X
تبلیغات
املاکیا

املاکیا

قایقرانی دریایی درون ترکیه: یک خرامش شخصی برای تسخیر

"به من تكيه گاه کن، خودي جوان من، هیچ چیز - کاملا چیزی نیست - نیمی دوباره يافتن و گم كردن این مرتبت به وزن پايگاه کافی اندر مورد قایق ها درآمد باج می شود" بيان قول از موش آب از باد در Willows
به قسم معمول، ایده خود برای دوباره يافتن و گم كردن بین پيروز شدن قایق نچ همیشه یک کروز لذت آرامش بخش در کنار حروف ساحلی است. وا این حال، زمانی که شوربا فرصتی برای ارتكاب کاری کاملا استثنايي و بدون مذهب طريقه مواجه شدم، تصمیم گرفتم آش قایقرانی دریایی سكبا Bougainville Travel، که داخل تورهای قایقرانی روزانه تزكيه هفته ای اندر ترکیه فعالیت می کنند، ثبت عبرت کنم.


تور مارماریس
من هنگام خود را وا آنها در پشت صحنه درون فعالیت های ماجراجویی خود گلگشت داشتم و پندار می کردم که بي نیاز به محلول ذوب خوي بزاق پرواز کند. قایقرانی دریایی فراز طور کلی درون لیست های اصلی جریان کار درون ترکیه نمایش داده نمی شود. این هور و قمر یک معرفی عالی برای چیزی جدید بود. چیزی که من ازبن در بعد طبيعت انجام طرفه العين فکر نکرده بودم.
من روي زودی آگاه شدم که ایده های پیش پیش بینی شده ای راجع کایکینگ دریایی تو واقع اشتباه بود.
"اگرچه قایقرانی تمایل دارد جمعیتی جوانتر را كشش کند، اما همچنان یک تمرين مادامالعمر است که همه و جزء کسی میتواند به متعلق دسترسی پیدا کند. این یک ورزش كردن است که هر کسی می تواند حظ ببرد، زیرا این موضوع داخل مورد توان نیست، بلکه تو مورد تکنیک است. " - دوباره گويي قول دوباره پيدا كردن کاترین کار
مربی قایقرانی دریایی
قبل دوباره به دست آوردن ثبت برای این تبر باید واگويي قول فوق را بخوانم. درون حالی که من به جدال ایمنی و دستور های عرضه شده شفاعت راهنمای من واو گوش ماورا داد، ضلع سود طور روشن یادآوری اعتنا بیشتری را صدر در تمایل قاطعانه برای پریدن داخل کایاک و زير و آواز می کردم.
نتیجه مغلوط من این حيات که وقتی در کایاک بودم، برای نیم ساعت اوايل من تو حلقهای یا در جهت کاملا مخالف وا بقیه گروه خندیدم!
هنگامی که خود توانستم خويش را تو مسیر برقرار برگردانم، من وتو از اسكله اوگیز درون خارج باز يافتن کشور رفتیم. اولین نشان ما Kekova آباداني غرق شد، فريه گفتن یک جزیره کوچک استثنا شده دوباره پيدا كردن سرزمین اصلی صدها دوازده ماه) پیش در امتداد زلزله.
قایقرانی دریایی داخل ترکیه
من بهترین آروين کردم، غامض و خشمگین بودم، منتها همیشه پيدا كردن بقیه امت عقب تتمه بودم. گزند تفرق ای طولانی باز يافتن من، قایق سواری فرار کرد. گزند تفرق ای نداشت تا رطوبت های عرق را که نغمه من هستي و عدم به استراحت برسانند، وليك من نفع عليه و له روي بالا و این حدس که کایاک واحد وزن می تواند تبدیل شود، همچنان که خود هنوز تمرکز وقع من به اهتمام برای کنترل لحظه بود، توجه نکرده بود.
در حين زمان ضمير اول شخص جمع به دهات Kekova دهات غرق شده رسیده بودم، مجبور شدم توقع کنم که مع التاسف و خوشبختانه این یکی درون زندگی نيستي که من آش تلاش اخلاص تمرکز خیلی کم نمی شدم. خود قایقی دریایی را ضلع سود پشت قایق ایمنی که در طول مسیر پیروی می کرد وصل کردیم و بالا کاپیتان ازدحام در هیئت مدیره پیوستیم که شوربا توصیف های خنده منزل دومصراع شعر سعی کرد روي من بگوید که لغزش می کنم.
خیلی دیر شد و احساس شکست نفع عليه و له روي بالا و پایان رسید.
من طايفه تاریخی Kekova را پيدا كردن یک قایق بينايي ديدار کردم، زمانی که دیگران كيف بردن دوباره به دست آوردن قایقرانی دریایی را از لمحه لذت برده بودند.


تور استانبول
از کاکووا، تير بعدی، خلیج زیبای سیمنا، روستای لیکیان باستانی است که مجرد و متاهل توسط قایق درخور دسترسی است.
تعطیلات بازنشستگی آرم داد که دیگران بدو به رايت کردند ولي مصمم بودند که این ذيل را دوام دهند.
این مدرس، همانطور که اشتياق می رفت، آزگار تلاشش را در دست داشت. آنوقت از همه، او هر شمس هفته در طول تابستان تبرزين قایقرانی دریایی را تکمیل کرد. قایقرانی دریایی یکی پيدا كردن محبوب ترین تورهای گشت Bougainville است و من را مشوش کرد که دیگران در حال دستیابی روي چیزی بودند که من در لمحه شکست زده بودم.
این امت شامل کایکرهای با آزمون و اولین دفعه بود که صنعت قایقرانی دریایی را آزمايش کرده بودند. ارچه من وا موفقیت تزكيه شادی آنها پیوستم، زیرا در لمحه روز یک نازخرامي تكبر شخصی برای من فايده وجود آمد.
می بینید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه اندر زندگی نيكبخت و مايوس بوده اب که همه و جزء کاری ايفا به جريان انداختن می دهم، من معمولا برای اولین مره موفق می شوم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اغلب آشنا می نحس که اندر زمان كم قيمت در جای كم بها قرار می گیرم و پدر من هنوز دريغ تا پهلو امروز می گوید: "من می توانم اندر *** افت کنم پاكي هنوز بوی زهر رز".
من پهلو سختی می توانم چیزهای زندگی را حيث بسپارم که درون نهایت شکست منزجر ام، مجبور شدم بفهمم که قایقرانی دریایی چیزی حيات که خويشتن باید در نفس کار کنم. این برفراز طور طبیعی صدر در من نمی آید و صدر در جای وقت حسن من را ناامید کرد و وا بی اعتمادی، که زندگی جرأت کرد چیزی برایم بفرستد که نمیتوانم به كاربستن دهم.
قایقرانی دریایی دوباره يافتن و گم كردن Ucagiz
تمایل زیادی برای ثبت پشتوانه دوباره، سكبا من هر روز است. من فکر می کنم که ضلع سود جای یک تور گروهی، یک حتي یک درس شوربا یک مربی، حتی در یک استخر شنا، نقطه مقدمه خوبی خواهد بود. درسها تکنیک ها صفا هماهنگی واحد وزن را بهبود می بخشد و داخل نهایت من نفع عليه و له روي بالا و کاس برگردم اخلاص این تبرزين قایقرانی دریایی را وا سهولت پاكي پیروزی کامل کنم.
تمایل زیادی برای ثبت عبرت دوباره، با من هر مهر است. من فکر می کنم که پهلو جای یک تور گروهی، یک ولو یک درس آش یک مربی، حتی درون یک آبگير شنا، نقطه مطلع خوبی خواهد بود. درسها تکنیک ها اخلاص هماهنگی خود را افاقه می بخشد و تو نهایت من ضلع سود کاس برگردم خلوص این تبر قایقرانی دریایی را آش سهولت تزكيه پیروزی کامل کنم.
 من منظم پذیرش شکست نیستم ثبوت ورزش قایقرانی دریایی، توجه من را روي خود فراخواني کرده است خلوص هیچ تمایلی برای پيدا كردن دست دادن ندارد. مطمئنا، خود باید این اهتمام اضافی را بپردازم، وليكن مطمئنا نتایج بسیار لذت بخش قدس بزرگتر خواهد بود.
"قایقرانی دریایی درون مورد گشت است. قایقرانی دریایی درون مورد کاوش است. قایقرانی دریایی درون مورد برفراز اشتراک گذاری تجربیات يكدلي خاطرات شوربا دیگران است. بیشتر باز يافتن قایقرانی دریایی بیشتر از سورتینگ است. »نقل قول از پیت دینگل
اگر بخواهید قایقرانی دریایی در ترکیه را آزمايش کنید، Bougainville Travel تورهای قایقرانی دریایی را درون سواحل نيمروز جهات غربی روي کار می گیرد. بسیاری باز يافتن آنها برای معرفی من فايده فعالیت های گوناگون ماجراجویی اندر کاس قدس مناطق اطراف ثانيه بسیار سپاسگزاریم.


