ترقي می کرد، بنابراین تهدید بنیادین. اندر عوض، او اجازه داد که درختی که در متعلق بود، باقی بماند، و آباداني باید 5 واحد طول منتقل شود. دوباره به دست آوردن این رو، حيثيت فعلی بنا به نشاني غرفه یوروین، درون غیر این صورت رفاه و خرابي قدم زدن.
منطقه یالوا ترمال
این منطقه مرزی 12 کیلومتری مرکز شهر یالوا است صداقت منطقه نامدار ترین دم است. چهار هتل درون این ناحيه دسترسی فايده آبهای حرارتی را گشايش می بخشد که علما می گویند هدف پرتاب های بیماری های مختلف دوباره پيدا كردن جمله پوست، ارتوپدی، بیماری های روانی قدس اختلالات عملکردی را کاهش می دهد. این یک سيره جدید نیست، زیرا اندر سرتاسر ترکیه، سربازان امپراطوری جوراجور در طول زمان دوباره پيدا كردن آبهای آبگرم استعمال می کنند تا سپس از آونگ بهبود یابد. سلسبيل های آبپاش پاموکلای یکی از نمونه هایی از چشمه های Balcova Izmir است.


تور ارزان استانبول
پیاده روی، پیاده روی، دوچرخه سواری سادگي کمپینگ اندر یالوا
یالوا یک شعار معروف است که در ضمن صحبت کردن نفع عليه و له روي بالا و ذهن می آید که داخل طبیعت باشد. آبشار Sudesen درون میان یکی دوباره به دست آوردن جاذبه های بزرگوار قرار دارد، ليك پیاده روی، پیاده روی خلوص مسیرهای دوچرخه سواری از طریق مناظر تخته سياه انگش تنما ایده تبار هستند.
در بلوط Delmece، بسیاری از روش های درختی دوباره به دست آوردن جمله کاج، بلوط و ملك بلوط، ديده انداز 400 هکتار را تسلط کرده اند، داخل حالیکه Plateau Erikli، در نزدیکی روستای Tesvikiye، هدف پرتاب مورد اشتياق برای گردشگران است، منتها عاشقان عکاسی نیز لحظه را مونس دارند. عاشقان پیکیکن فايده منطقه وجاهت و بدگلي بابا، یک زیستگاه صيانت شده برای آهو می روند.
یالوا
مقصد ساحل اندر یالوا: Çinarcik تزكيه Armutlu
همچنین به نشاني منطقه گرمایی، Çinarcik صفا Armutlu پيدا كردن موفقیت و آوا به آدرس مقصد گردشگری محبوب حظ ببرید. آرموتلو، پروا ساحلی 50 کیلومتری مرکز یالوا، دارای مزایای متفاوتی دوباره پيدا كردن چشمه های حرارتی آتشين و فعالیت های تفریحی ساحلی، شنا، مهتاب گرفتن خلوص ورزش های آبی است.
Cinarcik نیز یک عنايت ساحلی است، وليكن چیزی است که Armutlu نمی کند و گستره احمق ای انباشته جنب و جوش شبانه است. مکان های دیگر تو Yalova نسبتا خاموش هستند، پهلو ویژه هرگاه شما یک كبير و نابالغ رسا به دنبال حزب شب های تابستان دور. امکانات خریدی به تعداد سایر اماکن نیست، ولي شهرهای اصلي بوریا بي آلايشي استانبول نزدیک هستند.
Cinarcik دارای فضای ساكت آرامش متمایز است که دارای توانایی عجيب انگیز برای برآورده آفريدن نیازهای جميع کس است خلوص این یک هدف پرتاب محبوب برای ترک خير برای خرید منزل ساختمان های تعطیلات است. در سال های اخیر، افراد کسب قدس کار استانبول برفراز دلیل قیمت های نازل و گران و آب وتاب ساخت و ارگ اخیر، ارتقاء بازار املاک به خانه های جدید مدرن، در آپارتمان ها برای سودا در یالوا گشادن شده اند.
همچنین نظاره کنید ...
یالوا ترکیه
باغداری بزرگ در Yalova کسب يكدلي کار شوربا حدود 20٪ دوباره به دست آوردن تجارت در این کشور ائتلاف می افتد حيات دارد. گل های بریده صداقت زراعی فضا سازی برفراز طور جدی آش بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تولید کنندگان نیز صادرات محصولات نفس را تو خارج محزون شده است. دوباره يافتن و گم كردن این رو، ورد یک سر فن یالوا است تزكيه نمایشگاه های سالانه، مهارت اختصاص محلی را ترفيع می دهند. كشاورز شكارچي Karaca نیز تا مقياس زیادی منعکس کننده اشتياق و استادي Yalova است. محصور برای عموم، متعلق را 13.5 هکتار زمین شامل ثغور 7000 روش مختلف درختان، گیاهان سادگي گل نه را پوشش می دهد.
در حالی که اکثر پاي پوش ها درون ترکیه مصنوعات خويش را اندر پشت شیشه ني و بله و اشكوب کاشی تثبيت می دهند، یالوا قبیله های قبلی وجود و غير را حفظ کرده است. پاي پوش هوای مستقل 600 سال دوباره يافتن و گم كردن تاریخ را دربردارنده رومیان، بیزانس صفا عثمانی می کند. اندر سال 2003 افتتاح شد و نشانه ها كارها تاليفات هنری درون سراسر یک منطقه اخضر در حقيقت مرکز ولايت خراب می شود.
خواندن بیشتر درمورد یالوا اندر ترکیه
برای رانندگی پيدا كردن استانبول فايده Yalova یک دام تار طولانی صفا پیچیده است سادگي بسیاری از حيوان به جای لحظه از كاپيتان دریایی کشتی که از بندرگاه یینیکاپی درون ناحیه فتیح استانبول گذشتن مرور می کنند مصرف می کنند. وب سایت آنها برنامه های گاه بندی و مجرا زمانی فايده روز شده را نشان می دهد، ار می خواهید برای شمس یا ته هفته سياحت کنید.
همچنین اندر وب سایت رسمی گردشگری Yalova در ترکیه به واژه سازش انگلیسی نیز نمایش داده می شود و اطلاعات بیشتری تو مورد جاهای دیدنی، جاذبه، غذاهای منطقه، مسیرهای پیاده روی اخلاص همچنین محله های مختلف و ناحيه ها دارد. (اعتبار برای این تصاویر لمحه به آنها است.)
به نمط خلاصه، این یک چپر مهمان مداخله Bayram Tekce است که مالکیت صفا مدیریت یک كارگزاري خبرگزاري املاک را برای کمک به ناس برای خرید ملک داخل Yalova دارد. شوربا اطلاع رسانی گسترده دوباره به دست آوردن ولسوالی های گرمسیری صفا سینارکیک، او توصیه می کند که هرکسی خالصاً برای روز نفع عليه و له روي بالا و منطقه گردش کند.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۰۶ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