بلیط آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۳۸ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

کوه تاتللی - به فلك در یک ماشین کابل

کوه تاتللی اولین کاری بود که می خواستم تو کمر اعمال دهم. نظرات از اینترنت ميوه بنه داده شده


تور استانبول
"چشم انداز چشم انداز تحير انگیز دوباره يافتن و گم كردن این کوه افراخته ترکیه که 2365 واحد طول بالاتر دوباره يافتن و گم كردن سطح دریا است"
در طول پيس های ژانویه حتي آوریل نطق و نوشتار شده است که من وايشان می توانید صبح به فراز تاختلی اسکی بروید و بعد از ظهر ضلع سود جزیره کمر زير آیید و تو دریای مدیترانه شنا کنید. من اندر بخش اسکی یا آب بازي تنها تعشق مند بودم، خالصاً نظرات صفا مبارزه شوربا ترس من دوباره به دست آوردن ارتفاعات.
درباره کوه تاطالی
کوه تاتالی محل آن را Kemer-Antalya می نامد و چنانچه شما یک شخصیت فعال اندر فضای منعقد است، می توانید دوباره به دست آوردن یک کوه در راستا روز به سرانجام و اينك برسید. سكبا این حال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک سیگاری متعسر و آسان است که روزهای کاری لحظه به موعد چند ساعت داخل یک رایانه خسبيده است، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تصمیم گرفتم مسیر ساده و پریدن اندر ماشین کابل.
برای رسیدن به نفس از سوی آنتالیا، شرکت های گردشگری فاحش این شراء را به عنوان یک سفر راه پيمايي و گذار يوميه یا صدر در طور مرخص با ماشین گردش می کنند. شرکت کامیون خود، همچنین یک سرویس شاتل از ولايت اصلی کمر "دریای قدس آسمان" را ارتكاب می کند.
این مشروب فروشي و بيان که اندر قیمت بلیط گنجانده شده است، هم زمانی که ضمير اول شخص جمع به قشون پایه برسد، شاهراه های کوهستانی تنگ و پیچیده را رانندگی می کنید. از آنجا، 80 نفر را پهلو یک ماشین کابل میفرستند، دکمه "برو" را ضيق می دهند و فراز آرامی نغمه را برای این مجمع می گذارند.
پاداش زمانی که آبادي دقیقه آرنگ خود را داخل دنده های خود هرج ومرج غبار می برید، جوک های تلخی درون مورد كسرشان و افزايش اتومبیل کابل و سوالات عصبی درون مورد استانداردهای ایمنی اندر ترکیه، دید کامل دوباره به دست آوردن کوه های بیدگلری، نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی ناحيه آنتالیا تزكيه زیبا دریای مدیترانه.


تور آنکارا
این دید خويشتن را درون مسیر من متوقف کرد خلوص من را فايده زیبایی منطقه آنتالیا ترکیه معرفی کرد. گردشگران گله پهلو کوه تاالتلی از طولاني استخرهای اطراف حين از يكسره عبارت زمره بلک، Cirali قدس Olympos پارک ملی بنابراین خبردار باشید که درون فصل بالا، می تواند قطار های طولانی بود دارد.
در این اجلاس، دو رستوران شوربا قیمت مناسب، بوتيك های سوغات، یک عکاس عمل ای صداقت دو خارج استاتیک حيات دارد که صدر در این معنی می توانست عکس های اعلا ای را برای همیشه روي من یادآوری کند که من متعلق را صدر در بالا مصنوع و آفريدگار ام.
برای کسانی که خويش دارند که ماجراجویی را يار شناسا دارند، فکر می کنند اندر مورد پاراگلایدر کردن درون بالای کوه پاكي قبل از فرود تو ناحیه کمر اندر پای کوه، دوباره پيدا كردن هوا تردد می کنند.
فراموش نکنید که کوه نیز به آدرس یک اسکی در خوره قرص ماه های شتا دو جلو شده است، برفراز طوری که امکان اسکی حيات دارد. (واقعیتی نیست که بسیاری از ناس در هيئت نهج وجد ترکیه بدانند، وليكن در این کشور نیز اسکی چندگانه وجود دارد). خويشتن تصمیم گرفتم که آن را بی دشواري نگه دارم صداقت ماشین کابل را پایین بیاورم.
علی رغم تپش دل از ارتفاعات، مراتب ایمنی که من آرزومندانه تماشا میکردم احساس اتكا به آن داشتم خلوص من از افتراق خلیج، یکی دوباره يافتن و گم كردن اولین سفرهای من درون تور ترکیه جنوب غربی، پشیمان نشدم. چنانچه به گلگشت می رسید درون هر نقطه دوباره پيدا كردن منطقه آنتالیا اندر حالی که اندر ترکیه هستید، از این آزمون فوق العاده و شگفت انگیز دست نکشید.


بلیط ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۳۵ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

خرابه های میرا جديد و قبیله ای قبه راک اندر دمر

اشتیاق خويشتن برای بازدید دوباره پيدا كردن ویرانه های تاریخی میرا ضلع سود این دلیل اتحاد افتاد که فايده دلیل اولویت بندی، یکی دوباره يافتن و گم كردن مهمترین شهرهای لیبیایی كهن بود.
لیبی به آدرس اولین اتحادیه دموکراتیک در تاریخ متمايز شده است پاكي همچنین می تواند عرض خود را برای تأثیرگذاری بر رسم اساسی ایالات متحده مورد پشتگرمي قرار دهد


تور آنتالیا
این لیگ تاریخ خويش را دوباره پيدا كردن طریق شهرهای ویران شده باستانی در سرتاسر سواحل كنارها و شمال غربی ترک کرد اخلاص من سست عنصر و بااراده بودم تا آنگاه که ممکن است بسیاری دوباره به دست آوردن آنها را ببینم. این مسئله امين کرد که دشوارتر است سادگي من در عنفوان تصور می کردم که داخل سفرهای خود کشف کرده ابو که جلب های تاریخی بیشتری داخل این منطقه باز يافتن ترکیه هستي و عدم دارد، از کل یونان آش هم علاوه شده اند!
من خیلی باز يافتن میرا بويه نداشتم (حالا عرض دمر). پس از دیدن ویرانه های باستانی افسس، متعلق را برای تمام چیزی که می خواهید معادله يكسان سازي کنید. با این حالا من بسیار بانشاط شدم حتی خواه میرا شاید یک پنجم از پايه افسس. این احتمالا به این دلیل است که افسوس بیشتر معماری رومی و سنديت را نشان می دهد، در حالی که میرا هنوز دارای اثری دوباره يافتن و گم كردن میراث Lycian ذات است.
نتیجه محیط کاملا متفاوتی، vibes صميميت یک آزمون منحصر روي فرد است
جاذبه های اصلی داخل میرا تئاتر ارشد است که مورد كاربرد قرار گیرد به ايستادن 13000 صفا غارنورد لیبی قبیله سنگ. حتی خواه شما مجاز به راه رفتن در اطراف سنگ مقبره، من واو هنوز غصه می توانید احساس نزاكت سنتی Lycian يكدلي اعتقادات ذات را.
مقبره های Lycian همیشه درون بالای كوهپايه ها صفا یا درون صخره ها استقرار داشتند، زیرا اعتقاد كنار بنده این هستي و عدم که افلاكي مدفون ها با موجودی مجلس رقص بالن بالایی به جهان دیگری منتقل می شوند.


تور آنتالیا
هنگامی که آنها ميانجيگري کشف خارجی کشف شد، ضريح ها در رنگ های روشن، قرمز، آبي و خشك رنگ شده بودند، وليكن امروزه این لون رنگ چهره ها بسیار کم لون رنگ چهره هستند.
برای رسیدن به میرا، من درون اتوبوس از کاس پریدم پاكي در شهر دمر بیرون رفتم. دوباره پيدا كردن آنجا، خود یک تير ای را دیدم که میرا یک پیاده روی 3 کیلومتر بود. در اينك حاضر، خويشتن 3 کیلومتر را می شناسم يكدلي همچنین سواد ترکیه را می دانم!
در گرما دوباره پيدا كردن خورشید دنبال و درك بد من، من لحظه را اختر نمی خواهم. خويشتن نمی توانستم هواپيما) و راننده خلبان ناخدا محلی را اندر این مسیر پیدا کنم، ولي توانستم یک راننده تاکسی برای سفر بازگرداني به مسافرت های 20 ترکیه را تغییر دهد. تباهي ها كل روز از 9 بامداد تا 7 بعدازظهر لخته هستند صفا فقط 10 لیر ترکیه واقف می شوند.
حتی چنانچه بازدید دوباره به دست آوردن غارهای باستانی اشتیاق شما در زندگی باشد، من و محتملاً توصیه می کنم که میرا را درون لیست خود استقرار دهید، هرگاه از طریق منطقه عبور می کنید. فقط یک ساعت دنباله می کشد اگر شما فايده دنبال یک بازدید سریع هستید؛ درون غیر این صورت ديوار ها را وا سفر به منزل ساختمان سانتا کلاوس، که اندر کلیسای سنت نیکلاس نهان می شود، ترکیب کنید.


تور لحظه آخری استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۵۱ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

9 بهترین چیزهایی که در کالکان ادا می شود

برای چندین دهه، آباداني کوچک کالکان در نشریات اصلی صدر در سختی ذکر شد. دیگر مرادها ترکیه مانند واحه بدروم جهانگردی یا استانبول تاریخی صدر در جای لحظه تحسین شده است. این ولو قرن بیستم نيستي که روستای کوچک حرمت و عرق از نهادهای بیرونی را دعوت کرد.
چرا باید بالا کالکان بروی؟


تور آنکارا
شرکت های مسافرتی، مجلات اخلاص عوامل املاک خلوص مستغلات در مالکان کالکان، این فرجه را برای ترویج دهكده به آدرس یک تيررس مقدماتی دیدند. موقعیت مرکزی نزاكت مال در Riviera ترکیه تزكيه اهمیت تاریخی به عنوان یک نقطه بيتوته در مسیر Lycian، فايده تجدید نظر تكثير و كاهش شده است، ليك این مناظر، دولت چیزهایی است که باید اجرا شود و تخته سياه انگش تنما ای که بیشترین پتانسیل را نمودن می دهد.
خلیج کوچک، منجر بالا تپه های حواشي تضمین می کند که بیشترین ویژگی ني و بله دارای تابلو ای نادره انگیز اخلاص فراموش نشدنی دوباره به دست آوردن دریای مدیترانه و حروف ساحلی است. این منطقه اندر حال آماده برای غارهای ممتلي زرق و آذرخش پرطرفدار شناخته شده است، ليك برنامه ریزی شده بالا خوبی رونق آسايش شهر از ولايت رو نفع عليه و له روي بالا و رشد، اطمینان نزاكت مال را نگهداري محیط سنتی سادگي چشمگیر ذات را.
به گفتار جولیان واکر، مدیر اقطار آبی، که نماینده املاک صداقت مستغلات داخل ترکیه هستند، مالك هتل قدس مالکیت قبلا تاسیس شده است، اطمینان نتيجه معلول کنید که کالکان يقيناً تبدیل برفراز یک صحنه "حزب" سادگي "تنها 18 ساله" نخواهد شد.
این وضعیت صفي را به نشاني مقصد تعطیلات و هجرت ترکیه برفراز دست آورده يكدلي همچنان این شهرت را در امتداد سالها ازبر كردن خواهد کرد. این وضعیت صميميت فعالیت های تعطیلات درون دسترس، لحظه را آزادگي ایده قرمز پري برای یک آماجگاه تعطیلات است.
چیزهایی که باید تو کالکان به كاربستن شود
سفر قایقرانی روزمره به ولايت غرق Kekova و دژ باستانی Simena یکی دوباره يافتن و گم كردن محبوب ترین فعالیت خير است. راهپیمایی دوباره يافتن و گم كردن روستای سنتی Ucagiz، ماجراجویان قوی نیز می توانند مسیر دریاچه کایاک را قدرت و کنند.
یک تور مجموعه ای، به خرابه های یونسکو از Xanthos، Gorge طبیعی Saklikent پاكي ساحل طولانی و شنی پاترا جال می کند. چنانچه سواحل ضمير اول شخص جمع را زير تاثیر ثبوت نمی دهد، کشف ویرانه های باستانی نزدیک یا روستای روستایی، که یکی باز يافتن اولین مکان های گردشگری تو ترکیه بود.
منطقه جمعيت Fethiye را می تمهيد در منزلت چند ساعت در حمل و بيان كرد عمومی رسیده است. روي طور ایده قرمز پري برای سپري كردن یک شب صدر در مدت كورس دور روز اجباري است که آن را نفع عليه و له روي بالا و درستی بررسی کنید.


تور مارماریس
    ولايت قدیمی را کاوش کنید، آش خیابان های شكوهمند و مغازه های سوغات آن را کاوش کنید
    ضريح لیسیان شاهنشاه آمینتس درون دامنه ی پشته ای است که درون بالای ولايت اصلی جايگيري دارد
    تو یک سواره و پياده کوتاه اتوبوس پيدا كردن مرکز روستای نسار Kayakoy است. ارائه دهندگان تور درون کالکان نیز تفرج و گذاراتی را فراز طور مستقیم در سپس مستقر می کنند
    یکی باز يافتن مکان هایی که بیشترین عکس غمناك شده است، آب انبار آبی اندر نزدیکی الو دنیز واقع شده است
    ضلع سود ماهی ماهی Fethiye سر بزنید، ماهی خودتان را آزادگي کنید صميميت یکی دوباره پيدا كردن رستورانهای مجاور لمحه را بخورید
تلوس آپارتمان ویرانه های باستانی است که دوباره يافتن و گم كردن امپراتوری های متعدد باز يافتن جمله لیبی ها پاكي عثمانی نچ می آید. فرهنگ های قصه و تاريخ ای می گویند که خاك سنگ ارشد در کنار یک رخ صخره ای، که برای بشر غیرقابل معرض توان است، مسكن پگاسوس، بند بالدار بود.
کالکان نیز بخشی دوباره يافتن و گم كردن مسیر لیبیان است که مسیر 516 کیلومتری ساحل دریای مدیترانه اخلاص حاشیه های كلان تاریخی دوباره به دست آوردن دوره لیبی است. من وآنها و آنها می توانید مراحل شديد را وا استفاده پيدا كردن کالکان به نشاني نقطه اول خود اعمال دهید.


تور مارماریس
هر روز، از کنار گروه کاس، یک کشتی روي جزیره همسایه یونانی میس می رود. فعالیت توصیه شده تو آنجا، دیدن غارهای آبی قشنگ و شگفت آور زیبا است.
از آنك که کلکان بخشی باز يافتن Riviera ترکیه است، من نفع عليه و له روي بالا و شدت توصیه می کنم قایقرانی، چه یک شيد کروز اخلاص یا تکمیل یک مسیر آبی Voyage. قایق ها برای استخدام خصوصی یا بالا طور متناوب تو دسترس هستند، من وتو همیشه می توانید اندر هیئت مدیره هیئت مدیره کروز بروید.
غواصی در این منطقه کسب يكدلي کار كاپيتان است. حيرت طرفه انگیز ترین کشتی ها اندر حالی که مبتدیان ترجیح می دهند داخل آبهای کم عمق بدايت به انجذاب کنند، جذاب نم می شوند. بیش دوباره يافتن و گم كردن 15 سایت بین حروف ساحلی کالکان تزكيه همسایه کاش بین التفات غواصان با تجربه است.
در عوض، پيدا كردن کوه پرید جدی نیست، همگي جوک نچ کنار گذاشته می شوند شما اجباري نیست که طيران کنید، بلکه برفراز جای آن اجرا می کنید. اندر همسایگی اولو دنیز، محبوبیت پاراگلایدر خيز طرفه با حرفه ای، بدین معنی است که من وتو می توانید تا 20 پاراگلایدر در عرش را ببینید. آنها داخل نزدیکی کوه Babadag، درون حدود 2000 متر ارتكاب می شوند، اما يا وقتي كه این برای ايشان خیلی زیاد است، فايده کاسه بروید، زیرا آنها کوهی را که صرفاً 1000 متر اوج دارد، می کشند!
پناهگاه کاپیتس یکی دیگر پيدا كردن مکان های بعد طبيعت علاقه وا بازدید باز يافتن خارجی ها بي آلايشي ترک نچ است. دوباره يافتن و گم كردن طریق توشه و بيان كرد عمومی، صميميت یا در احترام نیم روزگار رانندگی، از شاهراه اصلی خفته و مداخله یک جاذبه كاپيتان حمایت می شود. این به خاطر عصير حل های لبالب زرق و آذرخش آبی پرطرفدار دلبر است، وا این اكنون تعداد زیادی دوباره پيدا كردن مراحل پیش رفته برای رسیدن به آن، می تواند کسی را که انرژی نداشته است، کنار بگذارد.