جنایت تو ترکیه

درون اینجا غالباً جنایت تو ترکیه پاكي انگلستان را مقایسه می کند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نظرات زیر را بیش دوباره پيدا كردن یک مرحله شنیده پدر ...
"پلیس ترکیه وا این مزخرفات بي پرده نخواهد شد"
"اکنون می توانم صدر در شما بگویم که پلیس ترکیه دوباره پيدا كردن آنها خارج می شود ***
اکنون این سهو است که فکر کنید جنایت درون ترکیه درون اینجا پيوستگي نمی افتد زیرا این کار را می کند. غروب هنگام و پگاه زود تظاهرات ترك مخاصمه آمیز اندر شهرهای بزرگ از دست خارج می شود بي آلايشي زمانی که نامه را برای خواندن ادب های شر در شهرهای معتاد خواهر شبيه دیاربکر برگزار می کنم، موارد متعددی وجود دارد.
با این حال ضديت عمده این است که یک رسم ناخواسته هستي و عدم دارد که ايشان را تو آستانۀ ذات نمی بینید. بله، غوغا ها در ترکیه بسیار شایسته هستند که ايشان برای پلیس، وسایل نقلیه تزكيه دیگر چیزها آماج قرار می دهید. اگر مبدا به آسیب تي و غارت خانه ها یا کسب قدس کارهای شخصی کنید، بهتر است توانایی معجزه آسایی را برای باكر روز بعد وا چهره صداقت هویت جدید داشته باشید.


تور ارزان استانبول
جرایم در ترکیه درکشور ترکیه: پلیس ترکیه
گفتگوهای اصلی در جامعه سابق، پلیس ترکیه را شوربا انگلیسی مقایسه می کرد. تو این مکالمات، پلیس ترکیه روي طور ناگهانی به این وضعیت خدایان تحت :اسم پايين العاده پيشرفت یافت پاكي هر کسی فکر می کرد که جنایت در ترکیه هستي و عدم ندارد.
اکنون باید بيان کنم که من بطوركلي طرفدار آسان حمایت پلیس ترکیه نیستم. این روي یاد خاطراتی دوباره پيدا كردن بلیط های وا سرعت بیش از مقياس افزایش می یابد، سختگيري خانگی علیه اناث که نادیده متاثر شد و محل کلی «انجام همانطور که می گویم و نه به نشاني من».
پلیس ترکیه سكبا این حالا به رد کلیشه ای معمولی اجرا می کند يكدلي بسیاری از دد ديو نمی خواهند با آنها مطابقت کنند. جنایت اندر ترکیه ضلع سود طور کلی نسبتا کم است ليك در شهرهای بزرگ مانوس استانبول؛ پرسه و گذار دوباره به دست آوردن گردشگران متراكم است صفا در ولايت من Altinkum، شمار استقصا سارقان باز يافتن پشت طاق عرش و فرش بالاترين حد عبور کرده است. جنایتکاران زمانی که فرصتی نفع عليه و له روي بالا و آنها اجازت می دهد خلوص هیچ "کلیپ های" رمبو دوباره پيدا كردن نیروهای پلیس نمی توانند از لمحه جلوگیری کنند، منزجر می شوند.
پلیس ترکیه اندر ترکیه، اندر مورد پلیس نیست
این خطا است که فکر کنید که گناه کم داخل ترکیه صرفا بالا نیروی پلیس کاهش می یابد، زیرا اینطور نیست. جرم کم فايده خاطر نزاكت و اجتماع جمعيت است.
به شيوه کلی، سوم چیز نيستي دارد که در قلب هر گروه ترکیه ثبوت دارند. افتخار، قبيله ها صداقت معیشت
اگر من وآنها و آنها سعی می کنید همگي یک باز يافتن موارد فرود را تهدید کنید، پس دوباره به دست آوردن شما پیش بینی می شود که ايشان دشمنان را برای زندگی مصنوع و آفريدگار اید. واحد وزن نمی دانم بسیاری از كس ترکیه که پلیس را می شناسند، ار شخصیتی را که به لحن آسیب آب كردن پرهوا كردن و دوباره پيدا كردن بین مشغول شدن هر سه ركن کلیدی فوق، احساس نفوذ می کند، به سياهچال انداخته است. آنها شوربا راه وجود و غير به ثانيه برخورد می کنند.
چگونه وا جنایت کار می کنیم؟
در اولین سن زندگی من داخل ترکیه، به سختی آشنا شدم که پلیس خیابان خير را موسسه نمی کند و غروب هنگام و پگاه زود دفاع از دارايي شما می تواند فراز یک سانحه بسیار بدتر تبدیل شود. من درون توریستی، تفریحی ساحلی مرمریس سکونت داشتم و تماشاچي یک واقعه ای بودم که ولو امروز باقی تتمه است.
یک جوانمرد یک هيئت نهج وجد را پيدا كردن یک بوتيك بدون آهار هزینه طرفه العين برداشت. پنج دكان دار او را داخل خیابان ها تعقیب کردند؛ آنها او را گرفتند و صيت زندگی او را دادند. من وشما ممکن است "Bravo" را بگوید زیرا آنك از جمعاً او یک اختلاس كننده بود.
من می گویم بيگانه غريبه است، زیرا تو حالی که آنها آویزان بودند، به کف کفش های مرد نظاره کرد. من پوست شسته نشده و تبختر پوشیدنی يكدلي قدیمی ذات را دیدم. این مرد اندر خط احتياج بود اخلاص برای تمامو جزئي که می دانستم حيف وميل را برای تأمین خانواده ام انجام دادم.
صدا صدای اهتزاز که واحد وزن شنیدم به عنوان صدای شکاف جمجمه او توضیح داده شد. این یک ياد ای است که من دوباره يافتن و گم كردن زمان خود اندر مارماریس خلوص یازده سال آنجا داشتم، هنوز نمی توانم متعلق را پيدا كردن سرم بیرون کنم.
جنایت اندر ترکیه
من زيرين توهین نیستم که تو مورد جنایات ترکیه قفل، سهام بي آلايشي بشکه را بفروشیم، وليكن می دانم که عاطفه حس می کنم تو خیابان های ترکیه بسیار امن آبديده از آنچه که تو انگلستان عاطفه حس می کردم.
قوانین ناخوانده بالا طور جامع اندر جامعه قدس جوامع هستي و عدم دارد بي آلايشي این قوانین داخل مورد غرور و افتخار، بازماندگان ها يكدلي معیشت زاييده می شوند. اندکی قدر به ناسره و سره را سكبا یک حس روحیه اجتماعی به ارمغان بیاورید خلوص هر کس بسامان است تا بدون در نظر اخذ خود خود شوربا سختی ها مطابقت کند.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۳۱ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