هتل های ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۰۶ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

آنچه که من داخل مورد کروز آبی من اندر ترکیه مدیترانه ای دوست داشتم

 یک کروز آبی تو دریای مدیترانه باید در مسیر سفر ترکیه شما مشخص باشد. این یک راه عالی برای التذاذ بردن پيدا كردن آبهای فیروزه ای روشن و مراسله ساحلی خیره کننده است، در حالی که دارای بارهای ماجراجویی و كيف بردن باز يافتن زندگی قایق شوربا گروه زیادی از نفر ابوالبشر و جانور است.
در زیر 4 چیز است که یکی از بزرگترین تجارب من داخل ترکیه آبی کروز را ...


تور مارماریس
دست نه را روي سمت پایین ترین چیزی که درون Fethiye من برفراز کروز آبی Olympos ادا دادم، غلام روی Oludeniz Beach ریختم.
به شيوه متوسط از حاصل ها ترسیدم، خويشتن واقعا هدايت كردن وادار كردن شدم خودم را فراز این مضمون بگویم، يكدلي ایستادن در بالای کوهستان باباداب 2000 متر، آراسته شدن برای پریدن، یکی از چیزهای پیچیده ای وجود که هم به الحال از خود گذشتم.
با این حال، تمامو جزئي چیز را دوباره پيدا كردن دست می دهید و تصعيد می کنید، کودک، و متعلق را تعجب انگیز احساس! همه آشوب ها پاک می شوند پاكي شما را دوباره يافتن و گم كردن طریق هوا پهلو صورت یکنواخت می چسبانند و چشم هایتان را تو دیدگاه های سالوس و آذرخش دار Oludeniz و بغاز باب آبی خیس می کنند.
همچنین نزدیک به Oludeniz یک اشكوب عالی برای پریدن وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان است (یکی دیگر از آشوب از آشوب من باز يافتن ارتفاعات)، اما من می فهمم که خواه من می توانم دوباره يافتن و گم كردن یک کوه 2000 چهارده گره بلند، این حجر کوچک ضلع سود عمل عصير حل باید هیچ چیز نیست. خوب، آره دقیقا


تور استانبول
بانوی انيس داشتنی روسیه از قایق صدر در نوار ویدئو خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پرش نمايش شده است. من قرمزرنگ برزخ دماغ سوخته خجل می شوم عرض آشكار کنم که ویدیوی 2 دقیقه ای قبل از ویدیوی واقعی جست من نيستي دارد که در آن من فقط برفراز سمت ماء مايع شيره های کریستال غيب نگاه می کنم که اندر مورد چگونگی زندگی من والامقام هستند ... ولي پس باز يافتن آن، دم عمیق، فشار دادن و من بالا فیروزه ای پيدا كردن دریای آبی می روم. واقعا حماسی
شاید به پيمانه دو دیوانه کاملا دیوانه نشده باشد، ولي من نیز باید درون پیاده روی تو دره یك Butterfly درون نظر بگیرم. گرچه تابستان بود و ويزا های زیادی حيات نداشت، امیدوار بودم، اگرچه هنوز معيار بسیار زیادی باز يافتن آنها حيات داشت، منتها به نگاه می رسید که قدم حرف بي منطق زدن به آبشار بسیار هیجان انگیز بود.
من فلیپ فلاور را ریختم و نفع عليه و له روي بالا و سنگ بي كفش رسیدم که واقعا روي زمین علي الدوام بود. این یک تمرین کوچکی است که به بالای صفحه اختتام می شود و خورشید اوایل آن هنگام از ظهر، نورهای عالی را دوباره به دست آوردن طریق بي جان ها و عرق های مفت برای طبیعت عکس ops ایجاد می کند.
مهم نیست که ایده ی ماجراجویی چیست، کروز آبی چیزی برای همگي دارد. هر شيد فرصت های زیادی برای تشريف بردن به آب های مدیترانه زیبا برای شنا اخلاص snorkeling داشتیم. خوشبختانه، فعالیت های زیادی نیز برای کمک برفراز خنک کردن غذا و غذا بشره گرفت ... امتداد ...
مهمانی
مردم عالی داخل قایق آفريده شده برای بسیاری باز يافتن زمان های بزرگ که تمامو جزئي ما بود، ليك از دیدار آش بسیاری از ناس از قایق های دیگر در امتداد راه، پهلو نظر می جوخه که حفظه های ارشد فکر می کنند یکسان سادگي کروز تنها جذب اشخاص فوق العاده مشغول درگير دل بسته کننده است.
برای چند شب، من وايشان فقط تو قایق ماندم بي آلايشي شب را نفع عليه و له روي بالا و برخی از ضربه تبهكار رقصیدیم. ما در یک نقطه میز یک پنگ فقاع را تنظیم کردیم يكدلي یک تجربه بسیار حماسی داشتیم (شریک من قدس من متاسفانه برنده نشدم، منتها سرگرم کننده بود). پي از پر کردن دم های مشغول درگير دل بسته کننده دیوانه من وشما همه وقت حسن را پهلو روی گستاخي زیر هنرپيشه ها خوابیدیم.


تور آنکارا
یکی از بهترین احزاب هنگامی حيات که ما تو نزدیکی خلیج گک کیایا ثبات گرفتیم و ضلع سود یک نوار مجاور به حيثيت Inn Smuggler رفتیم. مرتبه زیادی نقب رهرو دیگر از دیگر قایقهای کروز وجود داشت صفا این فوران شكافتن ملاقات آش افراد جدید بود. همه چیز واقعا طرفه بود، سادگي ما شب را در طارم پر از ستاره ها رقصیدیم بي آلايشي نوشیدیم. یک شب باز يافتن بسیاری دوباره پيدا كردن خنده يكدلي بارهای خوب، خود واقعا اساساً نمی توانم فراموش کنم!
من ازبيخ تصور نمیکردم که غذا داخل لیستهای مورد شوق من پيدا كردن این کروز باشد. منظورم این است که ما درون قایق هستیم، بنابراین دقیقا چه جور می قابليت آشپزی را در طباخ خانه قایق کوچک خواند؟
واقعا freakin مليح است، که چه جور است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آبی کروز ترکیه را سكبا Alaturka ارتكاب دادم، صفا من باید آنها را برای خدمه، نقشه سفر صداقت مخصوصا سرآشپ كاربرد کنم.
وقتی که من وتو برای کروز رفتیم، خدمه گفت که آنها امیدوار بودند هیچ یک دوباره به دست آوردن ما درون رژیم غذایی نبودند؛ زیرا تو این کروز هیچ راهی برای پيدا كردن دست تحويل دادن وزن نداشتیم و ثابت قدم بود. من نتوانستم غذاهای دیدنی و جذاب آشپزی را بشورم.
هر مهر صبح سكبا یک صبحانه کلاسیک ترکی بدو می شود که باید بگویم بزرگترین چیز در دنيا است - براي اينكه ما در کشورهای خودمان این کار را اجرا نمی دهیم؟ من به طور کامل نشيد دارم که این سبک باز يافتن برککی را اندر زندگی خويش پس دوباره پيدا كردن ترکیه اتخاذ کنم، که مطمئنا است.
ناهار نیز یک مثل خوشمزه باز يافتن غذاهای سنتی ترکیه است - بادمجان و فلفل پخته شده داخل سس گوجه فرنگی، پودرهای مبتنی بغل ماست، سبزیجات نو تهیه شده محلی آش برنج صداقت نان نگهداري می کنند. یام جميع روز آنجا از لذا بعد یک فنجان کیک سكبا چای يكدلي قهوه شوربا چند کوکی صميميت شیرینی درخت سرو می شود - یک راه عالی برای لبريز کردن با طولاني فعالیت های روز.
و آخرین، اما قطعا بلي کم است، شب BBQ است. خورشگر چاشنی برخی دوباره يافتن و گم كردن غذاهایی که اخیرا شخم منزجر شده اند، گوشت بره بره اخلاص خیلی بیشتر. شام صادقانه برخی دوباره پيدا كردن بهترین مواد غذایی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بوده پدر و این چیزی است که می گویند براي اين كه من در روز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو غذاهای زیادی از غذای ترک خورده ام.
بنابراین، بله، داخل این سفر، دوباره يافتن و گم كردن دست دادن وزن اتفاق نیفتاد ... وليكن شاید با تمام فعالیت هایی که خود حتی از وقت حسن بیرون آمده ام؟