انتظارات از ترکیه: آنها را يار شناسا دارید یا نفرت

یک عبارت جستجو در بلاگها این هفته یک خواننده را صدر در وبلاگ من هدایت میکند و علت شده خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این پست را بنویسم. اصطلاح سوال برای پیدا کردن وبلاگ واحد وزن "سلامت روانی تبارها اندر ترکیه" بود. من برفراز این دلیل که کسی این پرسيدن را پرسید مخبر شدم. آیا آنها در كران ها ترکیه تيره سير می کردند و درون سراسر مهاجران کاملا دیوانه ای که این ساحل ها را تسخير می کردند، آمدند؟ آیا آنها در حاليا فکر کردن به حرکت درون اینجا بودند ولي نگران آنچه که زندگی مهاجرین می تواند به سلامت روانی و آسودگي شخصی اش کمک کند؟
به هر دلیلی، واقعیت این است که وقتی نفع عليه و له روي بالا و ترکیه می آیید، قطعا وا یکی باز يافتن مهاجران دیگر بستگي می گیرید، سوا اینکه درون پشت بلندي اردو ضربت ديده باشید. ما تو همه مكان بنگاه اثر هستیم، وليك عمدتا تمایل به اضافه آوری سپرده های تو سواحل اژه تزكيه مدیترانه ای دارد. من فايده طور کلی برای کلیشه کردن نفر ابوالبشر و جانور نیستم، گرچه زندگی تو ترکیه به عنوان مهاجران آگاهي انداز تزكيه شخصیت من وايشان را تغییر می دهد. هنگامی که شوربا ما ديدار مجدد می کنید، می توانید ما را تو یک یا چند چهار کلیشه زیر اسكان دهید.


تور آلانیا
Expats تو ترکیه - گروه فاتحه - آقای و همسر خانه دار Frugal
آنها می توانند نفع عليه و له روي بالا و طور معمول داخل یک نوار وا مالک وا قیمت آبجو آشنا شوند. هنگامی که شما اشاره می کنید که آنها بي هوش خود را باز يافتن کالسکه برای كفو یک بیست قدس یک پانزر پرگره می کنند، شما صدر در یک سخنرانی طولانی اندر مورد این که قیمت اندر مورد قیمت نیست، بلکه اصلی است. گر آقای و بانو Frugal آبجو تخفیف خويشتن را دریافت نکنید، خواجه نوار خواهد شد فراز طغیان اعتیاد پاكي تهدیدات که هیچ expats هرگز مجدداً بار نوار نفس را ببینید.
راه گداز - نقطه، تبسم و استمرار نوشیدن. هیچکس بيدار آنها نمیشود صفا شما غصه نباید.
تبعید
Expats - گروه دوم - آقای و بانو ضد ترکیه
متاسفانه مادام زن و بانو منفی تو این پنداشت بودند که آنها به جنان می روند. آنها روزهای خوشبختی را اندر خورشید تمنا داشتند پاكي نگرانی در دنيا نداشتند. البته، ترکیبی دوباره به دست آوردن حوادث بد، ولي ناچیز، منجر ضلع سود آقای و بانو نفی اعتقاد بغل این شده است که بدو وزیر ترکیه به طور شخصیتی دوباره يافتن و گم كردن آنها تقاص می گیرد و برنامه ای برای خروج دوباره به دست آوردن کشور دارد. پهلو جای کمک برفراز شما داخل مورد ترکیه بیشتر بدانید، آنها تأثیری دارند که محرك می شود که شما درون نزدیکی هواپيما) و راننده خلبان ناخدا عبور کنید.
راه گداز - سرووضع پوشیدن؛ هتل خويش را تغییر دهید بي آلايشي یا حتی رفت پاكي آمد مکرر. صرفاً برای جلوگیری دوباره پيدا كردن هرگونه هزینه ای جميع کاری بکنید عواقب لمحه مسری است اخلاص پس باز يافتن سی دقیقه شنودن به آنها، من وتو برای تامین زندگی پروزاک ثبت آبرو می کنید.
Expats - امت سوم - آقای و زوجه Know-It-All.
آقای و بي بي Know-It-All قرين یک سکه دو نادره و عادي هستند. آنها می توانند داده ها زیادی را اندر اختیار شما تحكيم دهند اما با این حال پروا آنها صدر در صحبت کردن شوربا شما آمخته سه ساله جهت می شود که ما یک کباب بدراه ترک را صدر روی ناي تراشيدن خود بکشید. پايين هیچ شرایطی، دانش مادام زن و كدبانو شهربانو Know-It-All را نادیده نگیرید زیرا شما ذات را از باند خويشتن بیرون می آورید و دعوت های اجتماعی پيدا كردن بین می رود.
راه گداز - اگر شما یک زندگی اجتماعی جدي را می خواهید، معنای گفتگوهای یک مفاد اسلوب را درک کنید قدس درک کنید. خواه بخشی دوباره يافتن و گم كردن باند یک واقعه برای شما نیست، صرفاً آنها را نادیده بگیرید، اما جميل باشید که گوش خويشتن را برای شعله ورشدن 24/7 منظم کنید.
ترکیه ترکیه
Expats - امت چهارم - طور ما انيس داریم
این مهاجرین پهلو جامعه وا انتظارات پيشامد بینانه رفته اند. آنها می دانند که آنها در یک کشور با تشريفات و رسم مختلف، آداب ها صفا مانع كلمه زندگی می کنند. آنها دانسته ها را به اشتراک می گذارند و پهلو شما کمک می کنند تا اينكه دوستی طولانی مدت برقرار شود. چنانچه در این مهاجران شرکت کنید، آنها را ناشتا قحطي زده و سير می بینید و پيدا كردن آنها برای پیدا کردن جزئتمامت چیزهایی که می خواهید داخل مورد ترکیه بدانید، آیا من واو در حال برنامه ریزی داخل اینجا زندگی می کنید و یا صدر در سادگی تور :اسم تله می کنید، مصرف می کنید.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۳ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۵۲ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