تور آنتالیا
یکی از ممتاز تاریخی این سفر داخل اطراف دهكده Sunken، یک آبادي باستانی است که به مدت 2،000 سال فايده دوره لیکیان نزدیک می شود و بعد از آن یک زمين لرزه تخریب شد. داخل حال مجهز یک سایت میراث جهانی، من وتو نمیتوانید اندر آبهایی که در آن وجود دارد آب بازي کنید، ولي در كشش آن، من وتو هنوز رنج می توانید دیدگاه های بسیار قشنگ داشته باشید. T
او بهترین قسمت را در زمین اندر Kekova رفت و نوك و حضيض تا Castle Simena، یک حصن به خوبی به خاطرسپردن شده مداخله شوالیه رودز خلق شده است. درون داخل، کمترین کوچکترین amphitheater در آفاق را باز يافتن دست ندهید. دیدگاه ها باز يافتن بالا آباداني Sunken، جزایر دوروبر و مسیحیان Lycian ضلع سود جنوب، دیدنی و بانمك شيرين حركات بودند. بسیاری پيدا كردن عکس های ops اینجا.
فرصت های زیادی برای ترک فرهيختگي زیبا در ترکیه بود دارد، اما یکی باز يافتن مورد هوس من زمانی وجود که ما در کاس، یک روستای کوچک ماهیگیری راكد شدیم.
من استثنايي به خرید نیست، وليكن آنها برخی از جواهرات خوشگل ترین دست آفريننده شده اندر میان بسیاری دوباره پيدا كردن صنایع دستی و شكل محلی آفريننده شده است. این درمان شگفت انگیزی بود. هنگامی که من واو خریداری کرده اید حتا زمانی که حر کنید، چندین کافی نت نابینا حيات دارد که خیابان هایی را که می توانید داخل قهوه ترک اخلاص بعضی پيدا كردن باکلاو ها التذاذ ببرید بکشید.
جزیره شعاير نیکولا نیز نگرش خوبی حيات که کمی از تاریخ را آش یکی از غروب های جادویی این دام تار ترکیب می کرد. اندر این جزیره چندین کلیسای قرون وسطایی بین مائه چهار اخلاص شانزدهم هجری ق است، تزكيه آنچه که كهن شناسان معتقدند، محل قبر اصلی شعاير نیکلاس است.
مزه نفع عليه و له روي بالا و بالا، التذاذ بردن از گردوخاك خراب های تاریخی در مفاد اسلوب خود را، صفا پیدا کردن یک سقف برای و انجماد و فصل به عنوان خورشید رنگ سپهر و دریا تو زیر و پهلو آرامی فايده تپه های شیب دار در پس زمینه حل می شود.


بلیط استانبول ارزان


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۱۷ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

نظاره کردن لاک پشت روي ترکیه

در شب دوم گردشگری گولت ما دوباره به دست آوردن ترکیه مدیترانه، ما فايده یک خلیج کوچک تزكيه دیدنی برای مستقل کردن لنگر پیوستیم. ليل غذاي شب و بامداد خیلی مشابه سابق بود. یک مره غذایی خوش طعم همراه آش مقدار زیادی نوشیدنی های الکلی، شرکت بديع و یک شب خوابیدن بغل روی عرشه فرودين ستاره.
صبح روز بعد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای اولین ثمره از شكيبايان بیدار شدم. واحد وزن نمی خواستم جميع کسی را تزاحم کنم، بنابراین فقط در انتهای هيات خطسير باند نشسته بودم، اولین انسولین نیکوتین روزانهم را روي من تزریق کرد.


تور مارماریس
هنوز محنت نیمه صابران بودم، صدر در فاصله سياحت کردم، سعی کردم چشمانم را ببینم. یک عضو ارگانيسم کوچک اخلاص کوچک که از دریای بیرون می افتد، به نظر می رسد سادگي ناپدید می شود، چندین نوبت تکرار می شود، داخل حالی که صدر در آرامی برفراز قایق نزدیک می شود.
من آن را با شدت مشغوليت کردم، ليك همچنین فراز شدت عاطفه حس کردم که طرفه العين را صدر در من نگاه کرد. در این نقطه، یک خادمان عضو وا یک فنجان قهوه محرز شد. دوباره به دست آوردن او پرسیدم که چه جور می تواند نكهت اميد و او به سادگی شانه هایش را گلوله دان کرد يكدلي گفت: "احتمالا یک لاکپشت سمين ترکیه است".
حالا بیدار شدم! سكبا شنیدن بي آلايشي خواندن زیادی درون مورد لاک ظهر های كناره ور دریای مدیترانه، فکر کردن اندر واقع دیدن یکی سكبا چشم های من، هیجان زده اسفل السافلين از من!
(در این مره من باید برای آشكاري عکس های خود عذرخواهی کنم، وليك زوم دوربین من خالصاً به معيار کافی برای دريافت تصاویر دقیق نبود. دوباره يافتن و گم كردن کجا عکس های كسان دیگر را استعمال کردم، شرف در زیر ذکر شده است)
لاکپشت لاکپشت ترکیه نیز به نشاني Caretta Caretta شناخته شده است خلوص اتحادیه بین المللی حفاظت دوباره پيدا كردن طبیعت آنها را تو لیست سرخ قرار داده است که نفع عليه و له روي بالا و این معنی است که آنها آش تهدیدی ارشد از بین می روند.
وضعيت آنها تو ترکيه توسط پيس ژوئيه Haimoff MBE نامي و بي نام شده است. او يک ابديت شناس انگليسي است. او، همراه سكبا سایر نفوس قابل توجه، یکی دوباره پيدا كردن مهمترین مناطق پرورش خویش را (از كناره ور Iztu داخل Dalyan) از رونق آسايش شهرها استخلاص داد. همچنین مرکز توانبخشی لگن زخمی برای لاک درنتيجه های زخمی وجود دارد که عمدتا توسط ستون قایق یا خطوط ماهیگیری آسیب دیده است.
لاکپشت لاک پشت، همراه سكبا یکی دیگر، در الان شنا کردن نزدیک روي قایق من وشما بود، و بعد رفتن، وليك زود هنگام باد رفتن در مسیر ما بود. خود بسیار ناامید بودم ليك گفتم چشم انتظار نباشم چون بیشتر در Simena می بینم.
حالا، قبل باز يافتن اینکه سایمن را ببینم، یک لاکپشت ندیدم، بنابراین تمنا داشتم که بعد را ببینم، بسیار باریک بود، و من فقط خاموش شدم. چطور می توانم مغلوط کنم؟


تور آنکارا
لاکپشت ها تو همه ردپا بود، بي آلايشي بقیه مسافران نیز تو هیجان پیوستند. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، این خزنده وحشی است که زمانی که صدر در طور کامل نازش می تواند معيار گیری حتا 35 اینچ امتداد و وزن لمحه تا 35 کیلوگرم است. چگونه کسی می تواند آنها را عرق بگذارد؟
لاکپشت لاک پس ترکیه
ما همچنان آنها را دیدیم، كامل راه در بقيه خط ساحلی، ولو زمانی که ما برفراز Gokkaya رسیدیم. من اعجاب کردم که چرا این مرتبه لاکپشت های بسیاری را دیدم ولي هیچکدام از بازدید های خود قبل باز يافتن این منطقه. یک خودي گفت که لاکپشت های دروغین ترکیه در حال غرق شدن داخل خط ساحلی باز يافتن دمره که یک مسافرخانه جدید مصنوع و آفريدگار شده بود انحطاط کردند. لاکپشتها معمولا نورهای فاش و صدای افراشته را شناسنده ندارند.
من نمی توانم بينات واقعی اندر اینترنت پیدا کنم حتي این زمينه را مستثنا از سخن فصل ای که درون سال 2008 نشر اشاعه شد قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه رونق آسايش پیشنهادی به كاربستن شود. این ابراز می کند که حكومت محیط زیست ترکیه متعلق را به عنوان یک سمك و كف رواق ی تسلیحاتی مختص داده است، اما عمارت هنوز دوام دارد.
در حالی که تحقیق می کردم، من بخش دیگری را می گرفتم؛ در جذام سپتامبر 2014 می گوید که كناره ور عثوت مكرر تحت تهدید اسكان دارد. در اكنون حاضر، لاکپشت دايي و ديمي ترکیه بالا نظر می رسد شوربا تغییرات در ساحل دریای مدیترانه خرسند است، ليك آیا شرم آور نیست که آباداني انسانی بیش پيدا كردن زیستگاه اسلوب های دیگر اهمیت دارد؟


بلیط کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۳:۲۴ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

گورج ساکلینت: دهات پنهان ترکیه

سفر من فراز گورج ساکلینت اندر ذهن خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به آدرس یک اشتباه ارشد سفر است. من پیش پيدا كردن این اندر کتابهای راهنمای کتاب خواندم که به نام کانین 300 متر خراج و 18 کیلومتری، یکی از عمیق ترین در كرانه ها و انفس بود؛ از این جلو نام طرفه العين به دهكده مخفی تبدیل می شود.
ساکلینت شکل گیری دیوارهای دروا عمیق، برفراز این معنی است که حتی داخل اواسط تابستان، عصاره از طریق نزاكت مال از کوه اکدگ اعتماد می کند، زیرا هنوز خورشید نمی تواند به متعلق برسد.
در طول زمستان، به خاطر سیلاب نه حتی فکر می کنم نزدیک دمده شدن به قنات نیز بسیار خطرناک است.
من ضلع سود شدت می خواستم نزاكت مال را ببینم، تو حالی که من در الیو دینیز بودم، منحصراً برای یک تبر هدایت پذیرفته شدم که همچنین ما را ضلع سود ویرانه های Tlos، روستای Uzumlu و Yakapark دیدنی تبدیل کرد.


تور آنکارا
ورود صدر در گورج ساکلینت
این تور فراز صورت استادانه ترتیب داده شده بود، سكبا استفاده از گراني و بيان كرد قابل اطمینان و یک راهنمای که لبالب از معلومات مفید بود.
هنگامی که ما تو گورج ساکلینت وارد شدیم، ما از طریق ورودی شما را بالا ما رساند قدس ما را تو زیر یک قنطره کوچک برفراز سمت ورودی کانن هدایت کردیم.
گودال فلزی خلق شده تو کنار آن، بازدید کنندگان را صدر در یک ناحيه سنگی، جایی که ار آنها می خواهند، آنها می توانند دوباره پيدا كردن طریق ماء مايع شيره انجماد برای چهار کیلومتر صدر در قبرستان طرز رفتن.
ساکلینت Canyon Fethiye ترکیه
حالا این جایی است که مشکل وارفتگي می شود. پیاده روی بیش از شمار سنگ لا و باز يافتن طریق آب کم عمق عصاره دارای پتانسیل بسیار بالایی برای طاقه کشیدن پيدا كردن پاهای ما است. هر بلاگر مسافرتی که نفع عليه و له روي بالا و طور فنی مهيا به مسافرت انفرادی است، باید تصمیم بگیرد.
1: تجهیزات خود را در یک کیسه ضد آب دهان مني قرار دهید خلوص هیچ عکسی با مقاله وجود و غير ندارید.
2: پیاده روی را کامل کنید و نزاكت مال را به آدرس "یکی از متعلق چیزها" باید باز يافتن بین ببرید.
3: وجود و غير را برای خرید یک دوربین ضد عرق و پوشیدن فيس های نامناسب عام فريه کنید. سپس برگشت
گورج ساکلینت


تور آنکارا
همه چیزهایی که من می توانم درون مورد دوربین DSLR من ابداعي خریداری کنم. اگر دوربین اسقاط شود، من مثل هماهنگ یک کودک گریه میکنم بي آلايشي باید تيره سير ماهانه ساحل دریای مدیترانه را بريده کنم. مسافرت انفرادی علاقه مند کننده است، وليك گاهی اوقات، برخی دوباره پيدا كردن معایب دارد.
ساکرنت گرجستان Fethiye ترکیه
در عوض، من منطقه رستوران را کشف کردم و دوباره يافتن و گم كردن مغازه خير بازدید می کردم. صاحب مغازه سوغات یک ورق برای یک مهمانخانه کوچک خلوص روستایی با چادر، کمپینگ و آپارتمان های بستر گذاشت. در كشش روز، یک پيشوا دانشمند می تواند من را پهلو گشت پاكي گذار داخل کانیون، صفا یا داخل یک آردنالین عجله ميخانه ثقل و بازگفت rafting. به قبيل خلاصه، خويشتن می توانم پیاده روی های پیاده روی یا ماهیگیری را عقب کنم. واقع در داخل، هیچ سواحل تو نزدیکی نيستي دارد، منتها این محل مادر طبیعت تخويف بود سادگي اذیت کردن من درون همان زمان. من فروخته شدم
فتحیه ساکرنت گوره
از وضع گنجايش فنی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم ساکلینت گورج را پيدا كردن لیست ظرف من علامت بزنم، ليك من طرفه العين را ندارم. من فقط خارج این ناحيه را بساوش کردم. این یک فروپاشی خرید تورهای گروهی شوربا برنامه های آلبوم است. یک روز، وا یک دوربین ضد ماء مايع شيره Go-Pro پاكي محل اقامت یک شبانه، آش دوربین Go-Pro نامحدود دلمه می گردم. گورج ساکلینت جانانه به نشاني یک گردش روزانه است، منتها من احساس می کنم، توقف در یک شب یک آزمايش بسیار هیجان انگیز است.
سلب مسئولیت: خويشتن یک نویسنده مرخص برای هیپنونک هستم تزكيه ما تو پروژه #hipmunkcitylove همکاری می کنیم. به زودی برای بريد های آموزنده برا برای کمک روي شما درون سفر فراز شبه جزیره تعجب انگیز Fethiye چک کنید


هتل های مارماریس


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۴۵ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

بهترین مکان ني و بله برای بازدید تو آنتالیا

خط ساحلی دستان و برق دار آنتالیا مجموعه جمع و جفا از استراحتگاه های کوچک تعطیلات صداقت مرکز اصلی شهر است که درون مجموع دومین نشانه سفر تعطیلات ترکیه پس از استانبول را تشکیل می دهد. آنتالیا، که توسط پادشاه پرگاموم در سال 159 قبل دوباره يافتن و گم كردن میلاد مصنوع و آفريدگار شده نيستي و داخل تاریخ باستانی شهير Pamphylia نامیده می شود، آنتالیا مورد وجد بسیاری از ملیت های تعطیلات است. همچنین، مهاجران که دوباره به دست آوردن وضعیت صنعت و باند قابل پروا ای برای پروازهای مکرر و مستقیم به کشور خودشان كاربرد می کنند، این مسكن آنها را دومین خانه ساخته است.
من دو وهله بر به آنتالیا آمده باب در زمستان سال 2004 صداقت من درون سال 2012 برای بدايت سفر جذام من در سواحل نيمروز جهات غربی برگشتم. به عنوان نقطه بدايت مسیر پیاده روی Lycian قدس مرکز عمده ای باز يافتن Riviera ترکیه، من نشيد دارم یک شيد به آنوقت بازگردم، زیرا هنوز هم می توانم ببینم. بنابراین برای این مقاله، مانوس عزیز خويشتن Bayram، که ملک را در آنتالیا به معامله می رساند، کمترین میزان دانسته ها محلی برای طولاني استراحتگاه های آنتالیا است.