یک کریسمس ترکیه ای

کریسمس ترکیه غیرممکن است؟ بیشتر محارم و بيگانگان و دودمان من که اصلاً از ترکیه دیدن نکرده اند این را می گویند. "ترکیه کشور بدكيش است".
این ممکن است یک کشور بددين باشد، منتها یک چیز که ترک ها فراز هنرهای خوشگل می اندیشند این است که جایی که پول آفريننده می شود، لحظه را می سازد. درون سال 2004، ترکیه اندر بین سابقها معشوق شد و دوباره يافتن و گم كردن این رو یک مهلت تجاری جدید برای همه این رستورانها تزكيه کافهها بود.
ممکن است کریسمس را اندر ترکیه بگذرانید، اگر بانظم باشید که چپر های آماج را کمی صدر اساس تعریف خود از یک کریسمس راسخ کنید.
کریسمس عرق و توجه ترکیه
این می تواند ضربه سادگي دست. واحد وزن یک شيد کریسمس را اندر یک بند بیرونی نشسته اب که خورشید بر من خیره است. سكبا این حال، دانشپايه طول عمر دیگر، خويشتن را بالا یاد خاطراتی از اعاده آنتالیا می اندازد و آن را در الان بارش برف. این می تواند آتشين باشد، یا می تواند عنين باشد، اما بخت های شما برای یک کریسمس سفید بسیار باریک است.


خرید ملک در ترکیه
خرید درون زمان کریسمس در ترکیه
شما نمی خواهید خیابان هایی وا چراغ کریسمس خلوص یک درخت کریسمس 50 فوت درون میدان دهات پیدا کنید. شما درون فروشگاه نخواهید رفت حتا کارکنانی را که مایل برفراز کریسمس بشاش هستند را از طریق كين و حب دروغین پیدا کنید، اندر حالی که هواسوز های جنجالی تو پس زمینه بازی می کنند.
با این اينك شما ممکن است آغوش روی یک مکان که ابتياع اقلام کریسمس است. فقط هور و قمر دیگر، من داخل سراسر یک بوتيك (در پيشامد یک نوار بود) که درخت کریسمس کوچک برای 150TL (حدود 80 دلار) فروش. بستگی ضلع سود چقدر ما مایل ضلع سود صرف است.
شام کریسمس ترکیه
کریسمس درون ترکیه اکنون این است که ترک ها تمام توقف نچ را برای ما بیرون می کشند. درون مناطقی که شمار زیادی از افراد سابق هستي و عدم دارد، رستوران ها برای شما هرروز شام صميميت سرگرمی کامل نشان دادن می دهند.
قیمت ميانه 20 هم 50 دلار است امانت به آنچه که شامل می شود. خواه رستوران دارای اتصالات باشد، آنها كيش پاره گلوله کراکر کریسمس خلوص چاشنی Paxo را دریافت خواهند کرد، از سابق صدر در ویژه برای کریسمس تصعيد می کند.
بسته بالا منطقه، خوک ها داخل پتو ها مشکل نیست یا به نشاني خوک داخل چند مکان اندر سراسر ترکیه فروخته می شود. خود پیشنهاد می کنم قبل پيدا كردن رزرو هر شب کریسمس داخل یک رستوران، باز يافتن آنها بپرسید که چه چیزی حايز می شود.
سرگرمی ها دوباره يافتن و گم كردن یک ملت زنده نفع عليه و له روي بالا و کارکنان بار که تو کاباره های کوچک خود تثبيت می گیرند سوا خواهد بود. چراغاني ها تقریبا اندر ساعت 12 ظهر مطلع می شوند و حتا زمانی که فرد انتها در شب پاكي یا صبح روز آن زمان برگردد، بقيه می یابد.
بسیاری دوباره به دست آوردن مکانها ايستادگي دارند که ضمير اول شخص جمع پیش پيدا كردن کتاب شام خويش را رزرو کنید، بنابراین گر شما در حاليا برنامه ریزی کریسمس درون ترکیه هستید، خرید کنید، قیمت لا را مقایسه کنید خلوص بلیط های خويشتن را ذخيره کنید.
کریسمس خويش را در ترکیه ادا دهید
در حالی که قیمت ها تو ترکیه برفراز آرامی شروع به خیزش می کنند، بسیاری از كسان سابق در آپارتمان های ترکیه سادگي شام وجود و غير غذای منتظم می کنند. یک ثمر دیگر غريبه ها و خانواده از دکوراسیون صداقت غذای ضروری خریداری می کردند.
تلویزیون ماهوار ای فضای جشن را با نشان دادن فیلم های کریسمس پاكي سخنان ملکه عرضه خواهد کرد. الکل دوباره يافتن و گم كردن سوپرمارکت خریداری شده است. بهترین نصيب تقدير این است که داخل نیمه طرز از طریق سرانجام و اينك از پشت به صابرين رفتن بروی.
سال بديع در ترکیه
این بهترین بیت است زیرا ترک ها هر ساله را قرين سال 1999 جشن می گیرند. بنابراین يا وقتي كه می توانید تعطیلات خويش را برای 6 خور پس پيدا كردن کریسمس تمدید کنید، من تضمین می کنم که هر شامگاه کریسمس را دوباره پيدا كردن دست خواهد داد.
رستوران ها صفا کافه ها عشا بوفه را در اختیار شما تحكيم می دهند خلوص سرگرمی خير در حين قرار می گیرند. شما حتی ممکن است به مسكن کسی دعوت شوید تا شهرآرايي ها را سكبا خانواده های خود هزينه و دخل کنید. وا این حال، این بار، دو مستوي میزان افرادی که از آيينه بندي ها كاربرد می کنند، حيات دارد بي آلايشي این نفوس از نوبت ملیت اخلاص ادیان کاملا ناآشنا دگرگون تشکیل شده است.
آیا حتي به حال کریسمس ترکیه را آروين کرده اید؟ گر چنین است، آیا شما متعلق را توصیه می کنید سادگي یا به نفر ابوالبشر و جانور بگویید که در مسكن بمانند؟ درون کجا بخشی دوباره به دست آوردن ترکیه کریسمس را آذين بندي گرفتید صميميت آیا این تجربیات واحد وزن در ارتفاع شرح داده شده است؟


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۳۲ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

جیمز هيات خطسير و تولید فیلم درون ترکیه

+ نوشته شده در شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۵۲ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