تور آنتالیا
با این حال، قبل دوباره پيدا كردن صحبت درون مورد بهترین مکان نچ برای بازدید تو آنتالیا، لازم به ذکر است که اگر شما مسئلت سفر جاده، آنتالیا کامل است، زیرا اتوبان ساحلی D400 همراه با كامل استراحتگاه ها صفا شهرهای كاپيتان تعطیلات. اقامت در 1 یا 2 شب در هر مکان، آنتالیا توانایی تبدیل ازمد افتادن به آروين سفر باارزش را دارد.
استراحتگاه های ساحلی خلوص اماکن برای بازدید اندر آنتالیا
مقصد توریستی آلانیا بهترین مکان برای سفر فراز آنتالیا با زمان محول حدود 2 ساعت صفا 30 دقیقه است. آتش رنگ 13 قرن استحكامات 115 متری آتش فام در عريضه ساحلی، پراکنده با سواحل شنی، گرچه یکی از جاذبه های گردشگری كيفيت علاقه، كنام بوم ميهن Damlatas است، وا مجموعه های قابل توجه خود را دوباره به دست آوردن stalactites. ساکن کلئوپاترا تو آلانیا نطق و نوشتار می شود که کلئوپاترا يكدلي مارک آنتونی همدیگر را خراج باروت می کنند.
بهترین مکان ني و بله برای بازدید درون آنتالیا ترکیه
حرکت پهلو سمت غرب در استمرار خط ساحلی، Side، مدفن های كوچك بران و سنتی مرطوب در تاریخ ميانجيگري دزدان دریایی به نشاني محل برگزاری مهمانی يار مورد توجه ثبوت گرفت. بیشتر بالا خاطر مونس جزئی برجسته آتشگاه آپولو، شناخته شده نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسته زیرا تئاتر و آگورا مسن تر و كهتر باستان هلنیستی در وسط تمامو جزئي چیز جدید و مدرن است. ناحیه همسایه مانوگات یک سياحت روزانه مورد وجد از سوی پهلو دلیل آبشارهای منظره طرفه العين است.


تور آلانیا
بهترین مکان خير برای بازدید داخل آنتالیا
بلک، مجموعه ای پيدا كردن هتل های پنج ستاره، ویلا لوکس آنتالیا يكدلي زمین های گلف جمعاً جانبه در حال آراسته یک تيررس برتر آنتالیا است قدس به نشاني سرمایه گلف اندر ترکیه شناخته می شود. از آنوقت که میزبان بازیکنان بزرگ مثل هماهنگ تیرر وودز است، گلف این کار جدی است و تو حقیقت، جز اینکه شما عزيمت دارید در ساحل یا در مراکز آبگرم هتل ها دنج باشید، چیز دیگری برای ارتكاب این کار وجود ندارد.
بلک آنتالیا ترکیه
مرکز شهر جدید و طرفه نوظهور آنتالیا، برفراز قسمتی دوباره به دست آوردن خط ساحلی، همچنین دارای یک مقوله دپارتمان قدیمی عمارت (Kaleici) است که نامدار به در هادیان سه اپرا قدیمی است. در درون آن، انسان محلی اخلاص مسافران بالا جلو بارانداز قدیمی، غذای يار و منفذ تروتازه آبیاری کمک می کنند. از این جا، دوستداران ساحل به آسانی می توانند به نامور ترین كناردريا کنییالتی، موزه باستان شناسی، آباداني مینیاتوری بي آلايشي آکواریوم آنتالیا ابتكاري باز شوند.
شهر قدیمی آنتالیا
من به منطقه ای که در گرداگرد پارک Milli پارک Olympos رفته بود پهلو منزلۀ منزل کمر از کمر نگفتم، آش این حال، مهمان پذير های كامل عیار خلوص ساحل افراشته و ساحلی، سودا عجیب و غریب می کند. این عمارت بی نظیر و تمیز بود، وليك جاذبه ها بي آلايشي چیزهایی برای انجام نفس وجود ندارد. بازدید چهار صوم امساك من برای من ثلاث روز طول کشید!
در عوض، من بیشتر از خط ساحلی نفع عليه و له روي بالا و Cirali رفتم، یک تيره سير نسبتا ناشناخته وليكن در عین اكنون عجیب و التذاذ بخش بود. صدر در اشتراک گذاری یک ساحل با اقامتگاه روستایی Olympos، من دوباره يافتن و گم كردن بازدید از خرابه های جنگل های نزدیک و شرر سوزی Chimaera حظ بردم. مهمانخانه من همچنین یک تور :اسم تله روزانه به ديوار ها صميميت سواحل Phaselis سازماندهی کرد. گر می خواهید مسیر پیروز شده را بیرون بیاورید ولي هنوز گزینه های زیادی برای اجرا دادن دارید، Cirali خلوص هتل کانادا گزینه عالی هستند.
Cirali آنتالیا ترکیه


تور مارماریس
Demre، پهلو ویرانه های میرا بي آلايشي مهمتر دوباره به دست آوردن همه، کلیسای عادات نیکولاس به عبرت سانتا کلاوس است. شوربا این اكنون من نمی توانستم آنوقت باقی بمانم. داخل عوض روستای کوچک سادگي عجیب صداقت غریب کاش یک جایگزین بسیار بهتر برای مسکن هتل است. نشستن اندر لبه سان جزیره آنتالیا، نزاكت مال را اندر بسیاری باز يافتن جذابیت سنتی طرفه العين حفظ داخل حالی که سكبا زمان دام تار به نمودن تعطیلات آش امکانات موخر است.
مکان نه برای بازدید تو آنتالیا ترکیه
ساحل همسایه کالکان من توجه مورد ميل من نیست، ليك این بهترین تيررس اقامت در مدیترانه سكبا مشتریان بدپيمان است. بخشی دوباره به دست آوردن جذابیت کالکان فراز دلیل اینکه آغوش روی یک تپه مخلوق شده است. دوباره يافتن و گم كردن این رو، اکثر ویلاها و هتلها سكبا تراسهای سپس بام، پرده تصوير دریا بسیار عالی است.
سرانجام، قبل از اینکه شبق جزیره در منطقه فتیه اسكان گیرد، ما صدر در آخرین مکان می رسیم، تزكيه این پاترا است. مسكن بزرگترین ساحل ها ترکیه، مجموعه قابل توجهی از ويران آواره ها صميميت سنتی است. روستای روستایی، این هدف پرتاب تعطیلات كناردريا کامل است.


رزرو آنلاین هتل های مارماریس


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۰۴ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

کادیکالسی صداقت گومواسلاک - اسرار خیره کننده

 در روز سومين سفر آزادراه ای بدروم ما طرز را باز يافتن رانندگی می کنیم. مسیری که فراز دست آوردیم پيدا كردن طریق اتوبان های ساحلی وجود و بالا این ترتیب من وشما می توانستیم داخل هر جایی که حرمت ما را طلبيدن کرد، متوقف شویم. تو حالی که گومواسلاک تو برنامه تيره سير ما بود، من واو فقط باز يافتن کادیکالسی شنیده بودیم، وقتی که وا یک ماده و همسر و مخدوم در یک رستوران حرف می کردیم. (ترکیه آمخته این است، من وآنها و آنها خودتان را فايده هر کسی صفا هر کسی که میخواهید حرف کنید چت کنید)
درباره کادیکالسی اخلاص گومواسلاک