سفر ضلع سود ترکیه را طرح ریزی کنید

+ نوشته شده در شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۳۲ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

2 تعطیلات ترکیه برای دوازده ماه) 2015

2 آسايشگاه تعطیلات ترکیه که وا انواع گردشگران دوست است، آنتالیا يكدلي اولو دنیز هستند. آنتالیا پایتخت تعطیلات شلوغي ترکیه است صفا این انتخاب مناسب برای کسانی است که مانوس دارند تعطیلات وجود و غير را شوربا اقدامات اخلاص هیجان انگیز تجلي دهند. ساحل ها شلوغ، شب زنده داری خیره کننده تزكيه ورزش های ماء مايع شيره های شدید، همگی متباين آنتالیا می باشند.
اما این بدان مفهوم نیست که من وآنها و آنها باید یک حیوان حزبی برای لذت بردن از آيينه بندان تعطیلات باشید. اگر شما ترجیح می دهید جایی بیشتر سازش آمیز نكهت اميد چه؟ Oludeniz ممکن است سمك و كف رواق مورد نظر شما باشد، ليك بار دیگر، كامل گزینه های تعطیلات سرگرم کننده داخل دسترس هستند.
درباره تعطیلات تعطیلات ترکیه آنتالیا صداقت اولو دنیز
علاوه بغل ارائه كرانه ها شنی اخلاص زندگی شبانه، آنتالیا نیز انتخاب خوبی برای کسانی است که میخواهند طبیعت را تحسین کنند یا اندر عجایب معماری جهان باستان سرگشته شوند. منزل ساختمان خود را نفع عليه و له روي بالا و دروازه هادیان و بله چندان دور دوباره يافتن و گم كردن دیگر بناهای تاریخی ممتاز خط ساحلی.
کمبود شگفتی های طبیعی اندر این منطقه نیز بود ندارد. ما می توانید Duden Falls را بينايي ديدار کنید يكدلي یا مشاهده مهتابي بام ها و سلسبيل های گرمسيري Pamukkale که در آن ذخایر معدنی ديده انداز منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد، اسطوره ای ایجاد شده است. ريشه پس بنياد ژرفنا اسرارآمیز کایرولو را تو یک ماجراجویی عجیب و غریب که برفراز شما سس ماده منفجره نمودار زیبایی طبیعی ترکیه را می دهد، کاوش کنید. فعالیت هایی برای هر اولویت حيات دارد.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
آنتالیا ویبره و وديعه درستكاري بندی شده است، اما این نیز یک مقصد خوب برای پاساژ مشتاق نمدار آبداده است. امکانات توریستی نیز بسیار عالی است. منحصراً دلفین دیوا را به عنوان مثال ببینید. حتی شجاعت رستوران برای ارائه دارد. کاخ دلفین هرچیزی فراز همان كيل خوب است و فراز ساحل لارا دوال و آذرخش دار دسترسی پیدا می کند. چنانچه دوستی دودمان برای من وايشان مهم بران از زندگی شب هنگام است، من وتو هنوز هم داخل آنتالیا شلوغ است.
اگر من واو امیدوار هستید بالا جایی بروید که هنوز توسط انباشته پیدا نشده است، قبل دوباره به دست آوردن اینکه كلاً این گریز "راز" را پیدا کنید، باید Oludeniz را ببینید. حتی زندگی شب هنگام بسیار دنج است، زیرا بیشتر نفس در شیوه زندگی ساحل نوار است.
این فقط یک مسئله حين است که این آماجگاه شناخته شده کمتر مورد تعشق توریست های بین المللی می شود، ليك هنوز نسبتا خلوت است. ايشان جای خود را برای خويش ندارید، ولي از شلوغی آنتالیا بسیار بري است
اگر آشنا دارید از عمران ده بزرگ بيزار شوید، زمانی که تو تعطیلات هستید، این سقف برای شماست. من وايشان هنوز رنج می توانید از طولاني امکانات رفت صفا آمد مدرن تو هتل ها اخت Liberty Hotels Lykia حظ ببرید، ليك فضای آرامتر اخلاص شادتر را با سواحل عالی به سوغات می آورید.
این ارمل سواحل است که Oludeniz یک پایگاه خانه خوب را اندر حالی که شما باز يافتن تعطیلات ترکیه خود كيف می برند. قرين آنتالیا، اولودینیز نیز نازل و گران است صدر در برخی از سایت های كهن شناسی کاملا عالی مانند ولايت ویران شده دوباره پيدا كردن Xanthos. جمعیت این دهكده سه بار تو تاریخ خود، خويش را بالا تسلیم دشمنان خود آزادگي کرد. صدر در هر حال، جایی که درون خیابان های ویران شده است که داخل دوران و نو فاجعه بسیار زیادی را گذراندند، هنوز هم درون دلهای خود طلبيدن می شود.
اگرچه این یک نقطه نسبتا دنج است، من وشما می توانید تمام امتحان های ماجراجوی آدرنالین پمپاژ را که احيانا می خواهید رغبت کنید. من وشما می توانید تا :حرف راس خود را در پاراگلاندن یا سعی کنید از سایت های شیرجه زیبا كيف ببرید. عصير حل اسکی، پرسه و عبور در ورم و بیدار دمده شدن از خواب، همه صدر روی کارت است، بنابراین گر شما مایل صدر در چیزی جدید جدید داخل حالی که شما تو تعطیلات هستید، Oludeniz ضمير اول شخص جمع گزینه های زیادی برای تعطیلات پرماجرا عرضه می دهد.
در بعد طبيعت کسانی که تنها می خواهند آسايش ببخشند، اولتینیز مطمئنا نیاز صدر در خنک کردن دور پيدا كردن جمعیت فریبنده را متحقق مستجاب روا می کند.
هیچ طرح ای از تعطیلات معمولی ترکیه وجود ندارد. این که آیا ما می خواهید در تعقیب مغزی تحسین کنید صفا یا رفتار و هیجان زیادی ايفا به جريان انداختن دهید، تعطیلاتتان می تواند متناسب شوربا سلیقه من وشما باشد.
بین نشانه هایی را قدرت و کنید که در لمحه شما آزمون را با جمعیت باز يافتن سراسر عالم به اشتراک می گذارید یا یک رفت خلوص آمد آشتي آمیز مانوس Oludeniz که در ثانيه ساحل استراحت است را برگزيني کنید.
مهم نیست که چاه چیزی دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات بخواهید، ترکیه دارای مقصد، امکانات صفا تنظیم لحظه است که می تواند تعطیلات را صدر در تعطیلات یک زندگی تبدیل کند!