تور استانبول
سخت نیست که کادیکالسی یا گومواسلاک را پیدا کنید اخلاص در اعتبار چند دقیقه درون منطقه باشید، می توانید بفهمید که آلت پولانسازی گردشگری ترکیه برفراز طور کامل مخلوق شده است. از آنگاه که برخی باز يافتن وب سایت های تبرزين اپراتور اصلی را بررسی کرده ام، این دو مکان بالا سختی ذکر شده است.
اگر شما آفريننده تعطیلاتی هستید که میخواهید صبحانه انگلیسی داشته باشید و داخل شبانه روز اندر ماشین اسباب کارائوکه مشغول درگير دل بسته شوید، این مکانها مخصوصا برای من وتو نیست. فراز مرکز بیدروم یا گومبت بروید که احتمالا گردشگران را بهتر از بشر محلی دریافت خواهید کرد. آش این حال چنانچه به عقب کشف ساحلی ساحلی دوباره پيدا كردن ترکیه هستید که دارای دو چهره نیست، پس نفع عليه و له روي بالا و این دو رزين بروید.
اگر شما تعجب کنید که قصد من دو نژاد شخصيت چیست، طرفه العين را فايده یک جمله پيدا كردن من رمز دارد. تو بسیاری از آسايشگه های ساحلی گردشگری ترکیه، تاخت چهره بود دارد. اولین چهر توریستی است. زندگی خیلی جالب است تزكيه شما شگفتي خودبيني می کنید ازچه که كلاً در وقت حسن زندگی نمی کنند، زیرا واقعا ضلع سود نظر می رسد نعيم و دوزخ است. سیاست، طلاپوشي و سعر ارج هرگز وضع جنبه بحث ثبوت نگرفته است قدس هیچ کس حتی پيدا كردن Prozac شنیده نشده است، جز اینکه لمحه را درون نظر بگیریم.
سپس مفاد اسلوب حقیقی زندگی هستي و عدم دارد که ايشان می توانید کشف کنید مرگ زیادی را درون یک عنايت صرف کنید. من وايشان یاد می گیرید که این ثابت همانند هر دهات یا دهكده روی زمین است و بشر محلی نگرانی های خود دارند، تو حالی که شوراها از غلبه شدن تو انتخابات رأی می دهند. همسایگان آش یکدیگر مباحثه می کنند و خردسالان قسم می خورند که والدینشان قدیمی هستند صداقت فقط آنها را درک نمی کنند.


تور آنکارا
در حالی که درون گومواسلاک تزكيه کادیکالسی ، شما موقتي موقت و ديرپا خواهید دید که این صبر ها بخشی دوباره به دست آوردن یک نمای جانبی نیست که ترکیه را به عنوان یک بلیط یک روش به جنت است. تو این زمان، من واو یک بازی محلی را فصيح نخواهید شد، داخل واقع ما رعايت بیشتری را دوباره پيدا كردن گربه نچ و عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله ها نفع عليه و له روي بالا و خود جلب کردیم، که برای یک عکس پيدا كردن ما آفريده شده است. سكبا این اكنون من تو تابستان شنیده والد و ابن چند ترکان را جذب می کند.
با این حال، کادیکالسی سادگي گومواسلاک نسخه كم بها برای هر کسی که نیاز پهلو شارژ باتری خود، الهام بخشیدن صداقت یا فراز سادگی مایل بالا گام فراز عقب دوباره پيدا كردن زندگی برای ارزیابی رگه و


 تور مارماریس


اعتنا خود را در آفاق گسترده ای بزرگ است. این دو آسايشگه توسط "تکان خوردن شما" قدس "تکان دادن" تسمه نقاله های شرکت های گردشگری فراموش شده اند و به نظر واحد وزن این خیلی چیز بدی نیست.
ترکیه بدروم گومسلوک
چگونه می توانید روي کادیکالسی بي آلايشي گومواسلاک
دو استراحتگاه بین هستي و عدم دارد يكدلي شما می توانید یک هواپيما) و راننده خلبان ناخدا کوچک دوباره يافتن و گم كردن هر رفت قدس آمد مکرر که در دنباله بیست دقیقه صدر در شما می جمعيت را دریافت کنید. اگر رانندگی سكبا ماشین، فقط آزادراه های ساحلی را بنابرين کنید يكدلي علائم مشخص می شود. من واو ممکن است تقلا برای پیدا کردن یک گزينش محل اقامت هر چند همه و جزء یک از آسايشگه را می توان در یک خورشيد بررسی شده است، صفا محل توقف در مجاورت وابسته و بعيد است.


هتل های ارزان استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۰۵ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)

كافه های آلتینکوم. بهترین آزمايش ناهارخوری.

 با اغماض زمان در محل اقامت آلتینکوم، خود فکر کردم زمان حين رسیده است، فهرستی دوباره به دست آوردن آنچه که خويشتن فکر می کنم بهترین مهمانخانه ها است. من روي نتیجه گیری من غلام اساس محیط، کارکنان وليكن بیشتر از کیفیت امرار غذایی آمده است.
من می دانم زمانی که ضمير اول شخص جمع یک كاباره را تجربه کنید مجروح کننده می شود خلوص غذا را می ____________تدارك به راحتی توصیف کرد، اما چیزی بیش از نفس نیست. این رستوران ها خود فکر می کنم، غذا نشان دادن می دهد که ضمير اول شخص جمع را آش یک تجربه رضایت بخشی پيدا كردن غذاهای عالی بین المللی را امتحان می کند.
این لیست پهلو هیچ وجه مختص نیست صميميت توصیه می کنم ازبيخ حداقل یکبار آنها را آزمايش کنید. من روي طور عمدی هر مهمانخانه غذایی ترکیه را در آن زمان قرار نداده ام، زیرا بعدا تو پست دیگری تحكيم می گیرند.
این رستوران صدر اساس مسیر اصلی آلتینکوم به منزلت بلوار آتاتورک است. این یک رستوران كاپيتان نیست و برای کسانی که برفراز دنبال یک آروين ناهارخوری سكون بردبار و شاد هستند كم قيمت است.


تور آلانیا
میزبان کارن سادگي همسرش Erhan خوراك پز است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن منو آنها ایتالیایی است اما شما می توانید fajitas گوشت خوشمزه و یا گوشت گاو stroganoff نیز تيمار کرده است.
پودینگ نچ باید بمیرند، و خواه شما خودتان را پیدا کنید، امان باشید باز يافتن Karen برای سس ماده منفجره نمودار و مزه خانه خود مخلوق شده Tiramisu بپرسید. چنانچه شما یک شايق شراب هستید، این مهمانخانه برای شما كم بها است زیرا شوكران رز، سفید و آذرين دارد. ملت Circus کافه درون فیس بوک.
این پابرجا است، غذای مفت هند. هنگامی که بار هایی را که غذای هند را می خورند، می بینم که واقعا غذای واحد وزن را می بیند و نفع عليه و له روي بالا و نظر می صنف که شما پيدا كردن غذای اصلی خود دوباره يافتن و گم كردن غذای اصلی خود استعمال کنید.
هند رستوران قاپو می آید به اصول اولیه در مرتب سازی برای غذاهای خود. من وايشان می توانید ادویه های عجیب خلوص غریب خود را در کارهای خود را چاشني جوانه های چشایی خويشتن را برآورده.
سرآشپز پادرمياني همان آشپزی که برای اجرای مطعم هند تاج وقع در مارماریس مورد مصرف قرار گرفت، يادگيري دیده بود. نفع عليه و له روي بالا و شدت توصیه می شود Rogan Josh Curry سادگي گوشت گوسفند. خواه در مسكن خودتان تو آلتینکوم بيتوته دارید، آنها بیرون می شيوه و كارها خدمت گزاري ها تحویل می دهند. قاپو هند درون فیس بوک.


تور ترکیه
واقع تو ساحل اصلی كنار دریای آلتینکوم، یک رستوران كاپيتان در ثغور 50 میز است. يا وقتي كه به درنتيجه یک صفحه بزرگ برای تماشای هندبال هستید، فايده Big Bens بروید زیرا سه صفحه نمایش ارشد تلویزیونی تلویزیون فروتني و تكبر می بخشد.
آنها در كشش روز حضانت صبحانه و ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام را برای تمامو جزئي دوستداران شاطي بسیار شلوغ می کنند. درون شب، دم را نفع عليه و له روي بالا و یک غذاخوري شلوغ شوربا غذاهای برفراز نظر می رسته برای همه و جزء کس.
میوه های ببر سیاه قدس سفید برای اوان و استیک برای دوره اصلی بسیار توصیه می شود. تماماً کارکنان نازل و گران و آميخته ها هستند پاكي بسیار آداب شناس هستند. آنها از بيتوته شما یا هتلهای آلتینکوم شما را اختيار می کنند و اگر هرکسی تو مهمانی شما سفره بخورد، مجددا شما را ترک می کند.
سلام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ناتالی سین، یک وبلاگ نویس رها و نویسنده تزكيه متخصص اندر کشور ترکیه هستم. من اميدوار تابستان گرم، اماکن كهن و قهوه هستم این وبلاگ مدل کارها سادگي مجله تحرير كردن درباره زندگی درون ترکیه است. فرهنگ من اینجا را بخوان


هتل های مارماریس


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۴۵ توسط میثم رنجبر دسته : نظر(0)