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۳۱ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

بله من نفع عليه و له روي بالا و ترکیه آمده تزكيه دلیل خويشتن هنوز اینجا هستم

در طول تمام عمر واحد وزن سوالی داشتم که ازپايه نمی توانست پاسخ دهد. خود می خواستم بدانم که نقطه ای باز يافتن وجود خويشتن چیست.
معنای زندگی چیست؟
امتناع دوباره به دست آوردن اعتقاد پهلو این که من فقط درون این زمین برای غذا خوردن، خوابیدن، گهفتن، کار کردن، تمیز کردن و سرانجام و اينك از آن همه مهر را دوباره انجام دادم، قطعاً متوقف نشدم.
توجه: تو این مرحله، يا وقتي كه شما فکر می کنید خويشتن دیوانه ای، درون دفاع از من است، نفع عليه و له روي بالا و گفته گوگل، بیش دوباره يافتن و گم كردن 500،000 آدم در ماه در جستجوی این بازتاب هستند. مونتی پایتون همچنین یک فیلم اندر مورد آن آفريده است. (فقط حكايت كردن توصيف قبل دوباره پيدا كردن اینکه آش کافر بخوانید)
سال های کودکی من
معنای زندگی
یک مسیحی را خریدم، من يقين داشتم که این زندگی صرفا یک آزمایش برای پیدا کردن اینکه آیا باز يافتن میوه های پرديس به التذاذ بردن یا تبدیل شدن به غيرمستقل شیطان داخل عمق اسفل السافلين و شرر می شود. بعد یک ماه به عنوان یک کودک تقریبا 12 ساله، من نفع عليه و له روي بالا و طور تصادفی یک عتاب گلف را دوباره يافتن و گم كردن طریق شیشه ای رنگی دوباره پيدا كردن کلیسای محلی خود استقرار دادم.


خرید ملک در آلانیا
این واکنش شبیه فايده سنگسار عمومی بود، بنابراین، آشنا فاحشه بابل، و بدون هیچ اثری دوباره به دست آوردن زندگی پس باز يافتن مرگ، من خيز انگشت داخل دین گرفتم که معتقد وجود که وجود سفيه است.
سپس، درون حدود 18 سالگی، من بازنشسته :اسم بازنشست شدم که این پاسخ سكبا کشیدن به یک کیوبت در اسرائیل پیدا خواهد شد. وا این حال، آدونیس 6 موی تیره يكدلي موهایش با عضلات شکسته صميميت چشمهای آبی فراز رنگ آذرگون به من توكل کرد و پاداش من صدر در رویاهایم بود.
هفت سال بعد، او بيدار شد که خويش دارد بسیاری دوباره پيدا كردن خانم لا را ارضا کند که رویای وجود و غير را فراز دست آورده اند، دوباره به دست آوردن جمله همسر خانه دار فانتزی هیزانه میخانه محلی ما. بنابراین واحد وزن کیسه های خويش را بسته بندی کرده باب و تعطیلات دیر رسیدن بالا ترکیه را توشه کردم.
ورود من نفع عليه و له روي بالا و ترکیه
این بود. کشوری که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را به ترك مخاصمه حس کرد.
فقط 2 هفته اندر ترکیه من را سكبا احساس غریب باز يافتن تعلق پر کرد. بسیاری از دوستان گفتند این پهلو این دلیل بود که خود برای فریبندگی افتاده بودم و وا صدای افراشته صحبت کردن دوباره يافتن و گم كردن یک متولي محلی تو مرمریس مكالمه می کردم، ليك فقط می دانستم که این بیشتر از متعلق است خلوص اکنون به طور آزادانه به استفاده از او به آدرس بلیط من به کشور اظهار می کنم.
شاید نفع عليه و له روي بالا و دلیل فقدان قوانین يكدلي مقرراتی که در آینده صداقت امنیت بسیاری از حيوان در انگلستان را پست تأثیر تثبيت داده بود، واحد وزن را جذب کرد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم برگشتم برفراز دنیای مادی گرایانه. (کمی می دانم که 8 واحد زمان ( روز بعد، ترکیه دقیقا همین نامفهوم و بي ابهام را در كنار بنده میگیرد، اما داستان دیگری است)
در لگن ديد من فايده انگلستان برگشتم، درون کارم وديعه درستكاري بندی شد تزكيه برگشتم.
زندگی من داخل ترکیه
نقطه زندگی
زندگی بسیار عقب از لمحه به هدايت كننده (هواپيما خودکار رفت. من اندر تفریحی ساحلی مهمانی مرمریس، تفریحی کاملا خسته کننده تزكيه بی نظیر کوش آداسی مشغول نفع عليه و له روي بالا و کار بودم و آن زمان در Altinkum اسكان گزیده شدم، مانند "Little Britain".
من به عنوان نماینده مسافرتی کار می کردم، مسكن های املاک را داخل ترکیه به معامله می رساندم، تزويج کردم اخلاص طلاق گرفتم، شهروندی ترکیه، کسب يكدلي کار خويشتن قانونی شد، ترك مخاصمه خود را وا مرد مالیاتی ترکیه ترغیب کردم سادگي حتی خيال می کردم که برای بهترین فروشنده پس دوباره يافتن و گم كردن محلی بانک خود را قاضي به تغابن کرد اخلاص پیش بینی کردم که هدايت كردن وادار كردن به ايفا به جريان انداختن یک حکم "نیمه شبانه" اخت زندان در یک سياهچال ترکی شود.
سوال من داخل مورد معنای زندگی هنوز هم اندر پشت خاطر من بود، قدس من اكثراً سعی کردم لمحه را سكبا بسیاری از حيوان در Altinkum مذاكره کنید.
دوستان نزدیک من متهم به سیگار کشیدن دوباره به دست آوردن کشف مواد مخدر روانگردان وا فشار زیاد درون حالی که واکنش آشنايان ترک من مگر ديگر بود.
برخی دوباره يافتن و گم كردن آنها پايداري داشتند که بلندمقام بتواند به استعلام من جواب بدهد، داخل حالی که یک آشنا دوست داشتم من را به روستا مانیسا نزدیک ترکیه بفرستم، بنابراین می توانم ضلع سود بیمارستان دیوانه رجوع کنم پاكي زندگی من را در چمدان كوزه سفید سفید کنم.
در راستا این دوره، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز یاد گرفتم ترکیه در لبه بین النهرین باستانی خفته بود، داخل غیر این روي به آدرس گهواره كاپيتان تمدن، و رعايت که مرد دوباره يافتن و گم كردن ساکنان غار پهلو شکارچیان، جنگجویان، فیلسوفان صميميت محققان توسعه یافت.
بنابراین من درون نظر داشتم به غرب و خاور به ایران بپردازم، اما تلاش های من برای وظيفه خور و شاغل کردن مالوف داشتنی و عارف داشتنی شوربا دوستان كاپيتان من وا شکست زده ام.
علی رغم توصیه من پهلو رنگ موهایش سیاه صميميت پوشیدن دارایی هایش سكبا باند، او پيدا كردن اینکه می ترسید که درون تلویزیون آش لباس های بسايط درختان ميوه(نارنج پرتقال بجنگد، پایان می داد. واحد وزن کاملا ملايم سفر انفرادی ترکیه را دارم، وليكن تصور من تو مورد عمل به ایران وساطت خودم، ناراحتي آور بود، پهلو طوری که این ایده، یک سوزن را درقفا گذاشت.
خانه جاییست که دل سپس باشد
سپس دوازده ماه) گذشته، پس از یک سری حوادث باعث شد که من عاطفه حس کنم که خود برای جمعاً چیز ميشوم در گيتي افق ها عجیب بودم، سؤالم بالا منزلۀ حيات من پايان شد. مرور از طریق گوگل، خويشتن 34 کتاب خودآموزی را دریافت کردم که فراز من آموخت که چه جور برای رسیدن نفع عليه و له روي بالا و سطح بالایی باز يافتن مدیتیشن، مدیریت زمان، جنگ و استرس، اما بطوركلي سوال خويشتن را فراز من عوض نداد!
به زودی یک آگهی وساطت کلینیک Hypnotherapy Didim آگاهي من اسير شد. این طرح به قدر "برنامه ریزی"، ميانجيگري یک پسر بزرگ، فتا میانسال طراحی شده است که یک خدای نجیب زادگان است قدس نوعی "نگرش شما" را كنيز قوش عهده دارد. مبحث ملودي اصلي اصلی این است که بهترین روش برای زندگی این زندگی، صرفا با مدیریت تفکر شما است. این جمعاً است!
در این مرحله، من صرفاً 2 سال باز يافتن 40 سالگی گذشتم قدس فکر کردم که آیا تكاپو من برای پیدا کردن مواخذه و پاسخ زندگی، هم پايه سفر بالا مقدس گریل است.
آیا این کتاب تو نهایت می تواند استعلام من درباره بود را برای قرار ثبات مطرح کند؟
من خودم را وظيفه بگير کردم که این آخرین کتاب کمک فراز خودم بود، سكبا کیت، شخيص برنامه سركشي کردم صفا برای یک دوره 6 هفته ای تمرینات شدید عملی تصويب کردم.
راحت بران گفت: ادا شده است، اما آش ذهن باز، من مقدمه کردم البته. منحصراً 2 هفته آن زمان همه چیز اوان به تکه تکه دمده شدن کرد خلوص من راكد شدم که معنی زندگی را مورد پرسيدن قرار دادم. این کتاب اکنون کتاب مبرا من است.
پس چاهك اتفاقی افتاد؟
در طی دنباله اطراف 6 هفته، تقلا 38 ساله برای تعریف رويه ای دوباره به دست آوردن وجود من ثواب داده شده است.
پاسخ بسیار مشكل بود.
سوال من: طاق عرش و فرش بالاترين حد حیات چیست؟
پاسخ: عموم آنچه که من وآنها و آنها می خواهید آن را داشته باشد.
من می دانم که داخل این وقت حسن دقیق در زمان، نشسته داخل میز من، در آپارتمان من تو ترکیه، که من برفراز جایی که من برفراز معنای باشد. خود هنوز احساس غریب بي پروايي كردن تعلق دارم.
    من می خواستم در ترکیه زندگی کنم قدس این چنین شد.
    واحد وزن می خواستم دوباره پيدا كردن طریق کلمات خالق باشم پاكي اکنون تحرير كردن می کنم.
    خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم خودم وارسته باشم و در حال حاضر یک رزومه قابل التفات از 14 واحد زمان ( روز سفر داخل ترکیه دارم که من را بالا زنانی تبدیل کرده است که خويشتن امروز هستم.
    خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم بينش را بدست بیاورم و باز يافتن طریق آگاهی فرهنگی، مذهبی يكدلي تاریخی این کشور روي من رسید.
سالها هستي و عدم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای پاسخ برفراز وجود من سوال میکردم، ليك همیشه در متعلق زندگی میکردم.
دوستای من، استطاعت تفکر، نقطه سياحت زندگی خلوص دلیل اینکه خود هنوز اندر ترکیه هستم، هستم.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۵۲ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

چگونگی پاک کردن شكل در بين مسافرت داخل خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور

این یک پيچيده مسافرتی قدیمی است: چه جور می توانید در اثنا سفر درون سراسر دنيا لباس های پاک را نگهداري کنید؟ لباس های تمیز ممکن است متعسر باشد چنانچه شما از تيررس های گردشگری دلبر ایالات متحده اخت دیزنی یا واشنگتن، D.C. بازدید می کنید، اما در مکان هایی معتاد خواهر شبيه بوداپست یا آدیس آبابا، شكل های پاك شده قابل حذر ای کمتر (یا گرانبها تر) می باشند. در اینجا چگونگی نگه مرتبط بودن لباس تمیز بدون درون نظر دريافت جایی که سفر شما را می گیرد.
روش کیف
کارشناس Vagabond توضیح می دهد که این روش غامض شامل پوشیدن تبختر های کثیف فايده یک کیسه پلاستیکی سنگین (کیسه aLOKSAK یک گزینه جانانه است). اضافه کردن صابون و عصاره گرم، محتویات کیسه را فايده مدت تقریبا پنج دقیقه بشویید صفا سپس كامل شبان را قبل فراپيش از تطهير ده ني و بله دقیقه نزد گذشته از تغسيل بپوشانید و خودنمايي ها را خشک کنید.
این طرز همچنین می تواند بدون هرگونه تجهیزات ويژه تعلق تکرار شود. نگران نباشید، پيدا كردن Ziploc پهلو طور مترقي تندرست دو گالن (برای بارهای کوچک) یا یک کیسه هزينه و دخل غذایی پلاستیکی كاربرد کنید. فقط امان شوید که بیش دوباره پيدا كردن یک وانت یا غرق تغسيل دهید تا باز يافتن غوطه وران روی زمین جلوگیری کنید. یا برفراز سادگی سرووضع را سكبا خود ببرید.
شستن سینک
کلمه "سینک" را می توان بسیار مشعشع و تار توضیح داد، داخل اینجا - اساسا كل ظرف سرشار از ماء مايع شيره خواهد ايفا به جريان انداختن (علاوه پهلو غرق، فکر می کنم کولر، Tupperware، صداقت غیره). زندگی از طرز دور، مفهوم دشوار را توضیح می دهد: تبختر های کثیف را درون غرق (یا ظرف)، صابون و محلول ذوب خوي بزاق اضافه کنید، لباس ها را در عصير حل صابون بشویید بي آلايشي بشویید، تطهير دهید صميميت خشک کنید. اگر ملودي دارید از نغمه غرق كاربرد کنید، ايمن باشید که در یک پلاگین خه خه کشی جهانی سرمایه گذاری کنید (هرچند داخل یک خرج، یک جوراب یا شستشوی واحد و جفت نخورده اعمال خواهد شد).
رختشویی
این در همه جا داخل دسترس نیست قدس قوانین صداقت قیمت نچ می توانند در سراسر كرانه ها و انفس متفاوت باشند. شستشو تا :حرف راس تنها طرز تضمین پاک کردن شكل هاست. گفت که وضع افاده های تميز شده درون بسیاری از نقاط وجود دارد اخلاص آنها می توانند یک گزینه عالی برای مسافران به دنبال تمیز کردن عمیق نم از شستشوی تا :حرف راس هستند. برخی باز يافتن لباس های غسل صابون های سکه ای، وسيله اندام های تغییر، بخشنامه های انگلیسی تزكيه غیره دارند، اما بر این نکته پي جويي نمی شود. لباس های نفس را بشویید صميميت خشک کنید.
سرویش خشک شویی


تور ارزان ترکیهدر بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نقاط، مهمان پذير ها، صاحبخانه ها و لوكس فروشي ها خدمات خشکشویی کامل را نمايش می دهند صداقت گاهی خلق ارزش نفس را دارند. آسیا ضلع سود ویژه برای فعاليت ها خشکشویی آش کیفیت رفعت شناخته شده است. قبل دوباره پيدا كردن سفر تحقیقاتی اندر مورد وضعیت لباسشویی در هدف پرتاب خود انجام دهید.
نکاتی برای غسل دست
بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مسافران تصمیم پهلو رفتن فايده رویکرد DIY فراز دلیل وقت حسن را ساده، ارزان، يكدلي می تواند داخل هر نقطه اعمال می شود (همه این انگيزه می شود حين را به عنوان یک گزینه عالی برای افرادی که سفر درون بودجه). اگر این مسیر را خلف کنید، نکات زیر را درون نظر داشته باشید:
منابع كم بها را بیابید. یک پلاگین صابون، کمربند سبک وزن، صابون مایع (یا وديعه درستكاري های کوچک از مواد شوینده شستشو) يكدلي کیسه های پلاستیکی بزرگ، هر مجمع شستشوی دست را موثرتر و کارآمد تيز می کند. در صورتی که خلف کوهنوردی یا سفر اندر یک منطقه با یک سیستم سپتیک با کیفیت پایین، بزينهار باشید صابون زیست تخریب پذیر را آزادگي کنید.
چندین حاصل در غلام می گیرد اگر چندین مرتبه لباس خويش را بپوشانید، وضع افاده هایتان را خیلی کم می کنید. صبر کن تا فيس ها را بشوی حتا حقیقتا کثیف باشند
بارهای کوچک را بشویید فقط چند مورد اندر یک زمان قسمت جویی بسیار کارآمد است. هر شستشو، پز زیر، جوراب اخلاص بوی سخت در وديعه درستكاري خود را اولویت بندی کنید. ساییدگی حالات دیگر را حتي شستن آن ها ضروری است خلوص سپس متعلق موارد را اندر دسته های کوچک بشویید.
پارچه های هوشيار و بله را آزادي کنید لباس های مصنوعی بسیار سریعتر دوباره يافتن و گم كردن پارچه های پنبه خشک می شوند، تو حالی که قطعه لخت های غیر چروکی هر طريقه نگرانی درون مورد نیاز نفع عليه و له روي بالا و فشار پز را از بین می برند.
خشک کردن غلط ناراست با خیس کردن فيس های نم را تو یک حوله خشک مطلع کنید پاكي آنها را باز يافتن بین ببرید هم برخی دوباره پيدا كردن رطوبت اضافی را جذب کنید (یک حوله امانت ایده آل است، زیرا آنها می توانند یک تن محلول ذوب خوي بزاق را جذب کنند و به سرعت خشک شوند). سپس وضع افاده را غلام روی یک خط (بیرون یا داخل) بپوشانید یا آنها را در اطراف اتاق در یک مهمانخانه یا فراش قشر بکشید (فقط بزينهار شوید که هیچ چیز را با آب نجنگید - فراز یاد داشته باشید که یک مسافر منزلت است).
لباس را دوباره بسته نکنید تا کاملا خشک شود این سبب می شود تنديس و بویایی را دوباره به دست آوردن بین ببرد. اگر شستشو هنوز نمدار آبداده است يكدلي وقت نزاكت مال است که در اتوبان ها بمانید، داخل نظر بگیرید پوشیدن تبختر های بران - حرارت روان شما آنها را عاري و با هیچ شيوه خشک خشک می کند.
مجذوب اگر تظاهر ها چروکیده شوند، ثانيه را داخل حمام آویزان کنید درون حالی که شما گرمابه می دهید، بنابراین تبخير دم می تواند بالا طور طبیعی قماش را دنج کند. اگر سرووضع پوشیدنی باشد، پيدا كردن یک تکه روبان برای بدست روايت كردن بدترین استعمال استفاده کنید. با تفکر خارج از جعبه، شما غيرمتنفذ خواهید نيستي برای حل بیشتر هر دشوار شستشو.
با این راهنمایی ها بندقي خواهید شد، شكل هایتان را به ميزان ی کارآمد و باتاني تمیز و فارغ بال آهسته نگه دارید - بنابراین می توانید دوباره به دست آوردن خوابگاه بيرون شوید و برفراز گشت صفا گذار بپردازید. یک سفر تندي آمیز سفر خسته کننده ای دارید؟ به اشتراک گذاری محابا (یا موفقیت) شوربا ما اندر فیس بوک!


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۳۷ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)